Zvolte tapetu: vytvořte harmonický prostor (63 fotek)

"Setkávají se na oblečení," - říká ruské přísloví. Prádlo na bytě, dokončené, jsou tapety. Ve skutečnosti jsou okamžitě zřejmé, když jdeme do nové místnosti. Navíc, když je otázka, o opravu, první myšlenka je: „co si vybrat tapetu“ Osobní preference jsou prvořadé v tomto směru, ale tam jsou některé nuance, které je třeba vzít v úvahu při nákupu. O nich a budou diskutovány.

tapety v interiéru

Návrh tapety pro jednopokojový byt s abstrakcí

Návrh tapety pro jedno-pokojový byt s ananasem

Návrh tapety pro jedno-pokojový byt béžový

Návrh tapety pro jedno-pokojový byt tyrkysový

Návrh tapety pro jednopokojový plochý papír

Návrh tapety pro jednokřídlý ​​byt černou

Stručně o hlavní věc: typy tapety

Tapeta je vyrobena z zcela odlišných materiálů. Závisí to na fyzikálních vlastnostech obložení stěn: odolnost proti světlu, odolnost proti vlhkosti, technologie odstraňování a lepení. Většina obchodů s budovami nabízí následující typy tapet:

 • papír,
 • vinyl,
 • netkané,
 • skleněné stěny,
 • tekuté tapety,
 • Tapety.

Nejekonomičtějším, ale nepraktickým řešením je papírová tapeta. Jednoduše "dýchají", absorbují vlhkost v místnosti a snadno se deformují. Navzdory všem nedostatkům před jinými druhy zůstávají papírové tapety vedoucími prodeji.

Tapeta Design Pink

1

Wallpaper Design Gray

Návrh hedvábí tapety

Tapetový design s psy

Návrh tapety v ložnici

Vinylové tapety jsou prezentovány v obchodech v širokém spektru textur a barev. Jsou dostatečně silné, necitlivé vůči slunečnímu záření a odolnému proti vlhkosti, a proto jsou vhodné do kuchyně a dokonce do koupelny. Nevýhodou těchto tapet je vysoký koeficient lineárního protažení. Mohou se rozptýlit na kloubech při změnách teploty a vlhkosti.

Tapety design monochromatické

Tapetový design monofonní

Návrh tapety s panely

Design wallpaper s kapradinou

Tapetový design v orientálním stylu

Návrh tapety je jasný

Návrh tapety zelené

Tapety Flizelinovye, nejčastěji, jsou určeny k malování. Nedeformují se - nejsou kompresní nebo se natahují. Tento typ dekorativního nátěru má vyztužující efekt - vyhlazuje mikrotrhlinky.

Návrh skleněných stěn

Návrh tapety na textil

Návrh tapety je tmavý

Návrh tapety

Steklooboi, podle jejich charakteristik, výrazně překonává jiné druhy. Jsou nejen silné, prakticky nedeformované, odolné proti vlhkosti, ale také udržují mikroklima místnosti. Steklooboi jsou vyrobeny ze skleněných vláken, takže se mikroorganismy v tomto druhu obložení stěn nemohou vyvíjet. Stěny jsou protipožární a mají vyztužující účinek, to znamená, že vyhlazují všechny praskliny a nepravidelnosti stěny. Jediné negativní, tyto tapety jsou určeny pouze pro malování. Jsou ideální pro lidi kreativní, protože dávají příležitost ukázat si představivost.

skleněné interiéry v interiéru

Design wallpaper pro jeden pokoj černobílý byt

Návrh tapety pro klasický jednopokojový byt

Návrh tapety pro jednopokojový květinový byt

Návrh tapety pro jednopokojový byt s květinami

Návrh tapety pro jednopokojové apartmány pro děti

Návrh tapety pro jednopokojový byt

Tekuté tapety - nový druh dokončovacích materiálů v naší zemi, který je snadno použitelný a má zajímavou strukturu. Oni jsou často zmaten s dekorativní omítkou. Tyto tapety mají antistatické vlastnosti - nevybírají se na sebe prach. Významnou výhodou je, že nemají klouby, protože jsou aplikovány jako barva s válečkem.

Foto stěna - zajímavé řešení pro návrh interiéru. Přeměňte místnost na část exotické pláže nebo si s tímto typem tapety můžete snadno vychutnat pohled z New Yorku. Jsou vyrobeny z papíru, takže nemají žádné zvláštní vlastnosti. Ale to se stává neprincipled, když první věc, kterou vidíte ráno, je krajina, která je úchvatná.

Výběr tapety závisí na místnosti, ve které budou použity. Je důležité zvážit stupeň vlhkosti a množství světla v místnosti. Piktogramy na válci vám řeknou, jaké vlastnosti tapety. To je zvláště důležité, když si vyberete nástěnný kryt pro kuchyň nebo koupelnu.

význam symbolů na tapetu

Návrh tapety pro jednopokojový byt z fialové

Návrh netkaných tapet pro jednopokojový byt

Design tapety s jeřábem

Vizuálně změňte mezeru

Barva a struktura stěn je základem pro vizuální korekci místnosti. Existuje několik návrhových triků, které mohou rozšířit prostor. Dokonce i malý pokoj může být přeměněn na prostorné, pokud vezmete v úvahu vlastnosti květin.

Návrh tapety v pastelových barvách

Design tapet pro mramor

Návrh tapety v pruzích

Návrh tapety na chodbě

Návrh tapety s potiskem

Barva

Hlavní pravidlo při výběru barvy stěn v jednom pokoji - vyberte si světlé barvy. Studené odstíny vizuálně zvyšují prostor, teplé - úzké. Oblíbená barva pro interiér malého pokoje je béžová. Zvětšuje nejen prostor, ale i komůrku.

Design tapety ve stylu Provence

Návrh tapety s ptáky

Návrh tapety s květinovým potiskem

Návrh tapety se vzorem

Kreslení a struktura

Obrázek a struktura mají stejný vizuální efekt na vesmír. Chcete-li vizuálně rozložit prostor, použijte jemný výkres nebo texturu. Velké prvky na tapetu budou mít opačný účinek. Malá místnost umožňuje použití velkého prvku pro zdobení pouze jedné stěny.

tapety v interiéru

Francouzské tapety design tapety

Návrh tapety geometrické

Návrh tapety pro polkotky

Návrh tapety v obývacím pokoji

Návrh tapety v interiéru

Tapeta tapety design tapety

Kombinace

Získání kombinace barev, kreseb nebo textur se stává stále více populární v moderním designu. Nepřipouští jen interiér do interiéru, ale podporuje vizuální korekci. Varianty kombinované sady - kombinují mezi sebou faktury, materiály, barvy. Základní kombinace:

 • Použití svislých čar. Vertikální pásy kontrastní nebo blízké barvy, jedna struktura / obrázek nebo jiné jsou vzájemně kombinovány. To je vynikající řešení pro pokoj s nízkými stropy.
 • Použití vodorovných čar. Existují dvě možnosti. První je analogické ke kombinaci svislých čar. Druhá - spodní část stěny je zdobena tapetou s častým vzorem, horní - se stejnou barvou stejné barvy.
 • Přidělení jedné stěny podle barvy, vzoru nebo textury. Obvykle je kladen důraz na stěnu, která má nábytek nebo domácí spotřebiče.
 • Zvýraznění hlavní části stěny. V tomto rozhodnutí stěna není plně přidělena, ale pouze její hlavní část. Okraje mají zpravidla stejnou barvu jako celá místnost. Recepce je soukromá volba pro celý výběr zdi s jinou barvou nebo strukturou.
 • Přidělování funkčních zón. Ideální pro apartmán s jednou ložnicí. Přidělování pracoviště nebo prostoru pro spaní je základem zónování prostoru.
 • Použijte tapety jiné barvy ve výklenku.
  Použití studené barvy pomůže odstranit stěnu a soustředit se na to, co je v ní.

Návrh tapety je hnědý

Návrh tapety na chodbě

Tapeta design červená

Návrh tapety v bytě

Návrh tapety s listy

Návrh tapety s lišky

Kovový design tapety

Design tapety v secesním stylu

Závěr

Závěrem bych chtěla říci, že tato zdánlivě nevýznamná otázka by měla být řešena více než vážně. Měli byste být v domě pohodlně zdobené ve zvolené barevné schémě. Toto je hlavní podmínka při výběru tapet.

Návrh tapety v tropickém stylu

Návrh tapety se vzorem čtyř listů

Návrh tapety se vzorem

Návrh tapety v koupelně

Návrh vinylové tapety

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

48 − 45 =