Číslo na dveřích bytu je malý, ale důležitý detail (27 fotek)

První věc, kterou lidé vidí při příjezdu, jsou přední dveře. Pokud je vzhled dveřního systému nevhodný, počáteční dojem bude nepříjemný. Zdá se, že počet je téměř nepostřehnutelný. Souhlasíte však s tím, že pokud je stará nebo nešikovná, zkazí to i drahé dveře, takže při vytváření útulného interiéru nezapomínejte na takový maličkost. Jak víte, z malých věcí a skládá se z obecného obrazu.

Velký pokoj na dveřích

Černá místnost na dveřích bytu

Nyní v obchodech najdete řadu možností pro libovolný počet čísel a peněženku. Při výběru byste měli být vedeni materiálem, ze kterého jsou dveře vyrobeny, jeho barvou a designem, stejně jako vzhled hardwaru. Mluvte o nejoblíbenějších typech pokojů.

Dřevěná místnost na dveřích bytu

Designové pokoje na dveřích bytu

Brass čísla

Tato možnost je vhodná pro majitele pevných, drahých, klasických dveří, na kterých budou vypadat cizí modely jednoduchých modelů z plastových nebo hliníkových místností. Krásné výrobky z mosazi jsou zdůrazněny vysokým stavem nájemníků domu. Vznešený matný lesk poskytne jemnost a eleganci. Ujistěte se, že zbytek hardwaru je vysoce kvalitní.

Mosazné místnosti na dveřích apartmánů jsou často exkluzivní. Pro umístění na dveřním křídle jsou vyráběny speciální drážky, které se shodují ve tvaru a velikosti. Pak tam položí připravené poznávací značky. Můžete si vybrat písmo, které se vám líbí, podle jeho modelu budou vytvořeny jedinečné postavy z mosazi. Tato slitina kovů je mimo jiné velmi trvanlivá, což zaručuje dlouhou životnost výrobku.

Pokoj s drakem na dveřích bytu

Označte číslo apartmánu

Místnost na dveřích sádry

1

Čísla z nerezové oceli

Na rozdíl od předchozího, tato možnost není vhodná pro klasické modely dveří. Pokud mosazné čísla daly určitý odstín starožitnosti, postavy z nerezavějící oceli - volba technologických moderních dveří. Zvláště vhodné a harmonické, vypadají na kovových dveřích. Nejlepší je, pokud jsou čísla zhruba čtvercového tvaru, aby se dosáhl spolehlivého efektu.

Vytvoření místnosti na dveřích

Čtvercový štít s číslem bytu

Výroba a montáž těchto modelů je stejná jako u mosazných výrobků. Místnosti na nerezových dveřích jsou také obvykle při objednávání dveří. Můžete si však koupit a připevnit čísla oceli sami. Hlavní výhodou tohoto produktu je zachování původního vzhledu po mnoho let.

Loft-style číslo dveří

Číslo dveří pro matné zlato

Číslo kovu na dveřích

Čísla dveří z plastu

Místnosti na plastových dveřích jsou nejlevnější z nabízených možností, a proto jsou velmi oblíbené. Vyrábí se pomocí laserového gravírování a mechanického frézování. Výhodou je, že pomocí plastových modelů můžete rozlišit i nejnáročnější vchodové dveře s použitím různých fontů a barevných kombinací. Tato čísla však mají jednu vážnou nevýhodu: vzhledem k jejich špatné tepelné stabilitě nejsou absolutně vhodné pro ulici.

Pokoj ve dveřích v secesním stylu

Malované číslo na dveřích

Číslo na dveřích závitů

Dřevěné pokoje u vchodových dveří

Údaje z dřeva jsou ideální pro dřevěné dveře. Je důležité, aby se lišily pouze barvou. Aby se zabránilo ztrátě čísla na pozadí stejného odstínu, barvy by měly být v kontrastu.

Tato čísla jsou vyrobena z pevných desek s laserovým gravírováním a řezáním. Takže získáte krásné přírodní tóny. Někdy na hotových postavách namalují obrazy.

Číslo perforované dveře

Plastové číslo dveří

Číslo dvířek dveří

Jak připojit číslo k dveřím

Poté, co jste se rozhodli pro výběr čísla, musí být zajištěn předními dveřmi. Předtím, než přistoupíte přímo k našroubování nebo lepení čísel, musíte určit nejlepší místo pro umístění poznávacích značek. Je třeba řídit, že návštěvníci, kteří přijíždějí na návštěvu, nemuseli hledat dlouho po výkresových číslech dveří.

Vyzbrojte pravítkem, změřte vzdálenost od zámku dveří k hornímu okraji dveří. Uprostřed udělejte značku tužkou. Na této úrovni se doporučuje umístit číslo bytu. Samozřejmě, nemusíte se přísně řídit tímto pravidlem. Pokud dojde k viditelnosti, můžete toto číslo připojit k jakémukoli jinému místu.

Určete, který způsob připojení je vhodný ve vašem případě. Některé identifikační štítky jsou přišroubovány šrouby, jiné - jsou le
peny. Pokud zvolená metoda již slouží k upevnění kliky dveří. Dbejte také na to, že kovové, dřevěné nebo mosazné čísla jsou poměrně těžké, takže je lepší je připojit šrouby. Zatímco čísla z lehkého plastu nespadají pod vlastní váhu, jsou-li nalepeny.

Číslo dveřního šroubu

Samolepící místnost na dveřích

Šedé číslo na dveřích

Závitová čísla

Postup instalace vypadá takto:

  1. Číslo se vztahuje na dříve označený štítek a označení na křídlu dveří, kde budou otvory pro šrouby.
  2. V vrtacím stroji je upevněna vrtačka, jejíž průměr odpovídá průměru šroubů.
  3. Na označených místech vyvrtejte otvory pro šroubování spojovacích prvků.
  4. Vložte číslo do dveří.
  5. Vložte šrouby do vrtaných drážek a zajistěte je šroubovákem nebo šroubovákem.

Nezapomeňte dodržovat bezpečnostní opatření v procesu: ujistěte se, že dlouhé vlasy nebo oblečení se nedostanou do pracovního vrtačku, chrání oči brýlemi tak, aby nedošlo k stomu.

Číslo dveří pro stříbro

Ocelové číslo dveří

Číslo skleněných dveří

Čísla lepidla

Samolepící postavy se hodí do dveří jakéhokoli materiálu. Připojení je velmi jednoduché:

  1. Je nutné dbát na to, aby povrch určený k označení štítku byl dokonale čistý. Pokud tomu tak není - umyjte a vysušte potřebnou oblast.
  2. Pečlivě vyjměte papír, který zakrývá lepivou část místnosti.
  3. Najděte na dveřích předchozí značku tužky a stiskněte číslo k ní.

V procesu lepení je třeba pečlivě jednat. Vzhledem k tomu, že pokud je číslo na dveřích křivě připojeno, nemůže být znovu použito a povrch bude muset být odstraněn zbytky lepidla.

Pro každé dveře můžete vybrat čísla, která budou ideálně odpovídat barvě a stylu. Chcete-li to provést, stačí přidělit trochu času, abyste nalezli požadovanou možnost v existující odrůdě.

Deska s číslem na dveřích

Číslo na dveřích zrcadla

Číslo na dveřích za zlato

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

96 − = 86