Červená pohovka: jasný přízvuk v moderním interiéru (27 fotek)

Červená rohová pohovka, šarlatová pohovka, nádherná fialová sada čalouněného nábytku - bez ohledu na to, co si majitelé apartmánů zvolili, tyto vlastnosti udělají klášter velkolepý a atraktivní. Taková jasná barva základního nábytku se může stát nejchytřejším špatným vkusem nebo dokonalým stylem. Vše závisí na detailech a obecném pojetí interiéru.

Sametově červená pohovka
Bordeaux sofa

Červené čalounění a dekorace: složitost výběru

Když říkáte "červená pohovka", můžete s tímto pojmem nic znamenat. Toto a různé textura čalounictví a přítomnost pomocných dekoračních prvků a kombinace několika barev na bázi šarlatového plátna a dokonce i stylizace stejné věci z různých úhlů.

Černá a červená pohovka

Červená Chesterová pohovka

Červená kůže

Červená rohová pohovka s koženým čalouněním je nesmírně složitým prvkem. Samotný materiál je obtížné správně překonat. Nedostatek detailů nebo nedokonalost samotného návrhu může vést k tomu, že luxusní kožená pohovka bude vypadat nevhodně a bez chuti.

Klasická červená pohovka
Červená pohovka v dětském pokoji

Minimalistické skladby vypadají nejlépe. Preferované styly, kde se tento nábytek vhodně hodí - provokativní umělecké dekorace a zdrženlivá modernita. Existuje důvod experimentovat s etnickými a orientálními motivy.

Červená pohovka ve venkovském domě
Dvojitá červená pohovka

Červená kožená pohovka nezapadá do koncepce stylu Provence, země, cheby-chic. Mořský a skandinávský vnitřek také není vhodný pro takové experimenty.

Červená pohovka v obývacím pokoji

Vzory na červeném plátně

Na jedné straně absolutně žádné vzory mohou obrátit červenou pohovku na skutečný problém pro návrháře. Koneckonců, takový jasný, dokonce křičící dekor vytváří spoustu problémů, pokud jde o kombinaci všech atributů. Na druhou stranu správně vybraná ozdoba na šarlatě může určitý tón pro celý pokoj, dělat nábytek více harmonický, stylově vázaný na určitý typ interiéru.

Šarlatová paleta je považována za personifikaci barokní koncepce. Chcete-li vytvořit bohatý interiér ve stylu rokoka, aristokratické klasiky a stejného baroka, můžete bezpečně vybrat červenou rohovou pohovku, doplněnou několika měkkými poufáty nebo elegantní pohovkou. Vzory mohou být zlaté nebo stříbrné. Vypadá to zajímavé černé ornamenty, zafírové a krémové otisky.

Červená pohovka ve stylu high-tech
Červená pohovka ve vnitrozemí domu

Další důležitá nuance: nábytek by měl být vyroben z drahých materiálů, které budou zdůrazňovat samotný pojem "styl aristokratů". Například může být textured samet a přírodní strom s vyřezávanými nohama, elegantně zdobené područky a pohovka zpět.

Červená cihla pohovka v interiéru bytu
Červená pohovka v čínském stylu

Stíny červené jako hodná alternativa

Červená paleta je bohatá na lákavé a drahé odstíny. Zde jsou jen některé z nich:

  • Marsala;
  • Bordeaux;
  • Malina;
  • Fialová;
  • Scarlet.

Přísné bordeaux dokonale zapadá do kanceláře. Pink je dobré řešení pro teenagerovu místnost. Šarlatový tón s prvky bílého dekoru dokonale osvěží atmosféru v domě. Taková červená pohovka v interiéru obývacího pokoje bude hrát důležitou roli.

Červená pohovka v kleci
Kožená červená pohovka

Kuchyně - odrazový můstek pro "karmínové" experimenty

Nejvíce "vděčný" místo, kde můžete experimentovat s vaším vlastním potěšením, je kuchyně. Nejdůležitější je vybrat praktické čalounění a oblíbený odstín z palety "oheň". Červená rohová pohovka dá kuchyně zvláštní pozici.

1
Červená pohovka ve stylu podkroví
Marsala sofa

Takový světlý atribut, který doplňuje příslušenství a výzdobu, je potěšením. Kromě toho si můžete zahrát s gastronomickými prvky. Například jemný roh jahodové barvy účinně doplní výzdobu bobulí na kuchyňské záclony, pracovní zástěru nebo dekorativní textilie.

Červená pohovka v secesním stylu

Červené pozadí a mohutné detaily

Agresivitu šarlatové palety lze vždy vyrovnat tradiční bílou a černou barvou. Stejná kuchyňská pohovka je červená, ale černé dřevěné područky jsou zcela odlišné. Černá barva může být použita k vytvoření ozdobných vzorů, demokratických buněk, eklektických proužků.

Art deco - ideální styl, kde lze připojit jen tři základní barvy. Základem je bílá pohovka. Černé ozdobné a červené prvky, které tvoří komplexní surrealistické složení, dodají tomuto nábytku zvláštní stylovou barvu.

Červená modulární pohovka

Minimalismus

Již bylo zmíněno, že minimalistický design vám umožní pracovat volněji s tak komplexním prvkem moderního interiéru. Minimalismus jako základ může být velice ochucený experimenty s tvarem, velikostí, obecným složením.

Čalouněný nábytek v červené barvě

Červená rohová pohovka a několik křesel v jednom designovém řešení jsou vhodné v moderním stylu, moderní klasice, avantgardy a říše. Současně majitel bytů může volit jak jednoduchý modulární nábytek (lesk bude mít přesně barvu), tak absolutně bláznivé předměty, které lze považovat za extravagantní současné umění.

Červená pohovka ve skandinávském stylu

Manšestrové a sametové

Možná je to jeden z nejnepraktičtějších materiálů pro čalounění pohovky, ale nejluxusnější, stylově bohaté a útulné ve všech ohledech. Opravdový luxus je doplněn černým, stříbrným, krémovým dekorem.

Červená pohovka v ložnici

Obývací pokoj s červenou pohovkou, čalouněný v drahé brokátové nebo sametové, bude místem pro příjem nejdražších hostů. Takový nábytek může být dobrým základem pro vytvoření trendového orientálního interiéru. Červená rohová pohovka se sametovým plátnem vytvoří skutečně exkluzivní interiér, který ztělesňuje elegantní viktoriánskou éru.

Červená pohovka v jídelně

Pro kancelář

Často v pracovní skříňce dávají přednost koženému nábytku. Vypadá to solidní a slušný. Černá barva někdy ztlumí situaci v pracovně, ale jasně červená rohová pohovka může způsobit jakousi psychologickou dissonanci v celé kompozici.

Rohová kožená pohovka v červené barvě

Ideální volba - bohatá marsala nebo bohaté bordeaux na kvalitní kožené plátno. Styl - klasický nebo zdrženlivý modernismus. Takový nábytek bude vypadat mnohem relevantnější a čerstvější a bude mít vynikající lesk v celé místnosti.

Červená rohová pohovka

Pokoj budoáru

Mnoho návrhářů, ozbrojených s podporou psychologa, doporučuje zdržet zdobení ložnice v červených tónech. Zvláště použijte rozkládací pohovku, červenou, šarlatovou, růžovou barvu, která bude spíše podrážděná než přizpůsobení pro odpočinek a relaxaci.

Červená pohovka s čalouněním velur

Je to však jen jedna strana mince. Koneckonců, červená barva je považována za symbol lásky, smyslné erotiky a vášně. Red Lodge i nejjasnější barvy schopni usadit se v ložnici, pokud si myslíte, že pečlivě o stylu, vyzvednout akcenty, barvy vyrovnávací nadměrnou agresivitu (např černý koberec měkkým štětinami).

Červená pohovka ve venkovském domě

Nebojte se odvážných experimentů a jasných návrhů. Pocit stylů a schopnost pracovat s drobnými doplňky vám usnadní bydlení jako útulné a krásné.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

87 + = 97