Zdjęcia i plakaty we wnętrzu mieszkania (54 zdjęcia): stylowe pomysły na projekt i rozmieszczenie

Odtworzyć pewien styl wnętrza w salonie - to skomplikowane. Jeden wybór opcji jest tego wart! W tym przypadku musisz kierować się nie tylko własnym talentem / gustem / pragnieniami, ale także radą profesjonalistów.

Ściany apartamentu ozdobione są unikatowymi tapetowymi kolorami, sufit świeci płótnem, a kolekcja płytek na schodach jest fascynująca. Jest to jednak tylko część podróży. I wykończenie pomoże abstrakcyjnym / kreatywnym lub klasycznie standardowym obrazom we wnętrzu salonu, które pomogą "związać" elementy wnętrza, uzupełnią każdy dekoracyjny przedmiot, wypełnią się głębią. Biorąc pod uwagę kilka zasad wyboru - i jesteś całkowicie zadowolony z rezultatu! A także trening jest możliwy!

Starsze plakaty we wnętrzu salonu

Malowanie we wnętrzu dużego

Zdjęcie we wnętrzu czarno-białe

Zdjęcie we wnętrzu nad sofą

Malowanie w aranżacji wnętrz

Reguły TOP-5 lub co należy wziąć pod uwagę przy wyborze zdjęć / plakatów do salonu

Twój salon w domu jest urządzony w stylu hi-tech. Modny, nie rzucający się w oczy, funkcjonalny. Ale salon w mieszkaniu miasta jest w stylu rustykalnym. Pytanie pozostaje otwarte: jak prawidłowo / kompetentnie wybrać plakaty - zdjęcia do pokoju, w którym odpoczywasz ty i twoja rodzina, w którym przyjmujesz gości, a nawet trzymasz mini-bankietową herbatę? Postępuj zgodnie z mądrą radą, a zdjęcia we wnętrzu salonu twojego domu / mieszkania będą integralną częścią!

Stare plakaty muzyczne i teatralne we wnętrzu
Plakat z wizerunkiem brillanta we wnętrzu

Malowanie we wnętrzu domu

Łupek we wnętrzu

Obrazy we wnętrzu eko

1

Zdjęcia we wnętrzu

Zdjęcia we wnętrzu salonu

1: podążając za stylem domu / mieszkania

Styl wybrany do salonu będzie teraz "prowadził" i wybierze zdjęcie / plakat. Jest to spójne i logiczne. Oznacza to, że w pokoju w stylu Prowansji może to być obraz pastelowych (lub jasnych!) Odcieni przedstawiających świeże kwiaty, las / rzeka. Natura, jednym słowem. Streszczenie plakatów przyda się tam, gdzie jest styl high-tech lub minimalizm. Chociaż ... Są też opcje dla naturalnych stylów! Twoje wyczucie i pragnienie są tutaj ważne. Kochasz swoje własne zdjęcia? Wybierz kolekcję zgodnie ze stylem pomieszczenia, biorąc pod uwagę gamę kolorów i dokładność linii. Czy uwielbiasz zdjęcia znanych mistrzów? Doskonały egzemplarz uzupełni wystrój wnętrza. Harmonia - to właśnie pomoże w poprawieniu wnętrza.

Zdjęcie do sypialni w stylu rustykalnym
Zdjęcie do salonu w stylu skandynawskim
Zdjęcie do salonu w klasycznym stylu low-key

Zdjęcia we wnętrzu nad kominkiem

Zdjęcia we wnętrzu kraju

2: Wymiary pokoju

Dekorowanie ścian mieszkania / domu za pomocą abstrakcji obrazu lub modnego plakatu (jego elementu!) Warto, jeśli pozwala na to przestrzeń. Wnętrze nie powinno być przeciążone! Dlatego należy wziąć pod uwagę nie tylko odległość między ścianami a sufitem, ale także kształt pomieszczenia, a także jego kolorystykę. W wolnych miejscach można odebrać ogromne obrazy / plakaty, które zajmą je i staną się głównym dekoracyjnym centrum salonu. Na przykład w przypadku małych obszarów nad sofą można wybrać kilka obszernych zdjęć w tym samym rozmiarze, aby stały się widoczne wśród innych akcesoriów - elementów dekoracyjnych. Będzie coś do omówienia na wypadek, gdyby ważne rozmowy zostały zakończone.

Niezwykłe plakaty w jasnym wnętrzu
Duże plakaty w jasnych, klasycznych wnętrzach
Trzy plakaty z tekstem w czarno-białym przestronnym wnętrzu
Plakaty i zdjęcia w dużej sypialni

3: Kolory

Ważne jest nie tylko położenie plakatu / obrazu, ale także przestrzeganie harmonii kolorów. Na przykład, jeśli ściana nad sofą / stolikiem do kawy jest wyrażona w pastelowych odcieniach - zdjęcie można wybrać jasne, nasycone kolory. Stworzy kontrast z odcieniem ściany, pomagając mu skupić uwagę gości i domowników. Jeśli salon jest mieszanką odcieni fantazji: niebieski / czerwony / czerwony / zielony - plakat powinien wygładzić kontrast.

Jasny obraz na beżowej ścianie jadalni
Jasny obraz na białej ścianie
Jasny obraz na ścianie brązowy sypialni
Jasny obraz na niebieskiej ścianie biura

4: Lokalizacja obrazów / plakatów

Ważna jest tutaj różnorodność dostępnych opcji. To klasyk - horyzont na pierwszy rzut oka, aby wszyscy zauważyli / docenili abstrakcyjny obraz, lub delikatnie-piękny, lub plakat w stylu art deco. Możesz powielać obrazy w pionie: ścisłe aranżacje nadają się do salonów oranżerii, ozdobnych - dla innowatorów, którzy nie lubią przestrzegać zasad. Twój wybór - czarno-białe obrazy, kreatywne kompozycje, plakaty o modzie, a nawet - kolaże wykonane przez ciebie. Wymiary ram i rozmieszczenie w linii pionowej / poziomej - według gustu. I nie zapominajcie: najważniejsza jest harmonia.

Harmonijny układ obrazów na ścianie w salonie
Piękne umiejscowienie obrazów na ścianie w salonie

Obrazy we wnętrzu korytarza

Malowanie we wnętrzu

Zdjęcia we wnętrzu nad łóżkiem

Obrazy we wnętrzu są małe

Obrazy we wnętrzu secesji

5: Środek kompozycji "obrazu"

Ta wersja jest standardowa i będzie wyglądała oryginalnie we wnętrzu salonu w dowolnym stylu. Wybierz miejsce na umieszczanie plakatów / obrazów i ułóż tak duży, jak to możliwe. Wokół niego umieść drugiego, w mniejszym rozmiarze. Stylowy, jasny, oryginalny. W tym przypadku same obrazy mogą być obszerne i powtarzać się, pokazując dużą kopię i przenosząc się do mniejszego lub być ... prawie podobnym. Ta technika jest wyjątkowa i spodoba się każdemu!

Tryptyk na żółtej ścianie salonu
Tryptyk z palami na szarej ścianie salonu
Modułowy obraz w sypialni

Zdjęcia we wnętrzu w stylu marynistycznym

Zdjęcia we wnętrzu tapety

Zdjęcia we wnętrzu pastelowych tonów

Plakaty we wnętrzu

Próba długopisu lub trening w wiszących obrazkach / plakatach

Piękne obrazy standardowe / abstrakcyjne / kreatywne we wnętrzu salonu, który odebrałeś. I wydaje się, że wszystko jest w porządku. Ale jak się tego upewnić na pewno? Łatwo, metodą prób i błędów!

Zrób kilka pasków tapet i odwróć je. Możesz także użyć Whatman, ale niepotrzebną tapetę - bardziej ekonomiczną opcję. Umieść wybrane zdjęcia / plakaty w wolnym miejscu. Wymieszaj duże i małe, zmień pozycję, dodaj wystrój. Wyrównaj zdjęcia w linii poziomej, ustaw pionowo lub w pozycji swobodnej.

Użyj kolorowego papieru, aby zmienić kolor ramek. Zobaczysz, jak takie proste urządzenie może wypełnić pomieszczenie objętością, kolorem, pozytywną energią, czynią ją bardziej miękką lub odwrotnie, stanowczą i ekscytującą. Możliwe, że w tym procesie zdecydujesz się zastąpić jedno zdjęcie innym. Jest to właściwe, jeśli uważasz, że jest to właściwa opcja!

Aby wystawiać obrazy / plakaty ze szkłem lub pozo
stawić tak, jak jest - twój wybór. Nie zapominaj jednak o odblasku i bezpieczeństwie (jeśli chodzi o szkło!), Jak również kurzu i możliwości drobnych uszkodzeń mechanicznych - jeśli pozostawisz plakaty / obrazy w obecnej postaci. Po ustaleniu miejsca na zdjęcia możesz określić "dekorację" swoich powierzchni.

Jasne plakaty w jasnym wnętrzu
Plakat w kuchni
Jasne plakaty w pokoju dziecięcym
Malowanie w ciemnych barwach w jasnym salonie
Obrazy w klasycznym wnętrzu
Srebrny obraz w salonie
Plakat z lwem na pulpicie

Obrazy we wnętrzu korytarza

Zdjęcia we wnętrzu Prowansji

Zdjęcia w ramkach we wnętrzu

Obrazy są różne we wnętrzu

Zdjęcia we wnętrzu zgrabnego szyku

Zdjęcia we wnętrzu w sypialni

Zdjęcia we wnętrzu jadalni

Obrazy w łazience

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

+ 61 = 64