Zahradní sprcha (16 fotografií): jednoduché krásné možnosti

Za přítomnosti venkovského domu nebo s otázkou hygieny. Chalet setí, sklizeň a další špinavé úlohy vyžadují investice času a úsilí, a kontakt se zemí a vodou poskytuje špinavé ruce, prach padá na těle, ucpání pórů. V žáru léta je zvláště důležitá je přítomnost na místě malého sprchovým koutem, kde si můžete umýt off všechny nečistoty, prach a ve slušné formě jít do města, nebo jít do postele v rekreačním domě. Za tímto účelem je k dispozici jednoduchá přenosná zahradní sprcha. Nyní v obchodech existuje mnoho možností pro zahradní sprchy, existují i ​​modely s topením. Jejich volba závisí na hmotných možnostech a požadavcích, které učiníte na tomto užitečném zařízení v dachu.

Moderní design zahradní sprchy

Zahradní sprcha zařízení se výrazně liší od hlavní pevné konstrukce alespoň skutečnost, že venkovní sprcha dát každou návštěvu znovu sestaven, a odchází, složené a odstraněny. Také přijít na zimu díky rozměrům a jednoduchému designu zařízení. Zahradní sprcha je ideální, pokud nežijete v zemi, nebo pokud není dokonce ani letní dům, a na místě pouze lůžka a keře bez budov. Přijedete tam jen proto, abyste se starali o rostliny, a po skončení práce opusťte město. V tomto případě je potřeba prach a nečistoty vyprázdnit po náročném dni. Instalace přenosného návrhu vyřeší tento problém.

Jednoduchá venkovní sprcha

Výhody zahradní sprchy

Existuje mnoho různých způsobů, jak se sprchovat v předměstské oblasti. Ale přesto mají všichni společné pluses. Zvažte, co:

 • Přenosné moderní chalupy se pro den dobře zahřívají. Nejlepší je, pokud je kabina vyrobena z polykarbonátu. Je lehký, ekologický, jeho rozměry a jednoduché zařízení jsou ideální pro sprchování na místě.
 • Správně navržený projekt sprchového kabinu udržuje teplo perfektně. A dokonce i na chladných večerech na začátku podzimu nezamrznete a nepoužíváte vodní procedury na místě. A i když podlaha v kabině - ne teplo, ale obyčejné.
 • Moderní umělé materiály mají vynikající vodoodpudivé vlastnosti, takže na sprchové kabině nebudete mít otravné formy. Také z tohoto důvodu je důležité instalovat kabiny na slunci. Protože ve stínu je mnohem pravděpodobnější, že se dostanou do formy.
 • Dřevěná sprchová dacha je praktická a nevyžaduje zvláštní péči. Je přenosný a lehký. Můžete jej kdykoli přesunout na jiné místo. Pokud budete chtít, můžete v každé návštěvě dachy uspořádat nové místo pro praní, tentokrát nejpohodlnější.
 • Umělé materiály jsou odolné. Několik roků po sobě nebudete mít problém s praní v zemi.
 • Nedávno vyvinuté modely se velmi snadno instalují: jejich rozměry a jednoduchý design to umožňují. Mohou být shromažďovány bez pomoci, nezávisle na tom, aby obsahovaly teplou podlahu. Návrh může být považován za primitivní, což nezhoršuje jeho užitečné vlastnosti v domě.
 • Velký výběr barev, tvarů a velikostí pomůže zvednout kabinu, například barvu altánu na místě. Takto promyšlené zařízení vytvoří společnou harmonickou krajinu. Můžete zvolit barvu stánku nebo vlhkosti odpuzujícího materiálu pro barvu domu nebo okolní zeleň na místě.
Zahradní sprcha s dekorativní obrazovkou
Sprcha s hadicovou přípojkou
Dvě sprchy na dřevěné základně
Jednoduchá venkovská sprcha z vlnité lepenky
Vnitřní sprchové uspořádání z vlnité lepenky

Požadavky na zahradní duši

Jaké základní hygienické a estetické požadavky musí splňovat:

 • Zátěž musí být nezbytně dost slušné velikosti. Podle hygienických norem by její velikost neměla být menší než 2 metry čtvereční. Ale v praxi je s takovou investiční výstavbou spokojeno jen málo lidí. Můžete to udělat s menší velikostí, zejména proto, že většina vody bude absorbována do země. Při použití vysoce účinných septiků může být velikost jámy podstatně menší, aniž by byly ohroženy environmentální a hygienické normy.
 • Praktičnost. Přenosná sprcha by měla mít malý prostor, je to pěkné a snadno se umýt, nečistěte životní prostředí. Tento požadavek je velmi důležitý, protože na dacha a tak lidé pracují. A nikdo nebude chtít po zahradní práci a také se zmást s obtížným mytí sprchové kabiny.
 • Estetické požadavky jsou také žádoucí, aby vyhovovaly. Sprchový kout by se neměl vyznačovat neharmonickým bodem na pozadí postelí a krásnými stromy. Doporučuje se přizpůsobit design do celkové krajiny tak, aby se stala součástí celkového obrazu. Moderní verze materiálů a barev dovolují, aby se to stalo.
 • Sprcha, včetně domácích a krásných trendů, by neměla stát pořádnou sumu. Vzhledem k tomu, že se jedná o design pro sezónní použití, nesnažte se dělat hlavní sprchu. V letní sezóně je to snadné, můžete si s přenosným, snímatelným polykarbonátovým zařízením, zvláště pokud nemáte trvalý pobyt v zemi. Podlaha může být jen gumová. Vhodná jednoduchá jednoduchá gumová podložka, která je v každém obchodě s hardwarem nebo v supermarketu.
 • Přemýšlejte o tom, zda potřebujete vyhřívanou sprchu v rekreačním domě. Taková funkce může být velmi užitečná v chladných dnech, kdy se teplá sprcha zahřeje.
 • Ujistěte se, že jste na slunci vytvořili skeletový sprchový kout. Zařízení neinstalujte ve stínu stromů - v takovém případě bude v nádrži vždy studená voda. A v první variantě se voda rychle zahřeje a na konci dne budete mít možnost vzít příjemnou teplou sprchu. Na podlaze kabiny musíte dát gumovou podložku.
Krásná sprchová místnost na pozemku se záclonami

Nádrž na vodu uvnitř sprchy v oblasti
Malá budova, ve které můžete namontovat sprchu a umístit nástroje
Sprchou lze splét tenké větve
Sprchová kabina v kovové a polykarbonátové části

Zahradní sprcha je snadná

Pokud máte nějaké dovednosti, můžete si udělat zahradní sprchu sami. Co mnoho letních obyvatel s lehkostí a cvičením. Je žádoucí používat dřevěné sruby jako sprcha nebude příliš hygienické: to může dostat vlhký, plesnivý, strom může začít hnít, atd. Je lepší, aby se moderní polykarbonát, a dělat vlastníma rukama v oblasti sprchou vyrobené z tohoto materiálu ...

Designová sprcha na místě

Podívejme se, jaké základní součásti tvoří nejjednodušší design zahradní sprchy:

 • Nádrž na vodu. Objem nádrže je vybrán v závislosti na tom, kolik lidí denně dělá sprchu. Jeden nebo dva lidé budou snadno řídit a 30 litrů, a pro velkou rodinu nemusí být dost a 50 litrů. Plnění nádrže nemůže dělat na místě bez vlastní studny. Může to udělat s topením.
 • Vodovodní kohoutek. S ním budete regulovat tok vody do přenosné rámové sprchy.
 • Napájení může. Pokud chcete, můžete v obchodě zvolit možnost masáže.
 • Vertikální regály. Dříve byl kov použit jako materiál pro regály, ale nyní s vývojem umělých materiálů, plast a jeho deriváty jsou stále populární. Také vzhled struktury může být oříznut.
 • Podložka z gumy. Dejte na podlahu. V zimě, užitečné ve venkovském domě, protože je protiskluzové.
 • Neprůhledný nepropustný materiál pro stěny. Může přijít matný hustý film, lehká plachta, atd.

Prostřednictvím těchto jednoduchých materiálů je zcela možné, aby zařízení bylo samo o sobě v části dobré a funkční letní sprchy.

Moderní bílá sprcha na pozemku

Jaké body je důležité dodržet, abyste mohli správně provádět sprchování. Postup při instalaci sprchy:

 • Čtyři stojany je třeba prohloubit do země a vytvořit něco jako čtverec. Vypočítejte, že stojany odolaly materiálu, který bude upevněn shora. Ale příliš hluboko na cokoli. Přesto to není kapitálová výstavba.
 • U horní části regálů musíte nainstalovat nádrž na vodu. Je žádoucí, pokud je černá - v tomto případě se voda rychle zahřeje a ochladí po dlouhou dobu. Proto budete mít možnost kdykoli vzít vodní procedury. Pokud chcete - můžete vytvořit zásobník s topením.
 • Připojte hadici k nádrži, upevněte koncovku na její konec. Mimochodem, moderní výběr objektů pro uspořádání zahrady a sanitární keramika vám může poskytnout dokonce i napáječku s masážními funkcemi. Dacha tak bude moci umýt v poměrně pohodlných podmínkách.
 • Koberec - pod nohama na podlaze, s materiálem odolným proti vlhkosti, utáhněte sloupky. Pokud existuje touha, pak je možné vyzvednout takový stylový materiál pro letovou sprchu, že to bude jedno potěšení. Nyní jsou světlé voděodolné materiály, tmavé a s jakýmkoli vzorem.

Všechno, jednoduché a praktické uspořádání zahradní sprchy je připraveno.

Nastavte přívod vody pomocí kohoutku. Tento design je snadné uspořádat kdekoli chcete - takovou přenosnou letní sprchu, která vám poskytne mobilní, funkční a nevyžaduje povinnou žumpa.

Jednoduchá otevřená sprcha, na kamenné plošině na místě
Sprcha v high-tech stylu
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

86 − 82 =