Vodní matrace pro pohodlný odpočinek (25 fotek)

Vodní matrace mají nejlepší ortopedické vlastnosti - to je maximální komfort těla během spánku a odpočinku. Není tak snadné vybrat si hodný model designu zázraků, neboť masová výroba se objevila poměrně nedávno a spotřebitelé jsou stále špatně informováni o nejednoznačnosti funkčnosti produktu.

Postel u okna
Postel u okna

Funkce zařízení

Vodní matrace pro konstrukci je nádrž s látkou založenou na vodě. Co je on:

 • plášť z polyvinylchloridu, naplněný kapalinou;
 • Obvod konstrukce je rámován pružinovým rámem;
 • Venku je konstrukce vybavena hustým krytem.

Vnitřní kapacita je posilována stabilizačními vrstvami za účelem snížení intenzity oscilace kapalného média. Moderní vodní matrace jsou vybaveny topným systémem až do deseti míst.

Modré a bílé lůžko v ložnici
Béžová postel v ložnici

Ortopedické vodní postel poskytuje nejvíce správnou polohu těla během odpočinku, to pomáhá odstranit nahromaděné ve svalech a kloubech nákladu, což vám umožní pohodlně spát a probudit svěží.

Vodní matrace
Vodní matrace na béžové posteli

Pokud si nejste jisti o výhodách tohoto progresivního zařízení, otestujte jej ve specializovaném obchodě nebo v showroomu. Několik minut lehněte na vodní vyhřívaný matraci a cítíte rozdíl mezi tradičním lůžkem s pevnými součástmi a mimořádným spánkovým zařízením s oběhovou náplní. Snadné houpání nadace se uklidňuje a dává pocit beztíže. Snižuje zátěž na páteř, svaly se uvolní, zábaly teplo - vytvářet příznivé podmínky pro kvalitní odpočinek a spánek.

Vodní matrace na bílém koženém lůžku

Typy vodních matrací

Abyste správně zvolili optimální verzi produktu, je třeba porozumět návrhům výrobců ortopedických struktur. Produktová řada obsahuje sortiment pro dospělé spotřebitele a dětské publikum. Následující typy vodních matrací jsou rozlišeny:

 • jednokomorový;
 • vícedamoční komora;
 • s rámem nebo bez něj;
 • s polyuretanovým blokem;
 • s mezivrstvy jiných plniv;
 • dětské vodní matrace;
 • pro novorozence.
Vodní matrace na posteli bez čepelky

Kryt matrace na vodu

Jednokomorový vodní matrace je určena pro uživatele s nízkou hmotností. Kapalná látka pod hmotností ležáku volně cirkuluje uvnitř krytu polymeru. Vzhledem k konstrukčním prvkům na této posteli je obtížné spát společně. Je téměř nemožné sedět na něm - oblast distribuce hmotnosti neumožňuje. Výrobky se prodávají v kategorii ekonomické třídy.

Vodní matrace v klasickém interiéru ložnice

Vícenásobná vodní matrace je vybavena několika oddíly s kapalinovou náplní. Je to pohodlné použití společně, intenzita vibrací obsahu látky je minimalizována, na rozdíl od analogu s jednou kamerou. Zařízení má regulátor tlaku, vícestupňový topný systém, rám (je dodáván v samostatných verzích).

Vodní matrace na dřevěné posteli
Dvojitá vodní matrace

Současnou nabídkou výrobců inovativních řešení pro ložnici je vícedimenzionální vodní matrace s polyuretanovým blokem a kokosovou vrstvou. Přístroj má následující výhody:

 • Povrch je stabilní a stabilní a vezme anatomický tvar osoby ležící na posteli.
 • váha osoby je rovnoměrně rozložena po celé ploše;
 • neexistují velké výkyvy kapalné báze, když se tělo otočí z jedné strany na druhou, osoba nezasahuje do spící osoby;
 • Páteř a chrbtové svaly jsou dokonale udržovány.
Vodní matrace uvnitř
Vodní matrace na posteli s koly

Dětské ortopedické matrace s vodní náplní jsou vyráběny na základě několika komor, vybavených dodatečnou změkčovací vrstvou. Modifikace pro novorozence zahrnují vestavěnou jednotku řízení teploty.

Vodní matrace na koženém lůžku

Výběr produktů mezi současnými nabídkami na trhu je třeba vzít v úvahu v podmínkách nadcházející operace. Hmotnost ortopedické instalace s kapalinou je docela působivá, tato hmotnost nemůže odolat každé posteli. Nejlepším řešením je objednat vodní matrace kompletní se základnou, která je platformou.

Čtvercový vodní matrace

Výhody a nevýhody vodní matrace

Na rozdíl od obvyklých typů zařízení pro spánek a odpočinek, inovativní ortopedické struktury s kapalinou mají mnoho výhod:

1
 • Povrch se ohýbá pod váhou osoby, zatížení na zadní straně se snižuje;
 • díky pohodlnému uspořádání těla poskytuje plnou relaxaci svalů;
 • fáze hlubokého spánku na vodním matraci výrazně překračuje analogické parametry při použití ortopedických bází s dalšími excipienty;
 • při odpočinku a při spánku není žádné nepohodlí ani při chladném mikroklimatu v ložnici - zařízení je neustále ohříváno;
 • elasticita lůžka je zvolena individuálně;
 • produkt nezpůsobuje alergie, eliminuje se riziko roztočů a bakterií, prach se nehromadí;
 • produkty nejsou náročné v péči, vnější textilní kryt lze snadno osvěžit mycím strojem;
 • trvanlivost - správně zvolené vodní lůžko s řádným provozem bude trvat až 20 let.

V případě potřeby je také snadné zvolit model ortopedických produktů s funkcí bederní opěrky.

Matrace s vodou
Vodní matrace v ložnici v secesním stylu

Mezi nedostatky spánkové konstrukce jsou uvedeny následující body:

 • velké mínus rozpočtových aktualizací - nutnost pravidelně měnit kapalinu, problém se netýká podobného zboží prémiové třídy. Funkčnost inovativních modelů zajišťuje tekuté plnění, které se aktualizuje každé 2-3 roky. V některých modifikacích je k boji proti mikroorganismům přidán speciální kondicionér;
 • pro pohodlné ovládání je třeba napojit síť na vodní matraci na síť. Bez správné funkce vytápění je spaní na něm plno nežádoucích důsledků, zejména v chladném klimatu;
 • těžká stavební váha - ne jen přesun na jiné místo, potíže s pohybem bytu, potřeba dodatečných nákladů na služby dopravních společností;
 • vysoké náklady na zboží - náklady na nákup kolísá v rozmezí 500 až 2000 USD.
Matrace na matraci

Někteří kupující jsou znepokojeni, že domácí mazlíčky mohou snadno zakázat drahé konstrukce spaní. Takové obavy jsou absolutně neopodstatněné. Hustá polymerní skořápka nádrže se skládá z několika vrstev, které je obtížné propíchnout s tesáky a drápy nebo poškrábání. Dokonce i při nejhorším výsledku se poškozená budova přizpůsobuje resuscitaci, pro tento účel se používají speciální lepidla.

Vodní matrace v neoklasické ložnici

Moderní modely poskytují dodatečnou ochranu po stranách a vícevrstvé složení vnitřních i vnějších krytů. Pokud je domácí zvíře schopno kousnout obyčejné materiály, je nepravděpodobné, že se mu podaří zvládnout takovou vícestupňovou ochranu.

Vodní matrace

Vlastnosti akvizice: emisní cena

Náklady na ortopedické lůžko s tekutou náplní poněkud zmate kupujícího s průměrnou úrovní prosperity. Ve skutečnosti, vzhledem k tomu, že stav těla velmi závisí na pohodlném odpočinku a správném spánku, stojí za použití vysoce kvalitní funkce pro ložnici.

Vodní matrace s ložním prádlem

Nejvýhodnější ceny jsou uvedeny v návrzích polských výrobců ortopedických výrobků. Produkce z Polska není špičková v kvalitě jako elitní spací stavby z Itálie a Německa. Není spokojen s celní sazbou obchodního domu v centru metropole? Využijte nabídky online obchodů, oficiální on-line představitelé výrobců poskytují zákazníkům kvalitní výrobky za nejnižší cenu.

Vodní matrace s lůžkem

Není nutné šetřit peníze na vodní postele s slušnou funkčností, zejména pokud jsou postiženy muskuloskeletální systém, vegetačně-vaskulární dystonie nebo narušuje nespavost. Rovněž pro těhotné ženy je dobré sedět na komfortním povrchu s největším komfortem - úplná relaxace pro záda, je pohodlné ležet na jedné straně.

Vodní matrace

Vezměte prosím na vědomí, že samostatné matrace jsou levnější než kompletní postel. Rovněž ceny jednokomorových a vícesložkových modelů se výrazně liší. Modifikace s vestavěným systémem vytápění jsou dražší než analogie s běžným regulátorem. Budete muset zaplatit trochu víc, pokud plánujete koupit vodní lůžko s inovativními funkcemi pro zvýšení pohodlí.

Matrace s vysokou vodou

Vyberte produkt mezi návrhy oficiálních dodavatelů ortopedických struktur. Ujistěte se, že máte zájem o dostupnost certifikátů kvality, záruky, podmínky dodání a servis zboží.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

94 − 89 =