Vyberte si botu na chodbě (20 fotek)

V každé chodbě nebude takový úžasný kus nábytku jako boty - dřevěné, kované nebo plastové - nadbytečné. Tento detail prostředí uloží, uspořádá a uspořádá všechny vaše obchody s obuví. Boty jsou různých typů, modelů a konfigurací. V článku se budeme zabývat tím, co se liší v chodbě, a jak správně zvolit tento funkční kus nábytku.

Wenge boty na chodbě

Pros

Vezměme v úvahu výhody takového nábytku jako boty.

Tento nábytek je funkční: slouží jako místo pro uložení bot, posezení pro výměnu oblečení, zdobení interiéru a navíc může být závěsem. Model zrcadla také pomáhá očistit sám před opuštěním domu.

Ergonomie. Bota nezaberá mnoho prostoru, dokonale se vejde do rozměrů i nejkompaktnějšího chodbu.

Stylová černobílá botka na chodbě

Bota se zrcadlem a bez - pevný a spolehlivý kus nábytku. Jejich jednoduché zařízení umožňuje, aby tento nábytek sloužil jako víra a pravda po mnoho let.

Existuje mnoho možností pro návrh obchodů s obuví, že oči doslova "vyběhnou". Proto nebude těžké najít vhodný model pro všechny chodby, bez ohledu na styl, který je zdobený. Například nyní velmi oblíbená bílá obuv zdobená vzorem - tato kombinace vypadá skvěle a dokonale se hodí do jakéhokoliv interiéru.

Moderní plastová obuv na chodbě

Typy

Zvažme, jaké typy obuvi jsou.

Otevřít

Nejoblíbenější druh boty. Tento design je používán v převážnou většině bytů a domů. Otevřená obuv často pochází ze stromu.

Hlavní výhodou takových modelů je, že obuv je na volném prostranství, což znamená, že je odvětrává, nevyvolává nepříjemný zápach a dobře schnou. Kromě toho je snadné dostat boty z otevřených polic - i když je model dostatečně vysoký.

Mínus - na otevřených botách sedí hodně prachu - a proto, pokud by boty byly na police alespoň po dobu jednoho týdne, předtím, než půjdou na akci, je třeba je otřít čistou ubrouskou.

Otevřete béžovou botu na chodbě
Otevřené hnědé boty na chodbě

Zavřeno

V tomto případě jsou všechny boty - od sandálů až po boty - uloženy mimo oči - v uzavřené skříni. Nejčastěji je tento model vybaven špičkovým sedadlem a připomíná externě banket nebo lavičku. Je obvyklé, když sedíte na takovou strukturu, když potřebujete obléknout boty. Taková obuv se sedadlem "zabíjí" dva ptáky s jedním kamenem: šetří místo na chodbě a současně hraje roli komfortního nábytku.

1

Výška uzavřených modelů je odlišná: od nízké až po téměř stropní - závisí to na tom, kolik bot, bot a obuvi si položíte na police.

Uzavřená velká obuv na chodbě

Méně: v uzavřeném prostoru obuv vysuší a prakticky není odvětrávána. To někdy vede k vzhledu nepříjemného zápachu - vlhkosti a močení. Abyste tomu zabránili, je někdy nutné otevřít dveře skříňky pro ventilaci. Nejnovější modely těchto obuvi jsou vybaveny speciální ventilací ve formě malých otvorů. Takové jednoduché opatření vám umožní výrazně snížit nepříjemný zápach a boty vysuší lépe. A její lesklé možnosti se vůbec nezabývají vlhkostí.

Uzavřená černobílá botka na chodbě

Uzavřený nábytek udělá, pokud máte doma domácí zvířata, kteří jsou ochotni žvýkat boty nebo tenisky. V tomto případě je možná nejlepším řešením přítomnost uzavřené skříně. Jeho rozměry se samozřejmě liší.

Oblíbené modely

Zvažme, jaké modely obuvi na trhu s nábytkem jsou dnes nejvíce poptávané.

Závěsné boty. Tato verze nábytku na chodbě je vyrobena v podobě modulu vybaveného závěsem, botou a častěji několika dalšími skříněmi a policemi pro uložení příslušenství a dalších předmětů. Jedná se o klasické, pohodlné a ergonomické možnosti, vhodné pro tmavé malé chodby. Takový model - bílý nebo barevný - je často úhlový.

Závěs na chodbě

Sušička na boty. Tento model patří k poslední generaci funkčního nábytku. Tato obuv je vybavena speciálními lampami, které kromě perfektně sušící obuvi, ale také dezinfikují pomocí ultrafialového záření. V takovém kabinetu nebude nepříjemný zápach, přestože je uzavřen. Existují zde však některé nevýhody: u tohoto modelu je zapotřebí další zásuvka a kromě toho nelze všechny takto vysušené boty vysušit - v tomto případě se takto zpracovávají jemné boty v klasickém stylu vyrobené z pravé kůže.

Sušička na chodbě

Slim. Tato modelová obuv - ideální volba pro úzkou chodbu. Jedná se o řadu polic, vyrobených ve formě otevřené knihovny. Na těchto regálech je vhodná velká kapacita obuvi. Vchází do šatny, často zrcadlí.

Hloubka tohoto modelu je obvykle 30 cm. Podél stěny jde o mini hrudník s policemi, takže to nevyžaduje mnoho prostoru. Měkká lavička nebo tanečnice obvykle doprovázejí štíhlou botu a vykonávají funkci sedění pro výměnu oblečení.

Bota je na chodbě štíhlá

Materiál

Na jakém materiálu se zastavíte při výběru optimální boty pro chodbu - uvažujeme.

Strom

  • Z tohoto tradičního materiálu se vyrábí obuv pro byty a domy, jejichž styl je v blízkosti klasických. Obzvláště krásný vzhled běleného dubu nebo tmavého wenge.
  • Tato ob
    uv - a úhlová a rovná - zpravidla vypadá slušně, úctyhodná a pevná, má slušnou velikost. Dává slušný vzhled chodbě, okamžitě nastaví tón a nastaví stav majitele domu. Ale to se samozřejmě týká pouze možností z přírodního dřeva. Druhy obuvi vyrobené z dřevotřísky takový dojem produkují mnohem méně.
  • Bohužel, dřevěné boty a galoshnitsy jsou příliš náchylné k vlhkosti, takže v tomto ohledu nejsou příliš praktické. Avšak ošetřené speciálními odpudivými látkami mohou sloužit po dlouhou dobu. V takovém případě jsou lesklé, takže je možné je ještě zdobit kresbou.

Tip: Předtím, než obléknete boty do dřevěné boty, zkušení vlastníci doporučují, aby správně vyschly.

Hnědé dřevěné boty na chodbě
Bílá dřevěná obuv na chodbě

Kov

  • Modely z kované kovové konstrukce vytvářejí nesmazatelný dojem na hosty, mluví o spolehlivosti a pevnosti majitele prostor. Výrobky v tomto stylu vypadají velmi ušlechtilá, ale trochu těžké.
  • Kovaný model je vhodný, pokud je místnost vyzdobena v nějakém historickém stylu - například v duchu říše nebo baroka.
Kovová obuv na chodbě
Kovová obuv s měkkým sedadlem na chodbě

Rothang

Tento lehký a přirozený exotický materiál - vynikající řešení pro botu. Rattan se velmi snadno čistí, snadno se čistí a čistí. Kromě toho odpuzuje nečistoty, dobře vydržuje vysokou vlhkost, má přirozenou ventilaci. Takový model může být umístěn v šatně.

Tento design obuvi však není vhodný pro všechny chodby. Nejlépe bude kombinováno s chodbami, zdobenými v rustikálním, rustikálním stylu, v duchu letního domu nebo ranče. Bělil a obyčejný ratan bude vyhovovat stylu země, provence, shebbie-chic nebo rustikální.

Ratanové boty na chodbě
Béžové boty na chodbě

MDF

Nejběžnější materiál na trhu moderního nábytku. Tato popularita je odůvodněna skutečností, že nábytek MDF - jak měkký, tak skříňový - spojuje krásný vzhled s cenou a kvalitou. Měkké modely, které nabízejí lavičku nebo talíř, a někdy také zásuvkové skříně - jsou perfektně vhodné pro chodbu.

Béžová obuv z MDF na chodbě

Dřevotříska

Jedná se o levný a praktickou verzi boty na chodbě. Laminovaná deska se nebojí vlhkosti, zatímco je to dřevěný povrch. Dřevotřísková deska je dobrá, protože tam může být co nejvíce variant barvení nábytku, jak je to možné - můžete si koupit modely jak pro dubové, tak pro vánoční barvy - pro absolutně jakýkoliv interiér chodby.

Boty vyrobené z dřevotřískové desky na chodbě

Plastové

Takové modely jsou levné, velmi snadné se starat, jsou široké a úzké. Oni se úplně nebaví vlhkosti, plíce - mohou být přemísťovány alespoň každý den, mění permutaci v chodbě. Ale plastové doplňky se ne vždy hodí do luxusního nebo tradičního designu místnosti. Jsou vhodnější pro moderní styly, jako je hi-tech, ne špatně také fit, pokud je chodba vyzdobena ve stylu pop art nebo moderního.

Bílá plastová obuv na chodbě

Tipy pro výběr

Několik užitečných doporučení pro kompetentnější volbu vhodné boty na chodbě.

Chcete-li kombinovat několik užitečných funkcí do interiéru, zvolte softwarové modely se sedačkou. Takže budete mít místo pro uložení bot a pohodlné malé bankety nebo lavičky, na které bude po dlouhé cestě rád sestoupit.

Vysoká obuv na chodbě

Při výběru svatozářů konzultujte s prodejcem konzultanty, kteří zde pracují - je pravděpodobné, že budou schopni nabídnout vám nejlepší řešení z dostupného rozsahu.

Nezapomeňte zvážit velikost vaší chodby. Nevybírejte volnou volbu v malých a úzkých chodbách a naopak - pokud je prostor dostatečně prostorný, nemůžete zvlášť "trivializovat".

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

11 − = 1