Vyberte sporák s plynovou troubou

Vyberte sporák s plynovou troubou

Domov je symbolem domova. Projít dny, měsíce, roky, ale tradice večerních setkání v kuchyni zůstává po staletí nezměněna. Kuchyně je srdcem domova a kuchyňské sporáky jsou srdcem kuchyně.

Dříve jsme podrobně popsali, jak si vybrat elektrickou troubu, s ohledem na rozmanitost jejich modelů.

Dnes mluvte o nuáních nákupu plynových sporáků v kombinaci s troubou.

Je-li dům napojen na přívodní potrubí zemního plynu, vyberte talíř s plynovou troubou, ve které bez problémů udělat chutné nákypy, maso a koláče.

Vyberte sporák s plynovou troubou

Základní výhodou této techniky je, že je mnohem levnější, protože náklady na "modré palivo" jsou mnohem nižší než ceny za elektřinu.

Vyberte sporák s plynovou troubou

Tato technika může fungovat z plynového válce a to je plus, pokud si koupíte kamna pro venkovský dům nebo vilu. Druhou výhodou je snadné použití. Ovládání je mechanické, takže nezpůsobuje žádné potíže.

V plynovém sporáku neposkytuje mnoho dalších funkcí, složité nastavení. Teplota se reguluje snadno. Návrh plynového sporáku je spolehlivý, bude trvat déle než jeden rok.

Plynová trouba je vybavena dvěma režimy vytápění a v nich není žádný ventilátor. Ve spodní části trouby jsou trysky hořáků vytvářející nižší teplo.

Horní teplo je tvořeno plynovým nebo elektrickým grilem zesíleným shora. Moderní pece jsou vyráběny s konvekčním vytápěním, které umožňuje rovnoměrné pečení nádobí.

Volba plynového sporáku by měla být řešena vážně, neboť tato technika není levná. První věcí, kterou je třeba určit, je velikost. Rozměry musí odpovídat parametrům kuchyňské sady.

Vyberte sporák s plynovou troubou

Tradiční výška techniky je 85 cm, šířka 50 nebo 60 cm. Vyberte si model s nastavitelnými nohami, který vám umožní "co nejpřesněji" umístit desku pro nábytek.

Materiál varné desky je dalším parametrem. Většina modelů je pokryta smaltem. Takový povlak je levný, spolehlivý, dostupný v různých barvách.

Hlavními nevýhodami smaltovaných povrchů jsou složitost péče, vzhled mechanického poškození (škrábance, žetony) po určité době.

Možnosti s varnou deskou z nerezové oceli jsou dražší, ale snadno se čistí, nepodléhají korozi a chemickým účinkům. K dispozici jsou modely s tvrzeným sklem. Vypadají stylově a snadno se čistí.

Plynové kamny jsou uvedeny na internetových stránkách obchodu "Allo" na adrese http://allo.ua/plity/tip_duhovki_plity-gazovaja/.

Při nákupu se ujistěte, že dávat pozor na zařízení zvolené technologie deska „plynové kontroly“ pro hořáky a trouby funkce avtopodzhiga a doplnění: časovače, osvětlení, sliny, displej, termostat, spíž šuplíku.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

57 + = 66