Nejlepší elektrické varné kanvice: Naše hodnocení

6 nejlepších varných konvic podle odborníků Vashakuhnya.com

Představte si ráno bez šálku kávy a večer bez vůně čaje pro většinu lidí je poměrně obtížné. Moderní kuchyňská technika pomáhá výrazně urychlit proces výroby nápojů - stačí si koupit dobrou varnou konvici.

Vaří vodu mnohem rychleji než analog, který je třeba ohřívat na sporáku. Nicméně, velký sortiment obchodů s technologiemi vás přemýšlí: která varná konvice je lepší koupit. Recenze stejného modelu jsou nekonzistentní, takže proces výběru může trvat nějaký čas.

Rozhodli jsme se, že vám pomůžeme a uděláte hodnocení nejoblíbenějších a nejkvalitnějších čajovny v segmentu středních cen.

Elektrické varné konvice do 3 000 rublů

Které modely nenabízejí moderní elektronické obchody: plast, keramika, ocel, sklo ... Zdá se, že výběr spolehlivé a funkční rychlovarné konvice může být dlouhou dobu zpožděn.

Vybrali jsme pro Vás tři rozpočtové modely elektrických varných konvic, které se liší od vynikající funkčnosti a dobrých recenzí uživatelů, kteří je používají po dobu delší než jeden rok.

Bosch TWK 3A011 4.5

Rychlovarná konvice slavného výrobce Bosch vás bude stát levně - pouze 1680 rublů.

Nejlepší elektrické varné kanvice: Naše hodnocení

Objem v objemu 1,7 litru více než dost pro čaj pít rodiny čtyř nebo pěti lidí. Ve stejné době, kvůli vysoké výkon v 2400 wattech plná varná konvice se vaří jen za pět minut. Nepochybně ráno spěchat takovou rychlostí potěší vás.

Topný článek varné konvice - uzavřená nerezová spirála. To je docela výhodné, neboť nevytváří měřítko, které se postupně vločky do vody.

Díky topné jednotce je vařič snadné péče - stačí ji pravidelně opláchnout, aby se vyplavily různé sraženiny získané z vodovodní vody. Používáte-li filtry, lze je provádět také každé dva až tři měsíce.

Plastové pouzdro vypadá spíše stylové a elegantní. Výběr šesti barev umožňuje vybrat si model, který zapadá do interiéru vaší kuchyně. Podle recenzí model určitě stojí za koupi - za jeho cenu kotle slouží poměrně dlouhá doba bez zlomů a úniků.

Může být odděleně zaznamenáno bezpečnost: bez ohledu na to, kolik tlačíte na tlačítko, konvice se nezapne bez určitého množství vody. Zablokování krytu při zahřátí zabraňuje náhodnému popálení. Po vyjmutí ze stojanu se konvice okamžitě vypne.

Je přítomen a nylonový filtr, Pomáhá zabránit vnikání malých nečistot a srážek do vody.

Použijí se další zařízení ukazatel hladiny vody a LED indikátor on-off konvice - funkce, které nejsou ve všech drahých modelech.

Rychlovarná konvice Polaris PWK 1758CA

Nejlepší elektrické varné kanvice: Naše hodnocení

Polaris PWK 1758CA bude ještě levnější než předchozí kandidát - pouze 1020 rublů, zatímco jeho funkce je také vysoká.

Objem vody 1,7 litru se zahřívá po dobu pěti až šesti minut. Přispívá k tomuto úžasně silnému za takovou cenu topný článek je 2200 wattů. Současně je varná konvice spolehlivě chráněna před vyhořením - ještě dražší modely budou závidět svůj bezpečnostní systém.

Možnost zámku Rychlovarná konvice bez vody je užitečná k zapomnělým osobnostem. Pokud si všimnete nepřítomnosti, snad tento model je něco. to je to, co potřebujete.

V případě, že v kotlíku je méně než dvě stě mililitrů vody, jednoduše se nezapne. Víko, stejně jako předchozí model, je uzamčeno, jakmile zapnete přístroj.

Ohřívací prvek ve formě uzavřené spirály je vyroben z nerezové oceli. To pomáhá zabránit tvorbě měřítka a zajišťuje stabilní provoz domácích spotřebičů.

Pouzdro je vyrobeno z odolného kovu, který v kuchyni vypadá velmi stylově. Mimochodem, i přes prostornost model vypadá velmi kompaktní a elegantní.

Ti, kteří pečují o zdravou výživu, vás nenechají lhostejní přítomnost filtru, Neumožňuje srážení a váhu, aby se dostal do šálku. Kanvica je vybavena ukazatele hladiny vody a začlenění, díky čemuž je jeho používání ještě pohodlnější a bezpečnější.

Samostatný bonus od výrobce - prostor pro kabel, který pomáhá udržovat čistý vzhled kuchyně. Z nedostatků, kupující poznamenal pouze jeden - model je mírně hlučný.

Rychlovarná konvice Philips HD4646

Nejoblíbenější model v našem hodnocení! Na známou službu Yandex.Market shromáždila téměř dvě stě hodnocení! Je pozoruhodné, že téměř všechny jsou velmi pozitivní.

Nejlepší elektrické varné kanvice: Naše hodnocení

Cena za varnou konvici je pouze 1300 rublů. Za tuto cenu získáte spolehlivou a stabilní provozní jednotku, která vám bude sloužit po mnoho let.

Kapacita modelu je o něco menší než u již zmíněných analogů. Pouze 1,5 litru. Toto množství vody však stačí na pět velkých hrnek, takže si myslete, zda potřebujete více?

Díky síle 2400 W, kanvica se zahřeje doslova za 4-5 minut. To je velmi užitečné pro ty, kteří rádi ráno spí - nemusíte vstávat dříve, aby měli čas vařit konvici.

Ohřívací prvek je uzavřená spirála z nerezového plastu, která je odděleně ošetřena baktericidním činidlem. Takže i když necháte vodu v kotlíku po dlouhou dobu, bude riziko, že budou mikroby, minimalizováno.

Pouzdro je vyrobeno z odolného plastu, Barevné řešení představuje čtyři odstíny: bílá, bohatá černá, jasně červená a modrá. Je tu spousta na výběr!

Po vyjmutí ze stojanu se konvice okamžitě vypne. Víko je po celou dobu ohřevu bezpečně zajištěno. Dále není možné zapnout konvici, pokud v ní není dostatek vody. Tím se zabrání pravděpodobnosti spalování konvice a v důsledku toho požáru.

Model je vybaven indikátor hladiny vody, ale nedostatek indikace začlenění může přinést určité nepříjemnosti. Obecně platí, že model je velmi spolehlivý a je doporučován pro nákup velkým počtem uživatelů.

Modely až do 6 000 rublů

Pokud jednoduchá vroucí voda nestačí a chcete si koupit model s širší funkčností, připravte se na vyčistění. Zvláště pro vás jsme se zvedli tři nejlepší modely stojí až 6000 rublů.

Vyznačují se dalšími možnostmi, vysokými ukazateli spolehlivosti a samozřejmě také hodně pozitivní zpětné vazby.

Bosch TWK 86

Nejlepší elektrické varné kanvice: Naše hodnocení

Stejně jako v předchozí části ratingu jsme nemohli dělat bez čajové konvice z ochranné známky společnosti Bosch. Jeho cena je mnohem vyšší než jeho předchůdce - téměř čtyři tisíce rublů. Ale parametry jsou výrazně odlišné k lepšímu.

S objemem jednoho a půl litru, 2400 wattů. Topný článek je dostatečně standardní - uzavřená spirála z nerezové oceli. Zdá se, že předchozí model Bosch TWK 86 není příliš odlišný. Nicméně, je to všechno o dalších funkcích.

Dvojité stěny z kovu a plastu rychlejší zahřívání. Kromě toho způsobují, že provoz zařízení je mnohem tišší a zároveň eliminuje vytápění venku konvice.

Čtyři teplotní režimy od 70 do 100 stupňů umožňuje zvolit optimální teplotu vody. To platí zejména pro milovníky čaje, kteří často potřebují vařit s přísným dodržováním receptů.

Zapomenuté osoby jsou užitečné možnost vytápění - kdo z nás nezapomněl na včleněnou čajník? Model uchovává přednastavenou teplotu na půl hodiny. Je však obtížné zapomenout na tuto čajník - můžete nastavit zvukový signál, který vám připomene, že je čas pít čaj nebo kávu.

Filtr z nerezové oceli zajišťuje čistotu vody a uzávěr víka zabraňuje náhodnému popálení. Je vybaven modelem a indikátory hladiny a začlenění vody.

Není divu, že tato varná konvice zůstane jedním z nejoblíbenějších v roce 2018 a má více než 300 pozitivních recenzí. Z nedostatků jsou v podstatě dvě: několik hlučných prací a nepříjemného písknutí při zapínání a vypínání.

Xiaomi Smart Kettle Bluetooth

Pokud se nemůžete bez smartphonu a upřednostňovat používání moderních technologií ve všech aspektech života, nemůžete bez Xiaomi Smart Kettle Bluetooth. Za cenu 4278 to vypadá jako skutečný zázrak moderní technologie.

Nejprve je však třeba zvážit standardní charakteristiky.

Jeden a půl litru vody, které jsou umístěny v této varné konvice, se rychle ohřívají kvůli výkonu v 1800 wattů.

Nejlepší elektrické varné kanvice: Naše hodnocení

Uzavřená spirála z nerezové oceli pracuje stabilně, bez přerušení.

Burnout zabraňuje bezpečnostnímu systému - bez potřebného množství vody jednoduše nezačne zahřívat.

Materiál pouzdra, poskytující tichou práci, dvojitý a bílý plast.

Model vypadá docela standardně, takže pro ty, kteří neznají jeho vlastnosti, se může zdát nudné.

Zapnutí a vypnutí konvice, funkce teplotní podpory, můžete upravit pomocí ... smartphonu.

Nechoďte do kuchyně, abyste vařili vodu.

Díky možnosti Bluetooth 4.0 BLE, pomocí speciální aplikace Smart Home, který je vhodný pro všechny telefonní operační systémy, můžete pohodlně provozovat varnou konvici v jiné místnosti.

Mezi nedostatky můžeme zaznamenat i neštandardní zástrčku pro Rusko. Tento problém však lze snadno vyřešit běžným adaptérem.

Dalším pěkným rysem kotle jsou měkké dotykové knoflíky, příjemné na dotek. Dokonce i manuální ladění se změní v high-tech proces. Navíc, on funguje absolutně nehlučně, což dělá tento model populární mezi milovníky kvality a neobvyklé technologie.

De'Longhi KBOV 2001

Na rozdíl od předchozího high-tech modelu s mnoha možnostmi, konvice z De'Longhi vypadá jako host z minulosti. Retro stylový kovový obal se jemně podobá elegantním čajovým hrncům z počátku dvacátého století.

Nejlepší elektrické varné kanvice: Naše hodnocení

Případ je příjemný na dotek, hladký. Pět barevných možností pomůže vám vybrat si model, který dokonale padne do interiéru vaší kuchyně.

Náklady na takové retro-zařízení je 4,278 rublů. To není překvapující. Čajová konvice se liší nejen v pěkném designu, ale také ve vysoké kvalitě a spolehlivosti.

S kapacitou v 1,7 litru ohřívá se za pět minut díky výkonu 2000 wattů. Současně objem konvice nezabraňuje tomu, aby vypadala dobře a nevyžaduje mnoho prostoru v kuchyni.

Topný článek je vyroben z nerezové oceli, vyrobené ve formě otevřené spirály, spolehlivě fungují, brání tvorbě měřítka. Pokud je voda pevnější, filtr z nerezové oceli ochrání srážení před vniknutím do šálku.

K dispozici jsou také moderní možnosti -ukazatele hladiny vody a indikace zapnutí. Kanvica se nezapne bez vody a když je zapnutá, zablokuje víko a zabraňuje náhodnému popálení.

Podle recenzí, navzdory nedostatku dalších funkcí, model stojí za své peníze za spolehlivost a originální vzhled.

Doufáme, že naše hodnocení za rok 2018 vám pomůže najít vysoce kvalitní a spolehlivou varnou konvici pro vaše potřeby, aniž by to způsobilo zničující rozpočtové škody.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

99 − 95 =