Jakie fototapety optycznie powiększają kuchnię

Która ściana może wizualnie powiększyć kuchnię?

Dzisiaj omówimy, jak poszerzyć przestrzeń iluzji wizualnych. Mianowicie, będzie to pytanie, które fototapety optycznie powiększą pomieszczenie.

Dowiesz się, jak łatwo i łatwo osiągnąć ekspansję przestrzeni za pomocą prostych metod. Pokażemy Ci kilka sztuczek, dzięki którym możesz osiągnąć pełny efekt "zanurzenia".

Czy możliwe jest wizualne powiększenie pomieszczenia za pomocą tapety?

Jeśli potrzebujesz specjalnych tapet, które zwiększają przestrzeń w małym pokoju, mówimy od razu - one nie istnieją.

Każda tapeta, dopasowana do gustu i połączona z resztą elementów projektu - pomoże Ci osiągnąć to, co chcesz.

Najważniejsze, aby zrozumieć, co można zrobić, a co nie jest warte w żadnych okolicznościach.

Po pierwsze: jeśli masz już naprawę, musisz wybrać rysunek na podstawie tego, co już jest. Jest to niezwykle ważne!

Teraz wyjaśnijmy, co mamy na myśli bardziej szczegółowo. Spójrz na zdjęcie poniżej:

Jakie fototapety optycznie powiększają kuchnię

Jak widać, ściany tego pokoju pokrywają się kolorem ze wzorem tapety. Ściana na nich przedstawiona całkowicie powtarza strukturę prawdziwej ściany. To samo dotyczy seksu.

Załóżmy, że jeśli masz pokój wykonany w stylu klasycznym, będzie śmieszne, jeśli wybierzesz tapetę z widokiem na las lub szczytami górskimi. Taki obraz będzie absolutnie obcym elementem w danym stylu i będzie wyglądał jak zwykły obrazek.

Potrzebujemy zupełnie innej rzeczy: wizualnej iluzji. Oznacza to, że jeśli masz cel, aby wizualnie powiększyć przestrzeń, to motyw musi być wybrany logicznie.

Jakie fototapety optycznie powiększają kuchnię

Na przykład masz jadalnię z białymi meblami. Jeśli jesteś na ścianie, obok której są te meble, wklej tapetę z widokiem na taras uliczny, na którym znajdują się te same meble, wtedy efekt "zanurzenia" zostanie osiągnięty.

Ale! Jednocześnie nie zapominaj, że górna część obrazu, jak również strona i podłoga, powinny całkowicie powtórzyć sfotografowany motyw.

Jeśli na tarasie na ulicy jest podłoga z desek, musi znaleźć się w twoim obecnym pokoju.

A jeśli podłoga planszy z rysunku zostanie przeniesiona na normalne linoleum, a nawet kolorowa, sam zrozumiesz, że nie może być żadnej rzeczywistości.

Fototapety 3D i widok perspektywiczny

Najlepszy sposób na radzenie sobie z ekspansją tapet kosmicznych z perspektywicznymi widokami.

Załóżmy, niech to będzie ścieżka prowadząca na odległość. Albo ten sam taras, z którego roztacza się widok na morze i horyzont. Albo długi korytarz z klasycznymi kolumnami lub drabiną schodzącą gdzieś w dół.

Jakie fototapety optycznie powiększają kuchnię

Generalnie nie ma znaczenia, co dokładnie zostanie przedstawione. Ważne jest, aby było realistyczne i, patrząc na obraz osoby, było złudzenie, że może zabrać i udać się malowaną ścieżką gdzieś w dal.

Zastanów się również nad tym, że wybór tapety powinien opierać się wyłącznie na tym, jaki masz projekt wnętrza. I nie na odwrót. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy nie ma napraw.

Jakie fototapety optycznie powiększają kuchnię

Wtedy możesz dać wolną rękę fantazji i dostosować otaczające elementy do obrazu. Ale nie zapomnij o meblach, które już masz.

Meble, tkaniny, gzyms, tak wszystko, dosłownie wszystko powinno pasować do fototapet. W przeciwnym razie widok nie będzie przytłaczający, ale tani.

Photowall zobowiązuje, cokolwiek się mówi. I stają się kluczową postacią wnętrza pokoju.

Jaki kolor innych ścian będzie optymalny

Skala kolorów pozostałych ścian ma ogromne znaczenie dla zwiększenia przestrzeni.

Jeśli masz trzy tapety z perspektywą i doskonale połączone z innymi elementami, ciemne ściany otaczające obraz mogą całkowicie pozbawić Cię efektu ekspansji.

Zapamiętaj proste prawo: im lżejsze ściany - tym bardziej przestronny pokój wygląda. Im mniej kontrastów, tym lepiej.

Najsilniejszy efekt z białych ścian, które idą do tego samego sufitu, i bez żadnych separatorów, takich jak bagietki.

Jakie fototapety optycznie powiększają kuchnię

Nie bój się, nie będzie nudno! Białe ściany perfekcyjnie uwalniają wszystko, co powiesią, każdy wystrój, czy to obrazy, czy dekoracyjne talerze.

Biały kolor jest w stanie stworzyć dość duży pokój. Oczywiście, wizualnie, ale nadal.

Jeśli masz czarną krawędź na wybranym obrazku tapety, nie oznacza to, że musisz natychmiast pomalować całą ścianę w podobnym tonie. Trzeba tylko połączyć i to wszystko. Mały kawałek czarnej tapety lub farby, a następnie - główny ton.

Wybór i koszt

Teraz wiele z nich sprzedaje tapetę. Ale w supermarketach ceny są nieco droższe, a wybór jest mniejszy. Tam będzie konieczne zadowolenie z tego, że jest ono oferowane. Ale w sklepach internetowych - naprawdę wielki wybór tapet na ścianie, zwłaszcza jeśli są wyspecjalizowane.

Jakie fototapety optycznie powiększają kuchnię

Tam możesz wybrać ekskluzywny projekt, do swojego portretu, a także wyjątkowy rozmiar.

Kosztem fototypów różnią się ze względu na fakt, że drukowane są na różnych podstawach. Są regularne, papierowe i są tkaniny, lub jak się je nazywa - włókniny. Cena zmienia się około dwa razy, ale wierz mi, to jest tego warte.

W takim przypadku lepiej przepłacić, ale możesz sam wkleić taką tapetę, bez przyciągania profesjonalistów. Są gęste i leżą płasko. Ale te papierowe są pod tym względem bardzo złożone. Łzy, dudnienie, kłamstwo falami.

Jakie fototapety optycznie powiększają kuchnię

I mają różną odporność na zużycie. Na papierze bardzo szybko pojawiają się łyse miejsca w miejscach kontaktu z meblami. Ale nietkana baza będzie trwać dłużej.

Nasza krótka recenzja dobiegła końca, a teraz masz pomysł, które fototapety optycznie powiększają pomieszczenie. Wybieraj ostrożnie, nie spiesz się i nie zapamiętaj efektu "zanurzenia".

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

13 − 7 =