Piano v interiéru: vzácnost a pýcha (21 fotek)

Domácí tvorba většiny je dnes vnímána jako anachronismus, něco před posledním životem. Ale módní hromadné gadgets nevypustil klavír nebo klavír ze soukromého života. Naopak: majitelé nástroje jsou na to hrdí, milují a milují. Jak uspořádat klavír v interiéru, vytvořte mu skleník podmínku, zvažte v pořádku.

Bílý klavír v interiéru
Černý klavír uvnitř

Vyberte pokoj

Ideální - zvláštní hudební místnost, kde bude pro posluchače jen nástroj na stupních vítězů, židlí nebo židlí. Ale to je vzácnost.

Klavír v klasickém interiéru

Obývací pokoj je častěji vybrán - je to nejrozsáhlejší, s nejlepší akustikou v domě. Právě zde se shromažďují rodina a hosté, soukromé zájmy nikomu nejsou porušovány. Pokud je klavír nebo klavír jediným pánem, může být nástroj umístěn do jeho osobního pokoje.

Dekorace na klavíru

Umístěte do místnosti

U většiny moderních bytů je přijatelná volba velikosti - klavír, který se nachází v blízkosti zdi, ve vestavěném skříni, výklenku nebo zálivu.

Klavír ve vnitřku domu

Majitelé prostorů si mohou zpříjemnit křídlo. Jeho obvyklá dislokace je úhel. Uprostřed objemný nástroj vizuálně zaujme celý prostor, zablokuje vstup, bude muset neustále narůstat. Podobná možnost je možná pouze u obrovského pokoje, podkrovního bytu, obytného studia bez vnitřních příček. Ve dvoupatrovém sídle je nejvhodnější místo pod schody.

Piano v interiéru šetrném k životnímu prostředí

Pokud je místnost malá a požaduje se pouze klavír, zvolí se model skříně s křídlem, který je kratší než koncert.

Hraní na hudební nástroj vyžaduje dobré osvětlení, takže pokud je to možné, vložte jej v blízkosti okna tak, aby světlo spadl na levé straně, nebo mají řadu světelných zdrojů: podlahy, stolní lampy.

Piano v etnickém prostředí

Vnitřní kompatibilita

Ve "vztahu" klavíru a dalších předmětů v místnosti jsou možné dvě možnosti: zdůraznění a psaní. V prvním klavíru v interiéru obývacího pokoje - střed samostatné zóny, kontrastující s celkovou situací. Posilte efekt vytvořením malého převýšení nebo umístěním klavíru na světlý koberec. Pro klavír je sousední stěna speciálně navržena: kontrastní barvy, panely, malby, hudební samolepky. Psaní dělá nástroj jako součást celkového designu podle barvy a nevyžaduje žádné zvláštní triky.

Lesklý klavír v interiéru

Piano v obývacím pokoji

V obou případech musí být styl přístroje a místnosti v souladu. To je snadné při nákupu nového klavíru nebo klavíru: dnes nabízíme modely jakéhokoli výkonu, od klasiky až po high-tech.

Starý klavír, pokud není historický nebo starožitný exemplář, může být přizpůsoben stylu samotné místnosti. Nejprve je ze šmouhy odstraněna vrstva starých barev nebo laku. A pak jako fantazie řekne: technika decoupage, graffiti, šablony, samolepky, jednobarevné zbarvení. Finální - lakování a leštění povrchu.

Starožitný model je co nejvíce přizpůsoben. Nejjednodušší způsob, jak ven - vytvoření zvláštní zónou s lustry, koberce ručně Maid, hrudník babičky prádelník a podobně starožitný vymoženost.

1
Velký klavír v hudební místnosti v domě
Hnědý klavír v interiéru
Velký klavír v interiéru bytu

Objekt hudebního umění

Většina klavírních modelů a zejména klavírů jsou velmi estetické. Neměly by být skryty, ale spíše používané jako krásný kus nábytku.

Piano v interiéru se může stát stojanem pro fotografie, ozdobné drobnosti, vázy s květinami. Hlavní věc není přehánět. Pokud je v místnosti dostatek takových věcí, přístroj zůstane "čistý". Výjimkou je svícen nebo svícen vhodného stylu.

Starožitné a "starožitné" klavíry s neprůhlednými povrchy se harmonicky dívají do interiérů:

  • klasika;
  • Gotická;
  • barokní;
  • Provence;
  • země;
  • Skandinávský styl.
Piano v minimalistickém interiéru
Klavír v secesním stylu

Z klavíru třpytivé-lesklé moderní modely jsou vhodné:

  • minimalismus;
  • dekadence;
  • Secese;
  • hi-tech.

Nástroj, který se nepoužívá k určenému účelu, může být obrácen do zásuvky nebo kanceláře.

Klavír ve výklenku
Piano v interiéru penthouse

Příslušenství

Na klavíru nebo klavíru hrají posezení, což znamená, že potřebujete křeslo nebo banketu. Existuje jen několik požadavků: kompatibilita s interiérem, pohodlí, nastavení výšky. To je zvláště důležité, protože několik členů rodiny nebo hosté mohou hrát hudbu. Zvláště, když je přístroj koupen pro dítě - vyroste, znamená to, že sedadlo také musí růst.

Klavír ve skandinávském interiéru

Pokud je to hudební místnost, je možné zdobit interiér ve stejném duchu: samolepky nebo tapety s hudebními notami, hudebními stojany. Stimulace se může stát skvělým pódiem - na něm se dítě bude cítit jako skutečný muzikant na této scéně.

Velký klavír ve vnitřním prostoru obývacího pokoje

Zvláštním případem je hudební studio. Tvořivé osobnosti obvykle nemají zájem o nic jiného než o hudbu, takže je přijatelný asketický dekor s neutrálním světlem, úplný nedostatek nábytku, dobré osvětlení.

Piana v moderním interiéru domu

Poznamenejte si

Jemný design je stejně škodlivý vysoká a nízká vlhkost, teplo (nad 25 ° C). Chcete-li, aby přístroj fungoval dobře a nevysušil, nemůžete ho umístit do blízkosti topných zařízení, topného systému, průvanu. Musí být chráněna před přímým sluncem a vlhkem. Bude zobrazeno pravidelné větrání a pokud to není možné, umístěte zvlhčovač vzduchu.

Starobylé klavír v interiéru

Sousedství knihovny nebo knihovny s klavírem je nejlépe vyloučeno - akustika se zhorší a prach knihy bude ucpaný uvnitř.

Piano v rohu

Prostory s nástrojem vyžadují úplnou zvukovou izolaci. Pro podlahu je to suchý potěr na bázi expandované hlíny, pro stěny a strop - sádrokartonové nebo jiné materiály.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

− 3 = 7