Steam Mop Hodnocení: Top 5 modelů

Hodnocení nejlepších parních mopů 2017

Čištění již dávno přestává být bolestivou povinností, která trvá velkou část volného času. Pravidelně existují nová zařízení určená k usnadnění domácí práce.

Steam Mop Hodnocení: Top 5 modelů

Jedním takovým nástrojem byl parní mop. Nejenže výrazně urychlují čištění, ale také přispívají k dosažení větší hygieny: horká pára může zničit všechny škodlivé mikroorganismy. Konvenční mopy mají takový účinek pouze v kombinaci s agresivními chemickými látkami, které nejsou pro člověka bezpečné.

Téměř každý výrobce domácích spotřebičů může nabízet několik modelů, což komplikuje výběr. Abychom zjistili, který parní mop je nejlepší, uděli jsme tento rating.

Nomine jsme hodnotili na základě nejdůležitějších parametrů:

- automatický mechanismus dodávky páry;
- vysoký výkon;
- odnímatelná nádrž na vodu;
- parní steh

Černá + Decker FSMH1621

Parní mop má výkon 1600 W, což zajišťuje vysokou účinnost.

Steam Mop Hodnocení: Top 5 modelů

Při zapnutí se ohřívá v krátké době - ​​15 sekund. Samostatně je třeba poznamenat, že nádrž na vodu - 0,35 l vám umožní odstranit dostatečně velký prostor.

Zahrnuty jsou: mikrofibnye dvě lišty určené pro stírací lišty, je tryska s železného drátu pro čištění tvrdých umístí trysku ve formě štětce, trubku, která je ohnutá (zejména pro parní čistič), trysku pro koberce, tryskové rozprašovače. Výrobce také přidal hadr na koberce a okna.

Cena: parní zařízení - 8 615 rublů, takže jeho nákup nebude vážně narazit na rozpočet.

Bakterie vás nebudou obtěžovat, pokud získáte tento moderní mechanismus čištění páry. Tento model je vhodný pro všechny podlahové krytiny, včetně laminátu. Kupující tvrdí, že funguje efektivně, aniž by opustil rozvod.

Mechanismus dodávky páry je automatický, takže nemusíte trávit mnoho času učením se. Zde je malý video prezentace tohoto modelu:

Black + Decker FSM 16300-QS, a je vybaven druhu bezpečnostního systému: Pokud připojit mop ve svislé poloze, automaticky se vypne.

Zpětná vazba na parní zametač Black + Decker FSMH1621

Potěší a hmotnost mop: pouze tři s malým kilogramem. To znamená, že se dítě bude starat o čištění.

Parní čistič Clatronic DR 3280

Dalším vhodným modelem v žebříčku - Clatronic DR 3280. Výkonný parní čistič s tlakem páry až čtyři baru vám umožní rychle odstranit i nejodolnější špínu. Automatické napájení páry je nastavitelné podle vašich potřeb. Mop se může zdát těžký - asi pět kilogramů.

Steam Mop Hodnocení: Top 5 modelů

Uživatelé si však všimnou, že je vhodný pro práci a poměrně efektivně zvládne svůj účel. S dostupnou cenou 4854 rublů zařízení vypadá více než atraktivní pro nákup.

Vodní nádrž obsahuje jeden a půl litru - to stačí k čištění několika místností a kuchyně. Samostatně je třeba vzít na vědomí délku parní hadice - šedesát centimetrů. Parní mop tak umožňuje spolehlivě vyčistit podlahu i pod gaučem, aniž byste museli vynaložit značné úsilí.

Pozor prosím: Parní čističe tohoto typu mohou být použity nejen pro čištění stěn. Účinně se vyrovnávají se znečištěním oken, stěnami s omyvatelnými tapety, nábytkem.

Zpětná vazba zákazníků ohledně parního čističe Clatronic DR 3280

Mop je připojen a sada návnad: standardní čisticí tryska pro podlahu, bodovou trysku a speciální kartáč. Sada vypadá malý, ale stačí vyčistit standardní apartmán.

Černý + Drecker FSM1630

Steam Mop Hodnocení: Top 5 modelů
Limitovaná edice od společnosti Black + Drecker, která umožňuje, aby doma leskla čistotou. Je navržen tak, aby zvládl nejen podlahu, ale i koberce, což je skvělý způsob, jak šetřit místo pro stroje a peníze - není třeba kupovat dvě jednotky.

Doba ohřevu tohoto čisticího prostředku je 15 sekund. To znamená, že byste neměli čekat, až se zahřeje. Nemusíte běžet tam a zpět a zkontrolovat, zda můžete začít čistit.

Nákupem parního mopu získáte volný čas, který můžete použít pro sebe.

Jeden tip: Před mytím důkladně vysát podlahu. Toto je děláno s cílem odstranit nečistoty a prach, které by jinak zabít trajekt právě na podlahu, převést ji do šedivý skvrny.

Recenze uvádějí, že mop perfektně zpracovává nejen koberce, ale také s tak rozmarnými materiály, jako je laminát.

Chemické složení od výrobce nemůže poškodit vaše dítě. Plast je zcela hypoalergenní a pary neobsahují žádné škodlivé nečistoty.

Použitelnost v praxi - to je to, co můžete říci o parním stroji Black + Drecker FSM1630. Typ povrchu nezáleží, protože mop bude přizpůsoben vašim podlahám.

Model má výkonný nebulizátor, pomocí něhož můžete vyčistit velkou plochu v daném okamžiku. Držte ji v ruce, je díky ergonomické rukojeti velmi pohodlné a příjemné.

Zde je jedna z reálných recenzí Black + Drecker FSM1630:

Steam Mop Hodnocení: Top 5 modelů

Dezinfikuje, čistí, leští povrch bez zbytečné námahy. Nemusíte se ohýbat, abyste se dostali k nejsilnějším nečistotám.

Kitfort KT-1002

Steam Mop Hodnocení: Top 5 modelů

Tento model se objevil nedávno v našich obchodech a okamžitě se stal hitem prodeje. Jednotka, jejíž cena je pouze 3 348, vyčistí všechny zbytky nečistot v domě.

Stejně vysoký výkon - 1680 W je užitečné při účinném čištění.

V tomto procesu si můžete ušetřit sílu - nepotřebujete mnoho úsilí, abyste se dostali ven.

Varování s párou: může dosáhnout maximálního tlaku 1,5 baru. Snažte se nespálit - pára se ohřívá až na 98 stupňů.

Vzhledem k tomu, že objem nádrže je 0,45 litru, není nutné nosit mop s těžkou hmotností kolem domu. Je to dost lehké a množství litrů stačí k čištění celého bytu.

Parní mop odstraňuje veškeré nečistoty, aniž byste museli vynaložit značné úsilí. Je navržen jako univerzální parník pro všechny typy podlah, ale mnoho kupujících se domnívá, že je lepší vybrat jiný model pro laminátové nebo lakované parkety.

Zde je jeden z názorů na tento model:

Steam Mop Hodnocení: Top 5 modelů

Černá + drecker FSM 1620

Steam Mop Hodnocení: Top 5 modelů

Parní zametač Black + Drecker FSM 1620 se ukázal být extrémně výkonný, jeho kapacita je 1600 wattů. Díky tomu lze snadno vyčistit těžko dostupné místa a zastaralé nečistoty. Kupující říkají, že tento model úspěšně zvládne i staré skvrny tuku v kuchyni.

Vyrobeno z odolného plastu, který vydrží dlouhou dobu. Ovlivňuje kvalitu a za cenu 9,800 rublů. Vzhledem k technickým vlastnostem a trvanlivosti je však cena opodstatněná.

Zásobník s vodou - 0,46 litru stačí. Téměř půl litru stačí k tomu, aby byl v celém bytě ideální pořádek. Zde je to, co kupující říkají:

Steam Mop Hodnocení: Top 5 modelů

Měli byste si uvědomit zvlášť ohebnost hadice. Je schopen se ohýbat na 90 stupňů, takže se nemusíte ohýbat, abyste se dostali pod pohovku nebo obrubníku.

Pěkný bonus je nastavitelná rukojeť - stačí nastavit mop k vaší výšce a čištění nebude způsobovat žádné nepříjemnosti.

Pára nebo sprchový kohout?

Pravděpodobně nikdo nebude popírat, že umývání pohlaví je jednou z nejnepříjemnějších domácích prací. Je nutné nosit těžké kbelíky, pravidelně měnit vodu, otočit hadr nebo stisknout mop. Navíc ne každý povrch je omytý mopem - musíte vynaložit větší úsilí, naklonit a otírat rukama.

Steam Mop Hodnocení: Top 5 modelů

Moderní technologie usnadňují tento proces. Ale jaký druh mopu nakonec zvolíte: pára nebo sprchový kohout?

Navzdory tomu, že oba jsou vizuálně podobné, existují významné rozdíly v technologii práce.

Mopy s postřikovačem pravidelně pokropte podlahu vodou a saponátem, nalijte do speciální nádrže. Tím se odstraňuje potřeba neustálého znepokojení ohledně čistoty vody v kbelíku. Nicméně, na celkové rychlosti procesu, přítomnost mopu se sprinklerem neovlivňuje jak pára.

Parní Mopy pracovat jinak. Voda nalitá do nádrže se zahřeje na vysokou teplotu a podlaha je zaplavena horkou párou. Silný parní náraz nejmodernějších parních zametacích strojů dokonce přilákal nečistoty z podlahy. Jste jen mírně chodit mop.

Navíc je tato metoda velmi hygienická - horká pára zabíjí většinu škodlivých bakterií. A nedostatek nutnosti používat detergenty nakonec pomáhá rychle uhradit náklady na parní mop.

Stojí za koupi parní mop?

I přes vysokou cenu za mycí zařízení, recenze spokojených kupujících říkají, že nákup parního mopu se zcela ospravedlňuje.

Steam Mop Hodnocení: Top 5 modelů

Ušetříte nejen chemikálie pro domácnost, ale také výrazně zkracujete čas strávený na čištění. Dobré parní mop, například, jeden je znázorněn v hodnocení, které jsou schopné obou pohlaví mytí čtyřikrát rychleji než jeho protějšek méně vyrobitelné.

Kromě toho čistění pouze parou snižuje množství škodlivých látek ve vašem domě.

Doporučujeme, abyste ušetřili z vašeho pohodlí - s čištěním parního mopu se stane mnohem rychlejší a příjemnější.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

92 − 88 =