Vyřezávaný nábytek – otevřený interiér (26 fotek)

Jedinečný vyřezávaný dřevěný nábytek má krásný výhled a jedinečnou strukturu. Při zdobení výrobků s inlay, carvingem, mozaikou vzniká jedinečný interiér, který zdůrazňuje chuť a individualitu majitelů.

Vyřezávaný nábytek v barokním stylu
Vyřezávaný bílý nábytek
Vyřezávaný nábytek v chatě

Vyřezávaný dřevěný nábytek je ideální pro všechny interiéry. Dokonalá harmonizace s různými styly: Říše, moderní, atd. Takový nábytek vyrobený vlastními rukama zachovává teplo rukou a duše mistra, jeho ducha a tvůrčího vzhledu. Krásný, složitý nábytek s harmonií linií a dokonalým rozměrem přitahuje pozornost bez ohledu na jeho polohu: kuchyň, ložnici, obývací pokoj.

Vyřezávaný bufet
Vyřezávaný nábytek z dubu
Vyřezávaný nábytek ve stylu shebbie-chic

Vytvoření exkluzivního nábytku je náročný a složitý proces, ale pro majitele je zajímavý a kreativní. Ručně vyrobený nábytek je většinou vyroben v jediné kopii, protože sériová výroba je nerentabilní. Pro výrobu nábytku z masivního dřeva se používají cenné druhy dřeva: teak, ořech, buk, bříza, dub. Tento materiál je silný, ohebný v práci, není vystaven nemoci, takže je ideální pro vyřezávaný dřevěný nábytek. Dřevo má přirozenou barvu, včetně bílého a přírodního odstínu.

Vyřezávaný nábytek ve stylu etno
Vyřezávaný nábytek v obývacím pokoji

Vyřezal zpět postel

Výroba vyřezávaného nábytku

Proces zpracování dřeva vyžaduje dokonalou přesnost a pozornost. Práce pána, spojená s uměleckým řezbářstvím, je velmi zodpovědná a složitá. Navzdory vysokým nákladům na ručně vyráběný nábytek, docela málo lidí chce koupit exkluzivní luxusní zboží. Pro výrobu nábytku z masivního dřeva se používají různé typy nití:

 • úleva;
 • plochý reliéf;
 • konturace;
 • geometrické;
 • štěrbiny;
 • faktura;
 • sochařský.

Vyřezávaný dekor pro nábytek slouží jako vynikající doplněk dřevěného nábytku s vyřezávanými fasádami. Dekorace jsou vyřezávané nohy pro nábytek, rozety, balustery, lemování a další prvky. Fasády pro nábytek jsou dokončeny lakem, zlacením, patinou.

Vyřezávaný stůl
Vyřezávané židle s dekorem
Vyřezávaný toaletní stolek

Řezáři na objednávku stoly, židle, šatní skříně, postele, pohovky, křesla, vyrobené v různých stylech. Vyřezávaný nábytek z masivu je vyroben jak v klasickém stylu, podobně jako starožitnost, tak v rustikálním, etickém, gotickém a jiném.

Vyřezaná čelo
Vyřezávané komody
Vyřezávaný stůl

Vyřezávané dřevěné postele

Vyřezávaný nábytek v interiéru každého pokoje vypadá skvěle, zvláště vhodný pro dřevěné postele pro ložnici v klasickém stylu, který je relevantní po celou dobu. Lůžka jsou rokoková nebo barokní se zajímavými bizarními prvky. Vyřezávaná dřevěná výzdoba může být nenápadná nebo naopak zachycena.

Vyřezávané lůžko
Vyřezávané nohy nábytku
Vyřezávaná skříňka na boty

Než si objednejte postel, musíte vzít v úvahu design ložnice, barevné schéma. Pokud je ložnice ovládána klasickým stylem, pak je čelní deska vyrobena z jemných řezbářských panelů. V barokním stylu jsou masivní čelní desky vyrobeny s ozdobami ladného řezbářství. Výška čela je také vyrobena podle interiéru ložnice. Vysoká opěradla demonstruje krásu stromu a originálnost mistrovského plánu. Nohy postele ve stylu by měly odpovídat zadní části.

Vyřezávané nádobí pro nádobí
Vyřezávaný nábytek ve stylu Provence
Vyřezávaný nábytek ve stylu rokoka

Výhody vyřezávaného dřevěného nábytku

Unikátní vyřezávaný nábytek ze dřeva je považován za elitní předměty interiéru díky řadě výhod:

 • Exkluzivita. Výrobky ze dřeva vypadají originální díky odstínům a výkresům, které se neopakují. Vyřezávaný dřevěný dekor dává nábytku ještě větší jedinečnost.
 • Estetika. Výrobky z ušlechtilých odrůd dřeva, zejména dubu, vypadají pevně a luxusně, což zdůrazňuje vysoký stav majitele. Dekorace dělá nábytek nejvíce elegantní a originální.
 • Trvanlivost. Dřevěné nábytkové výrobky jsou vždy velmi kvalitní a slouží majitelům po dlouhou dobu, což je jejich rodinná hodnota.
 • Speciální energetika. Přírodní materiál má pozitivní vliv na lidské tělo.
 • Ekologická kompatibilita. Dřevo neobsahuje škodlivé látky. Vytváří vynikající mikroklima v místnosti, reguluje vlhkost.
 • Vysoká pevnost. Produkty dlouhodobě neztrácejí vlastnosti, snadno tolerují různé teploty.

Navíc vyřezávaný dřevěný nábytek má mnoho výhod oproti měkkému nábytku. Například to stačí otřít vlhkým hadříkem nebo houbičkou a nábytek zaujme novost.

Vyřezaná skříňka uvnitř
Vyřezávané koupelnové skříňky
Vyřezávaná židle ve stylu středověku

Dřevěný nábytek, zejména vyřezávaný nábytek z dubu, svědčí o vysokém stavu jeho majitele a jeho bezvadném vkusu. Výrobky jsou ekologické a vydrží dlouhou dobu. Vysoké ceny ručního nábytku zcela odpovídají jeho kvalitě, kráse a pečlivé práci velitele.

1
Vyřezávaný vinobraní
Vyřezávaný konferenční stolek
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

7 + 2 =