Letní kajuty: odrůdy a instalační technologie (55 fotek)

Kabiny jsou všestranný nástroj, který se používá k řešení široké škály problémů. Jsou obzvláště oblíbené mezi letními obyvateli. V kajutách je vhodné ukládat různé zásoby a věci, jsou nepostradatelné při stavbě venkovského domu.

Letní kajuty
Letní kajuty

Letní kabiny, béžová

Letní kajuty z baru

Letní kajuty s dlaždicemi

Letní kajuty

Letní kajuty pro letní pobyt

Letní kajuty

Letní kajuty z desek

V kajutách s farmy můžete pohodlně odpočívat v přestávce z práce na místě. Mohou dokonce uspořádat nocleh v jarním a letním období. V chladné sezóně můžete použít ohřívač. Díky malým a kompaktním rozměrům se místnost rychle zahřeje a nevyžaduje vysokou úroveň spotřebičů.

1
Letní kajuty
Letní kajuty

Letní kajuty s drovnitsey

Letní kabiny z dubu

Letní kajuty se sprchou

Dvojpodlažní kajuty pro letní pobyt

Letní kajuty se základy

Odrůdy kajut

Při výběru letního sídla byste se měli řídit označením budovy. Dnes výrobci nabízejí bohatý výběr kabin pro každou potřebu.

Budovy štítů

Tento typ konstrukce dočasného bydlení je nejjednodušší a nejekonomičtější. Tato konstrukce je postavena bez vyztužení, takže není odolná proti silným nárazům větru. Jako zastřešující materiál je kovová vrstva.

Letní kajuty

Letní kabiny, modré

Letní obydlí

Letní dům s verandou

Letní kajuty malé

Prefabrikované přístřešky

Tento typ konstrukce je silný, ale potřebuje demontáž s nástupem zimy. Má vyztužení. Struktura se snadno vyrovná s povahami přírody. Letní oteplované kajuty tohoto druhu mohou být použity kdykoli během roku. Pro montáž používáme tyč, kovové profily. Jsou izolovány minerální vlnou a pro hydroizolaci je možné použít speciální fólii.

Letní kajuty

Letní kajuty s podkrovím

Letní rezidence z masivního dřeva

Letní mobilní ubytování

Letní kabiny secese

Letní kajuty jsou malé

Letní kabiny vybaveny

Letní kajuty z baru

Vyrábějí se na základě použití masivních dřevin. Takový dřevěný objekt je více kapitálu. Takové budovy mají velký počet funkcí. Mohou ukládat různé nástroje, můžete zajistit sklep, garáž, dočasné bydlení, koupel, atd. K chatě můžete také připojit verandu. Dacha bouda s verandou dokonale zapadá do návrhu letní rezidence.

Letní kajuty

Letní kajuty pro ubytování

Letní kabiny jednopatrové

Letní kajuty s velkými okny

Letní dům na zahradě

Letní dům se střechou štítu

Letní kabiny z borovice

Kontejner-kontejner

Vzhledem k tomu, že stěny takového chaty jsou vícevrstvé bloky, sestava těchto konstrukcí se provádí pomocí kovového kanálu. Kabiny jsou spolehlivé a schopné udržet teplo po dlouhou dobu. V případě potřeby lze budovu demontovat, lze ji přesunout z jednoho místa na druhé.

Letní kajuty

Letní dům se skleníkem

Letní kajuty s toaletou

Instalace venkovského domu

Letní kabiny izolované

Letní kabiny z podšívky

Letní kajuty s verandou

Plánování výstavby dřevěných kajut, musíte vzít na řadu důležitých faktorů:

  • Přístup k objektu by měl být pohodlný.
  • Při použití kvalitního materiálu se výrazně zvýší životnost budovy.
  • Pokud jsou kabiny vyrobeny ze dřeva, neměli byste zapomínat na léčbu antiseptiku.
Letní kajuty

Výběr místa není požadován. Hlavní věc spočívá v tom, že budova neporušuje průchod a byla z domku odstraněna z důvodu požární bezpečnosti. Nadace není předpokladem. Zpravidla můžete bez ní postavit budovu.

Letní kajuty

V poslední době je poptávka po dvoupokojových bytech s toaletou a sprchou. Taková struktura, pokud je to nutné, může být bezpečně použita jako plnohodnotné bydlení.

Dvoupokojový komplex jsou dva dokonale osvětlené a vybavené pokoje. Obě pokoje mohou být použity samy. Například, jeden může být obytný, a druhý může být použit pro uložení různých nástrojů. Kabiny se sprchou a WC jsou velmi pohodlné a praktické.

Letní kajuty
Letní kajuty

Často na venkově jsou instalovány kabiny s terasou. Uspořádání z nich nezpůsobuje komplikace. Tato struktura vypadá atraktivně. Na verandě můžete pohodlně posedět v horkém létě a odpočívat. Projekt kabin s verandou nebo terasou naznačuje, že existují čtyři vchody z malé plošiny. Dvě vstupy jsou komunikovány s místností a zbývající dva jsou připojeny k farmě. Dvě místnosti nemají k sobě dveře.

Letní kajuty

Modulové budovy se dvěma podlažími: výhody

Dvojpodlažní chatky jsou také oblíbené. Faktem je, že výstavba plnohodnotné chaty není pro každého dostupná. Dočasná dvoupodlažní budova může úplně nahradit chalupu. Výstavba tohoto objektu netrvá dlouho. Dnes tuto službu poskytuje řada společností. Takový mini-dům bude mít všechny potřebné komunikace pro plný život v zemi.

Letní kajuty

Schody ve dvoupatrovém domě mohou být umístěny jak uvnitř, tak uvnitř. Obvykle mnoho uživatelů dává přednost instalaci žebříku na ulici, protože je výhodnější.

Původní forma dočasného bydlení není vždy rozlišována atraktivními externími daty. Prvotní vzhled kabin může být rafinován, pokud je to žádoucí. Vnější obložení stěn může být provedeno pomocí obložení. Je-li to nutné, můžete střechu přeměnit tak, že ji vytvoříte ze svahu a nebudete rovinatý.

Letní kajuty

S takovou střechou vypadá exteriér atraktivní. Namísto ekonomických plechů můžete použít efektivnější dlaždice. Dvojpodlažní budovy tohoto druhu jsou šetrné k životnímu prostředí, protože jsou obvykle postaveny na základě použití přírodních materiálů.

Dispozice letních domků se může měnit. Lze je diskutovat se stavebníky, kteří se zabývají erekcí. Kromě toho si můžete zakoupit hotovou konstrukci, ve které je uspořádání místností již hotové.

Letní kajuty

Nejtypičtějším uspořádáním budov ve dvou budovách je "houpačka". Vstup je zpravidla ve střední části. Vyrábí se na dlouhé straně stěny.
Plány se často provádějí, když se hostitel nachází v jedné z pokojů. Je to velmi výhodné. Ale tento projekt má malou nevýhodu - koupelna se v zimě nezahřívá.

Letní kajuty

Hlavní etapy stavby domů

Před stavbou kabin se sprchovým a toaletním odborníkem začínají stavět stavbu. Kodaň je odstraněna. Poté se uskuteční potřebná komunikace.

Letní kajuty

Na obvodu konstrukce je jámu s parametry 50 centimetrů až 70 centimetrů. Dno písku se vyrábí ve spodní části jámy. Z desek se vyrábí bednění, které se následně nalije betonem.

Kování je umístěna uprostřed výklenku. Provádí se hydroizolace. Pokládání tyčí se provádí po obvodu. Pak se nachází střed ve středu. Pak jsou položeny úchytky, jsou instalovány rohové a středové podpěrné sloupky.

Letní kajuty

Na dřevěných regálech jsou namontovány krokvy, provádí se střešní lakování. Střešní krytina je pevná, instalace oken a dveří je provedena. Pak je konstrukce z vnitřní strany opláštěná.

Pokud jde o vnitřní povrchovou úpravu, je provedena po dokončení izolace objektu. Provádí se hydroizolace, položí se minerální vlna. Pak jsou podlaha, stěny a strop vystaveny dokončovací úpravě. Návrh je přizpůsoben individuálním preferencím klienta. Dobře postavené kabiny - to je vynikající pomoc na farmě. V této budově můžete uložit velké množství věcí a uvolnit rekreační dům.

Letní kajuty

Jak vybavit kabiny?

Kajuty můžete vybavit různými způsoby. Stěny jsou navrženy především s využitím takových populárních materiálů, jako je MDF, plast, blokový dům.

Nábytek pro interiér musí být vybrán podle velikosti prostoru. Neměla by být příliš těžkopádná. Skříň pro věci by měla být prostorná a postel je přizpůsobena pro růst osoby žijící v budově.

Pro vaření je žádoucí poskytnout kompaktní plynový a elektrický sporák. Budete také potřebovat ledničku, židle a stůl. Pro pohodlí v místnosti je možno použít topení a klimatizaci.

Letní kajuty

Pokud budou kabiny využívány k dlouhodobému pobytu, a to i v zimě, je nutno se o izolaci postarat. V teplém období se používá standardní izolace o tloušťce 50 mm. V zimě tato tloušťka nestačí. V zimě by měla být izolace minerální vlnou 100 mm.

Abyste snížili ztrátu tepla, můžete se postarat o instalaci kovových plastových oken a dveří, které mají izolaci. Kabiny vybavené verandou uzavřeného typu nebo bubnu jsou však teplejší. Pokud je v zimě spolehlivé elektrické napájení, můžete použít ohřívače.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

21 + = 24