Styl Boho v interiéru pokojů (50 pics)

Styl Boho ve vnitřku často zahrnuje kombinaci nevhodných detailů a barev. A není nic překvapivého, protože tento styl vznikl v Čechách, kde většina žijí Romové. Tento kočovní lidi nestaral o různých podmínkách, protože se choval po staletí ve svém vlastním prostředí stylistické řešení a jedinečných snímků. Možná proto, že volal bohémské umělce, kteří měli vynikající pohled na život, stejně jako odmítnutí vyhovět základů a pravidel společnosti, která se snaží žít kreativní a jasné.

Světlý obývací pokoj ve stylu boho

Styl Bohho v interiéru ne každý bude líbit, protože on škůdce a zahrnuje použití všech druhů světlého příslušenství. Nicméně, některé vynikající osobnosti, stejně jako amatéři sbírání starých věcí ocení. Klasickým příkladem takových interiérů - je to skvělý boho styl, to je často nazýváno Boho elegantní styl. Konstrukce tohoto interiéru znamená úplnou svobodu jednání. Proto, pokud vám vadí v dnešní „elegantní“ interiérech, pokud jste - výtvarný charakter, pokud chcete vytvořit nezapomenutelný pokoj s rukama se Boho elegantní styl bude vyhovovat.

Klíčové prvky stylu

 1. Styl bohostivý v interiéru znamená svobodu sebevyjádření, která umožňuje odvážně mísit různé styly. Je však důležité, aby byla celková konstrukce zachována ve stejné barevné škále.
 2. Doporučuje se doplňovat palivo do interiéru mnoha věcmi a detaily, které na první pohled vytvářejí absolutní chaos. Nicméně všechny dekorativní prvky a doplňky místnosti by měly skutečně předávat vaše zájmy, charakter a ambice. Proto je obvyklé předvádět všechny drahé a milované věci, protože hlavním cílem stylu je vzrušovat představivost, inspirovat, motivovat a odhalovat schopnosti.

Styl Bogo má tyto vlastnosti:

 • jasné a šťavnaté přírodní barvy;
 • množství textilu a dřeva;
 • nedostatek vysokých technologií;
 • kamenná podlaha, která je pokrytá koberci;
 • kombinace nesrovnatelných stylů, textur, barev;
 • bez tapety, ve většině případů to jsou běžné omítky nebo malované stěny;
 • bohatství scenérie a svobodu sebevyjádření;
 • pracovat s vlastními rukama na stěnách, tvořivost v každém projevu;
 • velké množství rostlin.
Ložnice s velkým oknem ve stylu Bohai
Lůžko s průhledným markízem ve stylu Bohai
Krásné polštáře ve stylu bokho
Útulná ložnice v Boho stylu s posuvnými dveřmi
Modré v interiérech ve stylu Boho
Světlá ložnice se světlými polštáři ve stylu bokho
Jas a osobnost jsou rysy stylu Boho

Boho styl v ložnici
Boho styl spojuje nesrovnatelné
Otevřená terasa ve stylu Bohai
Ložnice s bílým kobercem ve stylu Bohai
Obývací pokoj ve stylu Bohin s originální stolní lampou
Ložnice ve stylu Bohai s jasným ložním prádlem
Malý obývací pokoj ve stylu Boho s dřevěným stolem
Světlý a prostorný obývací pokoj ve stylu Bohai
Světlá sova postava ve stylu Boho oživuje dvoulunový interiér

Barvy

Navzdory nedostatku přísných parametrů a demokratického stylu je důležité znát některé nuance, aby správně provedli návrh místnosti s vlastními rukama.

 1. Stíny by měly být šťavnaté, jasné a maximálně přirozené. Například, pokud máte v úmyslu použít prostor pro hodně zelené a červené odstíny, měl by být vybrán ne jedovatý vápna nebo acid-červenou barvu a odstín přírodních bylin a plodů.
 2. Bohoe chic umožňuje doslova všechno, neexistují žádná pravidla pro tři barvy. Proto můžete poslouchat vnitřní pocity, abyste si uvědomili různé impulsy duše.
 3. Pro elegantní styl jsou charakteristické následující barvy: červená, oranžová, modrá, přírodní variace žluté a citrónové, odstíny trávy. Design zahrnuje míchání barev.
 4. Pokud není potřeba hromadit interiér barevnými barvami, měli byste se pokusit přehrát paletu výběrem materiálů s různou strukturou. V tomto případě můžete použít 4 primární barvy. Můžete například vybrat bílou, žlutou, zelenou a
  hnědou barvu.
 5. Chcete-li zachovat klasickou měřítku a nespadat do barvy barev, může být záření situace zdůrazněno různými odstíny. Takže design bílé stěny zdobí lišty nebo lamy mléčného stínu. Hnědé podlahy budou slavnostní, pokud položíte kůru z rezavých listů. Žlutý nábytek může být doplněn polštáři a přikrývky z okruhu. Stejná zelená barva má mnoho odstínů, které vytvoří přirozený design. Mohou zdobit různé doplňky.
Obývací pokoj ve stylu Boho s krásnými modrými prvky
Útulný malý obývací pokoj ve stylu boho
Světlý interiér obývacího pokoje s krbem ve stylu boho
Zajímavé barevné řešení ve stylu bokho
Malý obývací pokoj ve stylu Boho se smaragdovými zdmi
Šedá barva vyvažuje jasnost stylu Boho
Zaměřte se na modrou pohovku v interiéru ve stylu Boho
Ložnice ve stylu Boho s tyrkysovou stěnou

Nábytek

 1. U obývacích místností je lepší použít čalouněný nábytek. Pohodlná pohovka, několik křesel dokonale v souladu s lehkým stolem ze skla. Můžete použít kožený nábytek, ale měl by být zředěn hromadou polštářů různých barev a stylů.
 2. U malého pokoje může přetížení částečně způsobit pocit deprese. Je lepší vybrat si proutěný nábytek. Například ratanový nábytek pro tento styl bude vynikajícím řešením.
 3. Pro kuchyně v podobě jídelny budou vhodné lavice místo židlí a těžké dřevěné stoly. Pokud nechcete, aby objemné předměty, pak byste měli vyzvednout lavičky na elegantních nohou vyrobených z oceli.
 4. Bohos chik vítá uměle stárnoucí nebo starožitnosti. Například v obývacím pokoji je vhodné umístit starožitnou skříň nebo kované hrudník.
 5. Noční stolek s úmyslně hrubými zásuvkami nebo dveřmi se dokonale hodí do vnitřku ložnice.
 6. Pro kuchyň je lepší vybrat prosté vesnické stoly a police, spíše než novodobé fasády nábytku.
Obývací pokoj v elegantním stylu Bochho s jasnými polštáři
Krásný nábytek na vytvoření interiéru ve stylu boho
Zásuvkové skříně
Světlé křeslo ve stylu Bohai
Barevné detaily ve stylu Boho vytvářejí skvělou náladu
Nábytek v ložnici ve stylu boho
Nábytek v obývacím pokoji ve stylu bokho
Interiér obývacího pokoje s vysokým stropem ve stylu boho

Příslušenství

Každá místnost by měla poskytnout doplňky, které se musí lišit: chytlavé, krásné, někdy i protichůdné. Příslušenství by se vám líbilo. Může to být koláž malých předmětů, které byly shromážděny společně s dětmi s vlastními rukama, neobvyklý barevný obrázek spojený s některými událostmi ve vašem životě. Konstrukce místnosti by neměla být náhodná, snažit se používat speciální věci, které způsobují sdružení a mají osobní historii.

 1. Malá ložnice může přeměnit pouze jedno příslušenství. Staré schodiště, které sloužilo jeho době, může léčit nový život, pokud jej zapíšete do designu místnosti. Například může být použit jako závěs, předběžná úprava dřevěného povrchu brusným papírem a pokrytá přírodním olejem nebo voskem.
 2. V blízkosti postele na stěně můžete zavěsit indickou past na sny. Interiér pokoje je doplněn plátěným povlakem, který pokrývá postel. Přístroje mohou být vyrobeny s vlastními rukama, pomocí široké šňůry, kde se hodí drát, a plafondy z malých kanárských buněk.
 3. Stěny a stropy mohou být zdobeny ubrusem nebo kapesníkem staré babičky. Mohou být dokonce použity místo záclon.
Doplňky českého stylu
Plakáty na zeď ve stylu Bohin
Svíčky se zásobníkem ve stylu Bohai
Ornamenty interiéru ve stylu Bohai
Polštář ve stylu Bohai
Vybavení ve stylu Bohai
Krásná světlá ložnice ve stylu boho
Ložnice v klidných tónech ve stylu boho
Obývací pokoj ve stylu Boho s dřevěným vyřezávaným stolem

Tvorba kuchyňského interiéru

Základní pravidla Bochoschikského stylu v interiéru kuchyně nejsou příliš složité.

 1. Hra barevných akcentů. Návrh kuchyně zahrnuje směs stylových variant a barvy barev. Nejjednodušší je provést barevný přízvuk na určitých detailech interiéru. Například na okně můžete použít světlé květinové závěsy, barevnou sadu nádobí nebo kuchyňský set. Za tímto účelem je vybrána nejoblíbenější a nejsvětlejší barva, která slouží k odfarbování skříně nebo stolu, což umožní jejich odlišení.
 2. Kreativní nepořádek v interiéru kuchyně. Přirozeně nehovoříme o neprázdném poli, o špinavých pokojích nebo o úplném nepořádku. Interiér ve stylu boha předpokládá chaotický pořádek, když je vše uspořádáno a rozloženo moudře. V tomto případě budou průhledné nádoby a různé nádoby pro obiloviny instalované na otevřených polích vypadat skvěle. Na kuchyňském ostrově nebo přímo na zdi jsou zavěšeny pánve, cedník, louskáčky, hůlky. Vícebarevná sklenice, sušené kořeny, misky, detaily výzdoby, salátové mísy, vytvořené vlastními rukama - vše bude perfektně zdůrazňovat styl boho v interiéru kuchyně.
 3. Boho styl v interiéru kuchyně je obtížné si představit bez živých rostlin a květin. U kuchyní jsou trávy zasazené do květináčů vynikající. Mohou to být cibule, oregano, máta, bazalka, tymián, petržel, břečťan a další.
 4. Český luxus přidá centrální osvětlení. Extravagantní lustr se v tomto případě může stát hlavní dekorací interiéru. Proto můžete vyzvednout okouzlující lampu ve stylu boho a také vytvořit lustr s vlastními rukama.
 5. Použití dřevěných prvků. Životní styl ve stylu boho představuje cestu sebevyvoje, stejně jako sebepoznání lidské duše. Proto je strom, jako symbol duchovního vývoje, důležitou součástí boho kultury. Návrh interiéru velmi často zahrnuje dokončování dřeva, stejně jako použití dřevěných předmětů. Může se jednat o dřevěnou podlahu zdobenou koberečkem, zdi ze dřeva.
Kuchyně ve stylu Bohai
Kuchyně s prvky Boho
Jídelna ve stylu Bohai
Světlé křeslo ve stylu boho
Stylové pohovky pro obývací pokoj ve stylu boho
Ložnice ve stylu Boho s hrudníkem
Manzardová ložnice ve stylu Bohai
Původní design židle ve stylu boho
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

2 + 1 =