Žlutá pohovka v interiéru – solární atmosféra v domě (29 fotek)

Žlutá je spojena se sluncem, radostí a zábavou. Zvyšuje náladu, pozitivně ovlivňuje lidské zdraví, dává pocit pohody a tepla. Židle žluté barvy - jedno z nejúspěšnějších řešení. Světlý kus nábytku pomůže zonat prostor a správně umisťuje akcenty do místnosti. Odstíny žluté dokonale harmonizují s mnoha barvami, což umožňuje vytvářet originální a atraktivní interiéry.

Žlutá pohovka se saténovým čalouněním

Žlutá sametová pohovka

Funkční vlastnosti žlutých pohovky

Produkty mají různé tvary, design a velikost. Chcete-li přilákat spotřebitele, moderní výrobci neustále přicházejí s něčím novým, představujícím ty nejneuvěřitelnější nápady:

  • Přímé modely se obvykle nacházejí ve střední části místnosti nebo v blízkosti zdi, což zdůrazňuje originalitu interiéru.
  • Žluté pohovky ve tvaru písmene U a U jsou často zakoupeny, aby vyplnily volný roh místnosti. Dávají designu atraktivní vzhled.
  • Kulaté a polokruhové výrobky jsou vhodné pro velké prostory s dostatkem volného prostoru.

Dnes, stále častěji, tento nábytek se nachází uprostřed místnosti a odděluje prostor do funkčních oblastí. Takže můžete oddělit kuchyň od obývacího pokoje nebo studovat z ložnice.

Žlutá pohovka se sametovým čalouněním

Žlutá pohovka s bílou fringing

Bezrámová žlutá pohovka

Barevné kombinace

Žlutá pohovka v interiéru vypadá zajímavě a neobvykle, ale slunečné barvy vyžadují zamyšlený výběr vybavení a odstínů, ve kterých jsou různé povrchy namalovány. V poměrně velkém množství citron vyvolává pocit útulnosti, tepla, radosti, ve velkém množství - pocit úzkosti. Zvažte nejúspěšnější kombinace jasně žluté barvy s jinými odstíny.

Bílá

Jedna z nejkomplexnějších kombinací. Lehké stěny a nábytek zjemňují jasnost pohovky a poskytují pokoj lehkost a vzdušnost. Stín není vhodný pro žlutou barvu, takže doporučujeme umístit nábytek blíž k oknu nebo uspořádat vysoce kvalitní osvětlovací systém.

1

Kompaktní žlutá pohovka

Dřevěná žlutá pohovka

Žlutá pohovka v domě

Šedá

Mnoho lidí v interiéru se snaží vyhnout takové kombinaci. Tento postoj je neoprávněný, protože šedá a žlutá dávají pokoje eleganci a eleganci. Chuť majitele domu je také důležitá. Jeden tento tandem se bude zdát nudný a otravný, jiní - atraktivní a luxusní. Při vytváření interiéru můžete na stěnách vložit šedé tapety, položit stříbrný koberec na podlahu nebo pokrýt pohovku s kostkou zdobenou šedou klecí. Existuje spousta možností, takže experimentujte směle a dosáhněte nejúspěšnějších kombinací.

Žlutá velurová pohovka

Yellow Vintage Sofa

Fialová

Tato barva je považována za dokonalého společníka žluté barvy. Chcete-li zdůraznit jasnost pohovky z ekologické kůže, stačí vyzdvihnout další doplňky, které jsou namalovány v různých odstínech fialové. Místnost bude veselejší a barevnější, pokud hodíte na pohovku polštář nebo deku s lilam.

Černá

Původní kombinace přitahuje vzhled, pomáhá správně umísťovat akcenty. Chcete-li, aby návrh nevytvořil depresivní pocit, musíte zbarvovat černý a žlutý interiér neutrálním odstínem. Přijatelné jsou různé černé výtisky: abstraktní kresby, zebra, malý proužek.

Žlutá francouzská pohovka

Žlutá pohovka v obývacím pokoji

Žlutá pohovka v interiéru obývacího pokoje

Modrá

Žlutá pohovka pro děti je často kombinována s touto barvou. Oba jsou jasné, křiklavé, takže se mohou utopit. Pokud se některý z nich zbledne, obraz se stává atraktivním. Je důležité si uvědomit, že kombinace modré a žluté se může brzy stát nudnou, protože není naprosto harmonická.

Zelená

Spojení této barvy se žlutou je považováno za klasické. Kombinace vypadá atraktivní a jasná. Zelená pohovka vyrobená z ekologické kůže s polštářky, zbarvená v citronovém nádechu, zdůrazňuje pozornost a pomáhá rozdělit místnost do funkčních oblastí.

Světle žlutá kožená pohovka je efektivně kombinována se stejnými přírodními odstíny. Takové tóny nejsou velmi výrazné, takže vyžadují jasné vložky. Stačí dodat do světle žlutého nábytku doplňkové doplňky vyrobené v barvách, které se nacházejí v přírodě: něžná růžová, světle modrá, světle zelená. Výsledkem je tichý, lehký interiér.

Design, navržený s pomocí písku a jemných žlutých tónů, je považován za univerzální, takže se podobá téměř všem. Kontrastní skvrny učiní interiér živý a pozitivní. Žlutá pohovka v obývacím pokoji, ložnici nebo dětském pokoji bude vypadat stejně harmonicky a atraktivně.

Žlutá pohovka s bavlněným čalouněním

Žlutá pohovka v interiéru

Žlutá pohovka na kolečkách

Styly interiéru

Židle žluté barvy se používají jak v klasických, tak iv moderních interiérech. Nábytek můžete instalovat v místnostech navržených následujícími způsoby:

  • Loft. Na pozadí cihlových zdí bude vhodný nábytek čtvercového tvaru.
  • Minimalismus. Stačí, když na stěně uspořádáte několik prostorných stojanů, které jsou namalovány v bílém, aby položili vícebarevný koberec. Nábytek by měl mít stručný design a pohodlí.
  • High-tech. Žlutá kožená pohovka úspěšně doplňuje černý koberec a polštáře.
  • Art deco. Nábytek tradiční formy na pozadí tmavě šedých stěn vypadá jako nejvýhodnější. Interiér doplňuje elegantní stropní svítidla a zrcadla.
  • Klasika. Elegantní design nábytku, zbarvený modrými zdmi, bude elegantní celý pokoj.
  • Barokní. Jasně žlutá pohovka s kované područky a opěradlem bude ideálním řešením pro interiér.

Sluneční odstíny nábytku se používají všude, stačí správně umístit akcenty. Čalounění vyrobené z ekologické kůže nebo textilu se vybírá podle zvoleného směru stylu. Pro moderní interiér, nejlépe rám textilu, pro klasiku - kůže nebo ekochozh.

Žlutá může být měkká a nenápadná, v blízkosti písku nebo béžové, ale může být odvážná a jasná. Každý odstín vyžaduje správný výběr barev.

Žlutá pohovka v koloniálním stylu

Žlutá kožená pohovka

Žlutá pohovka v lakonickém designu

Použijte v interiéru různých místností

Pohovka, malovaná v žlutých odstínech, je vhodná pro kuchyň, obývací pokoj, ložnici, chodbu, dětský pokoj. V každém z nich hraje tento kus nábytku zvláštní roli.

Kuchyně

Když si vezmete pohovku v kuchyni, měli byste se o ni postarat. Zde bude nábytek nejlepší místo pro rodinné čaje a přátelské rozhovory. Veselé slunečné tóny inspirují přípravu originálních kulinářských mistrovských děl.

Žlutá rohová pohovka vizuálně rozšiřuje prostor a zvětšuje světlo. Model je skvělý pro různé styly: země, skandinávský, klasický. Výrobky vyrobené z ekologické kůže budou vypadat atraktivně a ekologicky.

Obývací pokoj

Světlá pohovka v interiéru obývacího pokoje vám umožní vyzdobit elegantní přísný nebo naopak bezstarostný, veselý design. Vše závisí na dalších odstínech. Odborníci doporučují natírat stěny v šedé, světle zelené nebo bílé barvě. Instalujte nábytek lépe na okno nebo zdůrazněte neobvyklý vzhled modelu s plným osvětlením. V místnosti, kde se celá rodina často shromažďuje, nábytek se rychle znečišťuje. K udržení čistoty stojí za to získat vhodné odnímatelné kryty. To pomůže udržet čalounění v původní podobě.

Žlutá pohovka v minimalistickém stylu

Žlutá pohovka v secesním stylu

Žlutá modulární pohovka

V ložnici

Útulná pohovka bude vynikajícím doplňkem k místnosti, která je určena k odpočinku. Pokud jde o barvení, je lepší vybrat tlumené odstíny: písek, světle žlutá, béžová. Takový nábytek učiní ložnici pohodlným a jemným, relaxačním a zdravým spánkem. Chcete-li zdůraznit barvu pohovky, musíte použít další doplňky stejné barvy: záclony, koberce, koberce.

Vstupní hala

V malých místnostech není možné instalovat čalouněný nábytek. V prostorné chodbě se stane hlavním přízvukem žlutá nebo žlutozelená pohovka, která přivede do místnosti světlo, měkkost a atmosféru pohostinnosti.

Žlutá rozkládací pohovka

Pohovka pískové barvy

Žlutá pohovka v retro stylu

Dětské

Žlutá rozkládací pohovka bude harmonickým přírůstkem do místnosti, určená jak pro chlapce, tak pro dívku. Kombinujte je lépe s modrou, fialovou nebo černou. Uvedené barvy mají pouze nábytek, ostatní stěny by měly být namalovány v klidných barvách. Žluté modely jsou ideální pro hru nebo pracovní prostor. V prostoru určeném ke spánku bude vzrušená jasná barva, která neumožňuje uvolnění. Při kombinaci s modrou barvou je důležité zvolit správné odstíny, jinak se interiér brzy unaví dítětem.

Židle žluté barvy vždy přitahuje pozornost a je v centru pozornosti. Připadá si, že si sedne nebo si lehne, odpočívá v příjemné atmosféře nebo se probudí v příjemné náladě.

Žlutá přímá pohovka

Žlutá trojitá pohovka

Žlutá rohová pohovka

Není nutné plně dodržovat všechny doporučení návrhářů, měli byste se spolehnout na vlastní chuť. Chcete-li diverzifikovat interiér žlutou pohovkou, nebojte se pokusů, protože nakonec určitě získáte něco zajímavého a atraktivního.

Jasně žlutá pohovka

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

+ 22 = 26