Jak umýt roztažitelné stropy snadno a bez rozvodu

Jak umyjte stropní stropy - Doporučení a tipy pro péči

Dřív nebo později, každý, kdo je instaloval v kuchyni a jiných místnostech, přichází s otázkou, jak se o tyto stropy postarat.

Řekneme vám podrobně, jak se umýt PVC a tkaniny stropy v domě, bez rizika poškození tkaniny a zanechat stopy na lesklých povrchů.

Obsah:

 1. 1Materiál stropů
 2. 2Jak často mám umýt?
 3. 3Co a jak se umýt?
 4. 4Užitečné tipy a videa

Materiál stropů

Jak pravděpodobně víte, stropní stropy jsou dvou typů, v závislosti na jejich materiálu, a to:

 • Fabric
 • PVC (polyvinylchlorid)

Fabric jsou dražší, ale zároveň umožňují dosažení estetické "hladkosti" po celé ploše napětí.

Barva tohoto typu v porovnání s PVC je o něco menší. Tyto stropy jsou schopny vydrží a krátce zadržet vodu v případě, že jste podkopáni sousedy. Jejich instalace je poněkud jako napětí obrovského plátna pro kreslení. Je pravda, že po takové "sousední" vodě zůstane plátno skvrny, které již nebudou odmyty a strop bude muset být zcela změněn. Bohužel.

Stretch stropy z PVC, Membrána v lidech, vyznačují tím, že mohou být provedeny v různých tvarů, textur, barev, a dokonce simulovat denní nebo noční oblohy. Toho je dosaženo díky vysoce kvalitní tisk fotografií na filmu a gramotných umístění světelných prvků pod ním.

Všechny napínací tkaniny jsou matné nebo lesklé. Každá z nich má své výhody a nevýhody, stejně jako odlišnou potřebu péče. Pokud jste dosud nerozhodli o tomto typu, doporučujeme, abyste si pro kuchyňský kout přečetli stropní strop.

Jak často mám umýt?

Umyjte stropní stropy, lesklé i matné, které potřebujete pouze v poměru k jejich znečištění.

Například na stropě v kuchyni se mohou vytvářet malé kapky tuku a vlhkosti, které se tvoří během vaření.

To se může stát i v případě, že máte kapuci. Někdy je možné náhodou nechat skvrnu, když je otevření lahví s těžce sycenou vodou nebo šampaňským nepřesné.

V ostatních místnostech je nejčastější znečišťující látkou obyčejný prach, který se zvláště rád usazuje v rozích, na koncích úrovní a na kloubech. Samozřejmě, aby se lesklý strečový strop udržoval v čistém a lesklém stavu, měl by být co nejčastěji otírán.

Doma, je to snadné a jednoduché, o tom budeme později promluvit.

Co a jak se umýt?

Jak umýt roztažitelné stropy snadno a bez rozvodu

Takže dát klíč doporučení pro přípravky péče:

1. Používejte pouze měkkých tkání, vláken nebo hub. Žádné škrábance nebo tvrdé kartáče, stejně jako prolévání hadrů nebo některé s hromadou.

2. Chcete-li odstranit tukové skvrny, doporučujeme zředit a pěnit v obvyklém mycím prostředku na mytí nádobí nebo pánve. Nepřehánějte je, je zapotřebí pouze malá koncentrace, strop není pánví.

3. Umyjte si lesklé stropní stropy doma v 90% případů bude stačit prací prostředky pro okna a zrcadla.

Nejvýhodnější a nejúčinnější je sprej na praní skleněných povrchů. Kvůli alkoholu nebo čpavku, které jsou obsaženy v takových sprejů, povrch velmi rychle schne a nejdůležitější je vše bez rozvodu.

4. V každém případě Nepoužívejte všechny druhy abrazivních prášků, stejně jako ty, které obsahují acetonu. Úplně poškozují vzhled povrchu. Proto před použitím tohoto či jiného čistícího prostředku pečlivě přečtěte jeho složení.

Jak umýt roztažitelné stropy snadno a bez rozvodu

Jak umýt roztažitelné stropy snadno a bez rozvodu

Před čištěním byste měli:

1. První věc, kterou se musíte dozvědět, než začnete praní, je regulace tlaku hadříkem, houbičkou nebo mopem na povrchu stropu. Mělo by být minimální, ale zároveň dostatečné k odstranění prachu nebo skvrn. Doporučuje se cvičit v některé vzdálené části stropu, abyste zaplnili ruku.

2. Pokud máte vysoké stropy, budete potřebovat schodiště a nejspíše mop nebo houba s dlouhou rukojetí. Předem se ujistěte, že je schodiště v dobrém pořádku, nepohybuje se ve všech směrech a jeho výška je dostatečná k tomu, aby se dostala na plátno. Mop nebo jiný vybraný nástroj by měl být co možná nejlehčí a co nejkratší.

3. Smažte ruce kroužky, náramky, náramkové hodinky - můžete je dotýkat křehkým povrchem a nechat poškrábání nebo zuby.

Pokračujeme k umytí stropu

A tak, jak správně umýt stropní stropy doma:

 1. 1 Přesuňte se z jednoho rohu do druhého, nebo částí, pokud máte složitý design;
 2. 2 Pokud použijete sprej na okna, jednoduše je nastříkejte dvakrát nebo třikrát a pohybujte kruhovým pohybem hadříkem nebo houbičkou;
 3. 3 K výsledku došlo bez rozvodu, Zmenšete intenzitu stříkání a používejte měkký papír.
 4. 4 Při odstraňování tukových míst, namočte hadřík v předem zředěného na mytí nádobí, dobře jej vyždímejte a opatrně, a ne chodit daleko rozdrcení plíce hrnky znečištění zóny.
 5. 5 Chcete-li odstranit web z rohu, je lepší se tam dostat s hadrem v ruce a nepoužívejte vysavač, protože může poškodit povrch stropu. Totéž platí pro použití mopu, koště, koště, atd.
 6. 6. Díky pravidelné péči matných napínacích stropů, kdy stačí setřít prach, to je lepší, aby umýt a použít navlhčený, vlákniny, a v případě, že s lesklým povrchem - jen suchým hadříkem.

Další doporučení

Pro větší přehlednost vám dáváme malé video, které ukazuje dvě možnosti, jak umýt strečové stropy, stojí za to podívat.

Stretch stropy, obzvláště lesklé a obzvláště v kuchyni, jsou docela náročné péče.

Jejich krása a milost jdou ruku v ruce s křehkostí a potřebou opatrného postoje k nim. V tomto ohledu, doporučuje se zdržet se hlasování od:

 • použití vysoce vyhřívaných světelných prvků (halogenové žárovky);
 • vysoké pokojové rostliny a létající domácí zvířata (zejména velké papoušky);
 • experimenty s rychlým otevřením šampaňského atd.;
 • Dětské hry se šipkami, stejně jako hračky, které střílí plastové pelety a míčky.

Jsme si jisti, že teď víte vše o tom, jak umýt stropní strop doma, aby nedošlo k rozvodům a poškození plátna.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

77 − 67 =