Židle v půdním stylu – stylová průmyslová nálada v domácím prostředí

Zajímavým rysem tohoto stylu může být považováno za vhodné použití v interiéru staré kovových nebo dřevěných předmětů a nové stylizované výroby či průmyslovém prostředí, takže to vypadá tak, jak židle v bytě „vidět život“ nebo moderní plast, s neobvyklými linek.

Materiály židlí

Pro výrobu nábytku se používají všechny druhy přírodních i umělých materiálů:

  • různé typy dřeva a dřevotřískové desky;
  • polykarbonát, nábytek z akrylového plastu se vyznačuje vysokou pevností, nízkou hmotností, optickou průhledností. Barevné věci pomohou zaměřit se na nábytek a transparentní - vytvoří vizuální efekt prostoru a svobody;
  • kámen;
  • kov;
  • kůže / tkaniny pro pokovování.

Všechny tyto materiály mohou být použity jako rám nebo dekorace předmětů, které se dokonale kombinují a doplňují.

Barová stolička v podkroví

Bílé židle ve stylu podkroví

Stolky v černém podkroví

Barevné řešení nábytku

Styl loft může tvořit různé stupnice odstínů. Pro interiér místnosti, provedené v tichých, rovných barvách, je žádoucí zvolit židle, které nebudou vyčnívat proti obecnému pozadí nábytku. Pokud chcete nějaké jasné akcenty, zajímavé světlé židle / stoličky mohou hrát důležitou roli v situaci v místnosti a "revitalizovat" design místnosti.

U tradičního nábytku, zdobeného "starožitným", je typické použít odstíny bílé, šedé, hnědé, béžové tóny.

Litinové židle v podkroví

Dřevěné židle v půdním stylu

1

Dřevěná židle v půdním stylu

Moderní design podkrovních interiérů umožňuje světlé vybavení pokojů - oranžové židle, nasycené zelené nebo dokonce růžové odstíny. V tomto případě bude harmonie situace určena barvou stěn. Stylové kontrastní texturované povrchy, nabarvené šedou barvou, a stoličky / židle, čalouněné v jasných barvách kůže (modrá, červená).

Pokud jsou zdivo zdobené bílou zdí, pak budou dřevěné židle bílé barvy ekologicky doplňovat situaci v místnosti.

Židle podkroví šedé

Židle podkroví z mřížky

Stolička ve věku

Židle "podkroví" v interiéru

Vlastní design lze vytvořit nábytkem vyrobeným v továrně nebo na zakázku. Vezměte židle nejlépe pod určitou tabulku v obývacím pokoji, kuchyni, kanceláři.

Standardní výška jídelního a kuchyňského stolu je 72-78 cm. Pro takové varianty jsou židle se sedačkou umístěné ve výšce 40-42 cm od podlahy optimální. Plocha sedadel může být zároveň velmi odlišná a je volena podle chuti kupujícího. Chcete-li, aby židle vypadaly jako originální, můžete si vybrat nábytek se zajímavou kůží nebo neobvyklou formou rukojetí.

Pro obývací pokoj nebo skříň se zakoupí židle s textilním / koženým čalouněním, ve kterém je opěradlo nakloněno. Interiéry prostor mohou zdobit jak dřevěné předměty, tak i kov.

Židle podkroví v domě

Židle podkroví v obývacím pokoji

Židle v průmyslovém stylu

Nábytek pro děti

V místnosti se doporučuje vybrat modely vyrobené ze dřeva. Je žádoucí, aby židle měla opěradlo, područky. Textilní čalounění sedadel je velmi pohodlné a příjemné při dotyku, ale vyžaduje pečlivé zacházení. Nábytek s koženým dekorem vypadá stylově a odolnější vůči překvapení ve formě rozlitých nápojů nebo barev pro kreslení. Vynikajícím řešením pro uspořádání dětského pokoje bude stolička. Navíc takový nábytek děti mohou používat pro hry - stavba domů nebo při sestavování některých návrhářů. Model je žádoucí zvolit nízkou (optimálně - 35-40 cm) a stabilní se širokým sedadlem. Je velmi snadné udělat si stoličku ve stylu podkroví vlastními rukama. Podstavec je kovová kostka ve tvaru kostky a sedadlo je vyrobeno ze dřeva nebo je lemováno látkou / kůží.

Židle podkroví v interiéru

Kožené podkroví

Křeslo podkroví

Podkrovní kuchyňské židle

Zvláštní pozornost si zaslouží vybavení místností navržených ve stylu podkroví. Tento styl je nejvhodnější ve velkých oblastech. Nedostatek příček a použití přírodních dokončovacích materiálů (beton, cihly) umožňují atmosféře zvláštní kouzlo. Správné plánování a používání nestandardních návrhových řešení však může přinést odstíny průmyslové estetiky do malé kuchyně.

Židle podkroví

Podkrovní židle v jídelně

Podkrovní židle ve studiovém apartmánu

Barový regál lze považovat za integrální atribut loftového stylu. V prostorné místnosti tento design nevytváří překážky a je ideální pro rychlé nebo neformální občerstvení. V kompaktní kuchyni je umístěn u stěn, což šetří místo.

Standardní výška stojanu je od 1 do 1,15 m. Zařízení odpovídajících židlí poskytne pohodlnou zábavu. Optimální velikost barové stoličky je 90 cm od podlahové úrovně nebo přibližně 50 cm od stropní desky k sedadlu.

Kuchyňské židle

Ložní židle v lakonickém stylu

Křeslo podkroví

Barové stoličky jsou vyrobeny z různých provedení: mohou mít opěradla, opěrky nohou. K výrobě takového nábytku se používají různé materiály.

Kuchyně je nejvhodnější pro nastavení kuchyně a poskytnutí místnosti domácímu prostředí. Tento materiál je odolný, praktický a šetrný k životnímu prostředí. Jedinou nevýhodou tohoto nábytku je vysoká cena. Barová stolička s opěradlem - nejlepší volba. Doporučujeme vybrat si modely s čalouněním, které jsou předem vyčištěné nebo se starají o odnímatelné kryty. Styl podkroví - úzká barová stolička z tmavého dřeva je zdůrazněna co nejvíce. Přítomnost opěrky nohou vám umožňuje snadno se posadit / postavit.

Vhodnou volbou pro vytvoření podkrovního nábytku v kuchyni budou kovové židle. Takový nábytek je stabilní, spolehlivý a odolný. Značnou váhu lze považovat za malou vadu židlí. Kupujícím jsou také nabízeny modely vybavené zařízeními, které přizpůsobují výšku sedadla nebo jí umožňují otáčet. Měkké čalounění vyřeší problém nepohodlí při dotyku s chladným kovem. Nejlepší způsob je koupit barové židle s dřevěným sedákem. Velmi zajímavé modely vzhledu s trojúhelníkovým sedadlem.

Stoly podkroví z plastu

Židle podkroví v proutěné kůži

Dřevěná podkroví

Plastové barové židle v půdním stylu budou dobře doplňovat nastavení kuchyně, protože jsou prostě přeneseny, nenáročné v péči, levné. Modely z průhledného plastu vypadají velmi originálně a dokonale podporují "průmyslovou" náladu v interiéru.

Měkké podkrovní židle

Podkroví židle na kovových nohách

Židle podkroví v jídelně

Doporučení pro výběr židlí v podkroví

Výběr čalounictví je určen účelem nábytku. Výrobci nabízejí řadu možností k sezení: tkanina, kůže, dřevo. Pokud bude židle provádět převážně dekorativní hodnotu, můžete vybrat modely bez čalounictví.

Stíny nábytku by měly doplňovat situaci v místnosti nebo být jasným kontrastním prvkem.

Závěsná židle

Křeslo křesla křesla

Podkroví šedé židle

Při výběru barových stoliček musíte jasně představit účel nábytku - pro příležitostné občerstvení nebo plné jídlo:

  • pokud se v baru opíje pouze ranní káva, pak můžete dát kovové židle s dekorativní malou záda nebo bez ní vůbec;
  • ve druhém případě se nejlépe dává přednost polo žilovým stolům se širokými sedadly, která mají pohodlné zádové opěry a područky. Výška sedadla v těchto modelech může být nastavena.

Aby situace vypadala "továrně", není nutné kupovat drahý nábytek. Dřevěné židle staré babičky pro obývací pokoj jsou celkem vhodné. U baru budou plastové výrobky vypadat skvěle. Moderní technologie doplní průmyslové interiéry.

Židle podkroví

Žlutá podkroví

Židle žluté ve stylu podkroví

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

+ 36 = 44