Vnitřní dveře z dubu: aristokratická trvanlivost (26 fotek)

Dubové dřevo používá člověk několik tisíciletí. Obtížnost zpracování způsobila, že dveře z dubového dřeva byly přístupné pouze bohatým lidem. V dnešní době, pokud tento výrobek nelze přičíst nejdramatičtější ceně, ale také nejdražší, je těžké pojmenovat. Těžké dřevěné dveře z řady dubů ozdobují kanceláře vedoucích pracovníků, instalované ve vchodech do bank a vládních agentur. Levné dveře pro dub, vyrobené z umělých materiálů, jsou používány pro opravy rozpočtu fanoušky klasických interiérů.

Interiérové ​​dveře z kartáčovaného dubu

Interiérové ​​dveře z dubu v klasickém stylu

Podle jeho popularity se výrobky z tohoto dřeva zasloužili o první místo. Podporuje toto a různé odstíny: výrobci nabízejí širokou škálu modelů z bílého a černého dubu, nabízejí interiérové ​​dveře klasických odstínů. Dokonalá volba umožňuje používat dveře z dubu k řešení nejsložitějších vnitřních úkolů.

Vlastnosti dubového dřeva

Vynikající pevnostní vlastnosti dřeva jsou jedním z hlavních důvodů, proč jsou vnitřní dveře z dubu velmi náročné.

Pro mnohé se díky svým praktickým vlastnostem stalo přírodním dubem referenčním kritériem pro kvalitní dřevo. Kromě tvrdosti a trvanlivosti je tento materiál charakterizován dobrou odolností proti vlhkosti. Existuje speciální technika pro dlouhodobé skladování pod vodou, díky čemuž přirozený dub získává černé barvy. Současně se dřevo stává neuvěřitelně odolné a může sloužit po staletí.

Vnitřní dveře dubu v dětském pokoji

Vnitřní dveře dubu v domě

Různé druhy dubového dřeva

Příroda velkoryse likviduje habitat dubu, tento strom roste prakticky na všech kontinentech. Mezi nejoblíbenější plemena:

  • bílý dub, který roste na východě Severní Ameriky;
  • dub Sonoma pochází z Kalifornie;
  • kamenný dub pocházející ze Středozemního moře;
  • Východní dub, rostoucí na Kavkaze;
  • Mongolský dub;
  • petioled dub z Evropy a Ruska.

Dubové dveře z ekologické obrazovky

Textured dubové dveře

1

Na rozdíl od většiny ostatních druhů je dubové dřevo nejčastěji klasifikováno nikoliv podle místa růstu, ale technologií zpracování. Následující druhy jsou dobře známé:

  • bělený dub;
  • zbarvený dub;
  • kartáčovaný dub.

Všechny tyto technologie jsou široce používány při výrobě povrchových materiálů, dveře bělený dub interiér setkávají dnes tak často, jak parket dřeva této léčby.

Dubové dveře v obývacím pokoji

Dubové dveře ve vnitřku

Typy dveří z dubu

Klasické přední dveře z masivního dubu jsou již dlouho standardem. Je silný, má slušný vzhled, snadno snáší vysokou vlhkost a změny teploty. Jedinou nevýhodou je vysoká cena, takže modely z hmoty vytlačily kovové dveře pokryté laminátovou, přírodní dýhou, MDF. Použitá imitace pro jakýkoliv typ dřeva: dubový, kouřový dub, bělený dub. Díky skvrnám jsou vstupní dveře z kovových dveří Wenge kvůli podobnosti textury s touto exotickou skálou.

Dubové dveře ve venkovském stylu

Malované dveře z dubu

Používají se jako vchodové dveře z PVC, vyznačující se odolností proti vlhkosti, praktičností, dlouhou životností. Zesílený kovový profil, plechová ocel a pancéřové sklo poskytují takovýmto modelům pevnost, která přesahuje charakteristiky masivního dubu. Použijte dveře barvy "dub" z PVC a jako interroom v bytě a kanceláří. Vyrábí sklápěcí, skleněné, posuvné a kyvadlové modely, jejichž povrch napodobňuje bílé dubové nebo béžové dveře.

Dubové dveře v kuchyni

Lakované dveře z dubu

Popularita dyhových dýh, vytvořených z řady jehličnatých dřevin, roste. Když se vyrábějí, používají se tenké dubové desky. Dřevo může být libovolné provedení: bělené, kartáčované, moréna. Současně mají interiérové ​​dveře z dubové dýhy atraktivní cenu, které je k dispozici mnoha potenciálním kupcům.

Přírodní dubová dýha vyžaduje dobrou péči pro sebe, z tohoto důvodu byla nahrazena umělým materiálem - ekologickou pěnou. Výhodou je vysoká odolnost proti vlhkosti, ideální imitace struktury dřeva, jednoduchá péče. ekoshpona dveře mají vyvážený náklady - jsou mnohem dostupnější než klasické shponirovnnye dveřmi a jen o málo dražší modely z MDF. Ve vnitřku bytu je obtížné odlišit od dveří vytvořených z přírodního dubu. Jediný rozdíl spočívá v tom, že přirozeným dřevem se časem ztmavne a získává ušlechtilý odstín.

Masivní dubové dveře

Dubové dveře v minimalistickém stylu

Dostupná cena dveří z ekologických dveří stále není tak atraktivní jako náklady na laminované dveře. Levné interiérové ​​dveře z lehkého dubu z MDF se staly klasikou žánru kancelářské konstrukce. V interiérech byty používaly všechny odstíny přírodního dřeva, proto výrobcové laminovaných dveří nabízejí nejširší sortiment výroby. Zlaté, bělené, tmavé, kouřové dubové a wenge-barevné dveře mohou zdobit městský byt nebo venkovskou chatu.

Dubové dveře v secesním stylu

Interiérové ​​dveře zbarveného dubu

Dveře interiéru dubu v domě

Vnitřní dveře z dubu uvnitř

Nejvšestrannější jsou dveře z bílého dubu, které jsou široce používány v interiérech bytů, domů, kanceláří, restaurací a kaváren. Dokonale se propojují s povrchovými úpravami v klasickém stylu a secesním stylu, budou vyhovovat fanouškům minimalismu. Použití nátěru z bílého dubu může být v lehkých a tmavých interiérech.

Křídlo dveří z dubu

Posuvné dubové dveře

Přísnost a propracovanost dvířky přidám barev „šedý dub“, ale fanoušci klasiků stojí za to při pohledu na přírodního dubu. V obývacím pokoji, v kuchyni můžete instalovat modely mléčného dubu a v dětském pokoji - z kouřového dubu. Aby vyhovovaly nádherné interiéry dub Sonoma, toto plemeno je strom, který roste ve vzdálené Kalifornie a nekompromisní různou strukturu a složité barevné přechody.

Vyřezávané dveře dubu

Dýhované dubové dveře

Ložnice dobrá volba by byla vnitřní dveře bělený dub se sklem, jsou dokonale v kombinaci s krémovými stěnami a písčitá, vhodných pro modré a růžové tapetu.

Interiérové ​​dveře dubu se sklem

Vstupní dveře z dubu

Domácí knihovny nebo v kanceláři majitel zámek lze nainstalovat dveře tmavý dub, budou přidejte vnitřní pevnost a respekt, vytvoří barevné atmosféru. Soutěžte s nimi pod silovými modely zlatého dubu, které se vyznačují elegancí a luxusem. Jakékoliv interiérové ​​dveře z barevného "dubu" se stanou patrným detailem interiéru, zdůrazňují přítomnost chuti majitele nemovitosti.

Dubové dveře japonského stylu

Dubové dveře ve venkovském domě

Dubové dveře se zlacením

Dveře vyrobené z dubu nebo umělých modelů, které napodobují dřevo tohoto stromu, jsou na trhu dokončovacích materiálů nad konkurencí. To je způsobeno různorodostí modelů a odstínů, praktickostí přírodního materiálu a jeho úctyhodností. Dveře z dubu jsou vynikající volbou pro domácí, kancelářské, hotelové a restaurace. Rozmanitost cenové nabídky umožní výběr produktů pro opravy s libovolným rozpočtem. Modely z dýhy a dubu jsou vyráběny v různých stylech, což je činí atraktivní pro komplexní konstrukční rozhodnutí. Výběr tohoto produktu - kupující nikdy nebude schopen udělat špatnou volbu!

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

25 − = 20