Szafy przesuwne we wnętrzu mieszkania lub domu (50 zdjęć)

Monumentalny i innowacyjny, majestatyczny i solidny, stworzony z wielu płyt MDF lub płyt wiórowych - to on, szafa. Przestrzeń mieszkania, domu, a nawet biura, instytucji miejskiej trudno sobie wyobrazić bez niej. Ten, który rozwiązuje kilka problemów jednocześnie służy jako część ogólnego zestawu słuchawkowego i niezależnego elementu, pozwala urządzić wnętrze w określonym stylu, tworząc centralny punkt ostrości lub połączyć z ogólnym projektu. Spraw, aby Twoje wnętrze było świąteczne i wyjątkowe, z łatwością wpisując w nie szafę. Sekrety - tuż poniżej!

Beżowa i biała szafa w salonie
Biała i beżowa szafa z lustrem
Projektant brązowo-biała szafa w salonie

Szafa szafy: możliwość rozwiązania wielu zadań

Legenda mówi, że prototyp szafy można uznać za szafę, wymyśloną przez samego Napoleona Bonapartego. Inne źródła twierdzą, że jego prototyp został wymyślony przez Hiszpanów żyjących w ciasnych mieszkaniach. Ale jedno pozostaje jasne: to Amerykanie utworzyli drzwi "na kółkach", biegnąc wzdłuż prowadnic na bok. Radziecki przestrzeń niespodzianka innowacyjna szafka tylko na początku 1990, ale pełnoprawnym elementem wnętrza szafy uznano dopiero niedawno. Od tego czasu jego fasada została ozdobiona lustrami, witrażami, szkłem z malarstwem artystycznym, rattanem, lianami, a nawet elementami dekupażu.

Duża szafa - garderoba w mieszkaniu

Jednak wystrój - trochę później. Teraz dowiadujemy się o zadaniach, z którymi szafka zamyka się "idealnie". Teraz bardzo łatwo wybrać jeden z nowoczesnych modeli do swojego domu lub miejsca pracy!

Szafy we wnętrzu pomagają:

  • zorganizuj przestrzeń pokoju. Szafka, precyzyjnie stworzona dla wielkości i kształtu pomieszczenia, standardowa lub wbudowana - to użycie każdego centymetra w sposób kompetentny i właściwy. Przesuwane drzwi pozwalają wybrać dowolne miejsce na szafę i nie musisz już kupować w sypialni zestawu mebli gabinetowych i zgadywania o jego prawidłowym ustawieniu;
  • do przechowywania maksimum rzeczy na jednym terytorium. Nowoczesne szafy we wnętrzu to nie tylko kawałek jasny i stylowy, ale również pozwala na umieszczenie akcesoriów wewnątrz i obuwie, odzież i tekstylia, pościel, a nawet całą masę. Najważniejsze jest właściwe wypełnienie;
  • podział na strefy. Taki element separacji pomoże nie tylko zachować porządek, ale także oddzielić miejsce do spania od pracującego, na przykład w mieszkaniu studyjnym składającym się z 20-25 metrów kwadratowych. W takim przypadku fasada szafki może stać się pojedynczą jednostką z kolorowym wypełnieniem i dekoracją miejsca do spania lub pracy;
  • wizualnie rozszerzać lub "ciągnąć" pomieszczenie. Wystarczy zamówić szafę-coupe o określonej wielkości i wykorzystać ten sposób dekoracji elewacji, co w tym pomoże;
  • udekoruj pokój. Bez względu na to, który pokój jest wybierany na szafie, powinien komponować się doskonale nie tylko z całej palety kolorów w pomieszczeniu, ale z innymi meblami, z właścicielami nastroju i fantazji. Tylko w ten sposób stanie się całkowicie "swoim" i jak członek rodziny i goście!
Szafa w salonie

Uwaga: wybierając szafę, kieruj się jej optymalnymi wymiarami całkowitymi. Praktyka pokazuje, że z każdym rokiem liczba rzeczy wzrasta, wszystkie potrzebują pojedynczej przestrzeni do przechowywania, praktycznej i funkcjonalnej. Niech będzie tak duży, jak to możliwe!

Biała szafa w salonie
Czarna szafa w salonie
Półka na książki w salonie

Szafka z kwiatem wiśni w salonie
Brązowo-biała szafa
Wytłaczana biała fasada szafy z drzwiami przesuwnymi
Szafa przesuwna z matowego szkła

Praktyczność: materiały i sprzęt

Tylko niezawodna, łatwa w obsłudze i łatwa w zarządzaniu szafa może zajmować należne jej miejsce jako centralny punkt wnętrza. Dlatego wybierając modele, rozważając opcje i porównując jeden projekt z drugim, należy zwrócić uwagę na 2 ważne elementy.

Biało-brązowa wbudowana szafa w salonie

Są to:

  1. Układ coupe, który służy jako rama i składa się z prowadnic, rolek, ościeżnic i innych elementów. Jeśli chcesz wybrać garderobę na rok, preferuj systemy stalowe lub aluminiowe. Pierwszy zapewni absolutną niezawodność, ale będzie wymagał małego rozmiaru skrzydła drzwi. W przeciwnym razie drzwi będą "grać" i "chodzić", co jest niebezpieczne. Druga opcja jest optymalna dla skrzydła drzwi o wszystkich możliwych rozmiarach i kształtach, ponieważ aluminium jest lekkie i łatwe w obróbce. Klasyka lub innowacja - to zależy od Ciebie;
  2. Napełnianie garderoby. Zazwyczaj producenci oferują opcje ubrań lub bielizny, ale można je połączyć w przypadku, gdy szafka zajmuje całą przestrzeń jednej ze ścian i wystarczy. Wybierz, aby jego a
    systent pręta pod ubrania o różnej długości, użyj pantograf w przypadku, gdy obudowa jest dość wysoki, połączyć szuflady z koszami na buty, standardowych półek i zontnitsey t. D.
Biała błyszcząca szafa we wnętrzu

Uwaga: Jako materiał na panele boczne, "z tyłu" można wybrać płyty MDF, OSB, płyty wiórowe producentów krajowych lub zagranicznych.

Czarno-biała szafa we wnętrzu
Szafa narożna w sypialni
Beżowa szafa z wstawkami z lustrem

Beżowa szafa z wstawkami z lustrem
Biała szafa wnękowa w salonie
Duża wbudowana szafa w sypialni
Duża lustrzana szafa w przedpokoju
Czarno-biała szafa na korytarzu

Wykończenie szafy z drzwiami przesuwnymi

Używanie konwencjonalnej tarcicy w kolorze monochromatycznym nie zwróci uwagi na twoją szafę. Wydaje się większy, bardziej tępy, bardziej monumentalny, a ty musisz sprawić, by był nieważki, energiczny i prowadził. Ten sposób wykończenia jest ekonomiczną opcją dla tymczasowego mieszkania lub konserwatysty prowadzącego spartański styl życia.

Drewniana i lustrzana fasada szafy

Ulepsz elewację szafy, doskonale, w pełni spełniając to lub inne wnętrze pokoju - z łatwością. A jego bezpośrednia forma (lub wersja promienia) - wcale nie jest pretekstem do odmowy użycia wygodnego mebla w sypialni w stylu Prowansji lub barokowego salonu. Wszystko, co jest potrzebne, to mądry wybór odcienia koloru materiału elewacyjnego. A szafa zrobi wrażenie i oczaruje Ciebie i Twoich gości!

Lustro i biała fasada szafy
Drewniana duża szafa w sypialni
Szafa z beżowym lustrem we wnętrzu
Błyszczące wykończenie garderoby w salonie-kuchni
Beżowa czarna szafa na korytarzu
Brązowo-lustrzana fasada garderoby w salonie
Duża szafa z wzorami
Szafa z lustrem na korytarzu

Materiały

Naturalne cechy, dotyk tożsamości i lekki urok pomieszczenia dadzą szafce, której fasady będą wykonane z drewna, rattanu lub bambusowych paneli. Ich ciepłe odcienie i wyjątkowa faktura stworzą grę światła na powierzchni, przyniosą egzotyczną atmosferę i odświeżą atmosferę. Zawartość szafki za takimi panelami będzie naturalnie wentylowana, a zgodność ekologiczna nie pozostawi wątpliwości!

Lustrzane drzwi w pobliżu szafy

Skórzana dekoracja to szacunek, elegancja i wyjątkowość. Stylowo będzie wyglądać jak skórzana szafka z tymi samymi meblami na jasnym tle. W tym przypadku, tandem jasnych i ciemnych odcieni będzie przypominać Retro Style (czarny z mlecznym matowym, czekolady z białym, czerwonym i beżowym), ale jasne kolory - bordo, pomarańczowy, niebieski, a nawet zielony będzie przedmiotem zainteresowania tle miękki różowy, liliowy i wenge. Możliwość wybrania niemal dowolnego koloru elewacji pozwala stworzyć pojedynczą przestrzeń, uczynić szafę ledwie zauważalną lub podświetlić ją kontrastowym odcieniem. Wybór należy do Ciebie.

1
Wewnętrzny układ przedziału na walizki

Uwaga: Wybierając kolorową skórę, pamiętaj o ostrożniejszej pielęgnacji, niż w przypadku niepomalowanej opcji. Zdobądź wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja garderoba czarowała przez długi czas.

Szafa w korytarzu
Czarno-biała szafa w sypialni
Lustro duża szafa we wnętrzu
Klasyczna beżowa szafa
Biała błyszcząca szafa we wnętrzu
Szafka na przybory kuchenne
Szafa z przesuwanymi drzwiami w kolorze matowego połysku

Magia lub nieskończoność opcji kosmetycznych

Lustro w jakości szafy z drzwiami przesuwnymi to już nostalgia za przeszłością. Dziś do dekoracji i pełnej harmonii, możesz użyć luster z obrazem, który będzie wyglądał wyrafinowany i elegancki w nowoczesnych wnętrzach. Zastosowanie matowego szkła z wzorem jest idealne na przykład w pomieszczeniach o wysokim natężeniu strumienia świetlnego.

Błyszcząca czarno-brązowa szafa

Kolorowe szkło, szkło z obrazami i sztuczne witraże - marzenie o pięknie! Podwójne szkło z roślinami jest organicznym dodatkiem do tropikalnych, japońskich i jednego z naturalnych stylów wnętrza. Wprowadzą do pokoju ożywienie, naturalność i uczynią najbardziej pragmatycznym pragmatykiem uśmiech. Wybór idealnej szafy należy do Ciebie.

Szafa z drukowaniem zdjęć
Lustrzane drzwi z wzorem przed szafą
Wbudowana nowoczesna szafa w sypialni
Czarna szafa w lekkim wnętrzu
Szaro-biała szafa w salonie
Garderoba z przezroczystymi drzwiami
Brązowa szafa z lustrzanymi drzwiami

Brązowa szafa z lustrzanymi drzwiami
Duża wbudowana szafa w przedpokoju
Duża szafa z półkami
Szaro-różowa błyszcząca szafa z lustrzanymi wstawkami
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

11 − 6 =