Nowoczesne wnętrze domu wiejskiego (55 zdjęć): najlepsze opcje

Aby stworzyć przytulność i komfort we własnym domu, gdzie codziennie wracasz do domu, gdzie czekają na ciebie twoje dzieci i zwierzęta, każda osoba aspiruje. Niestety nie każdy może to zrobić samodzielnie. Do tego są projektanci wnętrz, którzy pomagają nam przełożyć nasze marzenia na rzeczywistość.

Najbardziej udanym nabytkiem w nieruchomościach jest dom wiejski. Możesz tam mieszkać na stałe, lub możesz przyjść na weekend z przyjaciółmi lub na rodzinne wakacje. Z dala od zgiełku miasta, w ciszy i spokoju odpoczywa nie tylko ciało z nudnego pociągu codziennych dni, ale także dusza. Połączenie z naturą pomaga odświeżyć głowę i uporządkować myśli.

Wnętrze domu wiejskiego z dużymi oknami

Belki na suficie wiejskiego domu

Beżowy wnętrze wiejskiego domu w nowoczesnym stylu

Białe wnętrze domu wiejskiego w nowoczesnym stylu

Drzewo we wnętrzu dom na wsi w nowożytnym stylu

Francuskie wnętrze domu wiejskiego

Wnętrze domu wiejskiego salonu

Nowoczesny design pozwala stworzyć wnętrze na każdy gust. W jego arsenale wiele stylowych i modnych trendów, wśród których są zarówno nietypowe, jak i odważne, i vice versa klasyczne lub bardzo konserwatywne pomysły. Wiejski dom oznacza ogromną liczbę metrów kwadratowych. Dlatego ty i Twoi asystenci będziecie mieć znacznie więcej miejsca, aby zrealizować swoje pomysły i pomysły we wnętrzu. W związku z tym potrzeba więcej wysiłku, biorąc pod uwagę, że oprócz harmonijnie dopasowanej przestrzeni wewnętrznej Twoim głównym zadaniem będzie połączenie wnętrza wiejskiego domu z jego zewnętrzną i prywatną działką.

Duży dom umożliwia zmianę harmonogramu pokoju według własnego uznania. Pamiętaj, aby wcześniej przemyśleć, które pokoje należy łączyć, a które najlepiej odłożyć. Jeśli wymiary domu na to pozwalają, nie zapomnij o pokojach do odpoczynku. Na przykład kominek, w którym można odpocząć całą rodzinę, sala bilardowa, w której można spotkać przyjaciół po całodziennej pracy. Albo biuro do pracy i rozwiązania momentów roboczych. Biblioteka będzie wspaniałym miejscem dla tych, którzy lubią czytać książkę w spokoju w ciszy i spokoju.

Po ustaleniu układu można od razu przejść do wyboru wnętrza. Kierunek stylistyki można wykonać za pomocą jednego klucza, który jest odpowiedni dla zapalonych sceptyków i miłośników konserwatyzmu. Ale to absolutnie nie jest konieczne. Każdy oddzielny pokój może być wykonany w różnych koncepcjach, jednocześnie doskonale harmonizując ze sobą na wspólnym tle.

1
Przytulny salon z kominkiem

Pokój dzienny z kominkiem w stylu rustykalnym
Piękne wnętrze domu
Przestronny drewniany dworek
Połączona jadalnia i salon w domu
Pokój dzienny w stylu ekologicznym
Dom na wsi z salonem w górskim stylu
Przytulny mały dworek
Przytulny salon z drewnianymi wykończeniami
Duży salon w stylu neoklasycystycznym
Mały salon z kominkiem

Skandynawski styl

Skandynawski styl - to jeden z najbardziej popularnych stylistycznych kierunków we wnętrzu. Ta gałąź stylu wygląda bardzo modnie, prawie korzystna dla każdego wnętrza, bez względu na to, czy jest to mieszkanie czy dom - bez różnicy. Skala domu pomoże pokazać, jak ten styl może być imponujący.

Skandynawski design to połączenie egzotyki z motywami etnicznymi. Ten styl wygląda na bardzo nowoczesny i stylowy. Daje atmosferę domową powściągliwość i spokój. W takim domu właściciel poczuje się całkowicie bezpiecznie.

Podstawy, które składają się na styl skandynawski:

  • Tak dużo światła, jak to możliwe.
  • Wykonanie wnętrza w kolorach chłodnych odcieni.
  • Ściany, sufity i podłogi są urządzone w stylu minimalistycznym, nic zbędnego.
  • Wyraźne gładkie linie i gładkie powierzchnie i powie
    rzchnie.
  • Jasne i chwytliwe elementy dekoracyjne, na przykład dywaniki lub obrazy itp.

Zapewnienie pomieszczenia o silnym strumieniu światła jest możliwe dzięki minimalizmowi w projektowaniu otworów okiennych. Na przykład, aby zapewnić całkowity brak zasłon. Jeśli właściciel domu ma zasłony - obowiązkowy aspekt, to powinny być wykonane tylko z lekkich, dość nieważących materiałów, na przykład muślinu lub muślinu. Czasami okno może być zamknięte i zasłony.

Sypialnia z szarymi ścianami w skandynawskim stylu

Wnętrze kabiny domu kraju

Kominek w nowoczesnym wnętrzu domu wiejskiego

Wnętrze kuchni w wiejskim domu

Schody we wnętrzu wiejskiego domu

Dworek w stylu secesyjnym

Wnętrze domu wiejskiego z panoramicznymi oknami

Ściany są zwykle pomalowane na biało. Ożywić kompozycji można użyć kolorowe elementy ścienne - zdjęcia lub zdjęcia. Umieść elementy dekoracyjne w chaotycznym chaosie.

W skandynawskim stylu zawsze używa się tylko naturalnych materiałów. Ściany, podłogi, a nawet sufity mogą być wykonane z drewna, na przykład z dębu lub brzozy, przy minimalnym przetwarzaniu drzewa lub malowaniu w jasnych kolorach, co jest warunkiem wstępnym.

Wiele skandynawskich wzorów może wydawać się nudnych, ale tak nie jest. W tym stylu najważniejsze jest wypełnienie wnętrza wieloma drobiazgami, możesz skupić się na kolorowych poduszkach lub kratkę. Miękka tapicerka może być wykonana w jasnych i kolorowych kolorach. Jednak głównym zadaniem w stylu skandynawskim pozostaje maksymalne wypełnienie pomieszczeń światłem. Możesz próbować eksperymentować z kontrastem jasnych ścian i ciemnych mebli.

Twój dom powinien być nie tylko przytulnym gniazdem dla Ciebie i Twojej rodziny, ale powinien odzwierciedlać charakter jego właścicieli. Skandynawski styl jest odpowiedni dla tych, którzy lubią prostotę i wygodę, którzy wolą minimalizm, przestronną przestrzeń i ogromną ilość światła.

Pokój na poddaszu domu w stylu skandynawskim
Salon w skandynawskim stylu
Salon i kuchnia w stylu skandynawskim
Sypialnia w skandynawskim stylu
Sypialnia z dużymi oknami w stylu skandynawskim
Jasny salon w skandynawskim stylu
Przytulna sypialnia w skandynawskim stylu
Niezwykła jadalnia i kuchnia w stylu skandynawskim
Kuchnia z drewnianym stołem i krzesłami w stylu skandynawskim
Duży salon w wiejskim domu w stylu skandynawskim

Duży salon w wiejskim domu w stylu skandynawskim

Hol wejściowy w wiejskim domu

Wnętrze wiejskiego domu w stylu Prowansji

Weranda w wiejskim domu

Ozdoba salonu

Jeśli masz dwupiętrowy dworek, to salon musi koniecznie znajdować się na parterze w środku domu. W końcu udane połączenie salonu z jadalnią i kuchnią, a może z korytarzem, stworzy efekt przestronności i pozwoli zrealizować najciekawsze pomysły na dekorowanie domu. Jeśli w salonie znajduje się kominek, pokój stanie się sercem całego domu, w którym cała rodzina zbierze się dla wspólnej rozrywki i odpoczynku.

Możesz również zbierać członków rodziny razem z pomocą kina domowego, umieszczając go na środku salonu. To stylistyczne rozwiązanie jest bardziej nowoczesne i odpowiednie dla miłośników wspólnego oglądania interesujących filmów. Meble tapicerowane mogą odgrywać tu ważną rolę. Wygodne sofy lub fotele muszą się komunikować i odpoczywać.

Pokój dzienny w ciemnym domu
Jasny salon z zielonymi akcentami
Przestronny salon z brązowymi akcentami
Klasyczny salon w wiejskim domku
Pokój dzienny w wiejskim domku w nowoczesnym stylu ekologicznym
Mały salon z kamienną podłogą w domu
Salon w stylu klasycznym
Pokój dzienny z wysokim sufitem w wiejskim domu
Salon z wygodnymi półkami

Dekoracja łazienki

Kierunek stylistyki łazienki lub pokoju zależy bezpośrednio od ogólnego projektu Twojego domu wiejskiego. Na przykład, jeśli dom jest urządzony w stylu skandynawskim, to łazienka powinna być wykonana w tym samym stylu. W razie potrzeby można stworzyć różnorodne style ze względu na pokój, ale zaleca się konsultację z doświadczonymi projektantami, aby uwzględnić wszystkie niuanse kombinacji różnych stylów.

Istnieje wiele projektów łączenia łazienki w wiejskim domu z sauną lub basenem. Jest to jednak odpowiednie tylko dla właścicieli, którzy nie mają problemów z nadmiarem przestrzeni. Jeśli twoja łazienka nie pozwala ci połączyć go z sauną, lepiej jest zrobić to przestronne, jasne z dużymi oknami. W razie potrzeby można je zatopić z oczu innych. Chociaż, jeśli masz dom z ogromnym terytorium, to nie ma takiej potrzeby. Ale wyobraź sobie, otwierając duże okna, jak wspaniale jest kąpać się w ciepły słoneczny dzień prawie w ogrodzie lub na łonie natury.

Podsumowując, chciałbym zwrócić uwagę na potrzebę odpowiedniego podejścia do projektu waszego wiejskiego domu. Najlepiej zaprojektować dom w jednym stylu. Jeśli zdecydujesz się łączyć różne style we wnętrzu swojego domu, musisz to zrobić ostrożnie, aby dom nie wyglądał jak bez smaku.

Łazienka w domu z drewna
Stylowa czarno-biała łazienka w domu
Klasyczna łazienka w domu
Biała dwupoziomowa łazienka z pomarańczowymi akcentami
Łazienka z drewnianymi wykończeniami
Łazienka z drewnianymi szufladami i przezroczystym prysznicem
Nowoczesna łazienka ze szklanymi drzwiami
Łazienka w stylu gotyckim w domu
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

− 2 = 3