Sypialnia w domku: stylowe rozwiązania na przytulny domek (31 zdjęć)

Dacza to nie tylko miejsce, w którym można uzyskać wystarczająco dużo, by komunikować się z naturą, uprawiać ogród lub uprawiać kwiaty na klombie kwiatowej. Jest to przede wszystkim miejsce, w którym odpoczywa dusza i ciało.

Jeśli dusza odpoczywa w przyjemnej pracy na łonie natury, to warto zadbać o ciało na własną rękę. Wygodna, przytulna i stylowa sypialnia na wsi - jest to rajem, gdzie można rozkoszować się luksusem.

Sypialnia w stylu angielskim w domku

Belki na suficie sypialni w domku

Możesz rozmieścić tę lokalizację na wiele sposobów. Styl rustykalny, kraj, Prowansja, typowy styl wiejski - to nie wszystkie funkcje projektowe. Nawet najmniejsza dacza może być bardzo stylowa i przytulna, a nie zamieniać wiejskiego domu w prymitywne miejsce na niepotrzebne śmieci, które każdy próbuje wyjąć z miejskiego mieszkania.

Biała sypialnia w willi

Sypialnia w domu z bali

Drewno to wygrana przy wykańczaniu

Mała sypialnia lub duży pokój do spania będzie wyglądał szczególnie stylowo i ekologicznie z drewnianymi wykończeniami. Materiały drewniane prezentowane są w najszerszym zakresie.

W przypadku drewna drewno nie jest używane. Trafność nie jest tracona tylko materiały kompozytora. Nadmierna wrażliwość tego naturalnego surowca nie pozwala przez długi czas poprawiać elewacji budynków, ale decyzja o sypialni z drewnem będzie właściwa.

Sypialnia w klasycznym stylu w kraju

1

Sypialnia w domku

Sypialnia w domku z drewna

Wiejski styl ze stylowymi akcentami z drewna

Projekt sypialni w wiejskiej rezydencji mogą tworzyć takie materiały wykończeniowe: podszewka, deska, drewno, panele, listwy, elementy ze sklejki. W tym przypadku stolarka stanie się wspaniałym tłem dla pokojów w stylu prowansalskim.

Warto zauważyć, że często miniaturowe domki letnie są reprezentowane przez jeden duży pokój, w którym sypialnia, korytarz, kuchnia, a nawet korytarz są ze sobą połączone. Dlatego dzięki dekoracjom możliwe jest strefowanie przestrzenne, dzięki czemu każda strefa zachowuje swoją funkcjonalność i jest wyjątkowo odosobniona.

Sypialnia w daczy w stylu shebbie-chic

Sypialnia w daczy w skandynawskim stylu

Sypialnia w domku ze starego drewna

Rezydencja wiejska może być zbudowana z wysokiej jakości drewna. Skalowane belki konstrukcyjne nadają zewnętrznej części budynku wyjątkowy połysk "willi", a także nadają wnętrzu kolor wnętrza. Ściany "Log" same w sobie wyglądają luksusowo.

W takim przypadku nie można się szczególnie martwić o dodatkowe wykończenie. Lepiej jest wyglądać ciekawe zasłony w sypialni, a także kupić wysokiej jakości stylowe meble do willi.

Sypialnia dla dzieci w domku

Sypialnia z podszewki w domku

Sypialnia w domu

Sypialnia w drewnianym domu

Zaprojektowanie sypialni w wiejskim domu w drewnianym domu to dość ekscytująca działalność. Drewno służy jako podstawa, z której kreatywni projektanci będą mogli eksperymentować. Dla tych, którzy uważają, że całkowite wykończenie drewna jest niepotrzebnie nudne, istnieje wiele interesujących technik:

  • Malowanie drewnianej tkaniny w ciemnych kolorach;
  • Wybielanie naturalnych płócien z drogich gatunków drzew;
  • Dekorowanie za pomocą małych akcesoriów ściennych;
  • Zastosowanie dekoracyjnego tynku do wykańczania poszczególnych stref;
  • Wykorzystanie jasnych tkanin, które umiejętnie podkreślają styl pomieszczenia;
  • Używaj zdjęć, zdjęć lub różnych rysunków, aby nadać pomieszczeniu wyjątkowego komfortu i domowego ciepła.

Dobrze pasuje do wnętrza i wszystkich rodzajów zieleni. Nie tylko kuchnia i oranżeria, ale także sypialnia w daczy jest udekorowana roślinami domowymi pod każdym względem, co czyni wnętrze wyjątkowym, a atmosfera jest ciepła, kolorowa, domowa.

Sypialnia w domku z oknem francuskim

Sypialnia z kominkiem w domku

Mała sypialnia w willi

Motywy ceglane

Jeśli domy belki pozwalają stworzyć unikalne wnętrze sypialni w kraju, to ta sama zasada może być zastosowana do konstrukcji murowanych. Oczywiście nieobrobione ściany z cegły nie staną się podstawą kreatywnego projektu "letniego". Jednak imitacja szorstkiej tekstury wzmocni czysto wiejski smak.

Szorstki mur, będący ogromnym akcentem na jednej ścianie, będzie dobrze połączony z czystym drewnianym wykończeniem (zastosowano podszewkę, belki i sklejkę). Oczywiście kompozycja nie będzie w stylu Prowansji lub kraju rustykalnego, ale raczej w kierunku poddasza. Jednak to stylistyczne rozwiązanie jeszcze lepiej odzwierciedli nowoczesne trendy we wnętrzach.

Sztuczny kamień

Czasami chcę zrobić coś ciekawego i ekskluzywnego w mojej daczy z własnymi rękami. Aby zapewnić wysoki koszt i szacunek do standardowyc
h kompozycji wewnętrznych w domku, można będzie zakończyć go naturalnym lub sztucznym kamieniem. Aby stworzyć drogi styl alpejskiego domku w sypialni, utwórz kominek.

Sypialnia na poddaszu przy domku

Białe meble w sypialni w domku

Sypialnia w daczy w stylu minimalizmu

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie można go wyposażyć w ten element, można wykonać niewielką symulację kominka. Najważniejsze jest wykończenie ściany naturalnym lub sztucznym kamieniem, nadając pomieszczeniu specjalny kolor. Naturalne akcenty będą odpowiednie do patrzenia na głowę łóżka.

Pozioma separacja ścian

Aby zaoszczędzić drogie materiały wykończeniowe, a także odważne eksperymenty z przestrzenią, projektanci polecają połączenie kilku materiałów jednocześnie. Kardonalnie różne kolory i faktury dekoracji pozwalają ci udekorować strefę w dużym pokoju i umiejętnie podzielić ściany w poziomie.

Łączą mogą być materiały drzewne i tkaniny gobelinowe z późniejszym malowaniem. Jeśli sufity są stosunkowo niskie, dolna część pomieszczenia jest przycięta ciemnymi materiałami, a góra jest lekka. Dzięki tej dekoracji wygląda dobrze salonu, kuchni, korytarza.

Jasna sypialnia w willi

Tkaniny w sypialni w kraju

Sypialnia z podszewki w domku

Mansard - idealne miejsce do aranżacji sypialni

Na strychu dobrego domu jest wystarczająco dużo miejsca, aby stworzyć luksusowe apartamenty na pełen odpoczynek. Wyposażona strefa na strychu pozwoli ci przejść na emeryturę i spać spokojnie. Jest to szczególnie ważne, jeśli przestrzeń domu jest reprezentowana przez jeden ogromny pokój. Jeśli połączenie kuchni, jadalni, salonu pozwoli ci aktywnie spędzać czas, to strych stanie się miejscem ciszy i spokoju.

Sypialnia w domku w stylu secesyjnym

Wiklinowe meble w sypialni w kraju

Sypialnia w stylu Prowansji

Często przestrzeń poddasza wyróżnia się szczególnie pochyłym sufitem. Zwykle jest asymetryczny, tworzy trudno dostępne kąty i wąskie przejścia. Złożona geometria pomieszczenia z jednej strony jest "obciążającą" okolicznością, komplikującą niektóre aspekty poprawy lokalizacji.

Z drugiej strony, w przypadku tak oryginalnych mebli do sypialni, akcesoria, oprawy oświetleniowe i tkaniny są wybierane oryginalnie, dzięki czemu wnętrze jest zawsze wyjątkowo ekskluzywne i interesujące. Utalentowany projektant będzie mógł udekorować najbardziej miniaturową i złożoną całość z aranżacji pomieszczenia, prezentując oryginalny styl i integralność kompozycji.

Stylowe rozwiązania i złote standardy ergonomii

W rzeczywistości najmniejszy strych może pomieścić ergonomiczne łóżko na dwie koje. Systemy przechowywania (w szczególności pościel i pościel) są budowane w pudełkach, które są przechowywane pod łóżkiem. Jeden atrybut mebli, odpowiednio dobrany do konkretnego rodzaju pokoju, może zastąpić resztę mebli.

Uniwersalnym rodzajem dekoracji jest podszewka jasnego koloru. Drugorzędny wystrój predestynuje styl, który projektant stosuje. Na przykład sypialnia na poddaszu w stylu prowansalskim zostanie ozdobiona różnymi kompozycjami kwiatowymi, tekstylia w pastelowych kolorach z motywami romantycznymi z motywem kwiatowym.

Sypialnia w kraju w stylu rosyjskim

Sypialnia w kraju w stylu rustykalnym

Sypialnia w daczy w stylu chatki

Rodzaj minimalizmu daczy jest reprezentowany przez hojną dekorację drewnianą, meble w podobnym stylu i proste teksty low-key. Główne ciepłe akcenty prezentują oryginalne lampy. Mogą to być widowiskowe kinkiety, świeczniki, umiejętnie podkreślające magiczny styl wiejskiej rezydencji, a nawet girlandy LED przypadkowo rozrzucone na wolnej "gołej" ścianie.

Nowe spojrzenie na wnętrze daczy na strychu

Warto zauważyć, że tekstury na bazie drewna, mimo że są bardzo ciepłe i emanują domowym komfortem, wciąż mogą dawać odrobinę mroku. Dlatego projektanci starają się używać najjaśniejszych odcieni drzewa lub w ogóle odejść od wykorzystania drewnianych faktur jako kluczowych elementów kompozycji.

Na przykład, sypialnia w stylu Prowansji może być ozdobiona pastelowymi kratownicami z ładnym kwiatowym ornamentem. Wygląda dobrze na poddaszu, pomalowany na czystą biel. Sklepiony sufit można pozostawić ciemny. "Rozjaśnij" pomoże to w masywnych lampach zawieszenia, rozpraszając przyjemny ciepły kolor. Tak potężny blask nie jest charakterystyczny dla lokalu w stylu Prowansji, ale pasuje również do wnętrza loftu.

Aby zmienić nastrój w już wyposażonej sypialni pomoże jasne elementy dekoracyjne: zasłony, dywaniki, rośliny w jasnych doniczkach, obrazy, niezwykłe pamiątki. W nastroju neutralne wnętrze zawsze może stać się świeże i niezwykłe.

Sypialnia z wysokim sufitem w kraju

Sypialnia w wiejskim domu

Sypialnia w zielonym deseniu na wsi

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

79 − 78 =