Tapety pod kůži v interiéru bytu – originální motivy (24 fotek)

Fanoušci původních interiérů dlouho oceňují nový trend moderny - tapety, které napodobují kůži divokých zvířat. Taková dekorace je vhodná pro zdobení zdí v bytě a venkovském domku, v hotelích a kancelářských budovách. Původní kresba doplňuje do místnosti poznámku o exotiku a jedinečnosti, která nemůže ovlivnit celkový dojem místnosti.

Tapety pro stěny pod kůží nejsou obyčejné pro lepidlo v celém pokoji, nejčastěji pro ně vybírají jednu nebo dvě stěny, položí sémantické akcenty. Imitace kůže zvířat příjemně doplňuje světlé a tmavé interiéry různých stylů.

Béžová tapeta pod kůží

Bílá tapeta pod kůží

Taková tapeta může být vyrobena z různých materiálů: papír, vinyl a netkané textilie. V závislosti na typu tapety mají různé texturní a silové vlastnosti. Nejčastěji se používají vinylové tapety pod kůží. Tyto tapety se liší v hustotě a síle, lze je snadno pečovat a dokonce je možné je umýt, nevyhřívají se na slunci a dlouhodobě se opotřebovávají. Tyto tapety můžete použít v téměř každém pokoji.

Černá tapeta pod kůží

Design tapety pod kůží

Nejznámější imitace

Moderní technologie kreslení kresby umožňují vytvářet obklady stěn nejrůznějších barev. Dnes není nutné používat skutečné kamenné nebo kovové nátěry, můžete použít jednoduché papírové tapety s imitací těchto textur. Jsou dostupnější než skutečné materiály, váží méně a vypadají dobře.

Stejný příběh s tapetami, napodobující pokožku divokých zvířat. Reálnost vzorů, stupnic a chloupků dosahuje prvotřídní dokonalosti. Nejoblíbenější jsou imitace kůže:

  • hadi;
  • krokodýl;
  • slon;
  • zebry;
  • leopard a další.

Chcete-li zjistit, jak je každá barevná schéma vhodná pro různé interiéry, zvažte každý typ tapety zvlášť.

1

Tapeta pod kůži v domě

Ekologické tapety kůže

Tapeta tapety kůže

Jedná se o nejoblíbenější variantu imitace kůže. Používá se k ozdobení ložnic a studijních místností. Vzhledem k tomu, že vločky jsou nerovnoměrně rozloženy, tato zdobená stěna má objem, který umožňuje umístit přízvuky do prostoru, který je třeba ozdobit.

Tapeta pod kůží hada vypadá skvěle v námořních a moderních stylech. Textura měřítka je kombinována s kovem a sklem. Jak již bylo uvedeno výše, není obvyklé vykreslit celou místnost napodobováním pokožky, přidělit pouze jednu nebo dvě stěny. Takové zóny vypadají skvěle v minimalismu a high-tech stylu.

Tapeta pod kůži v ložnici

Tapeta pod kůží na zdi

Zebra tapety

Kůže plazů může napodobit nejen kůži hada, pythonu, ale i dalších plazů. Navíc možnosti moderních tiskových zařízení umožňují nejen opakovat vzhled pokožky, ale také dát jejímu nepředstavitelným barvám. Takže váš stěnový python může být červený, fialový nebo lesklý. Taková vzpouru barev je vhodná pro originální, provokativní a kosmické interiéry a rozhodně zaujme vaše hosty.

Tapeta pod pokožku v obývacím pokoji

Tapeta pod kůži v interiéru

Kůže pod kůží v kanceláři

Tapety pod kůži krokodýla

Krokodýl je oblíbený u evropských designérů, zdobí stěny pracovních učeben a konferenčních místností. Výkres se vyznačuje jedinečnou hrubostí, proto návrháři doporučují výběr silného papíru nebo vinylu, pak bude možné dosáhnout potřebné harmonie textur.

Fascinující postavu, která obsahuje tapety pro pokožku krokodýla, se vyznačuje přísností, tvrdostí a stylovým provedením. Tato imitace je vhodnější pro mužské interiéry, protože z prahu deklaruje sílu svého pána.

Hnědé tapety pod kůži

Krokodýl tapety kůže

Leopard tapety

Nejčastěji je kůže krokodýla na tapetu zobrazena v tmavých barvách: černá, hnědá nebo stříbrná. To vám umožní přesněji znázornit všechny linie a žíly z přírodní kůže. Tento kontrast je dokonale kombinován s nábytkem z tmavé kůže a stolem hrubých tvarů.

Zebra kůže uvnitř

Toto zbarvení zaujímá třetí místo v popularitě, ale ve srovnání s předchozími dvěma odlišuje něžnost a měkkost. Možná proto je nejčastěji používají designéři, když zdobí dětské pokoje pro dívky nebo dámské interiéry. Takže návrháři velmi milují kombinování černobílých pruhů zebry se světlými růžovými tóny. V tichších variantách se tapeta zebra pokožky zředí monochromatickými interiéry.

Tapety pro pokožku v secesním stylu

Kožené čalounění stěny

Leopardovy skvrny

Teplé hnědé imitace kůže leopardů naplňuje místnost pohodlím a pohodlí, takže tento design vypadá skvěle v ložnicích a obývacích pokojích. Důležitým rysem leopardového vzoru je to, že pokud je příliš hojný, začne vypadat vulgárně, proto doporučuje návrhářům používat tento tisk v přiměřených množstvích. Je lepší nastavit tón pro celý pokoj malým fragmentem na zeď a porazit ho jinými prvky interiéru v různých přírodních odstínech.

Tapeta pod kůži s potiskem sítotisku

Skvělé tapety

Modrá tapeta pod kůží

Všechny uvedené varianty imitací jsou perfektně vhodné pro moderní a originální interiéry, které lze nalézt jak v domácích podmínkách, tak v kancelářích. Hlavní věc, kterou návrháři doporučuje pozorovat, je moderování. Množství zvířecích výtisků bude mít špatný vliv na celkové vnímání interiéru a bude pro oči nepříjemné. Navíc návrháři doporučují nekombinovat imitace různých zvířat, je lepší vybrat si jeden design pro váš interiér.

Zelená tapeta pod kůží

Pod kůží hada

Tapety na pokožku se zlatým

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

8 + 2 =