Kožené postele ve vnitřku ložnice (21 fotografií): krásné možnosti designu

Je to pohádková čarodějka, dobrá víla, místo úplného odpočinku a intimních okamžiků. Jedná se o funkční kus nábytku, stále se měnící na dekorativní. Seznamte se s postelí Jej Veličenstva. Návrhářská myšlenka je široká, takže nepřekvapujte pevnými lůžky nebo kované modely. Ale kožené postele jsou poctou luxusu, sofistikovanosti, kouzlu a probuzení nejvíce "starých" fantazií. Proč? Ano, jen proto, že je to kůže!

Hnědá kožená postel v ložnici

Výběr volby je jiný, nebo láska k postelí z kůže

Bubbly, fantasticky, hravě a ohromně vypadá v interiéru každé místnosti postel s koženou čalouněnou deskou. Zde je mistr, umělec vůle, praktický a spolehlivý předmět nábytku, který přináší jeho energii, náladu, okouzlující poznámky na úkor materiálu. Tak proč je tato možnost stále častěji vybrána mnoha?

Černá kožená postel

Protože kožené postele jsou:

  • univerzálnost. Postel z kůže se může harmonicky hodit do moderních stylů interiérů, jako je minimalismus, loft, retro, high-tech, funkční. V takovém loži se stane praktický, spolehlivý a funkční předmět, který zaujme ústřední místo "pozornosti". Vše, co je pro takové styly nezbytné - maximální funkce, minimální výzdoba. Toto vytvoření návrhářského nápadu však bude v souladu s interiérem v historickém stylu (otázka je pouze v dekoraci) as přírodním nebo národním interiérem. A všude to bude hlavní, ústřední bod, výchozí bod, kolem kterého bude soustředěna hlavní "nit" výzdoby místnosti;
  • praktičnost. Kůže je pružná, pevná a schopná snadno opravit tvar. Co jiného je potřeba pro příjemný - dobrý a dlouhý spánek? Jen kompetentně vyzdvihnout ortopedický matraci a užít si!
  • pocta hmatových pocitů. Kožená hlava postele může sloužit jako podpora pro čtení novin, například, a všimnete si něhu, zvláštní elasticitu, maximální přitažlivost materiálu. V zimě pokožka hromadí teplo a dá jí pryč, v letním slunci vás ohromí chladem a čerstvostí. Raději se nemyslet;
  • hodně volného prostoru. Kožené postele jsou luxus a bohatství, skvělé příležitosti a silná energie bez hranic. Souhlasíte, že potřebuje volný prostor, aby se stala jeho hlavní dekorací. Malá ložnice "udrží" krásu postele z kůže, "rozdrtí" to s nedostatečnou lehkostí, kouzlem a určitou manévrovatelností;
  • snadná péče. Mokré čištění z času na čas, speciální lesk na lesk - a vaše postele přitahuje pozornost každého do ložnice. Současně zůstává stejná krásná, odvážná, odvážná, plná barva po letech nákupu.
Bílá kožená postel

Bílá kožená postel v moderní ložnici
Kruhová bílá kožená postel s baldachýnem v ložnici
Hnědá kožená postel v bílé a modré ložnici

Černá postel s černým koženým čalouněním pod krokodýl

Forma a barva, nebo v ideálním tandemu s dekorací

Jednolůžkové kožené postele - možnost je klasická-standardní a méně obyčejná než dvě ložnice možnosti. Obvykle jsou takové postele obdélníkový tvar, zdrženlivě a lakonicky zdůrazňující nepřítomnost nepotřebných kusů nábytku, součástí a příslušenství v místnosti ve stylu minimalismu nebo funkční. Zde - důraz na praktičnost, tolik si vybírá postel na stupních vítězů, s celým systémem prádelních boxů. Toto řešení je optimální pro ložnice v moderním stylu, ve kterém není nic zbytečné: zásuvky na prádlo umožňují ukládat do nich koupelny, ložní prádlo, jiné drobné předměty. Pokoj bude v dokonalém pořádku!

Hnědá kožená postel v béžové hnědé ložnici

Volitelně - postel s zdvihacím mechanismem. Současně bude nejjednodušší použití, mechanizmus na zkroucené pružiny bude vyžadovat výměnu za několik let, s plynovými tlumiči jako bezproblémový servis a trvanlivost.

Barva této postele je černá, koňak, ocel, bílá, čokoláda. Žádné jasné barvy a odvážná rozhodnutí, jen druh tuhosti, důvěrnost, zdrženlivost. "Chcete-li porazit" ložnice v moderním stylu různými způsoby, umožní pouze hlavu postele. Standardní volba - dekorace s dekorativními knoflíky nebo širokými horizontálními pruhy kůže. Současně je snadné vytvořit harmonii s nočními stolky nebo toaletním stolkem, pomocí kůže zdobí nábytek fasády. Kreativní návrhář nemá žádné hranice!

Nízká bílá kožená postel v ložnici v minimalistickém stylu

Kožená postel je nejen řešením pro praktické a působivé moderní návrhy. Nejdůležitější je schopnost organického uložení do stávajícího interiéru. Samozřejmě, ideální volba - vybrat si nábytek v procesu vytváření návrhu projektu. Nicméně se to nestane vždy, ale je žádoucí, aby se lůžko vešlo do neoklasického stylu, moderního baroka. A pro to máte všechny možnosti!

Tvar postelí a barva plátna jsou důležité zde. Standardní možnosti nejsou zohledněny, ale podívejte se na koženou postel v kulatém tvaru. To samo o sobě představuje mistrovské dílo, které se může stát ornamentem prázdné ložnice. Dvojice obrazů na zeď, modulární fotografie, koberec se zvířecím tiskem na podlaze, postel v samém středu místnosti - a design je připraven bez zvláštní přípravy!

Nicméně, pokud chcete bezvadnou harmonii barvy, tvaru, pocitu a plnění, energie a náladu, vyberte kulaté kožené pos
tele v barvě Bordeaux, tmavě modré nebo zelené, bohaté čokolády. Materiály dokončovací, nebo příslušenství, nebo textil - aby odpovídaly. Ozdobou ložnice v jednom z historických stylů bude dekorace kamínků, kamenů, perel hlavy lůžka. Vynikající nápad je výšivka, ale mistr musí být zadkem! Jako možnost pro některé styly - vysokou čelní desku, odrážející "královskou cenu" a vznešenost spícího lůžka.

Postel, pokrytá kůží

Původní variant umístění je ve výklenku. To vytvoří tajemství, tajemství, probuzení zjevně skrytých touh, s nimiž je kůže tak atraktivní. Současně zakrytí textilií pomůže chránit spací lůžko od zbytku místnosti.

Interiér v přírodním nebo národním stylu - provence, country, country, eco nebo etno - je bílá kožená lůžka standardního nebo složitého tvaru. Nejvíce harmonická volba pro takové ložnice je homogenní plátno bez jakýchkoliv ozdůbek. Samozřejmě, kruhová volba je vhodnější, ačkoli pravoúhlá verze bude perfektní!

Béžová kožená postel v krůtě-korálové ložnici

Variantem dekorace bude barva samotné postele, stejně jako design lůžka. Vyberte si růžovou, lila, tyrkysovou, terakotovou, modrou, mléčnou, bříškovou barvu kůže a tvar kruhové hlavy dokonce i pro lůžko čistých linií. Zmohne nejen tvar lůžka, ale i myšlenku kožené postele v ložnici Provence nebo Eco.

1

Baldahin vyrobený z průhledného, ​​lehkého, tekoucího materiálu je vynikající konstrukční nápad. Předloží do ložnice lehkost, kouzlu, bezstarostnost a romantismus, které jsou charakteristické pro pokoje v přírodních a národních stylech. V tomto vrchlíku lze zdobit textilní květiny, miniatury a doplňky.

Modrá kožená postel v šedo-modré ložnici s béžovou strop

Možnosti zdobení ložnice v přírodním stylu, jehož hlavním nábytkem je postel, mohou být předměty nábytku s koženými vložkami. Takové soubory jsou individuální práce. Chcete to usnadnit? Ozdobte světlými proužky kůže dekorativní vázou, stolem, policií, například. Vytvořte z kůže nebo zakoupte v designové agentuře koženou čalounění stolu. Ale nezapomeňte na barevné schéma! Pouze pastelové, trochu vybledlé, opálené barvy a odstíny.

V případě, že chcete jas a něco neobvyklého, použijte textilní závěsy. Skin výhodu v tom, že je v souladu se všemi přírodními materiály: sklo a plasty, aby to rafinovaný, elegantní, prim a prostý, strom způsobí výrazné a charismatické poznámky, mluví o starých dobrých zvyků a tradic, kov je perfektní v každém projevu.

Kožená bílá postel v ložnici v secesním stylu
Černá kožená postel v černé a bílé ložnici

Tipy, nebo jak rozšířit "život" kůže "krásu" ve své ložnici

Když jste se rozhodli koupit kožené postele pro vlastní ložnici a dětskou ložnici, učiňte jejich "existenci" co nejjednodušší ve svém domě. Dodržujte jednoduché rady od mistrů:

  • Nepokládejte lůžko blízko baterií pro ústřední vytápění, otevřete oheň. Materiál lůžka je podobný vlastní kůži, takže se snadno vysychá, ztrácí lesk, pružnost a bývalý vzhled. Pokud má místnost dostatek přirozeného slunečního světla - ztmavne okno, vytváří ideální "podmínky" pro postel;
  • dejte si pozor na děti a chování svých mazlíčků. "Pinch" postel kůže pro děti - zvláštní zábava, kazící plátno. Ostré drápy kočky nebo psa mohou poškodit kůži, takže malé otvory a další mechanické poškození budou nerentabilní, aby byly přiřazeny k obecnému pozadí čelní desky.
  • Nepoužívejte klasické tvary přikrývek, přikrývek, přehozů v designu postele tak, aby nebyly zbaveny jeho vznešenosti, šarmu a monumentality. Jedná se o běžnou chybu, opravit ji - zvolit si textil podle přesného rozměru matrace. A postel z kůže bude fascinována krásou, nějakou aristokracií a zdokonalením, dokonce i brutalitou.
Stylový safari v ložnici s koženou béžovou postelí

Jakékoli kožené postele mají jednu nevýhodu - náklady. Ano, takový luxus není levný a účet jde na tisíce konvenčních jednotek. Nicméně, pokud jste blázen na posteli z kůže, ale nemáte obrovské finanční prostředky - nedávejte se do snu! Váš nákup je lůžko vyrobené z ekologické kůže, to je náhrada za vysoce kvalitní, odolné, odolné, spolehlivé. Mnoho se nelíbí od skutečné kůže, ale touha se splní!

Moderní bílá kožená postel
Hnědá kožená postel v béžové bílé ložnici
Černé kožené postele ve vnitřku domu
Dřevěné postele zdobené šedou kůží
Bílá kožená postel a zeď s koženým obložením
Šedá kožená postel s zakřivenou čelní deskou
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

3 + = 4