Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni?

10 způsobů, jak se zbavit chyb v kuchyni (v krupišti, skříni, mouce)

Pokud narazíte na chyby v alespoň jedné brašně - okamžitě začněte revizi kuchyně! Stojí za to, že jim dáte trochu "vůli" - okamžitě se začnou chovat s neuvěřitelnou rychlostí a chovají se extrémně nevybíravě.

V tomto článku se naučíte, jak se zbavit chyb v krupišti a v šatně v kuchyni s lidovými léky, stejně jako zakoupené. Také vám řekneme, jaké chyby existují, kde mohou žít a jakou vládu mají.

 1. Co mám postupovat nejdříve?
 2. Kde se skrývají?
 3. Jak se dostanou do domu?
 4. Nejlepší způsob, jak se vypořádat s chybami v kuchyni
 5. Více humánní metoda
 6. Jak zabránit nové invazi
 7. Vybavení obchodů
 8. Typy chyb

Co když je detekována rezidence chyby?

Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni?

Pokud někde najdete záchyt brouků - zlikvidujte výrobek. To je nejlepší způsob, protože i když vyřídíte, budou v něm larvy, které se ještě změní na chyby. A pak půjdou dále a zabírají nová území.

Upozorňujeme vás na skutečnost, že je lepší hned vyrazit na ulici. Ponechte noci v koši - budou ještě bloudit a alespoň jedna, a tak bude zachráněna. A tam, kde jeden - tam, počítat, sto, za pár týdnů.

Na záchodě nemusíte opláchnout, koneckonců je to produkt, nejedná se o feng shui. Je lepší vyjmout kontejner na odpadky a krupice odnesou lidé, kteří živí bezdomovci.

Nejčastější místa

Nemyslete si, že chyby milují jen lahodné: obiloviny a cukr.

Jsou to všudypřítomní, které je můžete najít kdekoliv, a to i v baleních (zapečetěných!) S hořčičími náplastí.

A také v koření, včetně červeného pepře.

Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni?

A protože se na takovém místě cítí skvěle, víte, že prostředky lidí, včetně něčeho, co hoří v kompozici, vám nepomohou. Ale víc o tom později, a teď pojďme identifikovat nejpravděpodobnější místa jejich nasazení, protože je nutné jednat rychle a jistě.

Pečlivě zkontrolujte všechny obaly s obilovinami. Přečtěte si, abyste hledali plazy v otevřených obalech, kde pronikají nejčastěji. Pokud je tam hodně lidí, můžete dokonce pochybovat o tom, že se jim podařilo proniknout do uzavřených, ale ještě není vidět, protože otvory, které hýbou, jsou velmi malé.

Zkontrolujte všechny suché předpisy, protože mohou být nejen v obilovinách, ale také v mouce, těstovinách, cukru.

Je to - nemají ráda sůl, ale pořád to vypadá, že to neublíží. Možná máte nějaké speciální chyby? V tomto případě je lepší "perebdet", protože je třeba nechat své "hnízdo" někde, nebudete mít čas blikat oko, protože opět zaplaví kuchyň.

Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni?

Fazole - nejlepší "dům". Proč to tak milují chyby, není příliš jasné, ale fakt zůstává. Pokud fazole nejsou uloženy v mrazáku, ale jednoduše v nádobě nebo pytli, dříve nebo později bude muset být podávána broukům, které mají být konzumovány.

S největší pravděpodobností je to v bobu, že jsou vysazeny nějaké speciální chyby, jejichž larvy jsou již dříve, jen "spí" až do určitého okamžiku. A pokud se dostanou do tepla, začnou se okamžitě přeměňovat na chyby, které zanechávají na obilí tmavé, velké skvrny a otvory.

Nebo snad se nějaký parazit brouka z pole dostane do fazolí a pak se násobí rychle? Není to moc jasné, ale není to tak.

Jsou to fazole, které jsou nejzranitelnější, takže si ji zvykněte udržet v mrazáku.

Toto je nejideálnější místo pro ukládání. Po zmrazení se kvalita zrna vůbec nezmění a může se dokonce vysadit, růst krásně.

Léčte koření a léky. Jak jsme již napsali výše - chyby jen zbožňují hořčičné omítky. Ačkoli hořká, ale nějak nějaká mouka. Proto se podívej, není tam tam? A také otevřete balíčky s náplastí, tabletami a dobře utřete skříňku. Možná se budou plazit, když začnete "šumiti" v krabici. A koření jsou papriky, koření, všechny druhy bylin. Mohou být kdekoliv!

Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni?

Čaj, káva, sušené ovoce - oni jsou také milovaní. Obvykle je pro takové věci, že paní často zapomíná. V banku jsou prakticky neviditelné. Vybuchnou se, až pijete nápoj. To je velmi nepříjemný pohled! Proto se podívejte, a pak, nerovná hodina, hanba, nalít čaj na hosta.

Dávejte pozor na krabice se zeleninou. Představte si, že chyby dokonce milují cibuli. V síti existuje řada příspěvků na fórech, kde ženy tvrdí, že škůdci jsou dokonce dokončeni. Cibule je zkažená, stane se měkká. Proto nebuďte líní a zkontrolujte všechny druhy zeleniny.

Podívejte se za stěny nábytku a v trhlinách. Chyby jsou různé. Některé krupice a některé - nábytek. Nemají zájem o zásobování, ale dokonale se rozléhají kolem kuchyně, zkazují a zkazují náladu svým vzhledu.

Dokonale žijí v kuchyňských skříňkách a jedí drobky. Kromě kuchyňského nábytku otevřete zásuvky v ostatních místnostech. Pokud už je mnoho z nich, mohli by se snadno ubytovat po celém bytě.

Zkontrolujte parapety. Práh z kuchyně je obzvláště zranitelný. Často se používají v domácnosti jako další pracoviště. Proto mohou být v trhlinách všechny druhy malých, za kterými chyby budou přistávat. A tam si pro sebe zajistí "den".

Podívejte se dobře na podlahu. Tam se mohou dokonale hodit. Zvláště pokud jsou podlahy dřevěné a mají mnoho malých trhlin. Na podlaze nejsou tak snadné zjistit. Zde je třeba buď vylétnout nebo otřít bělicím prostředkem. Pak se objeví a vy už víte, kam je jezdit.

Peretrusite všechny domácí spotřebiče. Překvapivě chyby zabírají i techniku. Mohou se nalézt v mixérech, masných mlynářích a dokonce i žehličkách.

Jedna žena na fóru napsala, že našla chyby, když začala hladit blůzu. Zahrnutá pára a ráda pokropí ... Brrr ...

Nezapomeňte tedy zkontrolovat. Bude to velmi urážlivé, pokud začnete vyrábět mleté ​​maso, a budou to chyby.

Jak se dostanou do domu?

Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni?

Koupíte brouci. Nezapnou se a nebudou létat z ulice. Obvykle v kombinaci s hmyzem se prodávají váhy, které jsou levnější než balené.

Ale v uzavřeném obalu mohou být.
Takže - podívej se, co uděláš. Ačkoli, ve spravedlnosti, obvykle "prodal" larvy, které nelze vidět.

Nejlepší způsob, jak se vypořádat s chybami v kuchyni

Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni?

Takže, jak se dostáváte z obilovin v kuchyni? Není nic lepšího než starý a milý "Dichlophos".

Muck je samozřejmě vzácný, ale on zabije chyby na místě. Ale před zpracováním povrchu najděte místo, kde můžete posedět alespoň půl dne, aby zmizel.

Postup v tomto případě je následující:

 1. 1. Vymažte vše, co je možné, a dejte je venku (nebo jinou místnost)
 2. 2. Otřete skříňky, podlahu, lištu s vlhkým hadříkem
 3. 3. Jídla a nádoby na obiloviny - umyjte a opláchněte vroucí vodou (aby byly larvy zničeny)
 4. 4. Proveďte vše "Dichlorvos" (vždy v masce a brýlích) a odveďte do někoho na návštěvě

Nedoporučujeme vám, abyste volali nejrůznější firmy, které zaručují dezinfekci. Nenaliřili nic nového, ale stojí to spousta peněz.

Ne, pokud máte navíc prostředky, můžete zavolat, abyste nechali dýchat chemii sami. Ale pokud budeme hovořit o efektivitě, pak není žádný rozdíl: budete nezávisle provádět zpracování nebo platit lidi, takže nebudou říkat, že je nereálné etchovat doma.

Více humánní způsoby (pro důchodce)

Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni?

Nejde o lidstvo ve vztahu k chybám, ale o lidskosti k ustanovením, a tedy i důchodci. Stejně tak, pokud není dostatek peněz, je to prostě výšky šílenství, aby si vzal a vyhazoval zuby.

Proto můžete použít tuto metodu boje:

 1. Krok 1. Osušte hruď přes jemné síto a získejte dobrý vzhled.
 2. Krok 2. Potom ho vypijte do trouby nebo vložíte do mrazničky na 3-4 dny.
 3. Krok 3. Pokuste se co nejrychleji použít tuto rumpu.
 4. Krok 4. Skříňky, podlaha a další povrchy stále léčí. Pokud nemůžete chemii, pak nejméně ocel utřete, nalijte vroucí vodu přes trhlinu, nebo můžete použít prádelní mýdlo (rošt to a udělat mýdlo roztok). Můžete také udělat roztok kyseliny borité.
 5. Krok 5. Umyjte nádobí, protože mohou být larvy.

Po vložení obilovin zpět do krabice můžete umístit "pasti" tam. Nalévejte na čepice slunečnicového oleje a zbytky chrobáků, samozřejmě ochutnejte toto ošetření. A utopí se v něm, a vy jste ji prostě pustili a to je všechno.

Pak můžete do skříněk vložit vavřínový list a česnek. Nemůžeme zaručit, že je to velmi účinné a pomůže trvale odstranit chyby, ale duše se uklidní.

Jak zabránit nové invazi?

V žádném případě nemůžete to varovat. Z čistoty závisí trochu - spíše na péči.

Jediné, co můžete poradit - je udržovat obiloviny v hermeticky uzavřených skleněných nádobách, které jsou speciálně navrženy pro skladování sypkých produktů.

Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni?

Ačkoli to není všelék, ale oni pak, ačkoli oni nebudou rozptýlit na jiných místech.

Také nezapomeňte pokrýt balíčky s kořením, i když s běžnými sponkami.

A obecně, prevence je jedna: snažte se nekupovat nic pro budoucí použití. Na nádvoří, myslím, že není 17. rok a kdykoli můžete jít do obchodu. Je lepší koupit méně a trochu dražší než hodně, levné, ale polovinu, abyste poslali podporu dvojích psů.

Jaké druhy hmyzu existují

Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni?

Co funguje nejlépe a jak přesně můžete získat chyby - již jsme napsali. Ale kromě takových prostředků stále existují všechny druhy pasti, například feromony. Můžete si koupit pár a zajistit, aby se zabránilo a lákají ty osoby, které zažily hlavní léčbu.

Používání pouze pasti je nepřiměřené a drahé. Nepůsobí tak rychle, jak bychom si přáli, a to podle recenzí na internetu. Mezitím v kuchyni chybí - obilí se stanou nepoužitelnými.

Typy chyb

A nakonec řekněte, co jsou škůdci a jak jsou nazýváni. Možná je budete identifikovat z fotografie a pak bude snazší zvolit si chemii v obchodě, pokud budou chyby zlikvidovány.

Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni? Mukoyed z Surinamu - světlý, s dlouhými rohy.
Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni? Chlebová bruska - malé hnědé chyby, nejčastější druh. Jsou také nazývány lékárníkem Beetle a Kozheed.
Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni? Bezkrevný Khrushchak - vypadá jako skutečný brouk, s rohy, ale velmi malý.
Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni? Červený mulder - jak s nimi jednat, je napsán výše. Je také obtížné tyto chyby odstranit, stejně jako všechny ostatní.
Jak můžete dostat chyby v krupišti a kuchyňské skříni? Rýčovití - pohled z dálky - jako mravenci.

Potravinový mol je samostatný případ. Výše uvedené rady ne vždy pomáhají, budete muset koupit peníze, které jsou v kuchyni zavěšeny, protože to je létající hmyz.

Co jiného můžete říct závěrem? Jak se zbavit chyb v kuchyni - teď víte jistě. Zůstane vám přát jen jedna věc - že naše rada přijde užitečná velmi brzy!

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

81 − = 71