Trzy najwęższe lodówki

Wąskie lodówki: 3 najlepsze modele, do 45 cm szerokości

Nowoczesne lodówki często wyglądają jak średniej wielkości wahadłowce kosmiczne - ogromne wymiary, mnóstwo diod LED, wiele funkcji. Jednak taki cud technologii nie pasuje do żadnego pomieszczenia - a co, jeśli masz małą kuchnię w swoim mieszkaniu? Niektóre z nich po prostu nie są potrzebne - na przykład osoby mieszkające samotnie lub zwyczajnie przyzwyczajone do ograniczania się do dostarczania gotowych posiłków.

Szukaliśmy i znaleźliśmy trzy najwęższe lodówki do małej kuchni, która nie zajmie dużo miejsca i nie rozwali twoich budżetów.

Wybierając modele do naszej oceny, skupiliśmy się nie tylko na wymiarach: właściwościach technicznych, niezawodności marki i informacjach zwrotnych od konsumentów.

Mamy nadzieję, że nasza lista pomoże ci w wyborze kompaktowej lodówki do małej kuchni.

SUPRA RF-096

Trzy najwęższe lodówki

Kompaktowa dwukomorowa lodówka SUPRA RF-096 kosztuje tylko 7210 rubli. Jednocześnie jego cechy są wyższe niż te w niektórych modelach droższe.

Wymiary pozwalają zainstalować urządzenie nawet w najmniejszej kuchni - 45x47.2x85 centymetrów.

Zwróć uwagę: Jeszcze mniej miejsca zajmie lodówka, jeśli zbudujesz ją w kuchni. To prawda, że ​​meble w tym przypadku będą musiały być wykonane na zamówienie.

Zadowolony ze zużycia energii - klasa A + pozwala znacznie zaoszczędzić na płaceniu rachunków za energię elektryczną. Ponieważ czynnikiem chłodniczym jest izobutan - substancja chemiczna, bezpieczna dla ludzi, nawet w przypadku wycieku.

Sterowanie elektromechaniczne, które pozwala w jasny sposób skonfigurować optymalny reżim temperatury lodówki.

Nie daj się zwieść obecności tylko jednego ważonego drzwi - za nim jest ukryty dwie komory: chłodzenie i zamrażanie. To prawda, że ​​wolumeny z drugiego raczej nie pozwolą ci na rezerwy: tylko 8 litrów. Ale główny dział jest dość pojemny - 85 litrów.

Zarówno lodówka, jak i zamrażarka Ręczne odszranianie. Jednak nikt nie spodziewał się systemu braku mrozu w takim modelu budżetowym.

O minusach można jeszcze zadzwonić brak generatora lodu. Ale widzisz, to nie jest krytyczne.

Ale poziom hałasu wynosi tylko 29 decybeli. Ważny plus, dzięki któremu ten model nadaje się nawet do jednopokojowych apartamentów typu studio.

Obudowa wykonana z imitującego metal srebra z tworzywa sztucznego zapewnia elegancki i elegancki wygląd.

Ogólnie rzecz biorąc, za jego pieniądze model jest więcej niż godny i śmiało polecamy go do zakupu.

Candy CCTLS 542 WH

Kompaktowa jednostka Candy CCTLS 542 WH w cenie 10765 rubli zajmuje honorowe miejsce w rankingu modeli lodówek o szerokości do 45 cm.

Szerokość i głębokość można umieścić nawet w najmniejszej kuchni: jego wymiary to tylko 45x55x85 centymetrów.

Trzy najwęższe lodówki

Tom budzi w związku z tym szacunek - 125 litrów chłodzenie i 7 litrów zamrażarka. Jeśli lubisz gotować, ale rzadko robisz zapasy mrożonek, model będzie Ci odpowiadał.

Jedna sprężarka z izobutan jako płyn chłodzący pozwala szybko schłodzić lodówkę przy pełnym obciążeniu i utrzymać wymaganą temperaturę. Można go regulować za pomocą sterowania elektromechanicznego.

Będziesz także zadowolony z systemu mrożenia kroplowego zamrażarki - wygodniejszego niż standardowa instrukcja. Jednak dział chłodniczy będzie musiał zostać uwolniony od lodu w ten sposób.

Poziom hałasu jest średni - do 40 decybeli. Oznacza to, że lodówka może być zainstalowana w pomieszczeniach mieszkalnych - jej hałas nie powstrzyma Cię od odpoczynku.

Lekka waga (30 kilogramów) pozwala na zbudowanie go w zestawie kuchennym nad podłogą - wygodnie, biorąc pod uwagę niewielką wysokość urządzenia.

Przyjemny bonus: półki wykonane są ze szkła antybakteryjnego. Nie możesz się martwić, jeśli przypadkowo umieścisz je bezpośrednio - nie zagrażają one drobnoustrojom.

Recenzje oznaczają wygodną konfigurację lodówki: komora na warzywa i owoce, trzy wygodne półki wiszące na małe przedmioty, solidne szklane półki. Mycie takiej lodówki jest łatwe i nie wymaga specjalnej opieki.

Zużycie energii w najbardziej ekonomicznej klasie A + zmniejsza zużycie energii elektrycznej.

Dogodne jest również to, że drzwi można wyposażyć w dowolnym dogodnym kierunku - rzeczywistą opcję dla małych kuchni, gdzie każdy centymetr miejsca jest w cenie.

Bravo XRD-120

Trzy najwęższe lodówki

Producent lodówki Bravo wyróżnia się na tle ogólnym - na standardowej szerokości i głębokości jest znacznie wyższy niż jego odpowiedniki. Cena to 10050 rubli.

Jego wymiary, pomimo wzrostu wysokości, pozwalają umieścić lodówkę nawet w najbliższej kuchni - 45x50x119 centymetrów.

Takie liczby nie mogły jednak wpłynąć na objętość: Zamrażarka może pomieścić do 35 litrów produktów, a komora chłodnicza - 73. Doskonała opcja dla tych, którzy chcą mieć trochę jedzenia w rezerwie.

Sterowanie elektromechaniczne umożliwia regulację wymaganej temperatury. Dzięki systemowi utrzymywania zimna nawet bez zasilania, urządzenie utrzyma temperaturę do sześciu godzin.

Używany jest czynnik chłodniczy Freon HFC - jeden z najbezpieczniejszych gazów. Elementem chłodzącym jest sprężarka umieszczona za tylną ścianą.

Zamrażarkę należy ręcznie rozmrozić, a dla komory chłodniczej zapewnić układ odmrażania kropelkowego.

Klasa zużycia energii A + - obecnie najbardziej ekonomiczna.

Lodówka jest wyposażona w dwoje drzwi; obie, jeśli chcesz, możesz przeważyć drugą stronę.

Z minusów można zauważyć brak generatora lodu. Generalnie jednak wygodna jest konfiguracja wewnętrzna: pudełka na warzywa i owoce, jajka, liczne półki wykonane z tworzywa sztucznego i szkła antybakteryjnego.

Komora zamrażarki jest również podzielona na dwie komory - dla zwykłych i delikatniejszych produktów. Zgadzam się, niesamowite uzasadnienie niedrogiego modelu.

Obudowa wykonana z srebrno-białego metalu z plastikowymi wkładkami - stylowe rozwiązanie, które pozwala na organiczne dopasowanie lodówki do każdego wnętrza.

Model Bravo XRD-120 zdecydowanie polecamy!

Mamy nadzieję, że nasza ocena najwęższych lodówek w 2017 roku pomoże Ci zdecydować o wyborze kompaktowego i funkcjonalnego urządzenia do Twojej kuchni.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

84 + = 91