Interiér vily (54 fotek): krásné rustikální vzory

Země bydlení, a to i ve formě malé chalupy - skutečná hodnota pro obyvatele metropole. Je zde, na vašem místě, můžete nejen rozbít zahradu a zahradit zahradu. Stále je možné vyrábět vlastní nábytkové předměty / výzdobu nebo doplňky, které interiér letního sídla ohromil členy rodiny a návštěvníky. Tato zábava je minutka opravdového odpočinku!

Světlý interiér obývacího pokoje s jídelnou ve venkovském domě

Světlý interiér obývacího pokoje s jídelnou ve venkovském domě

Interiér kuchyně s trámy v zemi

Interiér domu v klasickém stylu

Interior Dacha: zhodnoťte možnosti

Pokud se rozhodnete udělat interiér vaší chaty a učinit to pohodlně pro život, pak budete muset oslovit nejdůležitější body. Vytvářejte malé místnosti vizuálně prostorné, zásobte území kuchyně potřebnými předměty nábytku a domácími spotřebiči / nádobami, vytvořte pohodlí v koupelně a spojte je dohromady. Identifikujte se stylem interiéru, samostatně rozvíjejte návrhový projekt, s vlastními rukama vytvářet nejen hlavní objekty, ale i prvky dekorace jsou docela možné. Udělejte to všechno snadné a ekonomicky přitažlivé!

Interiér vily ve stylu eko

Při tomto zlepšení je třeba vyhodnotit hlavní kritéria práce:

  • časové náklady. Dekorativní výzdobu obývacího pokoje a obývacího pokoje, jiných místností, podkroví může být zpožděno, ale nikde není spěchat. Věci a předměty, které jsou láskyplně přineseny "do mysli" vlastními rukama, budou "živé", domorodé, zvláštní, dávají radost, pohodlí a pohodlí. Proto, pokud by vila místa byla zděděna od babičky nebo dům byl zakoupen s veškerým obsahem - nic hledat není nutné!
  • existence starých kusů nábytku - skříně, regály, komody, proutěné židle, textilu jsou závěsy, skladeb z přírodní vlny, rohože, příslušenství a drobnosti jako základ pro budoucí stylu. S jejich pomocí bude interiér venkovského domu schopen potěšit zemi / rustikální / eko / provence styl a dokonce ... klasický ruský. Starožitnosti získávají svou dávnou slávu a vznešenost;
  • konečný výsledek. Dacha - nálada a klid, klid a odpočinek, řídit pouze v okamžiku přijetí hostů. Proto by měl být funkční a praktický, útulný a luxusní.
Interiér obývacího pokoje s gothickými prvky na srubu
Emerald jídelna v chalupě
Pokoj ve stylu Provence
Prvky vnitřní výzdoby chaty

Krásná kuchyně u chaty
Moderní interiér kuchyně u chaty
Jednoduchý interiér vily
Jednoduchý interiér druhého patra vily
Moderní chata s velkými okny
Moderní interiér obývacího pokoje a kuchyně

Přírodní styl interiéru v zemi: nábytek

Takže je to rozhodnuto! Váš interiér dacha je styl Provence nebo země, podobně. Co všechno spojuje? Kvalita, trvanlivost, praktičnost a pohodlí sady nábytku. Přírodní materiály v podstavci - dřevo, kov, kůže, ratan, bambus, réva, ve výjimečných případech - sklo. Jako výzdobu - vyzdobené řezbami, barevné kresby s šablonou, kované předměty - vše, co můžete vytvořit s vlastními rukama, které doplňují tento nebo ten kus nábytku.

Interiér chalupy s krbem

Venkovský dům ve venkovském stylu

Interiér vily v koloniálním stylu

1

Barva stolu v obývacím pokoji, postele v ložnici, židle a další prvky nábytku, a to i v případě odlišnosti, by měla být jedna. Nejčastěji je to odstín žita nebo whisky, koňaku nebo čokolády, dokonce i tmavě červené. Pokud chcete například v Provence lehčí volbu, použijte například bílé, mléčné, korálové, světle růžové, které se starají o nástěnné nábytkové fasády. Podrobnosti o metodě není obtížné se učit a potěšení ze práce s vlastními rukama je maximum. Stírání, drsnost a drsnost, drobné mechanické poškození s nádechem "starých" jsou vítány!

Interiér kuchyně v chalupě

Interiér obývacího pokoje se štukovou výzdobou v chatě

Interiér obývacího pokoje s knihovnami v zemi

Pro rustikální nábytek se nejlépe hodí nezávisle na praktických materiálech. Mohou to být hranaté desky, obrovské paličky stromů, dokonce i palety z místního trhu. Nadměrná, trochu neohrabaná, budou sloužit věrně, například se otočí do stolu nebo na postel, bude-li to nutné.

Interiér vily ve stylu Provence
Interiér rekreační oblasti u chaty
Návrh obývacího pokoje a jídelny v chalupě z dřeva
Dlaždice se vzorem v kuchyni
Kuchyně s barovým pultem ze stromu
Venkovská kuchyně v rustikálním stylu
Registrace schodů a podlah chaty
Ložnice v klasickém stylu
Útulný obývací pokoj s krbem

Paleta odstínů pro dacha, nebo stylová a vkusná

Častým řešením je dřevěná dacha. Dřevo uvnitř dokončovací práce - co je potřeba dýchat zhluboka užitečné fitontsindy, nyní sílu a plynulost protokolu a uvědomit si, že to bude sloužit tak dlouho, jak je to možné. Jakou barvu přináší dřevěný dům? Zlato a koňak, plné slunečního světla a dobré. Ten se stane měkké uklidňující barvy růžové a fialové, purpurové a olivové, tedy těch, které jsou také často nacházejí za zdmi domu na pozemku. Přirozenost a harmonie v každém detailu - a interiér Provence / Ethno / Country je připraven!

Pokud interiér zahradní potřeby ořezávání, zvolte vysoce kvalitní tapety (to může být kombinace obrazů ze zbytků různých rolích), keramické dlaždice, tapety tištěné s rukama na barevné tiskárně (matné obrazy - stále stejný „trik“), barevný vzor na bílé stěny. Hlavním důvodem je vytvořit prostor prostorný, volný, snadný.

Interiér vily ve stylu Provence

Interiér vily v rustikálním stylu

Interiér jídelny

Rustikální styl domu, který dává v interiéru, znamená harmonii textilií. Zlobivé záclony v malé květiny na okna v kuchyni a přehodil na území dveřích s národním ornamentem, zmírnit houpací křeslo a židle, ubrusy a látkové panely, rohože, běžci mohou být šité ze starých hadrů, které nosí přikrývek a dalších věcí. Ruční práce, pečlivé srovnání textur, barev a vzorů vytvoří nejen závěsem / ubrus / panely doma tvrdě, pravého obce, ale také bude sloužit po mnoho let bez obav z praní!

Moderní design dacha z baru
Pokoj v rustikálním stylu
Krásný design altánku v zemi

Krásný design altánku v zemi
Obývací pokoj s krbem v rustikálním stylu
Proutěný nábytek v zemi
Dekorace interiéru chaty
Návrh rekreační oblasti v zemi
Kuchyně ze dřeva v zemi

Podlahy v zemi, nebo více, více prostoru!

Dřevěné chaty s podkrovím - častým jevem. Tento nápad vám umožňuje přidat obytný prostor a samotnou konstrukci, abyste vytvořili světlý, složitý, originální. Zde jsou možné různé nápady pro interiér, jejichž základním pravidlem je prostor a svoboda. Toho lze dosáhnout panoramatickými okny velké velikosti nebo skleněnou střechou. Nábytek ložnice-ložnice v podkroví může být lakonický a zdrženlivý, vyjádřen v pastelových černobílých odstínech a masivním nábytku. Disky a kreativy přidají světlé doplňky ve formě měkkých polštářů nebo cesty ve stylu patch-wark vytvořeného vlastními silami.

Podkroví ve stylu ekologie, Provence nebo rustikální může sloužit jako rekreační oblast pro celou rodinu. Pohodlí nábytku, pozitivní barvy dekorace, nekonečné druhy kdykoliv v roce - ideální volba p
ro sdílení zábav.

Dacha je vyrobena podle vašeho vkusu rukama!

Útulná kuchyň
Registrace schodů do druhého patra u chaty
Prostorná ložnice v rustikálním stylu
Světlá a krásná kuchyně u chaty
Rustikální interiér obývacího pokoje
Zdobení kuchyně v rustikálním stylu
Návrh druhého patra u chaty
Interiér chaty s krbem a trámy
Interiér chodby v chatě
Interiér obývacího pokoje s cihlovou stěnou v zemi
Interiér obývacího pokoje s krbem
Ložnice v rustikálním stylu
Malý krb u chaty
Krásný interiérový design velké vily
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

88 + = 92