Dywan z ogrzewaniem: nadaj rodzinie ciepło w rozsądnej cenie (20 zdjęć)

Czasem, aby mieszkanie było przytulne i ciepłe, wielu właścicieli zwraca się do nowoczesnych technologii i kupuje ogrzewany dywan. Może być zarówno niedrogi, wysokiej jakości i funkcjonalny. Jest to ekonomiczne ogrzewanie dla oddzielnej części domu lub pokoju.

Beżowy dywan z ogrzewaniem
Biały dywan z ogrzewaniem Biały dywan z ogrzewaniem
Dywan w paski z ogrzewaniem

Oczywiście każdy jest miły i przyjemny, gdy pojawi się na ciepłej podłodze, a nie na zimnej płytce lub linoleum. Teraz jest to dostępne bez dodatkowych kosztów, na przykład jako układanie kosztownej ciepłej podłogi lub nieplanowane naprawy. Aby kupić ogrzewany dywan jest o wiele bardziej efektywny i łatwiejszy. Po zlokalizowaniu go na kanapie, poczujesz się komfortowo bez względu na niską temperaturę rezydencji.

Mata z kwiatowym wzorem i ogrzewaniem
Ciepły dywan z długim włosiem
Gumowa mata grzewcza

Plusy kupowania rozgrzanego dywanu

Ten produkt jest przenośny, dzięki czemu może ogrzewać przyjemne, podczerwone ciepło każdego członka rodziny. Możesz umieścić go w dowolnej części swojego domu. Może to być kuchnia, salon, sypialnia, a nawet podgrzewany balkon, z którego wielu zaczęło korzystać jako miejsce pracy lub po prostu do odpoczynku. Takie ogrzewanie ma wiele zalet w porównaniu z innymi typami.

 • Bezpieczny w dotyku (maksymalna temperatura pracy wynosi +45 stopni, co nie powoduje poparzenia stóp).
 • Europejski poziom jakości w przystępnej cenie.
 • Środowisko przyjazne dla ludzi i zwierząt.
 • Nie suszy powietrza i nie wypala z niego tlenu.
 • Ogrzewa osobę, a nie otoczenie.
 • Ma korzystny wpływ na zdrowie, poprawiając aktywność komórkową i krążenie ciała.
 • Zachowuje przyjemną naturalną atmosferę w twoim środowisku.
 • Oszczędność energii wynosi 200 W pomimo imponujących rozmiarów.
 • Promieniowanie podczerwone działa uspokajająco na układ nerwowy.
 • Różnorodność kolorów, co jest dodatkowym atutem na korzyść zakupu.
 • Certyfikacja i gwarancja od producenta.
 • Komfort dla Ciebie i Twoich bliskich.
 • Łatwy w użyciu.

Podgrzewany dywan może być najlepszym zakupem do tej pory, biorąc pod uwagę wszystkie zalety produktów. Od gorąca człowieka zawsze jest dobry stan zdrowia, który wyraża się w przypływie energii.

Maty do stóp z ogrzewaniem
Fioletowy dywan z ogrzewaniem

Maty do stóp z różami

Konstrukcja urządzenia

Podgrzewany dywan na podczerwień ma wbudowaną grzałkę z włóknem węglowym, która jest zapakowana w izolację z silikonu. Na wierzchu znajduje się powłoka z dywanu i laminatu. Krawędzie muszą być przetwarzane za pomocą overlocka.

Dywan jest wystarczająco lekki, a więc mobilny i wygodny do przenoszenia. Możesz łatwo przenieść go do różnych pomieszczeń, jeśli jest na to ochota. Wielu producentów oferuje niestandardowe rozmiary.

Dywan ogrzewany w salonie
Ciepła mata
Szara podgrzewana mata

Gdzie mogę zastosować podgrzany dywan?

Taki produkt jest konieczny wszędzie tam, gdzie występują poważne problemy z ogrzewaniem. Mogą to być apartamenty, prywatne domy i pokoje wiejskie. Można go użyć po prostu do wysuszenia butów na korytarzu. W rolnictwie dywan jest użyteczny, aby zapewnić ciepło zwierzętom domowym, w tym ptakom i kurom. Ciepło to chroni przed zwiększoną śmiertelnością i przyspiesza wzrost. Można go również używać w pobliżu terrariów, akwariów, budek dla psów i innych rzeczy. W razie potrzeby zlokalizuj go poziomo i ogrzej całe ciało lokalnie.

Okrągła podgrzewana mata
Mała mata na stopy
Szara podgrzewana mata

Ponadto jest często stosowany w następujących obszarach:

 • lokale komercyjne;
 • biura;
 • salony masażu;
 • organizacje dziecięce;
 • pokoje do fizjoterapii.
Ciepła mata z greckim ornamentem
Niebieski elektryczny dywan
Ciepły dywan w salonie

Na przykład spędzasz dużo czasu w domu z komputerem, który zastąpił twoją pracę. W zimnych porach roku musisz wymyślić różne sposoby rozgrzania stóp. Wszakże, jak wiadomo, jeśli ciepło do stóp, jest dobre i całe ciało jako całość. Wcześniej używano w tym celu ciepłych, ciepłych skarpetek frotowych, domowych kapci, koców, elektrycznych grzejników itp. Z pomocą ogrzewanego dywanu zadanie jest uproszczone, ponieważ teraz przestrzeń nie będzie zagracona niepotrzebnymi urządzeniami. Dywan na podłodze zajmuje bardzo mało miejsca i zapewni Ci komfort w kilka minut po włączeniu. Można go umieścić w pobliżu łóżka i ogólnie w fotelu, gdziekolwiek potrzebujesz dodatkowego ciepła.

Dywan ze wzorem w łazience
Dywan podgrzewany w łazience

Są też gospodynie domowe, które używają takiego urządzenia w kuchni do suszenia warzyw, owoców, ziół, zbóż i innych rzeczy. Wiele funkcji w tej samej cenie. Jedynym warunkiem jego działania jest możliwość podłączenia do wspólnej sieci elektrycznej. Odpowiednio, unikaj dostawania dużej ilości wody do tego urządzenia.

Dywan z ogrzewaniem
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

99 − = 95