Hodnocení nejlepších elektrických kávovarů pro domácí použití

Hodnocení nejlepších kávovarů pro domácí použití

Je to umění udělat správnou kávu. Bohatá chuť, jemná pikantní vůně ... Samozřejmě, to nemůže být řečeno, když si koupíte instantní kávu. Ne každý ví, že zrno má své vlastní jemnosti.

Například po patnácti minutách po broušení se začne výrazně měnit vůně a chuť. Ne k lepšímu. Dobrá volba - nákup kávových zrn. Nicméně, je třeba, aby byly řádně broušeny - takže nemůžeme bez speciální jednotky. Ale jaký druh mlýna na kávu je lepší koupit pro dům, takže je levný a spolehlivý?

Naše hodnocení mletých kávovarů v roce 2017 zahrnovalo pouze ty nejlepší modely z hlediska poměru cena / kvalita, stejně jako skutečná zpětná vazba od kupujících a odborníků. Začněme!

Jak udělat správnou volbu?

Zdá se, že při nákupu kávových mlýnků by neměly být žádné zvláštní potíže - stačí zvolit si ten, který splní vaši cenu a vizuální očekávání. To však není pravda.

Technické parametry a kladná zpětná vazba se staly základem pro výběr nejspolehlivějších a nejkvalitnějších modelů, které jsou součástí tohoto hodnocení.

Hodnocení nejlepších elektrických kávovarů pro domácí použití

Mnoho lidí se snaží namísto mletí kávy používat směšovače - tak ne. Příliš velké kotouče nemohou rovnoměrně brousit zrno, což negativně ovlivňuje jejich chuť.

Je jednoznačné říci, který výrobce je lepší. Většina z nich nyní vyrábí poměrně kvalitní agregáty pro mletí kávy, takže si musíte vybrat přímo z technických specifikací.

Co mám věnovat pozornost při výběru kávovaru? Existuje několik základních kritérií:

  • Napájení, na které závisí rychlost jednotky.
  • Provozní režimy.
  • Bezpečnostní systém.
  • Materiály, z čehož jsou lopatky a tělo vyrobeny.
  • Žádné cizí pachy.
  • Recenze ti, kteří již používali takové zařízení - nechcete koupit kočku v tašce?

To jsou tyto ukazatele, které nás vedly a činily naše hodnocení nejlepších kávovarů. Máme pokračovat?

Jednotka UCG-112

Hodnocení nejlepších elektrických kávovarů pro domácí použití

Levná jednotka, která stojí od 948 rublů, získala odhadem pěti hvězd na trhu Yandex - vysoký údaj pro takový rozpočtový model.

Rotační nůž silné oceli je schopen rychle brousit 50 gramů zrna. Nicméně, někteří uživatelé říkají, že nádrž může být umístěna 70 gramů - avšak v tomto případě není jasné, proč výrobce ztratil vlastnosti.

Výkon je vysoký - 150 W. Stačí, aby se plná kapacita zpracovala za 3-4 minuty.

Z mínusů lze poznamenat nedostatečné nastavení broušení - pokud se vám líbí určitý typ, budete muset hledat experimentálně. Obvykle je však třeba několik pokusů zjistit optimální provozní dobu, a to i za účelem broušení zrna na prach.

Hodnocení nejlepších elektrických kávovarů pro domácí použití

Pokud je kryt vyjmut nebo je volně zavřený, stroj se nezapne - pohodlný bonus pro ty, kteří nemají rádi sbírat obilí po celé kuchyni kvůli náhodnému stisknutí tlačítka.

Vyrobeno z oceli, vypadá velmi stylově. A síla mlýna na kávu přidává - nemusíte se bát, že padne a rozbije se.

Všimněte si, že za své peníze je jednotka více než hodna - se stará o všechny funkce, které mu byly přiděleny, a mnoho let se nezbavuje.

Vitek VT-1542

Hodnocení nejlepších elektrických kávovarů pro domácí použití

Další oblíbená elektrická mlýna na kávu - cena 1728 rublů. Ona získala zvláštní lásku od spotřebitelů pro extrémně tichý provoz - pokud jej zapnete v kuchyni, nebude hluk v chodbě slyšet.

Kombinace rotační nůž ze silné oceli a výkon 130 W umožňuje rychle brousit 70 gramů kávy - i pro velkou rodinu.

Chybí regulátor výkonu, což je pro modely tohoto cenového segmentu trochu neobvyklé. Z přehledu však vyplývá, že se můžete rychle naučit určit požadovaný stupeň broušení v době práce.

Například, při broušení jemného prachu z kávy bude plná nádrž trvat čtyři minuty.

Mlýnek na kávu je chráněn před náhodným provozem: nezapne se, když je střecha otevřená a odemčená. Výhodná volba, kterou si nezapomíná všichni výrobci domácích spotřebičů.

Jednotka vypadá docela stylově - vypadá to jako barová trepačka z hollywoodských filmů.

Příjemný bonus - úložný prostor kabelového navijáku. Těleso je vyrobeno z oceli a víko je vyrobeno z plastu odolného proti nárazu.

Hodnocení nejlepších elektrických kávovarů pro domácí použití

Mnoho lidí říká, že přepínač zapnutí / vypnutí je trochu nezvyklý. Po několika dnech však zmizí nepříjemnost.

Vzhledem k nízké hlučnosti a vysokému výkonu - tento model rozhodně stojí za to vzít na vědomí.

Polaris PCG 1017

Hodnocení nejlepších elektrických kávovarů pro domácí použití

Rozličné kávové mlýnky od firmy Polaris za cenu 938 rublů je nepravděpodobné, že vás ohromí technickými specifikacemi - jsou zcela standardní.

Vysoký výkon lze zaznamenat 170 W, To vám umožní mletí 50 gramů kávy na prach během pouhých 2-3 minut. Pro broušení se používají ocelové rotační nože.

Hladina hluku je nízká, Pokud však chcete kávu v místnosti, kde spí někdo, je lepší opustit tuto myšlenku.

Jednotka vypadá stylově - tmavě hnědý plast se světlejším krytem. Bohužel není způsob, jak skrýt drát. To však není významná nevýhoda.

Žádné funkce nastavení pro broušení - bude muset spoléhat na čas. Zajímavé je, že kávovar je stejně dobře schopen se vyrovnat s kávou a cukrem a přeměňuje je na prášek. Ale koření a ovesné vločky nejsou tak dobré - možná proto, že to není určeno?

Také si to všimnou je trochu nepříjemné nalít mletou kávu - malé rozměry uvnitř misky zasahují. Proto musíte použít čajovou lžičku. Zde se například podívejte na to, co píšou v recenzích:

Hodnocení nejlepších elektrických kávovarů pro domácí použití

Ve zbytku je model spolehlivý, což vysvětluje jeho popularitu.

Erisson CG-M12S

Z celkového počtu vyniká kávovar z firmy Erisson za cenu 930 rublů.

Hlavním rozdílem je systém broušení. Výrobce se rozhodl spíše neobvyklým pohybem - namísto ostří millstone, podobně jako mlýn.

Obiloviny se třejí a neřezávají na kusy.

Hodnocení nejlepších elektrických kávovarů pro domácí použití

Názory uživatelů byly rozděleny - někteří věří, že to dodává chuť, a někteří kupující jsou si jisti, že broušení není tak jednotné. Rozhodněte se, která mlýna na kávu je nejlepší, obilí nebo mlýnský kámen můžete experimentovat pouze - to vše závisí na vašich preferencích.

Napájení je opravdu malé: ve všech 75 wattů. Výrobce však tvrdí, že je to dostatečné pro systém mletí. To je potvrzeno řadou pozitivních odpovědí.

Příjemně prosím dva stupně řízeného broušení: Pro milovníky větších granulí a "v prachu".

Zajímavý fakt: Většina baristů neschválí první metodu pro kávovary a druhá - pro džezvu. Proto doporučujeme experimentovat s tím, co musíte ochutnat.

Samostatně je třeba si uvědomit odnímatelný kontejner pro mletou kávu - Je velmi výhodné, pokud potřebujete okamžitě připravit velké množství zrn.

Zpětná vazba na kávovaru Erisson CG-M12S

Mlýnek na kávu je velmi příjemný vzhled - ocelový plášť je doplněn plastovou vyjímatelnou jednotkou. Obecně vypadá velmi harmonicky a snadno se vejde do interiéru každé kuchyně. Ale její váha je spíše velká - 3,5 kilogramu.

Všimnou si jeho vysoké spolehlivosti a nízká hladina hluku.

Pro svou cenovou kategorii má Erisson CG-M12S vynikající technické vlastnosti a dobrou konfiguraci.

Mikma ECMU IP-30

Hodnocení nejlepších elektrických kávovarů pro domácí použití

Jediná ruská mlýna na kávu Mikma ECMU IP-30 dosáhla vrcholu díky rekordnímu počtu recenzí na trhu Yandex.

Jeho cena je poměrně vysoká - 2290 rublů. Podívejme se, jakou cenu nabízí výrobce?

Kompaktní bílá kávová mlýna ve vaší kuchyni nezaberá mnoho prostoru. Je nepravděpodobné, že se vejde do velké rodiny - její kapacita pro všechno 30 gramů. Tato nádrž je vhodná pro kávu, ale ne pro krupice - broušení bude trvat příliš dlouho.

Ale hmotnost je také malá - 730 gramů. Podle našeho názoru je to nejlepší možnost pro malé kuchyně (mimochodem, můžete si přečíst další kritéria výběru vybavení pro ně v samostatném článku) a ti, kteří často cestují.

Ale síla pro takovou drť je dostačující - 115 wattů. Z tohoto důvodu můžete zrno brousit do prachu po dobu 2-3 minut, v závislosti na kvalitě.

Neexistují žádné další možnosti. Proto můžeme dospět k závěru, že vysoká cena je zaplacena pouze za kompaktnost a schopnost nést kávovary s nimi. Možná to opravdu potřebuje milovníci kávy. Zde je jeden ze skutečných názorů na tento mlýn na kávu:

Hodnocení nejlepších elektrických kávovarů pro domácí použití

Drcené zrna ocelové rotační nože. Ale tělo je zcela plastické, ale jak je uvedeno v recenzích, je poměrně silné.

Náš posudek skončil. Slibujeme, že tuto novinku aktualizuje, jakmile se objeví nová kandidatura. Doufáme, že naše hodnocení nejlepších modelů elektrických kávových mlýnků vám pomůže rozhodnout se o volbě.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

93 − = 85