Noworoczne dekoracje wykonane z papieru: dekoracje własnymi rękami (53 zdjęcia)

Zbliża się Nowy Rok i stopniowo każdy dom nabiera kolorowych dekoracji. Aby to zrobić, użyj świateł, świecidełek, świątecznych zabawek. Coraz częściej można zobaczyć biżuterię wykonaną z papieru na Nowy Rok, wykonaną własnymi rękami. Stają się popularni, ponieważ proces ich tworzenia staje się zabawną rozrywką z rodziną. Pokój staje się bardziej kolorowy, a dekoracja wykonana z papieru jest przyjemna. Kolejną zaletą jest niewielki koszt gotowych produktów.

Girlanda z papieru

Noworoczne anioły wykonane z papieru

Ozdoby choinkowe z białego papieru

Ozdoby świąteczne z kolorowego papieru

Noworoczny wystrój papieru

Możesz zrobić różne ozdoby z papieru. Może to być:

 • Girlandy z białego i kolorowego papieru.
 • Zabawki choinkowe.
 • Płatki śniegu w oknach lub unoszące się w powietrzu pod sufitem.
 • Różne vynynanki.
 • Father Frost and Snow Maiden.
 • A nawet choinkę.

I to nie jest cała lista papierowych ozdób, które można zrobić na Nowy Rok.

Kule papieru

Choinki wykonane z papieru

Latarnie na nowy rok z papieru

1

Bożenarodzeniowa girlanda papier

Wieniec z papieru falistego na Nowy Rok

Ozdoby świąteczne z papieru we wnętrzu

Choinka ze stron książki

Girlandy z papieru

Łańcuch Garland

Najprostszym i najbardziej powszechnym wiankiem jest "łańcuch".

Aby go utworzyć, musisz zrobić puste pola o tym samym rozmiarze z kolorowego papieru. Następnie zmontuj łańcuchy łańcucha, tworząc stopniowo jego ogniwa. Okazuje się piękną girlandą, której stworzenie jest w stanie nawet małym dzieciom.

Łańcuch Garland

Girlanda z papierowych kulek

Girlanda z kolorowych kulek będzie wyglądać pięknie. Do jego stworzenia niezbędne jest przygotowanie:

 • Papier kolorowy (nie można monofoniczne).
 • Nożyczki.
 • Maszyna do szycia.
Girlanda z papieru

Aby utworzyć jedną piłkę, należy wyciąć 6 identycznych okręgów o różnych kolorach z papieru. Połóż je razem w jednym kupie ściegu na maszynie do pisania. Nie przecinając nici, zszywaj więcej takich samych wykrojów. Następnie ostrożnie w miejscu szwu zgiąć każdy liść tak, aby utworzyły kulę. W ten sposób dostajesz girlandę z papierowych kul na sznurku.

Girlanda z papieru

Garland flag

Dekoracja z papieru

Od dzieciństwa wielu pamięta girlandy z flagami. Można je powiesić nie tylko na choince, ale także ozdobić ścianami pokoju.

Girlanda z papieru

Ozdoby choinkowe na papierowe słodycze

Ozdoby choinkowe z papierowego quillingu

Noworoczne ozdoby papierowe 3D

Bożenarodzeniowe dekoracje papier na okno

Ozdoby świąteczne z papieru origami

Pocztówki papierowe nowego roku

Do ich wytworzenia niezbędne jest przygotowanie:

 • Gruba nić.
 • Kolorowy papier.
 • Nożyczki.
 • Klej.
 • Aplikacje.
 • Puncher.

Z papieru należy wyciąć wiele różnych kolorowych flag, najlepiej jeden rozmiar. Następnie na nich, aby wkleić różne aplikacje. Możesz użyć liter z papieru o innym kolorze i umieścić słowa "Szczęśliwego Nowego Roku 2018!". Każde pudełko od góry jest dziurkowane uderzen
iem. W powstałych otworach, aby przejść przez wątek i pociągnij, równomiernie rozprowadź flagi. Garland z papieru jest gotowy. Można go zawiesić pod sufitem lub wzdłuż ściany.

Girlanda z papieru

Zabawki choinkowe

Aby ozdobić choinkę, możesz wykonać oryginalne zabawki choinkowe wykonane z papieru. Mogą to być okrągłe, owalne lub rzeźbione kulki. Poniżej znajdują się przykłady, gdzie krok po kroku mówi się o produkcji.

Kula papieru

Bombki choinkowe wykonane z papieru

Bożenarodzeniowa girlanda papierowe filiżanki

Fanem papieru na nowy rok

Noworoczny wieniec z papieru

Gwiazdy noworoczne wykonane z papieru

Opcja 1

Dekoracja z papieru

Aby stworzyć zabawki choinkowe, będziesz potrzebować:

 • Kolorowy papier.
 • Nożyczki.
 • 2 koraliki.
 • Wątek i igła.

Wytnij 18 odcinków tego samego rozmiaru z papieru (długość około 10 cm). W zależności od rodzaju zabawki, którą chcesz uzyskać, wybierz kolor papieru. Może być monofoniczny lub wielobarwny. Wytnij 2 małe kółka. Umieść koralik na nici i włóż oba końce w oko igły. Podciągnij okrąg, a następnie uporządkuj każdy pasek. Na końcu wykonaj to samo z drugim końcem paska. Ubierz drugie kółko i koralik. Zabezpieczenie nici, aby pociągnąć za oczko, na którym zawieszona jest zabawka. Ostrożnie, zgodnie z zasadą wentylatora, wyprostuj paski, otrzymasz papierową kulkę. Jeśli wykonany jest w tym samym kolorze, można ozdobić kryształkami lub kwiatami.

Kula papieru

Opcja 2

Dekoracja z papieru

Aby zrobić choinkę, musisz wyciąć te same koła z kolorowego papieru. Złóż stos, narysuj linię ołówka wzdłuż średnicy. Następnie zszywacz wzdłuż linii, aby dołączyć stos kręgów. Za pomocą kleju do kleju kubki, naprzemiennie z góry, a następnie od dołu. Po przejściu w kółko i łączeniu wszystkich liści otrzymujesz zabawkę choinkową - piłkę.

Kula papieru

Płatki śniegu

Dekoracja z papieru

Aby ozdobić okno, można wyciąć z papieru piękny płatek śniegu i wkleić go na szybę. Mogą być wykonane z kilku elementów i różnych rozmiarów, tworząc w ten sposób wrażenie śniegu za oknem.

Więc udekoruj wszystkie okna domu.

Dekoracja z papieru

Aby takie płatki śniegu były potrzebne:

 • Schemat przyszłego płatka śniegu.
 • Papier.
 • Ołówek.
 • Nożyczki.
 • Woda z mydłem.
Dekoracja z papieru

W Internecie można znaleźć niezliczone wzory płatków śniegu, więc nie powinno być żadnych trudności z ich wyborem. Na papierze przesuń ołówek i dokładnie go wycinaj. Obracając papier, otrzymujesz piękny płatek śniegu, który można przykleić do szkła wodą z mydłem.

Dekoracja z papieru

Jeśli istnieje chęć zawieszenia takiej dekoracji pod sufitem, można użyć deszczu. Na jednym końcu przymocuj płatek śniegu, a drugi - do sufitu. Podczas poruszania się w pomieszczeniu pod sufitem, śnieg będzie krążył.

Dekoracja z papieru

Możesz zrobić płatek śniegu w technice zabijania. W Internecie są szczegółowe szczegółowe lekcje mistrzowskie na temat ich produkcji, tak że nawet początkujący mogą łatwo nauczyć się robić delikatne płatki śniegu z papieru. Ich delikatne koronkowe loki rozkoszują się okiem i nadają świąteczny nastrój.

Dekoracja z papieru

Wyjęci spod prawa

Petroglify są pięknymi trójwymiarowymi figurami, które świetnie wyglądają jak dekoracja domu lub choinki. Mogą być również prezentowane jako mała prezentacja na Nowy Rok dla ich rodzin i przyjaciół.

Dekoracja z papieru

Aby stworzyć dużo, nie trzeba. To zajmie wydruk przyszłego rozwiązania, klerykalny nóż i klej.

Dekoracja z papieru

W Internecie istnieje wiele szablonów do tworzenia znaków wodnych, wystarczy wydrukować je w dwóch egzemplarzach i można zacząć je tworzyć. Pod szablonem umieść deskę i ostrożnie przecinaj każdy ze wskazanych otworów nożem pisarskim. Tylko od dołu trzeba zostawić trochę miejsca na zapięcie.

Dekoracja z papieru

Powstałe dwie figury są sklejone. Od góry - do siebie nawzajem, i od dołu, aby wykonać zapięcia i naprawić je za pomocą kleju. Zdobądź piękną i ażurową figurę.

Święty Mikołaj i Śnieżna Efemeryda

Dekoracja z papieru

Nowy rok to śnieg, światła, choinka i, oczywiście, Święty Mikołaj i Śnieżna Dziewica. Każdego roku zajmują dumę miejsca pod Piękną Noworoczną. W przypadku, gdy nie ma godnych figur ulubionych postaci wakacyjnych, możesz zrobić je samodzielnie. Poniżej znajduje się krok po kroku proces ich wytwarzania. Aby to zrobić, będziesz potrzebować:

 • Biała księga.
 • Tektura jest czerwona i niebieska.
 • Kompasy.
 • Ołówek.
 • Pręt z uchwytu.
 • Farby.
 • Długopisy z filcami.
 • Klej.

Snow Maiden

Z tekturowego niebieskiego koloru wyciąć koło i przeciąć go z jednej strony na środek. Wykręć z niego stożek i sklej go.

Dekoracja z papieru

Wytnij kartonową figurę w kształcie kopuły, wykonuj nacięcie od środka od dołu. Zgiąć niewielką krawędź. Aby założyć stożek okazało kokoshnik i przykleić do niego zgięte krawędzie.

Twarz Snow Maiden można narysować na samym stożku, albo możesz wyciąć kółko i wkleić je na stożek. Z tyłu narysuj długi i gruby warkocz.

Dekoracja z papieru

Wytnij białe paski białego papieru, które z kolei przecinają jak frędzle. Używając drążka, wkręć go.

Frędzle, aby ozdobić płaszcz Śnieżnej Dziewicy wzdłuż brzegu, rękawy, miejsce zapięcia. Możesz także zrobić rzęski. Maluj, narysuj rękawiczki, oznacz przyciski i udekoruj płaszcz. Snow Maiden jest gotowy.

Father Frost

Podobnie jak w przypadku Snow Maiden, stwórz rożek dla Świętego Mikołaja z czerwonego kartonu. Po prostu trochę większy. Pomaluj twarz, czapkę i rękawiczki.

Fringe, by zrobić brodę, brwi i futro dziadka mrozu. Na płaszczu możesz narysować małe płatki śniegu, aby go ozdobić. Dziadek Mróz jest gotowy.

Dekoracja z papieru

Herringbone

Istnieje wiele sposobów na stworzenie choinki z papieru. Poniżej są najpopularniejsze.

Dekoracja z papieru

Opcja 1

Do jego produkcji potrzebny będzie zielony karton, klej, cyrkonie, wstążka i nożyczki. Na tekturze należy narysować najczęstszą sylwetkę choinki, pociąć ją. Zrób kolejny taki sam.

Dekoracja z papieru

W pionie, dokładnie w środku, zginajcie się na pół. Przyklej je na zakładce. Udekoruj choinkę kryształkami. Dołącz wstążkę u góry. Okazało się, że to zabawna choinka, którą można udekorować prawdziwym drzewem lub postawić na stole.

Dekoracja z papieru

Opcja 2

Prawdopodobnie najłatwiejszy sposób na zrobienie jodełki z tektury falistej. Aby to zrobić, stożek z kartonu. Do niego, zaczynając od dołu, załóż zszywki z pofałdowanego papieru. Stopniowo każdy pasek pokryje punkt zaczepienia poprzedniego. Lepiej jest, jeśli papier falisty jest zielony, ale kilka odcieni. Powstały jodełkę można ozdobić kryształkami lub kryształkami.

Dekoracja z papieru

Spraw, aby świąteczne zabawki z papieru nie były zbyt trudne. Wręcz przeciwnie, ten proces spodoba się wszystkim członkom rodziny. Wesołe rozrywki, a także piękne ozdoby wykonane przez siebie, będą dopingować podczas wszystkich świątecznych dni.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

77 − 70 =