Šedý nábytek v interiéru (20 snímků): pole pro experimenty

Pokud se v interiéru používají béžové nábytkové kompozice jako univerzální klasický základ, šedý nábytek působí jako důstojný konkurent nové generace. Šedý nábytek je vynikajícím základem pro vytváření kreativních odvážných interiérů.

Šedé ottomany v obývacím pokoji

Je to tak neutrální tón, který se v každé faktuře projevuje různými způsoby, je schopen vytvořit harmonické kombinace s atributy různých barev a stylových směrů. Vznešené šedé prvky v interiéru přispějí k tajemnému eklekticizmu ložnice, měkké eleganci a vkusu tajemství dětského pokoje, zdokonalení a eleganci obývacího pokoje.

Interiér kuchyně se šedým skříňovým nábytkem nebo měkkou kuchyňkou bude vypadat zvláštním způsobem charismatickým a moderním. Design chodby a koupelny v tmavě šedých barvách v kombinaci s jasným doplňkem je ztělesněním aristokracie a nejlepších tradic londýnského stylu.

Šedá pohovka a polštáře v interiéru obývacího pokoje

Šedá pohovka a polštáře v interiéru obývacího pokoje

Nejlepší kombinace v interiéru

Nábytek v šedé barvě může být kombinován s různými odstíny v designu ložnic, obývacích pokojů, kuchyňských míst, dětských a koupelnových místností, chodbách a chodbách. Existuje základní pravidlo: měkký nábytek lépe odhaluje hloubku šedé s jemnými tóny a skříň - s tlumenými odstíny.

Měkká klasika a nový pohled na pohodu

Pro interiéry ložnice a kuchyně ve stylu Provence, stejně jako dětské pokoje a chodby v klasickém stylu, je důležité mít na paměti následující návrh zákona - na pozadí by měla být bílá, světle béžová, tmavě krémová nebo perla. Stejné pravidlo platí i pro eklektické směry ve vnitřním prostoru obývacího pokoje a koupelny.

Šedý nábytek v neoklasicisním obývacím pokoji

Pro klasický design bytů se šedým nábytkem jsou vhodné všechny pastely. Obzvláště působivé vzhledy přírodního dřeva. Nejde o standardní tmavě hnědou základnu, ale o lehčí, měkké odstíny, které dokonale zdůrazňují strukturu skříňového nábytku.

Šedý apartmán v klasické kuchyni

Moderní styly interiérů

Aby bylo možné zajistit v místnosti, předsíň, koupelna a umístění kuchyně stylu art-deco, high-tech nebo moderní, šedý nábytek je v kombinaci s jasnými a živými barvami, které mohou převládat v interiéru. Pro ložnici, dětský pokoj a konzervativní obývací pokoj je lepší podívat se na uvolněnější design, kde "jasné skvrny" jsou jen miniaturní doplňky.

Šedý nábytek v obývacím pokoji

Šedé tělo a měkký nábytek se doporučuje kombinovat s klidnými atributy levandule, písku, banánu a terakoty. Tato "klidná" kombinace vypadá skvěle v designu útulných kuchyní, prostorných koupelnách ve středomořském stylu av úctyhodných ložnicích.

Jasné kombinace s červenou, modrou oblohou, tmavě modrou a světle růžovou jsou také vítány. Jsou organičtější v chodbách, salonech, někdy v dětských pokojích.

Šedá instalace v koupelně

O vlivu odstínů

Je důležité si uvědomit, že šedá barva může ovlivňovat lidské vědomí různými způsoby. Například světle šedá paleta se uklidní a nastaví na míru milující harmonii. Čalouněný nábytek v této barevné schéma lze volně použít v kuchyni a v koupelně, v ložnici a dětském pokoji.

Šedé křeslo v interiéru

Tmavě šedé tóny nábytku mohou utlačovat, způsobit nepřiměřený poplach. Je lepší použít jiný odstín pro čalouněný nábytek v obývacím pokoji, na chodbě av kuchyni. Dalším způsobem, jak rozptýlit "šedou malou", je překonat design s jasnými prvky.

Navzdory všemu bude v každém pokoji vhodný šedý nábytek. Uvažujme o základních způsobech správné kombinace šedých atributů v různých bytech.

1
Šedá pohovka ve studiovém apartmánu

Kuchyně - místo pro experimenty

Šedobarevný nábytek pro kuchyňské prostory se používá ve smíšené a čisté formě. Aby pokoj vypadal prostornější, strop a podlaha jsou namalovány ve světlých barvách.

Nábytkové černobílé a šedé tóny by měly být elegantní a beztížné. Masivní návrhy mohou být pouze světle šedé tóny s jasnými akcenty. To je důležité pro malou kuchyň.

Šedý apartmán v prostorné kuchyni

Pro prostorné světlé místnosti je dovoleno používat dekorace na stěnu v tmavých "těžkých" tónech. Mnoho hospodyňek je považuje za docela praktické v kuchyni. Tento design vyžaduje použití lehkého nábytku. Je povoleno použít šedo-perleťový odstín s černobílými prvky, kde je zřejmý kovový lesk.

Odstranění monochromatického interiéru je poměrně jednoduché. To je obzvlášť snadné udělat v kuchyni. Chcete-li to udělat, stačí zavěsit některé originální lampy, vytvořit extravagantní instalaci váz a zavěsit neobvyklou polici šťavnaté světle zelené barvy se skutečnými zelenými.

Šedý apartmán v útulné kuchyni

Ložnice: kombinace neutrálních a jasných barev

Ložnice je zónou zvýšeného komfortu pro každého člověka. V ložnici je nejle
pší použít nábytek v paletě světle šedé. Návrh, plný zdokonalení a aristokratismu, je často založen na krémovém nebo bílém pozadí.

Velmi ušlechtilý v tomto interiéru vypadá nábytek v klasickém stylu šedo-hnědé, šedo-béžové, světle stříbrné tóny s prvky černé nebo modré nebo kovový lesk. Pro dosažení barevné stability v ložnici a dětském pokoji doporučují designéři, kteří používají lila-šedé a šedo-zelené prvky pro plný design.

Šedý nábytek a dokončení v ložnici

Pro dětský pokoj jsou konzervativnější kombinace šedých a hnědých odstínů. Černá a bílá paleta je lepší vyloučit. Pokud je nábytek zdobený čokoládovými prvky, je lepší opustit oranžové akcenty ve vnitřku. Ale kombinace neutrálně šedého měkkého nábytku a příjemných zdobených lístků zdobí luxusní.

Šedá postel v ložnici

Hra s půltónem

Růžový a šedý nábytek přidá jemnost. To je ideální pro dětský pokoj nebo interiér romantické ložnice. Hlavní věc je dávkování množství rušivé růžové barvy.

Růžový a šedý nábytek a akcenty v obývacím pokoji

Zelený dekor na šedém nábytku dokáže celému pokoji dát auru čerstvosti. Kombinace červené a šedé dává úctyhodnosti a luxusu skromným bytům klasického stylu. A dětský pokoj bude mnohem zajímavější, pokud použijete modrý nebo fialový dekor se šedou základnou. Z černých akcentů je lepší odmítnout.

Zeleně šedý nábytek a akcenty v obývacím pokoji

Skvělé kombinace v obývacím pokoji a chodbě

Interiér obývacího pokoje a chodby s použitím šedé skříňky a čalouněného nábytku je považován za klasický. Nicméně, vzhledem k řádně vybranému příslušenství, můžete vytvářet a navrhovat byty ve směru high-tech nebo podkroví, nemluvě o moderních.

Je povoleno používat nábytek v šedé paletě za předpokladu, že stěny a strop v obývacím pokoji nebo na chodbě mohou být také šedé. Hlavní věc je, že skříňový nábytek, základní povrch a pozadí mají různé odstíny. Také v designu je důležité použít jasné akcenty, které zdůrazní identitu zvoleného stylu.

Šedý nábytek ve velkém obývacím pokoji s krbem

Pro obdivovatele stylových směrů podkroví a městských částí se šedý nábytek v lakonickém designu stane hlavním základním atributem interiéru. Hlavní věc, že ​​to vypadalo drahé a barevné. Toto řešení je vhodné pro miniaturní chodbu a pro prostorný obývací pokoj.

Pro takové směry v designu moderních bytů vhodných doplňků v burgundském, fialovém, lila a levandule. Malý počet černých prvků je povolen. Zvláště pokud je tento interiér velkou prostornou chodbou.

Tmavě šedý nábytek v obývacím pokoji
Šedý stůl na chodbě

Vítězné kombinace v koupelně

Výběr nábytku v šedých tónech pro koupelnu, návrháři doporučují podívat se na dřevěné textury. Kombinace šedého neutrálního tónu a výrazných dřevěných prvků v nábytkových sestavách dokonale zapadá do koncepce interiéru místnosti v malebném skandinávském stylu nebo v módním ekologickém směru.

Další velkolepou kombinací je šedá taška, tmavě šedá nábytková souprava s březovým ornamentem. V ideálním případě zdůrazněte bohatství šedých tónů v koupelně pomocí sněhově bílého sanitárního zboží. Důležitá podmínka: nepřítomnost ostrých čar, ostrých rohů a hrubých prvků.

Šedá koupelna

V koupelně světle šedá matná a tmavá perla s lesklým lesklým nábytkem vždy vypadá krásně. Tento design může být mírně chladný. Aby místnost "zahřála", návrháři používají akcenty z nenahraditelné žluté palety.

Další odvážný návrh - koupelna ve stylu Provence. Pro tento účel jsou šedé komponenty kombinovány s levandulem, měkkým béžovým, karamelovým a perlovým tónem.

Stylová šedá koupelna

Zvláštní nálada a barva bude dána do místnosti krásnými komody zásuvek, které ve stylu budou kombinovány v zaobleném shellu "starožitné". V tomto stylu s pomocí nábytku neutrální barvy je vhodné vytvořit v koupelně komfortní SPA koutek.

Kombinace barev s šedou v koupelně
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

87 − = 79