Koupelna Bordello: luxus a elegance (28 fotografií)

Někdy nechcete zdobit koupelnu obvyklými světlými barvami. Ve snaze odklidit se od každodenního života se mnozí zajímají o barvu Bordeaux. Na obrázcích vypadá burgundská koupelna úžasná, ale lidé, kteří chtějí najít něco za opotřebované světlé tóny, se bojí, že vínová barva je spíše tmavá. Takže vizuálně se zužuje a tak málo v koupelnách. Nepochybně, design koupelny v purpurové barvy jsou vhodnější pro ty, kteří mají to velký, ale i obyčejné WC lze úspěšně čerpat, pokud je správně kombinovat s neutrálními odstíny vínové.

Bordová koupelna
Bordová koupelna
Bordová koupelna

Funkce odstínů

Ve středověku byla v heraldice používána vínová barva, aby zdůraznila své vysoké postavení ve společnosti. Běžníkům bylo zakázáno používat tuto barvu. Tento odstín je také spojen s bohatstvím a úctyhodností.

Bordová koupelna
Bordová koupelna
Bordová koupelna

Barva vína, voňavých růží a zralých třešní byla získána smícháním červené a hnědé, takže ušlechtilý Bordeaux je vlastně vlastností těchto květin. Z červené strany získal energii, vášeň, smysl a smyslnost. Od hnědosti - spolehlivost, odvaha, stálost. Bordeaux symbolizuje moudrost, zralost, nemá agresivitu červené, jen důvěru ve správnost. Zároveň vám umožní soustředit se na své myšlenky a zvýšit efektivitu.

Bordová koupelna
Bordová koupelna

Tyto vlastnosti pomáhají osobě dosáhnout hodně, ale je zde i negativní stránka. Časem se v tomto prostředí hromadí únava. V nejhorších případech může jednoduchá únava degenerovat do deprese. To, že k tomu nedojde, musíte být schopni harmonicky kombinovat s jinými odstíny.

Bordová koupelna
Bordová koupelna

Příklady barevných kombinací

Jak jste již pochopili, je nemožné dosáhnout opravdu dobrého výsledku, když jste dokončili místnost pouze s vínovou barvou. Koupelna se nezdá tmavá a neatraktivní, musíte tuto bohatou barvu zředit.

Bordová koupelna

Bordeaux koberec v koupelně
Bordová koupelna

Bílá

Taková kontrastní kombinace bude vypadat perfektně v každé místnosti, a to nejen v koupelně. Mohou být nastaveny varianty takové kombinace. Nasycená barva stěny může být uklidněna sněhově bílými klempíři. Přidejte svítidla, koupelnovou rohož, zrcadlový rám, ručníky a sprchovou závěs - a místnost okamžitě získá majestátní vzhled, ztrácí zbytečnou zátěž. Také bílá podlaha bude skvělým doplňkem k vínovým dlaždicím na stěnách.

Mramorové bílé a jasné burgundy lze použít současně pro zdi. Například nahoře položte světlou dlažbu a ve spodní části použijte třešňový odstín. Stropy v takové místnosti budou vizuálně vyšší.

Bordová koupelna
Bordová koupelna

Béžová

Tato vznešená barva bude interiér jemnější a uklidňující. Analogicky s bílou barvou můžete bordeaux zředit béžovou barvou. Takže koupelna bude nejen stylová, ale i prostě útulná. Mramorové dlaždice do koupelny budou vypadat velmi nádherně, pokud jsou kombinovány s béžovou.

Bordová koupelna
Bordová koupelna

Zlato

Chcete-li dokončit tento odstín by měl být uchvácen, chcete-li luxus. Zlaté kohouty, lampy nebo jen modely na stěnách vám umožní získat královskou koupelnu, avšak pouze zlata nebude v tomto případě dost. Stojí za to přidávat do interiéru malé světlé barvy (mléčné, růžové), aby pokoj nevypadal nudně.

Bordová koupelna
Bordová koupelna

Brown

Oblíbená kombinace pro dekoraci ve stylu země. Vhodné pouze pro prostorné místnosti, protože tmavé barvy vizuálně dělají standardní koupelnu drobné. Třešňové stěny mohou být doplněny starožitnými skříňkami. Podlaha je vyrobena z dřevěných desek nebo dlaždic, stylizovaných jako strom. Můžete si zdobit stěny dřevěnými panely a vyzdobit místnost s kořeněnými koše na prádlo, vanou a lampami. Jako výsledek, dostanete nějaký vesnický styl.

Bordová koupelna
Bordová koupelna

Silver

Můžete použít pouze v cíli, jako zlato, a můžete instalovat stříbrnou instalaci. Tento odstín odráží paprsky světla, které zvětšují prostornost místnosti. Bordeaux barva zvýrazní důstojnost stříbra a zdobí koupelnu elegantní.

1
Bordová koupelna
Bordová koupelna

Další barvy

Odvážná kombinace bude bordka + černá. To jistě zdůrazňuje dobrou chuť majitele, nezapomeňte jen přidat lehké skvrny, aby nedošlo k přehánění.

Bordová koupelna
Bordová koupelna

Doplnit místnost růžovými prostředky, aby jí byla něžná. V koupelně bude atmosféra klidu a romantiky. Kobereček, krabice pro koupelnové doplňky, ručníky, župany - všechny tyto věci růžové barvy pomohou vytvořit přísný pokoj útulný a příjemný.

Účinně vyhlížejte zeleně a bordeaux, ale tato kombinace tónů má rys: rychle se obtěžuje, a proto se tato kombinace doporučuje dělat v místnostech, kde člověk tráví trochu času. Koupelna je v pořádku.

Bordová koupelna
Bordová koupelna

Osvětlení

Většina koupelen je malá. Pokud je převládající barva dokončena vínově, pak bude místnost vizuálně ještě menší. Bude to urážlivé, pokud vynaložíte spoustu úsilí, času a peněz na získání luxusní koupelny a v důsledku toho vyjde něco jako jeskyně.

Bordová koupelna

V každé koupelně by mělo být spousta světla a v případě, kdy ve výzdobě převládají tmavé odstíny - není to jen žádoucí, ale nezbytné.

Dobré osvětlení lze dosáhnout přidáním dalších hlavních osvětlovacích zařízení.

Například originální svícny dodávají nejen světlo, ale také se stávají vrcholem vaší koupelny. Také můžete zrcadlo osvětlit: umístěte svislé lampy kolem okrajů a osvětlete prostor, kde se lázeň nachází pomocí bodových světel.

Bordová koupelna

Vínová barva je mimořádně krásná, ale použít ji pouze při návrhu areálu je neodpustitelnou chybou. Přebytek bordeaux rychle utlačí hostitele a pak dokonce začne otravovat.

S využitím našich doporučení a vzpomínkami na moderování vytvoříte neobvyklý design, který vám potěší více než rok.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

4 + 6 =