Interiérové ​​dveře z roku 2017: harmonická kombinace stylu a praktičnosti (25 fotek)

Interiérové ​​dveře musí být nutně nejen praktické, ale i estetické. Moderní model dveří je důležitým účastníkem vytvoření vnitřního prostoru, který se neustále mění a překvapivých čerstvých tvůrčích směrů, takže je přirozené, že tam jsou novinky v oblasti módy dveře - zajímavý dekor, použití neobvyklých materiálů a inovativní způsoby uspořádání otevírání / zavírání dveří. Každý rok návrháři nabízejí nové nádherné odstíny pro dveřní listy. Působivé nestandardní kombinace tvarů dveří a designu místnosti a 2017 nebyla výjimkou.

Vnitřní bílé dveře 2017

Interiérové ​​černé dveře 2017

Při výběru dveří je třeba věnovat pozornost několika vlastnostem: způsobu otevření, látkovému materiálu, barvě. V roce 2017 nabízí výrobci zajímavé řešení pro všechny ukazatele.

Interiérové ​​dveře v klasickém stylu 2017

Dveře interiérové ​​dřevěné 2017

Nové možnosti pro otevírání dveří

Vedle tradičních způsobů otevírání dveří (posuvné, kyvné), jiné varianty, které mají některé výhody, se stávají velmi oblíbenými.

V systému se dveře pohybují po stěně. A u modelů s jedním křídlem je plátno složeno, zatímco u dvou mlýnků se dvě plátna pohybují v různých směrech. Takový systém by byl ideální volbou pro malé místnosti s úzkými dveřmi, u nichž by tradiční volba švihu byla nepohodlná.

Otevření posuvných dveří v souladu s „duchem“, lze považovat za impuls v tomto lineup, inovace je skryta místo v základní pracovní mechanismus v web. Díky tomuto systému se dveře otevírají zcela tiše a ze strany se zdá, že se plátno jednoduše pohybuje vzduchem. Při instalaci do ložnice tento typ dveří zjevně nebude mít konkurenty.

Dveře v domě 2017

Interiér Hnědé dveře 2017

1

Vnitřní dveře v apartmánu 2017

Seznámení s "tajnými" dveřmi

Skvělý způsob, jak "zamaskovat" dveře, je instalovat dveře se skrytou krabicí. V tomto případě je křídlo dveří namontováno v otvoru v jedné rovině se stěnou. Funkcí instalace je nedostatek platin. Výběrem jednu barvu na panelu dveří a stěna je důsledkem „neviditelné“ dveře.

Tento systém otevírání dveří je doplněn skrytými závěsy. Při výběru tohoto modelu je třeba vzít v úvahu, že krabice je namontována ve zdi na začátku opravy. Hliník se používá k výrobě krabice. Také z hliníku a okraje křídla dveří.

Takové modely jsou optimální volbou dveří pro malování, neboť umožňují ozdobit stěnu s dveřmi v jedné barvě. Tato technika vizuálně podporuje expanzi prostoru.

Vnitřní laminované dveře 2017

Vnitřní výkyvné dveře 2017

Módní trendy ve výběru materiálů pro dveře

Navzdory vývoji technologií a vytváření nových materiálů se modely ze dřeva nevzdávají pozic a nezabírají na prvním místě v hodnocení. A to je celkem pochopitelné. Dveře s dřevěným plátnem vždy vypadají luxusní a vznešené. Ne každý si může dovolit drahý přírodní materiál, takže výrobci nabízejí MDF (hladké nebo reliéfní) modely s imitací jakéhokoliv druhu dřeva.

Vnitřní dveře MDF 2017

Vnitřní kovové dveře 2017

A samozřejmě výrobci dveří nezapomněli na ty kupce, kteří jsou ve vztahu k přírodním materiálům zavázáni "rovnoměrně dýchat". Různé kryty dveřního křídla umožňují v roce 2017 zvolit modely s různými povrchovými úpravami:

  • polypropylen - vyznačuje se lehkostí, odolností proti nárazům, slušným vzhledem;
  • lesklá - barva, která má vysoký reflexní efekt. Hlavní výhody nátěru: odolnost proti mechanickému poškození, odolnost proti vlhkosti, jednoduchá péče, vysoká odolnost proti opotřebení;
  • vysoký lesk - téměř skleněný povrch, který má zvýšenou odolnost vůči poškrábání, odřeninám, různorodé barevné paletě;
  • sklo - nejlepší volba pro dveře používané pro zónování prostoru, ale bez zničení jednoty interiéru. Návrháři nyní nabízejí instalaci matného nebo průhledného prádla. Kombinované dřevěné a skleněné interiérové ​​dveře zaujímají první místo v hodnocení popularity. Vzhledem k tomu, že tyto modely jsou vhodné pro instalaci do jakékoliv místnosti (kuchyň, koupelna, ložnice, obývací pokoj).

Interiérové ​​dveře v secesním stylu 2017

Vnitřní dveře pod ořechy 2017

Módní odstíny dveří

Oblíbená paleta se stává bílou, protože je ideální pro všechny interiéry. Stíny bílé jsou stále populárnější a můžete snadno vyzdvihnout dveře do všech podlah. Důležitá nuance - modely vypadají skvěle v malých místnostech, protože bílá barva a její odstíny vizuálně rozšiřují prostor a zvětšují jeho vzdušnost.

Pro interiéry ve stylu minimalismu je módní instalovat dveře lakonických forem bez velice složitých tvarovek. Klasika dokonale doplňují modely s vzory na povrchu nebo štuku. Luxusní barokní a empírový styl je zdůrazněn bílými dveřmi se zlatými / bronzovými rukojetí.

M
ódní barva v roce 2017 je považována za zelenou. Jeho kombinace s bílými odstíny bude skutečným zdokonalením interiéru.

Interiérové ​​dveře PVC 2017

Vnitřní posuvné dveře 2017

Dveře interiérové ​​dýhy 2017

Jak si vybrat vnitřní dveře do interiéru bytu

Volba dveří často způsobuje potíže. Je obtížné pochopit, než se řídit při výběru dveří: vyberte model k podlaze, na nábytku nebo tapetu, protože se může stát, že instalace nové dveře radikálně změnit vzhled bytu. Abychom se nemuseli mýlit s akvizicí, je nejlepší zaměřit se na vnitřní prostor místnosti. Někdy jsou pokoje zařízené v různých stylech. V takových případech instalace identických dveří vizuálně vytváří pocit jednotného prostoru v bytě.

Vnitřní skládací dveře 2017

Vnitřní skryté dveře 2017

Oblíbený styl minimalismu doplní dveře kupé s lesklými povrchy. Módní řešení barev - odstíny šedé a černé. Dobrou volbou je instalace skleněné tabule nebo kombinace (sklo + jiné materiály).

Styl podkroví zdůrazňuje posuvné dveře masivních rozměrů. Kovový výzdobu dveří bude dokonale zdůrazňovat průmyslový charakter situace.

Skandinávský styl získává popularitu kvůli jasným, prostorným interiérem. Skvělý doplněk k návrhu místnosti budou dřevěné dveře. Vnitřní tkaniny by měly upřednostňovat přírodního dřeva plátky nebo bílé rozmazaný modré a tyrkysové odstíny. Interiérové ​​dveře lze instalovat s rovným povrchem.

Interiérové ​​dveře se sklem 2017

Vnitřní skleněné dveře 2017

Styl z Provence nelze představit bez řezbářství. Uměle stárnoucí dveře se také organicky hodí do tichého designu prostor.

Dveře moderních interiérů se liší ve svých poznámkách o tvořivosti. Pokud chcete instalovat skleněné dveře, je vhodné zvolit jasné syté barvy. Návrháři také nabízejí dveřní listy s černobílou tapetou nebo ozdobnými vzory / ozdobami. A velmi stylové pohledové posuvné dveře, jejichž výzdoba je vyrobena pískováním.

Interiérové ​​dveře dveří 2017

Interiérové ​​dveře Wenge 2017

Nejvíce módní lze považovat za tajné dveře, protože tento model budou zachránit obyvatele z bolestného výběru - vyzvednout nějaký kus nábytku dveří. Až dosud se tato struktura nebyla populární, a tak viditelné závěsy a čalounění zrušit touhu „schovat“ do dveří. Nyní jsou designy doplněny takovými oblouky, že plátno je vyrovnané se stěnami.

Vnitřní dveře pro rok 2017

Interiérové ​​dveře v japonském stylu 2017

Hlavní výhodou tajných dveří je možnost vytvoření ekologického prostoru, protože pro to stačí natřít povrch stěny a dveří jednou přilbou nebo použít vzor / ornament.

Interiérové ​​dveře se zrcadlem 2017

Nejčastější je, že vzhled návrhářských novinek je doprovázen radostí a úžasem, ale někdy řešení nějaké myšlenky způsobuje zmatek - kde ji můžete použít. Neměli byste vzít žádné inovace jako povinné pro použití, protože interiérový design, především by měl mít rád majitele bydlení, takže v poslední době není žádná móda ztělesňovat v místnosti jeden styl. A můžeme říci, že dnes výběr dvířek pro byt je omezen pouze naší představivostí.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

− 1 = 1