Typy a výhody židle Poeng (25 fotek)

Interiér obývacího pokoje je těžké si představit bez pohodlné a funkční židle. Obrovská popularita Poeng židle, které lze rozpoznat ohnutím nohy ve tvaru písmene U. V tomto křesle snadno číst, odpočívat u televize, tráví čas u počítače, nebo jen na šálek čaje. Tento typ křesla má řadu výhod a nevýhod a široká škála barev a modelů se vejde do interiéru jakéhokoli stylu.

Bílá polohovací židle

Křeslo s kůží z břízy

Pong šedé křeslo

Křeslo je plné dýhované

Křeslo poong modrá

Návrhové prvky

Stolička Poeng se může zdát křehká a nestabilní kvůli nedostatku zadních nohou. Vysoce kvalitní modely však mohou vydržet značnou váhu. Vlastností designu je opěradlo, které ideálně sleduje obrysy těla, což zajišťuje dobrý ortopedický efekt.

Poletovaná židle

Dřevěná židle

Nejčastěji je rám vyroben z lepené dýhy, která vám umožní získat správný tvar, a to pouze z přírodních materiálů. Obrobek je upevněn v požadované poloze, po které je zpracován speciální kompozicí, která zvyšuje jeho pružnost.

Křeslo křeslo se stojánkem

1

Křeslo s polštářem s polštářem

Křeslo s pruhováním

Výhody a nevýhody

Křeslo Poeng se objevilo na trhu poměrně nedávno, ale již se mu podařilo získat oblibu mezi obdivovateli stylového a pohodlného nábytku. To je způsobeno významnými výhodami těchto sedadel:

 • Široká škála modelů. Křesla Poeng se vyrábějí nejen v klasickém provedení. Najdete zde modely s otočnou základnou, lehátky a houpací křesla. Volba designu umožňuje dokonale umístit židli do interiéru dětského pokoje, obývacího pokoje nebo skříně.
 • Ortopedické provedení. Hlavním důvodem popularity židle Pohang je jedinečný design sedadel, ve kterém můžete zcela uvolnit. Odpočinek v této židli uvolňuje zátěž z páteře, což je důležité po náročném pracovním dni.
 • Velký výběr barev a materiálů. Na trhu nabízí obrovský výběr modelů s různým rámem a čalouněním. Rám je vyroben z různých druhů dřeva a čalounění může být vyrobeno z přírodní a umělé kůže, stejně jako textilie různých barev a vlastností.
 • Přítomnost další opěrky nohou. Některé modely křesel Poehang mají v sestavě stoličku, kterou lze použít jako podstavec pod nohama. To vám umožní relaxovat co nejvíce.
 • Ekologická čistota. Rám sedačky je vyroben z přírodních materiálů, takže tento nábytek lze použít i v dětských školkách.
 • Snadná péče. Kryty z křesla lze snadno vyjmout a umyt. Většina výrobců nabízí vyměnitelné kryty, které vám umožňují obnovit vzhled židle s minimálními investicemi.
 • Dostupné náklady. Široká škála modelů je určena pro lidi s různými finančními schopnostmi. Současně jsou počáteční náklady modelů nízké.

Polet dětské křeslo

Pong židle pro dívky

Křeslo na křeslo z ekologické kůže

Pro tyto sedadla neexistují prakticky žádné nevýhody. Hlavní věcí je vybrat vysoce kvalitní modely spolehlivých výrobců. Velkým lidem se však může zdát, že ohýbaná konstrukce nemohou odolat jejich hmotnosti, takže je obtížné se jim zcela uvolnit, ale po určitém čase tento pocit zmizí.

Typy židlí Poeng

Kromě klasického designu křesla Poheng existují i ​​jiné pohodlné modely. Nejpopulárnější z nich jsou:

 • Houpací židle Poeng. Funkcí modelu je přítomnost širokých běžců. Umožňuje vám co nejvíce uvolnit páteř a vytváří pocit pohody a pohodlí.
 • Křeslo na rotujícím stojanu. Vhodné jako počítačová židle v kanceláři nebo doma. Namísto nohou má širokou kovovou základnu.
 • Gauč. Model, který vám umožní plně uvolnit. Dodatečné zadní nohy činí stavbu odolnou a spolehlivou a matrace má zvýšenou měkkost a tloušťku.
 • Křesla s dalšími stoličkami. Používá se jako opěrka nohou. Nechte úplně uvolnit záda. Doporučuje se pro kojící ženy, starší lidi a každého, kdo sní o úplném odpočinku.

Výběr typu židle Poeng závisí na osobních preferencích, designu místnosti a účelu tohoto nábytku.

Elektrická židle

Polet s geometrickým vzorem

Poletová modrá židle

Dětské židle Poeng

Výrobci také nabízejí modely dětských křesel Poehang. Oni se liší od dospělých modelů nejen ve velikosti, ale také v jasných barvách a formě sedění. Dětské modely mají malou hmotnost, což dítěti umožňuje posunout je na vhodné místo. Speciální tvar nohou minimalizuje možnost převrácení židle, což ji činí bezpečným i pro nejmenší děti. Bezpečnost konstrukce je zajištěna nepřítomností kovových částí.

Křeslo s křeslem v obývacím pokoji

Polštář křesla v interiéru

Houpací židle

Výhody modelů pro dětský pokoj by měl také obsahovat snímatelný potah, který lze prát v pračce rychle po rozlité džus, barvy nebo špinavé ruce, ale hlavní výhoda Poeng křeslo pro dítě je originální design. Můžete najít modely jakékoli barvy nebo s obrazem libovolných znaků.

Pong židle na dřevěném rámu

Kožená polštářová židle

Poletová červená židle

Stolička Poeng je moderní, praktický, originální a pohodlný nábytek. Bude mít v interiéru každé místnosti hodné místo a stane se oblíbeným místem pro dovolenou pro všechny členy rodiny a používání přírodních materiálů zaručuje bezpečnost výrobku i pro nejmenší členy rodiny.

Křeslo s textilním krytem

Poletová židlička

Černé křeslo Polet

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

82 − 72 =