Trendy v interiérovém designu 2017, o kterých se chcete naučit (52 fotek)

Módní trendy v interiéru se nemění tak rychle jako móda pro oblečení, boty, účesy nebo barvu vlasů. A to je potěšitelné, protože každý ví, kolik času, opravy, je náročný a nákladný proces. Každý majitel domu chce udržet svůj interiér co nejdéle v trendu.

Trendy v interiéru
Trendy v interiéru
Trendy v interiéru

Trendy v interiérovém designu 2017 barev

Trendy v interiérovém designu 2017 s květinami

Trendy v interiérovém designu 2017 dekor

Trendy v interiérovém designu 2017 s dřevem

Jakýkoliv nový směr v interiérovém designu, naštěstí, zůstává v našem domě ne jeden rok. Tyto trendy nejsou charakterizovány sezónní rychlými změnami, jako tomu bylo u položek šatníku. Při návrhu místností dochází ke změnám hladce, některé trendy v interiéru jsou nahrazeny jinými, postupně mění tvář bydlení a jeho atmosféru.

Trendy v interiéru

Trendy v interiéru
Trendy v interiéru

Trendy v interiérovém designu 2017 s pohovkou

Trendy v interiérovém designu 2017

Trendy v interiéru 2017 doma

Trendy v interiérovém designu 2017 funkční

1

Poté, co jste se rozhodli používat nové designové trendy při zdobení domova, můžete si být jisti, že dekorace vašeho interiéru nebude v módě za rok. Pokud se k tomuto problému přistupujete pečlivě a použijete kombinaci různých směrů, pak tento návrh již dlouho neztratí.

Trendy v interiéru
Trendy v interiéru

Trendy v interiéru 2017 obývací pokoj

Trendy v interiérovém designu

Trendy v návrhu interiéru skříně 2017

Trendy v interiéru s krbem 2017

Trendy v interiéru bytu 2017

Moderní trendy: klasika nebo pocta módě?

Pokud plánujete zahájit opravy nebo jen přemýšlet o to nemusí být víc než obeznámeni s hlavními trendy v interiérovém designu. Jedním z módních trendů přes čas pryč, dávat místo, zatímco jiní přetrvávat po dlouhou dobu, procházejících dílčí změny a zachování jeho orientaci. Co je v této sezóně důležité?

  • Tradiční klasické lustry a jednotlivé lampy s odstíny jsou nahrazeny originálním osvětlením a dekorativními návrhy a složitými kompozicemi několika samostatných lamp. To nejenže poskytuje vynikající osvětlení prostor ve večerních hodinách, ale také přispívá k vytvoření zvláštní architektury prostoru.
  • Nábytek se stává více funkčním, má jasné linie a jednoduché geometrické tvary. Neexistence excesu je kompenzována použitím zajímavých materiálů a čalounění původních textur a barev.
  • V tomto trendu, použití prvků lidového umění, které mohou snadno dát nějaký interiér původní vzhled. Součástí exotiky, která přinese sofistikované konstrukce, jedinečné vzory a jemné lidovými motivy by bylo vhodné v téměř každém interiéru. Hlavní věc - moderování, je důležité, aby to přehánět s folklorními detaily, a pak národní charakter, který zdůrazní, které dává kouzlo do vašeho interiéru.
  • Použití kovu neztrácí význam. Produkty uměleckého kování již dlouhou dobu zaujímaly místo v interiérech bytů a domů. Elegantní okenní a krbové mřížky, propracované schodišťové zábradlí a balkónové zábradlí, nábytek delikátní a spletitý dekorace - tato umělecká díla kováře mohou způsobit upřímný obdiv.
  • Dekorace povrchů s výtisky postupně upadá do minulosti. V interiérech převládají monochromní stěny klidných odstínů. Nebudou vypadat nudné, protože ve smě
    ru povrchu s zajímavou strukturou. Beton, hrubá omítka nebo zdiva jsou doplněny jasnými akcenty ve formě malby interiéru a originálních modulárních kompozic.
  • Barevná schéma této sezóny znamená využití klidných, teplých, pastelových odstínů, které přispívají k uvolnění a klidu. Neutrální tóny jsou vhodné v různých místnostech a různých stylech interiéru. Poslouží jako ideální zázemí pro nábytek a výzdobu. Je skutečné používat jasné, nasycené barvy ve formě malých akcentů. V tomto ohledu je oblíbená tmavě zelená.
Trendy v interiéru
Trendy v interiéru
Trendy v interiéru
Trendy v interiéru
Trendy v interiéru

Trendy v interiérovém designu s nábytkem 2017

Trendy v interiérovém designu s mramorem 2017

Materiály: módní novinky a klasické nezařazené

Keramické dlaždice se stěží nazývají novým trendem. Avšak stále se rozšiřující sortiment tohoto univerzálního dokončovacího materiálu umožňuje ztělesnění nejvíce neobvyklých nápadů: v tomto trendu je dlažba šestiúhelníkového tvaru ve formě plástů. To samo o sobě vypadá velmi neobvykle jak na stěnách, tak na podlaze. A pokud použijete fantazie a dlaždice různých odstínů, můžete dosáhnout neuvěřitelného grafického efektu. Terakotové hliněné dlaždice se dostávají do popularity.

Jedním z nejoblíbenějších materiálů používaných pro zdobení a zdobení pokojů zůstává přírodní kámen. Moderní trendy v interiéru jsou takové, že lze bezpečně říci, že tento materiál se pravděpodobně v blízké budoucnosti nevzdává své vedoucí pozice.

„Wild“ kámen s ostrými hranami pískem mořské vlny téměř ideální oblázky formuláře, syrové kamenné kvádry s hrubým povrchem, vysoce leštěné kamenné desky ovlivňující bohatost jeho struktury a různými výkresu - v interiéru místnosti pro některý z těchto odrůd z přírodního materiálu .

Trendy v interiéru
Trendy v interiéru

Trendy v interiéru 2017 v pastelových barvách

Piers a oblouky, krby, dřezy, desky a parapety, umělecké kompozice a ozdobné panely z přírodního kamene dodá vašemu domovu jedinečný a nezaměnitelný vzhled.

Trendy v interiéru
Trendy v interiéru

Dekor tohoto materiálu také nemá žádnou roli: konferenční stolky, lampové podstavce, popelníky, ozdobné figurky a svícny budou ornamentem jakéhokoli interiéru.

Trendy v interiéru
Trendy v interiéru

Vrcholem vašeho domova mohou být vlky a polštáře z vlny, stylizované hladkými mořskými balvany a opakující se tvar a vzorek. Tyto neobvyklé interiérové ​​objekty harmonicky zapadají do obytného prostoru, přinášejí pozitivní emoce majitelům domu, překvapí hosty a zdůrazňují význam dalšího trendu.

Trendy v interiéru
Trendy v interiéru

Trendy v interiérovém designu 2017 retro

Trendy v interiérovém designu 2017 šedé

Trendy v interiérovém designu 2017 cheby chic

Trendy v ložnicích interiéru 2017

Trendy v interiéru jídelny 2017

Cesta ke sblížení s přírodou

Módní trendy v interiéru se opět obrací na svět přírody, který je nevyčerpatelným zdrojem inspirace a designových nápadů. Přírodní materiály - skutečný nábytek pro výzdobu a dekoraci
místnosti. Přírodní dřevo, korek, bambus, kůra, vinná réva, ratan - každá z těchto materiálů může splynout s interiérem, naplnění dům s pozitivní energií a dodává stabilitu a důvěru.

Trendy v interiéru
Trendy v interiéru

Trendy v interiéru koupelny 2017

Trendy v interiéru koupelny v roce 2017

Trendy v interiérovém designu 2017 s vázami

Žádný z moderních dokončovacích materiálů není schopen přinést do interiéru přírodní energii, která je plná přirozeného stromu. Naplňuje atmosféru domova teplým, pohodlným a útulným prostředím.

V místnosti s dřevěným nábytkem, nábytkem a dekorativními předměty se cítili přírodní barva a spojení s přírodou.

Roční období a módní trendy se vzájemně mění, ale při budování domu je důležité vzít v úvahu nejen moderní trendy v interiérovém designu. Mělo by se vždy pamatovat na to, že bydlení je určeno především pro člověka a jeho příjemné bydlení.

Trendy v interiéru
Trendy v interiéru

Trendy v interiérovém designu 2017 zelené

Interiér domu, ve kterém žijeme, má velký vliv na náš emocionální stav, chování a dokonce i charakter. Nejnovější trendy v interiérovém designu jsou zaměřeny na vytvoření krásného a funkčního domu, ve kterém je pohodlné bydlet a pracovat. V takovém domě panuje harmonie, každý detail je přemýšlený o drobnosti a atmosféra je plná tepla a pohodlí.

Trendy v interiéru
Trendy v interiéru
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

− 2 = 1