Dekorativní mlýn na místě (25 fotek): rysy venkovské chic

Zahrajte si domácí zahradu, chci to udělat co nejpříjemnější a nejkrásnější. V kurzu jsou různé techniky pro návrh krajinného designu: a různé květinové záhony, alpské kopce, rybníky a vodopády, stejně jako sochy a různé dekorativní kompozice. Okouzlující pohled na pozadí trávy a vody je takový pěkný detail, jako ozdobný mlýn.

Krásné malé ozdobné mlýny na zahradě

Tato budova může být výhradně dekorativním prvkem zahrady nebo může mít funkční zatížení. Druhá možnost je nepostradatelná pro malé plochy, které nicméně chci zdobit co nejvíce. V článku se budeme zabývat znaky této zahradní krajinné výzdoby, zjistíme, jaké druhy dekorativních mlýnů existují a zda je možné je vyrobit samostatně.

Pros

Dekorativní mlýn je zahrada ornament, dodává rustikální kouzlo této oblasti, dává pocit klidu, zdobený krajiny. Ale pro všechny jeho přehnané ozdobné struktury unese a funkční příklad nagruzku.K může pomoci skrýt podrobnosti o zahrady a komunikace, že jeho pohled na své kořisti - mlýn může zamaskovat ošklivý šrafování ventily a další městské části, které se nevejdou do idylická zahrada obraz.

Dekorativní mlýn s hrnci a kované prvky

Dekorativní mlýn z dřeva nebo kamene může mít různé výšky - od 30 cm až po 2 metry, ve kterých se může vejít do několika dospělých. Samozřejmě je zde třeba vzít v úvahu především rozlohu pozemku - je nepravděpodobné, že velká, ne příliš funkční budova bude vhodná na šest set metrů čtverečních. Tam jsou také tak velké dřevěné dekorativní vzorky, které uvnitř je možné dokonce vybavit malý altán pro odpočinek. Návrh může být jak ozdobou, tak užitečnou konstrukcí.

Dřevěný mlýn na místě

Ne příliš velká instance může být použita jako vhodné místo pro uložení inventáře. Takže elegantní konstrukce s lopatkami může nahradit škaredou stodolu.

Dekorativní vodní mlýn je nejlepší podívat se na břeh rybníka nebo potoka. Malý dekorativní vodopád nebo kaskáda je také vhodný jako pozadí pro takovou konstrukci. Na tomto místě můžete umístit odpočinkovou plochu, abyste si odpočinuli večer, dívali se na vodu a rotující křídla mlýna.

Dřevěný mlýn v zahradě
Dekorativní mlýn z lehkého dřeva pro letní sídlo
Dekorativní dřevěný mlýn pro pozemek
Krásný mlýn pro dekoraci místa

Kde umístit a co kombinovat

Dekorativní mlýn může být větrný mlýn, voda nebo výhradně pro krásu - s nekrouženými čepelemi - to jsou často malé suvenýrové vzorky. Oba druhy se mohou nacházet jak v nádrži, tak v tichých rozích. Je důležité zvolit správnou velikost mlýna, aby nedošlo ke zničení vzhledu.

Béžová a hnědá mlýn pro letní pobyt

Model větrného mlýna dokonale zapadá do každého rohu zahrady, a to i v těch nejnepříznivějších. V tomto případě to bude zdobit a dát zvláštní chuť. Mlýn můžete umístit mezi vysokou trávu. V tak malebném prostředí bude výzdoba konstrukce zvláště výrazná.

Mlýn na místě v bavorském stylu

Dekorativní mlýn pro zahradu se hodí zvlášť harmonicky do výkresu pozemku, jestliže všechny budovy na něm starnou ve starém ruském stylu a stylizované, například pod dřevostavbami. Pokud je však lokalita v moderním stylu, možná bude tato budova navíc podrobnější. Moderní návrhy, jejichž tendence k ostrým tvarům, geometricitě, jasnosti a stručnosti nekomentují s malebným mlýnem.

Malý ozdobný mlýn

Mlýn bude vypadat skvěle v blízkosti plotu, zvláště pokud je stylizovaný jako ukrajinský proutěný plot. Větrný mlýn vedle studny na místě je také dobrou kompozicí. A pokud na místě bude ozdobný most, mlýn u mostu bude velmi organický. Stylizovaný "vesnický" vozík, který se nachází vedle, dokončí kompozici.

Dekorativní mlýn v rustikálním stylu

Kromě těchto místech, bude to také vyrazil krásu dekorativních mlýnských družic, jako je dřevěná kola vozu údajně (toto kolečko lze použít jako záhonu, výsadbu květin v něm), jednoduché dřevěné lavice, zahradní strašák malebné veselá designu. Mějte na paměti, že vyhotovení vaší zahrady v tomto stylu, hlavní věc - aby se zabránilo definici přísnosti geometricity a ostré rohy. Rustikální styl by měl vyvolat dojem klidu a jemností, položky musí mít kulatý tvar.

Dekorativní mlýn v exteriéru pozemku

Je-li pozemek vaší zahrady s asijskými - japonské či čínském stylu - dekorační větrný mlýn je také dokonale zapadá do okolní krajiny uklidnění. Jak již bylo zmíněno výše, mlýn není vhodné s výjimkou řečeno moderním
lakonicky styl. Mělo by však být zřejmé, že mlýn ve zřejmém ruské lidové výkon nebude v souladu s orientální krajiny - to je vhodnější struktura ve tvaru pagody nebo stylizovaná pod čínsko-japonského designu.

1
Malý ozdobný mlýn na místě

Není to špatné bude vypadat dekorativní konstrukce na malých kopcích - kopce, kopce, atd. Tak to bude vidět z jakékoliv části zahrady. Blízké postavy s veselými pohádkovými postavami nebo zahradními skřítci udělají místo s mlýnem ještě kouzelnější místo.

Krásný proutěný plot pro mlýn

Funkční účel

Ozdobný zahradní mlýn může být výborným dětským divadlem. Mnoho lidí ví, jak je důležité, aby děti měly svůj vlastní "úkryt", kde mohou být trochu šéfové. Nejdůležitější je, pokud používáte strukturu pro dětské hry - ujistěte se, že design je dostatečně stabilní a neúmyslně se převrátí.

Dekorativní mlýn světle béžový

Mnohé z nich používají kamennou mlýnku jako žlab. Díky kamenné přírodě se dokonale vyrovnává s teplem a má všechny potřebné tepelně vodivé vlastnosti.

Dekorativní mlýn pro zahradu také pomáhá zachránit lokalitu od krtků. K tomu je nutné konstrukci vybavit rotujícími lopatkami, které budou muset být čas od času zapnuté. Rotace vytváří vibrace, které pod zemí procházejí vlnami a odpuzují krtky, stejně jako další škodlivé živé bytosti.

Dekorativní překližková mlýna

Booth pro psa ve formě mlýna - a taková aplikace této užitečné konstrukce se můžeme setkat.

Je-li stavba instalována na břehu rybníka, pak je možné ve svých "střevách" ukládat zařízení pro péči o nádrž: síť pro lov listů, hřebenů, rybářských prutů apod.

Dekorativní mlýn z vinné révy
Krásný dekorativní mlýn z kovu a dřeva
Černý dekorativní dřevěný mlýn

Tipy

Několik užitečných doporučení pro harmoničtější začlenění dekorativního mlýna do krajinného designu zahrady a dachy.

Na zkušených dekoratérech se doporučuje nakupovat vzorky stylizované "za starých časů" nebo nezávisle na zpracování nového designu se speciální složkou stárnutí. Takový retro vzhled dává mlýně a okolní zemi skutečně starý "duch" a přinese mír.

Velký dřevěný mlýn na místě

Pokud se rozhodnete udělat stavbu sami, pak mějte na paměti, že někdy jsou tato mistrovská díla získána z nejjednodušších materiálů a zbytků po opravě dacha. Pokud majitel domu má své ruce na místě a má fantazii, může snadno vybudovat krásný dekorativní mlýn, který nikdo jiný nebude mít. Aby to bylo možné, nepotřebujete hodně materiálu: dost palubních desek, spojovacích prostředků, nátěrových hmot a laků.

Jednoduchý ozdobný mlýn ze dřeva

Nejlepší je vytvořit stavbu borovice - toto dřevo vypadá skvěle, levné a snadno zpracovatelné. Nezapomeňte na stavební prvky zacházet s antiseptikem - to ochrání strukturu před předčasným znehodnocením a úpadkem.

Krásný malý ozdobný mlýn na místě

Při výběru rozměrů mlýna nezapomeňte na první místo zohlednit velikost pozemku a jeho krajinu. Velké konstrukce budou vypadat lépe na nerovném terénu - s kopci, kopci a různými výšinami s malebnou krajinou. A na vrcholu kopce budou vypadat jemné malé mlýny.

Malý ozdobný mlýn ze dřeva pro zdobení území domu

Nepochybně taková malebná konstrukce jako mlýn může sloužit jako skutečná dekorace letního sídla, která mu dává individualitu a rozlišovací způsobilost. Proto je smysluplné se podílet na nákupu nebo výrobě malého mlýna - a pak budete potěšeni sami sebe, hosty a sousedy s půvabnou krajinou vašeho webu.

Dekorativní malý mlýn z kovu a dřeva pro ozdobu místa
Dekorativní malý mlýn kovu a dřeva pro ozdobu lokality
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

2 + 4 =