Obrázek pro dekor: inspirující kompozice (20 fotek)

Bez plotů na zahradě nebo u dacha to nedokáže. Bohužel je jejich vzhled často daleko ideální. Dokonce i docela estetické a přesné ploty vás mohou nudit a vysoké a mohutné ploty vytvářejí pocit uzavřeného prostoru a temnoty. Photo-grid for decor je novým produktem, se kterými se se všemi letními obyvateli ještě podařilo seznámit.

Fotografická mřížka s obrazem bříz
Kolekce fotografií pro plot s květinami

Známost s novým dekorem

Fotoet je vyroben z vyztuženého PVC, charakterizovaného mřížovou strukturou. Standardní velikost článku je 1 mm.

Fotografická mřížka pro plot v zemi

Fotografická mřížka s výzdobou pro plot

Obraz, navzdory pórovitosti plátna, zůstává extrémně jasný a jasný. Hlavním cílem sledovaným tvůrci dekoračních látek - k odstranění plachty materiál, čímž se minimalizuje riziko zatížení větrem, čímž se vytvoří opravdu silný a pohodlné k použití výrobku. Dobře zvažovaná struktura mřížky by měla pomoci vyhnout se skleníkovému efektu.

Dřevěná fotografická mřížka pro dekoraci
Dekorace nábytku

To znamená, že materiál, který se bude potažena požadovanou fotografii sítě, nebude trpět nadměrnou vlhkostí, což vede ke korozi, růstu plísní, plísní a formace. Světlé PVC plátno lze použít k ozdobení plotů z:

 • Železobeton;
 • Profetmetalové desky;
 • Dřevo;
 • Síťovina;
 • Plech.

Mřížka je spíše lehká a plastová, takže v instalačním procesu nezpůsobí žádné obtíže. Takový výzdobu lze skutečně využít pro modernizaci komplexních ploty a masivních konstrukcí.

Dekorace pod kamenem pro výzdobu
Fotopapír s výhledem na moře

Použití případů

Fotografická mřížka se úspěšně používá k obohacení místa v různých formátech. Aby výzdoba vypadal vhodná a esteticky, je důležité vybrat ten správný návrh plátno, s ohledem na vlastnosti vnitřní pole, za přítomnosti krajinářská architektura, stejně jako samotné ploty nebo objekty, které chcete maskovat.

Tisk na fotografický papír pro výzdobu
Reklamní fotografie s krajinou pro dekor

Pomocí fotografické mřížky můžete experimentovat s těmito prvky:

 • Neslyšící zdi hospodářských a obytných budov (to platí i pro fasády sousedních budov, které jsou přímo propojeny s dvorkem);
 • Terasy, verandy, skleníky a skleníky, jejichž vzhled je nevzhledný nebo dokonce odpudivý;
 • Balkony, pergoly, balkóny;
 • Zdokonalování území přilehlého k povodí, úkrytu samotného "vodního bodu" nebo zónování této oblasti pro rekreaci;
 • Jakékoliv povrchové a nevzhledné oblasti, které jsou lépe ukryty za barevnou látkou.

Pro úspěšné zdobení je důležité přemýšlet o návrhu, stejně jako provést jasná měření. Je pozoruhodné, že kresba může být použita jak na jedné straně plátna, tak na obou. Pokud se jedná o jednoduché maskování fasád, jednostranný dekor udělá. Ochrana před sousedy je lepší zvolit formát obousměrné mřížky. V tomto případě bude velkolepá postava viditelná nejen pro majitele, ale také pro všechny sousedy nebo obyčejné kolemjdoucí.

Fotografická mřížka pro prutový plot

Vlastnosti použití mřížky pro výzdobu

Moderní výrobky z PVC jsou velmi oblíbené. Opravdu jednoduchý, levný materiál umožňuje vytvářet nejrůznější výrobky s působivým výkonem.

Podle výrobců zboží netto trvá nejméně 5 let. Kvalitní výrobky nejsou náchylné k deformacím a vyblednutí jasných snímků. Neměli bychom však zapomenout na úmyslný nebo neúmyslný vandalismus.

Může nechtěně poškodit látku samotnou, jen dělá nějakou práci u plotů nebo se stát obětí výtržnictví experimentech kolemjdoucích, kteří se rozhodli otestovat sílu exotický novosti. Tento nuanec je také důležité zvážit, plánovat zvětšovat předměstskou oblast.

1
Polykarbonát v dekoru plotu

Výhody nového dekorativního prvku

Pod hořícím sluncem nebude obraz na mřížce trpět, výkres zůstane jasný a jasný po dlouhou dobu. Kvalitativní materiál nepodléhá negativnímu vlivu vysokých nebo nízkých teplot.

Zvláštní konstrukce umožňuje úplné zaručení správné vzduchové propustnosti a slunečního záření. Nějaká vzdušnost a lehkost mřížky z PVC vám pomůže zbavit se nepořádek nebo závratě na místě.

Plot z vlnité lepenky s dekorem
Kresba na plotu

Dalším důležitým faktorem je bezpečnost PVC. Kvalitní vzorky nevyzařují žádné toxické látky a zahřívají se pod sluncem. Specialisté přiřazují moderní PVC ekologickým materiálům.

Výrobky jsou navíc relativně levné (dokonce i bezchybně kvalitní a exkluzivní dekorace). V případě potřeby nebo jednoduchou touhu experimentovat s novým designem můžete vždy odstranit staré plátno a nainstalovat nový fotopapír.

Dekorativní kresba plotu

Neomezené možnosti dekorace

Zvláštní pozornost by měla být věnována výkresu sítě. Předmět může být libovolný. Dnes si můžete zboží koupit v hotové podobě nebo v objednávce a požadovat použití exkluzivního výkresu na plátno-PVC.

K kvalitě fotografie jsou kladeny zvláštní požadavky. Věnujte pozornost formátu, jasnosti, paletě barev. Mnoho společností nabízí vytvoření individuálního uspořádání s přihlédnutím k vlastnostem zákazníka. Například, kromě obvyklé pletivo oplocení je plánováno na výzdobu brány, „mrtvý“ část garáže, pásmový prostor mezi zelené zóně, servisní dvoře a zahradě před domem.

Malování na zahradním plotu

Květinové motivy a krajiny jsou nejoblíbenější variantou výzdoby. Zde je jen několik zajímavých nápadů:

 • Imitace dřevěného nebo zdivo, které je zdobeno visící květináče s květy, zkroucené růže nebo liany, keře jiných barev;
 • Krásné výhledy do údolí, zaplavené slunečním svitem, horami nebo dokonce i mořem;
 • Lesní houštiny, utopené na slunci;
 • Instalace na historické téma, dopravující atmosféru středověkého nádvoří;
 • Obrázky zvířat (koně klidně stojící v stánku nebo krásné psy, které se nacházejí ve stínu smaragdových stromů);
 • Surrealistické motivy, které se hodí do komplexního designu krajiny.

Neutrální plátno bez jasných akcentů obvykle umožňuje vytvářet zajímavé prvky krajinného designu. Velkolepé květinové záhony, alpské kopce, kašny nebo vodní nádrže se stanou jemnějšími a výraznějšími na pozadí takového lakonického plátna.

Fotografická mřížka s růží pro dekorační plot

O péči

Zvláštní péče během provozu fotografické sítě není nutná. Obnovte plátno konvenční vodou z kohoutku. Pokud je kontaminace specifická povahy, jsou povoleny neabrazivní chemikálie pro domácnost. Stejně jako všechny výrobky z PVC se síť snadno čistí.

Stáhněte soubor na disk garden decoration

Ploty jsou odolné vůči jakýmkoli teplotním podmínkám a povětrnostním podmínkám. Mřížka se nebojí žádných dlouhých období mimo sezónu s výrazným vlhkou nebo chladnou zimu, doprovázené polevou a delší sněhovými srážkami, bez horkého léta, kdy se spalující slunce, „krade“ všechny světlé barvy objektů na ulici.

Dekorativní plot z mřížky

Fotografická mřížka pro dekor je vynikající volbou pro experimenty na domácím pozemku. Jednoduchá instalace a přijatelná cena umožňují absolutně každé osobě použít novou volbu pro zvětšení prostoru, plně si uvědomují výhody a rysy podobné PVC sítě.

Fotografická mřížka ve formě zeleně pro výzdobu
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

53 − = 49