Oryginalne prezenty na Nowy Rok własnymi rękami: niezapomniane małe rzeczy dla przyjaciół i krewnych (54 zdjęcia)

W czasach, gdy zepsute rzeczy nie są naprawiane, a po prostu zastępowane nowymi, szczególną uwagę zwraca się na wartość specjalną, która jest wykonywana własnymi rękami. Takie osobiste prezenty mogą nie mieć wartości materialnej, ale w pełni odzwierciedlają związek między ludźmi, troskę i zrozumienie. Jeśli w przeddzień wakacji, aby pokazać trochę wyobraźni, możesz zrobić oryginalne prezenty na Nowy Rok własnymi rękami od zwykłych przedmiotów.

Słodycze w bankach na nowy rok

Oryginalne opakowanie alkoholu na nowy rok

Pościel na nowy rok

Wianek z koralików jako prezent na nowy rok

Noworoczny bukiet w prezencie

Jakie trendy towarzyszą ofensywie w 2018 roku?

Jeśli istnieje chęć spełnienia darów na Nowy Rok 2018 własnymi rękami, warto pamiętać, że w dzisiejszych czasach specjalna transformacja tematów i instrumentów w jasne, zapadające w pamięć kompozycje jest uważana za specjalną, z możliwością ich wykorzystania do zamierzonego celu. Na przykład słodycze i inne "przysmaki" mogą być prezentowane jako niezwykły słodki prezent na Nowy Rok: do tego trzeba będzie je przepakować, napisać tematycznie i napisać życzenia.

Candy jako prezent na nowy rok

Butelka noworoczna

Wystrój prezentów noworocznych

1

Również na żądanie są zestawy upominkowe - kosmetyczne, jadalne, składające się z akcesoriów. Do ich kompilacji lub przeróbek już istniejących rzeczy, lub nabyć oryginalne elementy i uzupełnić je o świąteczne akcesoria. Przyjaciele i rodzina są obdarzeni gizmosem z zapałem, prezenty na Nowy Rok dla mężczyzn muszą koniecznie mieć ładunek semantyczny.

Oryginalne drzewo torebek herbaty

Prezenty dla kolegów z pracy na Nowy Rok niekoniecznie muszą być osobiste: jeśli w miejscu pracy jest miejsce na przekąskę, można to święcić - dekorować i uszlachetniać.

Doskonałą opcją na gratulacje mogą być drzewa herbaciane - eleganckie kompozycje z saszetek. Należy wybrać z góry:

  • stożek z kartonu lub tworzywa sztucznego;
  • okrągłe pudełko, które będzie służyć jako podstawa;
  • pakowanie zapakowanej herbaty ulubionej marki (najlepiej, jeśli jest wariant z powłoką w zielonych odcieniach);
  • ozdoby - koraliki, kokardki itp .;
  • pistolet do klejenia.

Stożek zdobią torebki z herbatą zaczynając od dołu i poruszając się w szachy. Klej należy nakładać tylko na górną część, aby można było łatwo oderwać torby. Wykończeniami są drobne ozdoby, dzięki którym choinka będzie miała świąteczny wygląd.

Pokrywę skrzynki należy połączyć za pomocą kleju z dnem stożka, następnie pojemnik ten wypełniony jest ryżem, dzięki czemu struktura staje się stabilna.

W jodełkę z torebek herbaty

Projektowanie prezentów noworocznych

Zabawki noworoczne w prezencie

Bransoletka męska gotowa na każdą sytuację

Świetnym prezentem dla brata w Sylwestra własnymi rękami jest bransoletka wykonana z nylonowego sznurka z paracordu. W zwykłym życiu produkt ma postać stylowego akcesorium, które można nosić na nadgarstku, używanego jako brelok do kluczy, ale w skrajnej sytuacji łatwo go rozpuścić - tworzy się prosta i bardzo mocna lina.

Aby zrobić bransoletkę potrzebujesz 3-4 metrów sznurka, technika tkania może być dowolna. Końce kabla nie są rozkwitnięte, wiążą je węzłem, przebijają lub wzmacniają za pomocą kleju. Nie trzeba używać metalowych akcesoriów: jako zapięcia stylowej bransoletki, pętli, w których mogą służyć końce liny.

Męska bransoletka jako prezent na nowy rok

Kubek do wiadomości

Jeśli chcesz zrobić niestandardowy prezent swojemu mężowi na Nowy Rok własnymi rękami, spróbuj przekształcić całkowicie banalną wersję - spersonalizowany kubek. Możesz zrobić zaimprowizowaną tablicę, na której co rano pojawią się nowe napisy - życzenia udanego dnia, wyznania uczuć, zachęcającego rozstania się z wyrazem napisanym kredką w kolorze.

Kubek na prezent na nowy rok

Kalendarz noworoczny w prezencie

Candy jako prezent na nowy rok

Będziesz potrzebował:

  • jednokolorowy kubek porcelanowy o gładkich powierzchniach;
  • łupek i szczotka;
  • taśma malarska.

Farba łupkowa jest potrzebna, aby spadła na ceramikę (informacje na ten temat znajdują się zwykle na etykiecie). Górna część szkła, która wchodzi w kontakt z ustami podczas użytkowania, konieczne jest, aby trzymać taśmę maskującą, inne powierzchnie, które następnie stają się improwizowany łupków, musi
być dokładnie odtłuszczone i pokryte farbą. Po usunięciu taśmy klejącej produkt musi schnąć przez 24 godziny w wentylowanym pomieszczeniu.

Po wyschnięciu farby warstwa dekoracyjna zostaje wzmocniona. Aby to zrobić, podgrzej piekarnik do 150 stopni i wyślij do niego kubek na pół godziny, następnie wyłącz kuchenkę, ale produkt należy wyjąć dopiero po całkowitym ochłodzeniu urządzenia. Takie naczynia mogą być używane w kuchence mikrofalowej i zmywarce.

Dzianinowy woreczek na kubek

Dla uroczych pań

Niosąc podarunek naszej siostrze na Nowy Rok własnymi rękami, chcemy zaprezentować coś praktycznego i wyjątkowego, aby teraźniejszość została zapamiętana na długi czas. Solidne alkohole o indywidualnym smaku mogą stać się interesującą opcją. Często są one postrzegane jako prezent dla mojej mamy na Nowy Rok, ponieważ jej preferencje w przemyśle perfumeryjnym są zawsze znane członkom rodziny.

Perfumy jako prezent na nowy rok

Aromaty są wykonane z mieszaniny olejków eterycznych, wosk pszczeli i witaminę E. pierwszy ciekły wosk ogrzewa się na łaźni parowej, a następnie dodać olej i witaminy, wlewa do formy i po całkowitym zestaleniem długo opakowanej.

Prezent dla nowego roku dla kobiet

Noworoczny prezent w pudełku

Noworoczny prezent dla kuchni

Wygodne akcesoria z dzianiny

Przyjacielowi, nauczycielowi lub krewnym jako prezenty na Nowy Rok można przedstawić uroczy stojak na kubki, połączone własnymi rękami. Bardzo organicznie wyglądają okrągłe modele z ornamentem zimowym, na którym można umieścić szklankę z gorącym napojem, a "skrzynki", umieścić na dnie kubka. Noworoczna stylizacja podkreśla świąteczny nastrój, wprowadza wyjątkową przytulną atmosferę. Takie piękne prezenty można zrobić własnymi rękami za pomocą szprych lub za pomocą szydełka.

Dziane figurki na prezent na nowy rok

Dziane dekoracje jako prezent na nowy rok

Tekstylia jako prezent na nowy rok

Zestawy do tradycyjnych zimowych napojów

Jeśli chcesz własnoręcznie robić prezenty na Nowy Rok, uzbrój się w piękne szklane słoje: będą stanowić podstawę do prezentacji - wrażenia. W szczególności mogą zbierać zestawy do robienia kakao lub gorącej czekolady - jest to doskonała okazja, aby się spotkać i napić pysznego drinka!

Prezent z cukierkami na nowy rok

Torba noworoczna

Mały prezent na nowy rok

Szklany pojemnik powinien być wypełniony kakao w proszku lub gorącą czekoladą w proszku na trzecim miejscu, a kilka czekoladowych kawałków lub interesujących cukierków powinno być umieszczonych od góry. Marshmallow zajmie wolne miejsce do wieczka. Etykieta na może służyć jako karty z pozdrowieniami, pokrywa może być przyklejony cukierki jak harmonijny wystrój, powinien on znajdować się pod jasnym szmatką - zostanie on zaciśnięty podczas zamykania pojemnika.

Zestaw do grzanego wina na nowy rok

Zestaw do grzanego wina jako prezent na nowy rok

Na podobnej zasadzie możesz zrobić niezwykły prezent dla swojej ukochanej w sylwestra. Powinny być umieszczone w pękata szklanym słoju kilka laski cynamonu, goździki, kilka małych jabłek i pomarańczy - to zestaw do grzanego wina są prezentowane z butelką czerwonego wina jakości.

Prezent na Nowy Rok

Fantastyczne słodycze

Ci, którzy pragną zadowolić swoich bliskich i przyjaciół niezwykłymi prezentami na Nowy Rok, możesz poradzić sobie zebrać każdy zestaw słodyczy. Nie musisz szukać opakowania - sami będą pełnić rolę pełnego opakowania do prezentacji. Aby czekolady i batony wyglądały na świąteczne, można je zbierać w postaci sań: cukierki trzcinowe staną się podstawą, zostaną umieszczone na rozłożonej wstążce pochylonej do góry. Ostrożnie układają płytki i pręty w formie piramidy i mocno wiążą końce taśmy, nadając im kształt wspaniałego łuku.

Taki interesujący prezent dla rodziców na Nowy Rok należy uzupełnić dobrymi życzeniami napisanymi na etykietach słodyczy.

Gingerbread House jako prezent na nowy rok

Zestaw upominkowy słodyczy na nowy rok

Zestaw słodyczy na nowy rok

Alkohol i renifery

Możesz sami zrobić oryginalny prezent dla Papieża w sylwestra: zaprezentuj swój ulubiony rodzaj piwa w postaci sześciu jeleni Świętego Mikołaja. Konieczne jest oczyszczenie 6 butelek napoju z nal
epek i zamocowanie na górnej części szyi za rozgałęzionymi rogami wykonanymi z ozdobnego drutu (tutaj potrzebne są szczypce).

Przód na szyi powinien być przymocowany do oczu, wycięty z papieru i nosa (na przykład mały czerwony pom-pom z blichtru). Pod nosem musisz zawiązać pasiastą czerwoną i białą taśmę (jeśli się poślizgniesz, możesz to naprawić kroplą kleju). Wszystkie 6 ułożonych butelek umieszcza się w pudełku 3 w rzędzie, dekorowanym deszczem.

Sylwestrowy Szampan

Wino jako prezent na nowy rok

Tworzenie butelki na nowy rok

Kubek z jelonkiem jako prezent na nowy rok

Brelok z filcu na prezent na nowy rok

Pamiątki ze szkła śniegu z przyborów kuchennych

Tradycyjne prezenty świąteczne to śnieżki, w których można zobaczyć miniaturową figurkę Świętego Mikołaja, choinkę, słynny budynek. Możesz zrobić tę samą pamiątkę własnymi rękami z różnych szklanych naczyń. Musisz znaleźć kompaktową dziecięcą zabawkę, która będzie znacznie mniejsza niż objętość szkła, sztucznego śniegu lub imitacji, tektury i wystroju.

Noworoczne potrawy

Talerze jako prezent na nowy rok

Karta noworoczna

Ciasteczka jako prezent na nowy rok

Korek do butelek jako prezent

Z gęstej tektury należy wyciąć kółko, którego średnica dokładnie odpowiada parametrom pojemnika, aby przykleić na nim figurę i dekor (najlepiej, aby powstała stylizowana kompozycja). W dolnej części szklanki umieszczony jest sztuczny śnieg, jeśli nie jest, można użyć pociętej piany lub pociętego papieru. Tekturowy półwyrób przykleja się do krawędzi szkła do góry dnem, tak aby w odwróconej postaci pojemnik wyglądał jak szklana kula ze śniegiem. Nogę szkła można ozdobić wstążką z kokardkami na końcach.

Prezenty na ręczniki kuchenne na nowy rok

Zestaw prezentów potraw na nowy rok

Symbol nadchodzącego roku

Czekając na nadejście roku, Psy mogą zrobić piękny prezent od skarpetek w paski. Aby zrobić uszy psa, należy użyć części pięty, bagażnik będzie przed tobą, nogi zostaną wycięte z resztek gumki. Taki prezent można umieścić pod drzewem, aby przynosić szczęście przez cały następny rok.

Wełniane skarpetki mogą stać się podstawą pięknych kobiecych rękawiczek, które będą wyglądać wspaniale dzięki puchowej kurtce i wesołemu kapeluszowi. Z gniazda na miejscu pięty będzie wyglądać kciuk, połowa dłoni będzie chować ciepłą ściereczkę pozostałą po odcięciu palca. Do dekoracji można wykorzystać sylwetki psów wycięte z filcu lub haftowane bezpośrednio na wełnianej koszulce.

Figurka psa jako prezent na nowy rok

Symbol Nowego Roku

Nowy rok drzewo od szampana

Słodki prezent na Nowy Rok

Sól noworoczna do kąpieli

Aby zapamiętać szczęśliwe chwile

Fani rodzinnego rzemiosła pokochają świeczniki, które zachowują jasne momenty życia. Aby zrobić to samemu, po prostu wydrukuj swoje ulubione zdjęcia i podnieś kilka wazonów i słoików z przezroczystego szkła - powinny być one wydłużone i zaokrąglone, najlepiej o różnych wysokościach i średnicach. Zdjęcia są przycinane zgodnie z parametrami naczyń, przymocowanymi od przedniej strony podstawy za pomocą dwustronnej taśmy samoprzylepnej, starannie maskującej połączenie (na przykład oplot lub dekora).

W pojemniku trzeba umieścić małe świeczki-tabletki: zdjęcia będą skutecznie oświetlone od środka, pomieszczenie wypełni się ciepłem, piękne zdjęcia z pewnością podniosą nastrój.

Skrzynie na prezent noworoczny

Prezent dla nowego roku dla mężczyzny

Świece jako prezent na nowy rok

Noworoczny prezent z tkaniny

Pakowanie prezentów na nowy rok

Pomysły na prezenty na Nowy Rok 2018 zawierają bogatą listę przydatnych przedmiotów, które można wykonać własnymi rękami: potholders uszyty z tkaniny z ozdobnymi ornamentami, ogromne pledy związane z grubą przędzą, kosmetyczne torby wykonane z zamków błyskawicznych. Wszyscy są zjednoczeni pragnieniem nie tylko zadowolenia przyjaciół i krewnych, ale także pragnienia dekoracji życia i pozostawienia w swoim domu odrobiny noworocznego nastroju.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

− 2 = 1