Skládací židle: pohodlné a bezpečné (24 fotek)

Ne každý byt se může pochlubit velkou plochou, takže musíte pečlivě vybírat vnitřní prvky. Naštěstí existuje skvělá příležitost k uvolnění místa, pokud používáte skládací židle. Nyní se můžete setkat s velmi neobvyklými modely. Podívejme se na všechny odstíny skládacího nábytku.

Bílá skládací židle
Černá skládací židle

Všechny výhody a nevýhody

Mnoho z nich má na tyto židle velmi nudné vzpomínky, ale už dávno přestaly být nezajímavé a nepohodlné. Nejčastěji nakupují skládací židle pro kuchyni, protože škádlí a berou hosty v kuchyni a je zde mnoho míst. Obyčejné židle mohou zabírat více než polovinu místnosti a mohou být použity ne více než 3-4 krát za rok.

Klasická skládací židle
Letní skládací židle

Kompaktní skládací židle mají obrovské výhody:

  • Jsou mnohem lehčí než běžné židle, což je činí mobilními. Kuchyňské židle se klidně proměňují v skládací židle a jsou umístěny v kufru.
  • Mnoho skládacích židlí s opěradlem má velmi neobvyklý design. To vám umožňuje zvolit je téměř pro všechny interiéry.
  • I přes svou lehkost jsou velmi silné, ale materiál, z něhož budou vyrobeny, bude tady.

Samozřejmě, nejdůležitější ve sklápěcích židlích je kompaktnost při skladování. Mohou být uloženy i ve skříni nebo pod postelí, ve skříni nebo v libovolném volném rohu.

Dřevěné skládací židle
Designová skládací židle

Nevýhody tohoto nábytku jsou zcela nevýznamné:

  • Skládací židle má na nohách spíše tvrdé špičky, které často klouže po dlaždici.
  • Stylový anglický nábytek a skládací židle budou vypadat směšné.
  • Takové židle nebudou vypadat v prostorách s velkou plochou.

Přestože alespoň některé z těchto židlí budou vhodné pro dům i byt. Byt často nedokáže ubytovat všechny hosty na samostatném místě, a v soukromém domě "shromáždění" jsou často uspořádány na ulici. Určitě budou vhodné židle, které jsou složené a snadno se nosí.

Skládací židle v domě
Skládací židle z dubu

Co jsou vyrobeny skládací židle?

V podstatě skládací židle se liší v základních materiálech použitých při výrobě. Samostatně lze rozlišovat pouze barové židle, které se výrazně liší ve výšce. Skládací židle mohou být:

  • Dřevěné;
  • Kov;
  • Plastové.

Rozlišení se děje na rámu, nikoliv na zadní straně nebo na sedadle. Sedadla a opěradla jsou měkké a tuhé a základna může být vyrobena z jakéhokoliv materiálu. Často je židle vyrobena zcela ze stejného materiálu, například dřevěné skládací židle se zadní částí.

Skládací židle v etno stylu
Skládací židle z kůže

Strom

Skládací dřevěná židle je považována za nejlepší řešení. Často jsou vyrobeny ze skládacích stoliček. Tyto modely jsou vždy rozlišeny podle síly, organické v interiéru, šetrnosti k životnímu prostředí. Nábytek ze dřeva je mnohem snadněji zpracovatelný a ve fázi samo-dekorace.

Skládací židle v kuchyni
Skládací židle z masivního dřeva

Dřevěné židle také obsahují nábytek vyrobený z materiálů na bázi dřeva, jako OSB, překližky a další. Křesla pro kuchyň musí být nezbytně pohodlná a dřevěné modely dokonale zvládnou tento úkol.

Skládací židle z kovu
Skládací židle v minimálním designu

Kov

Židle na kovovém rámu jsou velmi běžné, protože jsou neuvěřitelně silné, ale velmi lehké. Opravdu dokážou vydrží i velkou váhu a nebojte se, že se nohy ohýbají.

1

Kovové skládací židle jsou nejčastěji vyrobeny z oceli a niklu, ale nohy samotné jsou stále uvnitř duté. To je proto, že tato židle nebude těžká, ale stále zůstává trvanlivá. Barové židle mají vždy kovový rám.

Hřbety a sedadla jsou zřídka vyrobeny z kovu. Pokud jsou tyto části měkké, použijte koženku nebo látku, a pokud je to z pevného plastu a dřeva. Neexistují žádné omezení v barevném řešení ani v modelovém modelování vůbec. Model sklápění můžete zvolit v nejrůznějším řešení.

Měkké skládací židle
Skládací židle z plastu

Plastové

Nyní plast poskytuje neuvěřitelně široké možnosti pro vytváření nábytku. Formulář se snadno odlévá a bílé židle zůstávají bílá po delší dobu - nevyhoří a snadno se čistí.

Zvláštností plastové vysoké židle je, že může být vytvořena téměř v ploché desce, aniž by zbyla mnoho místa. Ale jsou to nejtěžší ze všech modelů. Dbejte na dodatečné zámkové systémy, které jsou vybaveny téměř všemi plastovými modely.

Skládací proutěné židle
Skládací židle z průhledného plastu

Jedná se o plastové židle, největší rozmanitost barev a neobvyklých tvarů. Tento materiál však netoleruje vysoké teploty. Z rozlitého čaje nábytku nebude nic přesně, ale nemusíte dávat horkou pánvi nebo varnou konvici.

Skládací zahradní židle
Skládací šedé židle

Vybavili jsme bar

Domovský panel není neobvyklý. A může být uspořádáno i ve velmi malém bytě místo kuchyně. Obvyklý kuchyňský stůl je velmi těžkopádný a úzký pultový pult bude ideální. Ale potřebuje barové stoličky.

Skládací židle s odnímatelným sedákem

A jsou široce zastoupeny ve skládacích modelech. Skládací židle jsou vždy vyrobeny z kovu, takže nohy jsou co nejsilnější, zadní část zůstává kovová, ale sedadlo již může být měkké nebo tvrdé. K dispozici jsou dřevěné barové stoličky, které se také skládají. Obvykle jsou zcela vyrobeny z jednoho materiálu a nejsou příliš rozmanité. Ale jsou neuvěřitelně pohodlné a spolehlivé.

Skládací židle ve skandinávském interiéru

Nepochybně je skládací nábytek vyhledáván pro malé místnosti nebo pro ty, kteří mají velmi rádi prostor. Při výběru takového nábytku je jeho kvalita velmi důležitá. Pouze vysoce kvalitní modely budou trvat dlouho a budou silné.

Skládací židle na balkoně

Neříkejte nábytek přes internet, aniž byste si seděli a nekontrolujete sílu v běžném obchodě. Na skládací židli by mělo být pohodlné sedět, nemělo by se roztáhnout a podezřele se ohýbat. Tyto charakteristiky lze kontrolovat pouze osobně a ne pohledu na obrázek.

Skládací židle z bambusu
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

9 + = 18