Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

Šest nejlepších žehliček z roku 2017

Úhledný vzhled je první věcí, která zachycuje vaše oko, když se setkáte s novou osobou a napomáháte k tomu, abyste se na něj podívali. Nikdo nechce být znám jako slovinský. Proto věnujeme tolik pozornosti našemu vzhledu.

Samozřejmě, že oblečení v produkovaném dojmu není poslední věcí. Nemusí být označováno a jen pochází z pódia. Čistota, čistý vzhled a nedostatek podlitin jsou však důležitým prvkem vašeho obrazu.

Dosáhnout ideálního stažení bez železa a stylalki je nemožné. Dříve jsme již napsali asi 10 kroků, jak si vybrat pračku. Navrhujeme, abychom se v tomto článku dozvěděli více o žehličkách.

Pokud přemýšlíte o tom, jaké železo je lepší koupit pro váš domov, naše hodnocení a recenze zákazníků vám pomohou vybrat nejlepší model roku 2017. Pro vás jsme analyzovali šest nejpopulárnějších modelů dvou cenových kategorií - stačí si vybrat!

Modely v hodnocení byly vybrány podle následujících kritérií:

  • Odhad není nižší než 4,5 na trhu Yandex;
  • Mnoho detailní pozitivní zpětné vazby;
  • Přítomnost hlavních funkcí moderního železa: parní generátor, samočistící systém;
  • Shoda cenové kategorie;
  • Reputace značky.

Top-3 žehličky v hodnotě až 2000 rublů

Pokud si myslíte, že je téměř nemožné si koupit dobré železo za malou částku peněz, mýlíte se. Moderní žehličky jsou stále dostupnější - spolehlivý model s vynikající funkčností, který můžete koupit poměrně levně.

V našem hodnocení budeme zvažovat tři levné modely, což vám pomůže rychle a efektivně uvést do pořádku i ty nejklasičtější tkaniny.

UNIT USI-285

Stylové červené žehličky osloví mnoho lidí, zejména vzhledem k ceně - celkovému 1590 rublů. Jeho hodnocení v žebříčku Yandex.market je čistě pět, což nepochybně poukazuje na jeho vynikající vlastnosti.

Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

Hladká keramická podešev se pohodlně posune na jakoukoliv látku a nezanechává stopy. Žehlička je vybavena moderní generátor páry.

Můžete nastavit jak konstantní, tak pravidelné dodávky páry - závisí na druhu tkaniny, kterou potřebujete k žehlení. Stejným způsobem Je možné regulovat a intenzivně se propojit: činí to silnější pro hrubé tkaniny a měkčí - pro větší tendenci.

Vertikální páření zajišťuje jemné vyhlazování záhybů i na nejkrásnějších materiálech - hedvábí nebo šifonu.

Z plusů lze také poznamenat anti-kapací systém a samočistící systém. Kromě toho konstrukce železných a parních výpustí pomáhá vyhnout se stupnici. Automatické vypnutí v tomto výrobci železa se však rozhodlo nepřidávat, takže sami musíte sledovat, zda jste zařízení odpojili od sítě.

Z mínusů, které uživatelé v přehledech také uvědomují bez parní trysky. Pokud však často nosíte košile, lze toto mínus považovat za nedůležité.

Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

Obecně platí, že většina kupujících tohoto železa je s ním spokojena a nebude se měnit na dražší analogy.

Polaris PIR 2472

Další vynikající student našeho hodnocení vám bude stát ještě levnější než předchozí železo - cena začíná 983 rublů. V tomto případě nebyla nalezena žádná negativní zpětná vazba! Za takové peníze lze výsledek považovat za fenomenální.

Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

V jeho malé velikosti Vysoký výkon je 2400 W. To znamená, že žehlička úspěšně zvládne dokonce i zmačkané těsné džíny.

Mnoho uživatelů si to všimne z nerezové oceli velmi hladká, pohodlně se sklouzne i na reliéfní látce a vyhlazuje nejmenší vrásky.

Dobré žehlení tkaniny usnadňuje výkonný parní ráz - až 140 g / min. Vertikální páření a napájení jsou zaznamenávány mnoha uživateli.

Vlastnosti jsou skutečně vynikající, zvláště u tak malého železa. S nejtěžšími záhyby napomůže funkci rozstřikovače vody. Zvláštní tvar otvorů pomáhá zamezit škále a zamezit poškození oblečení.

Mínus je možná stejný jako v minulém modelu - žádný automatický systém vypnutí. Pokud však netrpíte zapomnětlivostí, nemělo by tě to zajímat. Jinak je lepší hledat jiný model. Zde je například jeden z recenzí o tomto modelu:

Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

Je třeba také poznamenat přítomnost systémů ochrany proti škále, samočistící a protivokropelnoj systémy. Několik žehliček této cenové kategorie je vybaveno všemi těmito čipy.

Pěkný bonus pro ty, kteří se nelíbí, aby hledali vhodné nádobí pro nalévání vody do žehličky - v balení je odměrka.

REDMOND RI-C222

Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

REDMOND RI-C222 byl také uveden v hodnocení. Stojí to o něco víc než jeho předchůdci - od 1900 rublů.

Keramická žehlicí plocha se dobře vyrovnává i při složitých tkaninách. Mnoho uživatelů si to všimne extrémně rychle se zahřívá, což zkracuje čas žehlení. Ale také rychle ochlazuje - to musí být vzato v úvahu.

Automatické nastavení parní konstrukce není k dispozici - všechny musí být provedeny ručně. Nicméně, pokud si myslíte, že recenze, je zřejmé, že to neobtěžuje zákazníky železa. Parní rána je dostatečně výkonná, a vertikální páření pomáhá vyrovnat se s neposlušnými záhyby a běžnou modřinou.

Pokud generátor páry nestačí - funkce sprinkleru se vrátí k záchraně. Systém proti odkapávání a protizávitová funkce pomůže vyhnout se nechutnému rozvodu na oblečení.

Model je ideální pro rozptýlení - automatické vypnutí zabraňuje vzniku požárů a popálení na oděvu, i když zapomenete na žehličku.

Většina kupujících byla s tímto modelem spokojena (dáváme jednu z reálných recenzí).

Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

Srovnávací tabulka všech tří žehliček první části hodnocení:

Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

Nyní se podívejme na dražší modely a zjistěte, zda stojí za své peníze.

Žehličky až čtyři tisíce rublů

Je-li rozpočet na navrhovaný nákup vyšší než výše popsaný rozpočet, rozšíření opcí se ještě zvýší. Snažili jsme se najít ty nejlepší modely žehliček v cenovém rozpětí až do 4000 rublů. Zde jsou tři vítězové.

Philips GC 3811/77 Azur Performer

Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

Tato část hodnocení otevírá silné žehličky společnosti Philips 3790 rublů (na akcii). S výkonem nadprůměrným - 2400 W, měl rád velký počet uživatelů, kteří jednotku dodali, zasloužili pět.

Prakticky všechny recenze tohoto železa to berou značková podrážka SteamGlide Plus z odolné skleněné keramiky se výrazně vyrovnává s vyhlazením jakékoliv látky: šifonu, džín, vlny nebo umělých materiálů ... Oblečení s tímto žehličkem budou vypadat perfektně!

Miluje a miluje nastavitelný nepřetržitý přívod páry. Síla můžete nastavit sami, a to v závislosti na potřebách materiálu.

Samostatně si zákazníci berou na vědomí kvalitu parní úder. Vertikální páření při výkonu 160 g / min umožňuje snadné čištění těžkých závěsů. Ve zvláště těžkých případech (například oblečení ležel několik dní ve zmačknuté formě) pomůže funkce sprinkleru.

Již typickým mínusem pro levné žehličky, žádné automatické vypnutí, lze sotva považovat za významný. Kromě toho systém proti měřítku funguje správně. Například jeden z recenzí o tomto modelu:

Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

Mnozí uživatelé zvlášť označují samočistící systém - téměř úplně zbavuje majitele železa nutnost péče o čistotu povrchu.

Tefal FV3930

Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

Pohodlné místo v žebříčku obsadilo železné tělo Tefal FV3930 se stylovým lilačním odstínem. Většina uživatelů zaznamenává spolehlivost sestavy a pohodlí žehlení. To není překvapující - železo má lehká konstrukce, takže i když změníte horu oblečení, nebudete unaveni.

Výkon je mírně vyšší než standard, 2300 wattů, je docela dostačující k odstranění dokonce stale modřiny. Stejně jako všechny výrobky značky, žehlička se vyznačuje vysokou spolehlivostí a stabilitou v provozu. Náklady jsou poměrně cenově dostupné - od tří tisíc rublů.

Model Nuance - Slinutá kovová podrážka Ultragliss-Durilium. Velmi silná a velmi hladká, dokonale sklouzává na jakoukoli záležitost, dokonce i reliéfní nebo fleecy. Zvýšená pevnost zabraňuje poškrábání a štěpkům. Nicméně stále nedoporučujeme, aby se žehlička propadla.

Trvalé dodávky páry s regulací až 40 g / min ještě více usnadňuje proces žehlení. Nezklamá ani nedostatek automatického přizpůsobení - je známo, že v levných modelech často selhává, takže manuální ladění pomůže dosáhnout přesnějšího výsledku.

Pára s vertikální funkcí páření kapacita až 130 g / min vyhovuje všem potřebám domácího žehlení. Můžete snadno zakrýt závěsy nebo závěsy, aniž byste vynaložili mnoho úsilí. Dokončete práci funkce sprinkleru. Na žehlení standardní šarže prádla z pračky stačí zásobník na vodu o objemu 270 mililitrů.

Zapomněl by prosím automatické vypnutí žehličky - Dokonce i když zapomenete, že se zapne, přestane pracovat za osmi minut ve vzpřímené poloze. Ale co je ještě důležitější, společnost Tefal našla způsob, jak zabránit zkažení věcí kvůli tomu, že jste na chvíli vyrušili - Pokud se lišta v horizontální poloze zapne, vypne se po třiceti sekundách.

Komplex systémů z měřítka a úniku a samočistícího systému vylučuje zhoršení věcí.

Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

Je pozoruhodné, že téměř všichni ti, kteří si koupili žehličku, byli s nimi spokojeni - většina recenzí zaručuje, že jejich majitelé nenalezli chyby v tomto nejdražším železa.

Braun TexStyle TS745A

Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

Kompletní hodnocení Braun TexStyle žehličky - model pro 3800 rublů.

Stylový černý kufr a neobvyklý design přitahují pozornost ještě před okamžikem studia vlastností. Nicméně nikoho nezanechávají ani lhostejnost.

Výkon v něm, stejně jako u předchozích modelů, 2400 W. To vám umožní jistě žehlit i husté a obtížně zpracovatelné tkaniny.

Lehké hliníková podrážka Eloxal nejen šaty snadno na oblečení. Tento typ žehlicí plochy výrazně snižuje hmotnost žehličky, což znamená, že rameno je mnohem méně unavené.

Je zajímavé, že tento model si často vybírají zákazníci ve filmovém průmyslu - malá váha, malá velikost a dobrá funkčnost jej činí optimální pro žehlení velkého množství oblečení.

Neustálá pára, označený mnoha recenzenty, také usnadňuje tento proces. Nastavení umožňuje nastavit posuv na 50 g / min. To je mnohem více než jiné modely stejného cenového segmentu.

Vertikální páření s účinkem páry dosahuje výkonu 150 g / min. Někteří věří, že tato síla nestačí. Umožňuje však rychle odpařit i těžké sametové nebo velurové.

Příjemný bonus - nádrž na vodu pro 400 mililitrů. Takže toto je nejvíce vodnaté železo v našem hodnocení.

Ve výšce a bezpečnostním systému. Vestavěná možnost automatického vypnutí žehličky Pokud nebudete jednat, vyhneme se potížím s otíráním na oblečení a nedovolíte požár.

Mezi nedostatky lze poznamenat Chyby s vertikální stabilitou. Moderní žehlicí prkna se speciálními podpěrami nicméně tuto chybu nezmenšují. Podívejte se na jeden z nejnovějších hodnocení tohoto modelu:

Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

Samostatně, mnoho uživatelů zaznamenává délku kabelu - dva a půl metru. Umožňuje položit žehlící desku na libovolné vhodné místo.

Podrobné srovnání a analýzu lze provést na základě této souhrnné tabulky:

Jaké železo koupit: 6 nejlepších modelů

Nákup dobrého, funkčního a spolehlivého železa tedy nevyžaduje obrovské finanční náklady. Naše hodnocení jasně ukázalo, že si můžete koupit vynikající model za přijatelnou cenu.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

68 − = 61