Když je čas změnit kuchyňský set: 6 pravých znaků

Když je čas změnit kuchyňský set: 6 pravých znaků

Pokud zjistíte, že v kuchyni se stává méně chtít, pak s největší pravděpodobností tomu tak v kuchyni, rozmístění nábytku a prvků, které chybí.

Jaké znaky mohou naznačovat, že je třeba v kuchyni změnit nebo modernizovat? Existuje několik z nich, nejsou příliš zřejmé, proto ne všichni upozorňují na takové nepohodlí a roky trpí nepohodlí.

Podívejme se na ně a rozhodnete se pro sebe: je to důvod, proč jste neměli příjemnou kuchyni nebo něco jiného. Pokud jsou všechny takové momenty přítomné, pak vám řekneme, jak se s tím vypořádat s minimálními ztrátami.

1 symptom - těsnost a nekonečné rohy

Jak často majitelé malých kuchyní v apartmánech, jako je "Khrushchev", připouštějí typickou chybu - přetížují prostor elementy.

Když je čas změnit kuchyňský set: 6 pravých znaků

Například nějak podaří vybudovat 6 čtverců ve tvaru písmene U kuchyně, či spíše malý jídelní prostor dát velký stůl a židle, nebo se nepočítají houpačka otevřít horní zásuvku, a oni jsou pak nesmí projít, a pak kliknout na čelo.

Máte-li takový problém, stojí za to zvážit, jak se tato potíže vyloučí. Nejjednodušší způsob je, jestliže jídelní stůl zasahuje do normálního pohybu: nesl, vyměnil ho za něco kompaktnější a všechno.

Ale pokud jsou věci v kuchyňském nábytku, je to horší. Ale i v tomto případě existují dva stupně "gravitace". Pokud horní krabice zasahují, mohou být jednoduše odstraněny a namísto nich mají k dispozici krásné, otevřené police.

Tato možnost je v Evropě velmi populární, i když se nám to zdá neobvyklé. Ve skutečnosti není v kuchyni tolik věcí, které by je skryly v nekonečných uzavřených krabicích.

Například stejné obiloviny mohou být skladovány ne v celofánních sáčcích, ale ve speciálních skleněných obalech, které vypadají skvěle na otevřené poličce.

Totéž platí pro nádobí: pokud je to krásné, tak proč to zavřít? Kde je lépe to dát dohromady, a to bude další prvek designu. Takže jak vidíte, vyřeší se problém neúspěšně umístěných top boxů.

A co bychom měli dělat, pokud bychom nepočítali konfiguraci nižší vrstvy? Zde, bohužel, budete muset headset zcela změnit. Můžete si samozřejmě vyzkoušet nějakou modernizaci, odstranit některé dveře, ale je nepravděpodobné, že dostanete něco cesty a jednoho kusu.

Značka 2 - nahromadili jste příliš mnoho jídel

Pokud se rodina zvětšila a kuchyňská plocha pod ní není počítána, první věc, která začíná divoce dráždit, je nedostatek myčky nádobí.

Když je čas změnit kuchyňský set: 6 pravých znaků

Když jste byli dva nebo tři v rodině, že nádobí nezpůsobí žádné problémy a vy, samozřejmě, dal náhlavní souprava není určen pro jeho následnou instalaci.

Ale teď je čas uvažovat o nákupu těchto užitečných věcí, jakož i na horu špinavého nádobí, a skutečně potlačit a ukrást hodně času.

Jak mohu nainstalovat stroj, pokud nemáte peníze na výměnu celé náhlavní soupravy a dát ji někam samostatně - nechcete?

Můžeme vám nabídnout nejjednodušší cestu - výměnu pultu a odstranění některých zásuvek spodní vrstvy. V zásadě nelze stolní desku měnit, ale jednoduše řezat a poslat do dílny, aby byly zdobené a utěsněné boční řezy.

Značka 3 - nudíte se v kuchyni po dlouhou dobu k vaření, protože zde není žádný televizor

Když je čas změnit kuchyňský set: 6 pravých znaků

Televize je v kuchyni dobrá věc. Z nějakého důvodu se ovšem vezme v úvahu na poslední zatáčku a když si vzpomenete, ukazuje se, že pro ni není vhodné místo - je to obsazeno nábytkem nebo poličkami.

Poté televizor "formuje" na nejnepodstatnějším místě, například zatraceně těch, které jsou nahoře, nad dveřmi, řekněme, nebo na lednici. Nakonec je velmi nepříjemné roztrhat hlavu a zapnout televizor - nemá smysl. Zde tady visí roky, sbírá prach - a vaří v kuchyni - je stále nudný a zůstane tam neochotný.

Pokud máte takový případ, doporučuje se přehodnotit svůj postoj k uspořádání kuchyňského nábytku. Někdy stačí odstranit zbytečnou zásuvku, aby se udělala místa a televizor najde vhodné místo.

Značka 4 - nábytek musí být příliš často omyt

Když je čas změnit kuchyňský set: 6 pravých znaků

Neúspěšná volba fasády kuchyně je jen katastrofa. A to ani v barvě, ale v textuře a kvalitě povlaku. Některé dveře jsou velmi obtížné umýt, například stejný malovaný MDF.

Bright džus nebo jiné barvící produkty mají tendenci vsáknout do povrchu, a měly by být okamžitě vyčistit, pak další z nich bude obtížné se zbavit. Spíše jsou vyprázdněny nějakým způsobem, ale je již obtížné a je nutné silně protřít barvu, proč je vymazána.

Pokud u vás takový případ - netahejte a jednoduše měňte fasády. Mohou být objednány odděleně od všeho, takže na kapse to nebude výrazně zasahovat. Souhlasíte s tím, že je lepší vynaložit nějaké peníze, ale zajistit klidné vaření bez horečného otření pocení a sprejů.

Pokud je průčelí normální, můžete svůj čas zbavit - jak chcete, a odložit čištění následující den. A v případě barveného MDF - musíte udělat vše najednou.

Také velmi špatné fasády, na kterých jsou vidět nejmenší místa z prstů. Lesklé krabice jsou velmi dobré, ale musí být také neustále třepy, jinak vypadají opomíjené a nedbalé. Někdy kvůli této značce kuchyně a nechtějí vařit, protože si myslíte, že teď musíme všechno promýt.

Značka 5 - kuchyně nechce být fotografována

Když je čas změnit kuchyňský set: 6 pravých znaků

No, to je snad nejnápadnější známkou toho, že vaše kuchyně je tak zastaralé, že stydí ukázat přátele v „Spolužáci“. Pokud se během některých shromáždění přesunete do jiné místnosti na fotku, pak přemýšlejte o výměně náhlavní soupravy.

Nakonec, jak je vaše kuchyně vyrobena, jak je moderní, závisí také na náladě hostesky, která vaří večeři.

A protože je nutné vařit výhradně v dobré náladě, pak se sami ujistěte s pomocí nové náhlavní soupravy, která potěší oko.

Značka 6 - kuchyně se jen rozpadá v očích

Když je čas změnit kuchyňský set: 6 pravých znaků

K tomu se samozřejmě nemohlo a samozřejmě nepopisovalo, že to není znamení, ale jen výkřik "Změň mě!". Ale přesto, kvůli pořádku, vezmeme to v úvahu. Pokud jsou fasády oteklé, stůl je vymazán, míchačka proudí, pak náhlavní souprava vypršela a je čas uložit jiný.

Samozřejmě, můžete se pokusit opravit kuchyňský nábytek, ale to nebude vždy fungovat, pokud je již velmi starý.

Výměna fasád a desek, v tomto případě, moc nepomůže, protože samotná krabice může být rozbitá. Závěsy, které drží dveře, jsou také volné. Proto správně vypočtete, zda má smysl obnovit nebo jednodušeji objednat novou sadu.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

− 3 = 7