Szafa we wnętrzu: oszczędność przestrzeni estetycznej (54 zdjęcia)

Każde mieszkanie potrzebuje miejsca, w którym można przechowywać rzeczy: ubrania, pościel, sprzęt AGD. Do tej pory najbardziej pojemnym i ergonomicznym meblem do przechowywania jest oczywiście szafa. Rynek jest pełen różnych modeli. Ponadto istnieje duża liczba firm, które produkują niestandardowe zamówienia. Pozwala to na stworzenie szafy, która jest idealna dla Twojego mieszkania.

Aluminiowa szafka coupe

Szafka z beżem

Komora szafy z białego dębu

Komora szafki biało-szara

Szafka biała

Szafa jest duża

Komora szafki czarna

Klasyczny kredens

1

Szafka z wystrojem

Dlaczego szafka z przegródkami?

Obudowa przedziału znacznie przewyższa jego odpowiedniki pod względem ergonomii. Być może jego główną zaletą jest wysokość. Większość szafek wykonana jest pod sufitem, co pozwala na całkowite wykorzystanie przestrzeni ściany. Ponadto, aby pomieścić szafkę, możesz użyć niszy, której nie możesz użyć.

Komora garderoby może służyć jednocześnie jako szafa i miejsce do przechowywania artykułów gospodarstwa domowego. Znacznie zaoszczędzisz przestrzeń swojego jednopokojowego mieszkania, jeśli użyjesz jednej dużej szafy na ubrania jako miejsca do przechowywania wszystkich rzeczy. Możliwość wyboru odpowiedniej liczby półek, półek na ubrania i szuflady - to także niezaprzeczalna zaleta.

W najnowszych modelach szafy z drzwiami przesuwnymi, jeśli ich szerokość jest mniejsza niż 450 mm, zamiast standardowych szyn stosowane są chowane wieszaki. Ponadto szafkę można wyposażyć w wysuwane kosze na pranie i cokoły na buty. Te projekty znacznie ułatwiają przechowywanie odzieży.

Drewniana szafa

Szafa w przedziale w przedszkolu

Projekt przedziału szafy

Szafka szafka szafka

Korpus dębowy

Szafka szafka z fotoprintem

Szafa w stylu francuskim

Szafa szafa szafa

Komora szafki błyszcząca

Rodzaje szaf przesuwnych

Produkcja mebli nie ogranicza się do standardowych szafek. Możesz zamówić lub odebrać szafę, która pasuje do każdego pokoju. Modele są dość zróżnicowane pod względem formy i liczby drzwi, co umożliwia eksperymentowanie z przestrzenią. Główne rodzaje szaf:

  • bezpośredni,
  • kanciasty,
  • promień.

Bezpośrednia szafka w przedziale jest daleka od nowego modelu. Drzwi przesuwne - główna różnica w stosunku do zwykłej szafy. Kątowy model podąża za nim popularnością. Jest bardziej jak spiżarnia, ponieważ może pochwalić się sporą przestrzenią. Dziś szafy radialne stały się bardzo popularne. Z jednej strony są one równie praktyczne, jak inne gatunki. Z drugiej strony drzwi zakrzywione i wysunięte sprawiają, że szafka jest bardziej estetyczna. Drzwi te wpływają tylko na projekt szafy i całego mieszkania, ale w żaden sposób nie na funkcjonalny element mebli.

Komora szafy w salonie

Szafa szafki we wnętrzu

Szafka brązowa

Szafka z okrągłymi półkami

Komora szafy w mieszkaniu

Szafa przesuwna mała

Szafa coupe z litego drewna

Szafka MDF Coupe

Nowoczesne nowoczesne coupe

Modele szaf z drzwiami przesuwnymi dzielą się na wbudowane i pełne. Pełnowymi
arowe modele mają pełne ciało, podobnie jak inne meble. Są łatwe do demontażu i transportu. Wbudowane modele wykorzystują swoje ściany i sufit jako ramy. Są one wykonane tylko na zamówienie, co pozwala zainstalować szafę szafy w absolutnie każdej niszy.

Gdzie umieścić?

Zanim kupisz przedział na ubrania, zastanów się, dlaczego chcesz go użyć. Jeśli szafka powinna pełnić funkcję szafy, powinna znajdować się w pobliżu łóżka. Możesz skorzystać z drugiej szafy i umieścić ją na korytarzu. Nadaje się do przechowywania sprzętu AGD, naczyń, narzędzi budowlanych, a także odzieży wierzchniej, nie nadaje się do sezonu.

Jeśli chcesz zmaksymalizować przestrzeń jednopokojowego mieszkania, zainstaluj jedną dużą szafę na korytarzu. Stanie się dla Ciebie i miejscem przechowywania nierzadko nieużywanych akcesoriów domowych i przebieralni.

Jeśli wybierzesz tę opcję, rozważ liczbę i przeznaczenie półek. Wszystkie ubrania są lepiej umieszczone po jednej stronie szafki, a sprzęt, narzędzia i pościel - w drugiej.

Komora szafy

Szafka przedziału szafy

Komora szafy szara

Komora szafy fornirowana

Szafka niebieska

Szafka w sypialni

Komora w szafie ze szklanymi drzwiami

Szafa przedziału szklanego

Szafka narożna ciemno-narożna

Szafa we wnętrzu

Największą zaletą garderoby są lustrzane drzwi. To tylko darem niebios dla skromnego placu jednopokojowego mieszkania. Jak wiadomo, zwierciadła są najskuteczniejszym sposobem wizualnego zwiększenia przestrzeni. Takie drzwi na całą wysokość pomieszczenia nigdy nie stworzą poczucia bliskości i izolacji. Jedna lustrzana powierzchnia wystarczy do wizualnego powiększenia pomieszczenia. Kilka lustrzanych drzwi tylko wzmocni ten efekt.

Szafka na kredens pod orzech

Szafka przedziału szafy

Szafka na szafki z wzorem piaskowania

Szafka z tworzywa sztucznego

Komora szafki pod drzewem

Komora szafki z podświetleniem

Szafka przedziału szafy

Szafka ze złotym listkiem

Szafa przesuwna na korytarzu

Ale projekt szaf nie ogranicza się do lustrzanej powierzchni i drewnianej tekstury. Obecnie istnieje wiele możliwości harmonijnego dopasowania szafy do wnętrza. Po pierwsze, można zastosować kolorowe panele, metalowe wkładki i wkładki z matowego szkła. Ale nadal możesz zamówić drukowanie zdjęć w swojej szafie, na przykład zdjęcie, które powtarza tapetę. Albo zamień szafę w pełnoprawny obiekt artystyczny, umieszczając na nim obraz, który stanie się jasnym detalem twojego wnętrza.

Komora narożna schowka

Komora szafy

Szafka z wzorem

Komora na garderobę

Szafka z wkładkami

Wbudowana szafa

Szafka w stylu japońskim

Zielony schowek szafy

Szafka z lustrem

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

− 2 = 2