Orchideje v interiéru (21 fotografií): krásné uspořádání květiny a použití tapety s ní

Jemné a jemné orchideje mohou sloužit jako nádherná domácí dekorace. Tento exotický květ, stejně jako žádný jiný, zdůrazňuje rafinovanou atmosféru, dává pocit něhy a míru. Kromě toho design s orchidejemi dokonale zapadá do téměř jakéhokoli interiéru, s výjimkou úmyslně drsného, ​​jako rustikálního.

Krásná orchidej v interiéru obývacího pokoje

Orchideje jsou použité v interiéru jsou široce - v prodeji najdete tapetu s nimi, ale v ještě lepší možnosti, které jsou přítomné na ploše, na kytice v věnce z přírodních a umělých květin, atd V tomto článku považujeme - .. Jak orchideje se používají v interiéru i populární varianty jejich aplikace.

Obrázky s orchidejemi v obývacím pokoji

Bytový design a orchidej

V jakém interiéru tyto květiny vypadají nejlépe harmonicky, pojďme zvážit:

 • Pokud interiér obsahuje prvky orientálního stylu, pak prostě neexistuje žádný způsob, jak to udělat bez orchidejí. Bohaté a okrasné orchideje orientální atmosféru ložnice nebo obývací pokoj vypadat „mimo mísu“, ředění příliš těžký a pompézní konstrukci, což jí dává lehkost a půvab. Na východ jsou čínské a asijské styly. V japonském interiéru orchidejí - velmi populární téma dekor - obrazy s orchidejemi, ozdobné dlaždice, tapety nalezené v této zemi velmi často. Samozřejmě, že to nemůže být nazváno těžké, ale spíše minimalistické a stručné. Ale v tomto případě orchidej přináší do interiéru živost a svěžest, neumožňuje situaci "zmrazit".
 • V případě použití minimalismu provádějí orchideje v interiéru stejné funkce jako v japonštině - poskytují dynamiku místnosti a vytvářejí čerstvý proud. Navíc, na rozdíl od lakonického a striktního minimalismu, jemná květina orchideje vypadá zvlášť elegantně. Trochu nečekaně, odvážně, ale to je moderní přístup k designu interiéru.
 • Pokoj ve stylu high-tech orchideje z něj činí útulnější a útulnější. A kuchyně, na které jsou k dispozici tapety s touto květinou, vypadá stylověji a moderněji.
 • Klasický styl, velmi populární ve všech zemích, je také skvělý pro design s orchidejemi. Ačkoli tato květina nemůže být nazývána klasickou a obyčejnou, přesto se dobře hodí do tradiční situace a dává jí trochu moderní dynamiky. V tradičním interiéru je lepší používat tapety z klasických barevných kombinací nebo umístit květináče s živými orchideji.
 • V ultramoderních stylech může půvab a průmyslové orchideje vypadat velmi zajímavě, takže pokoj je živější a teplejší. Chcete-li ozdobit ložnici nebo obývací pokoj, můžete dokonce použít avantgardní malby s jasnými orchideji nebo dát skutečné lakonické vázy s umělými nebo čerstvými květy.
 • Tam, kde je nežádoucí používat orchideje, je to v návrhu místnosti ve stylu země, rustikální nebo rustikální. Hrubý design není kombinován s jemnou a nádhernou květinou.
Jasně růžové orchideje v interiéru

Orchidej v ložnici
Modulární obraz s orchidejemi

Umělé nebo živé

Nic samozřejmě není lepší než živé rostliny. Nicméně, ne každý má možnost, aby obsahoval tyto orchideje doma, protože to je docela jemné tropické květiny, a je potřeba jejich chov zvláštní podmínky.

Umělá orchidea na okně

Ale nic nebrání použití obrazu orchidejí a jejich umělých protějšků. Kromě toho kvalitativně provedená umělá variace někdy nevypadá jako živá. Ano, a v textuře, jsou nyní téměř "přichyceni" živými analogy. A péče o umělé květiny se nevyžaduje, zvláštní podmínky zadržení také nemusíte vytvářet. Neustálý prospěch. A vyzdobují interiér stejným způsobem jako živé. Proto není nic hanebného při používání umělých orchidejí. Navíc mohou být pro svůj design vybrány individuálně vzhledem k jeho barvám a celkovým stylům. Dlaždice a tapety s obrazem květů je také hodnou variantou zdobení bytu s "malou krev".

Chladnička s obrazem orchideje
Modulární obraz v obývacím pokoji s obrazem orchideje

Orchideje v každé místnosti

Zvažte, jak můžete tyto květiny používat v bytě:

 • U ložnice orchideje jsou užitečné v tom, že přinášejí do interiéru romantický dotek a něhu. Existuje však teorie, že živé orchideje mohou v noci vnímat energii z okolního prostoru. Proto se nedoporučuje udržovat skutečné květiny v ložnici. Ale umělé analogy jsou to, co potřebujete. U ložnice se vejde tapety nebo obrázky s růžovými nebo bílými rostlinami. Tato technika dokonale zdobí interiér, dá mu jemnost.
 • Kuchyně, kde je design aplikován s orchidejemi, vždy vypadá luxusní a módní. Taková kuchyně se stane oblíbeným místem pro shromažďování celé rodiny v dopoledních hodinách a večerech.
 • Kde, pokud ne v obývacím pokoji, můžete umístit živé exempláře do nádherných hrnců? Pokud umístíte takovou kompozici nebo jednu květinu, vyzdobí interiér a udělá slavnostní dotek. Rovněž fit a elegantní tapety s těmito květinami.
 • Exotické květiny se hodí i do interiéru koupelny. Mohou dát tomuto mírně chladnému pokoji atmosféru pohody a tepla. Kromě toho kombinace lesklé studené dlaždice a teplé živé květy vypadá velmi neobvykle a zajímavě. Je lepší umístit orchidej na významné místo, aby bylo okamžitě viditelné u vchodu do místnosti - takže koupelna získá stylový a elegantní vzhled. Je také vhod
  ný pro koupelnovou dlažbu nebo omyvatelnou tapetu s obrazem květiny.
Umělé věnce s orchidejemi
Obrázek orchideje v interiéru ložnice
Orchidej v koupelně

Výhody a funkce

Zvažte, jaké plusy a specifické nuance jsou při použití ve vnitřku orchidejí domu:

 • Výběr správného barvy a velikosti květu, nebo jeho obraz, je možné ozdobit interiér, což je moderní a stylový nádech a zároveň, aby v místnosti větší pohodlí design a elegantní.
 • Orchidej může dokonale kontrastovat s úmyslně drsnými povrchy, které se často používají v průmyslových a půdních stylech. Například na pozadí neupravené cihlové zdi bude jemná květina vypadat zvláště jemná. Tento design je vhodný pro zdobení ložnice nebo obývacího pokoje, dokonce i kuchyně bude vypadat modernější a nejmodernější.
 • Zvláště vhodný pro domácí interiér bílý květ. Taková kopie dokonale zapadá do jakéhokoli interiéru. Použijte příjem kontrastu, umístěte bílé květy na pozadí tmavých ploch a naopak. Tato zajímavá recepce činí interiér živý a dynamický. V prodeji jsou obrazy a dlaždice s tímto designem, věnujte jim pozornost.
 • Pomocí orchidejí v designu místnosti, mělo by být zřejmé, že květina bude hlavní "herec" kompozice, sémantické centrum ložnice nebo obývací pokoj interiéru. Proto by mělo být celé prostředí omezeno na zastínění krásy této květiny.
 • By neměl být umístěn v těsné blízkosti orchidejí elegantní, grandiózní detaily interiéru: .. obrazy, velké zlacené vázy, atd přítomnosti těchto elegantních a dekorativních předmětů příliš blízko nedovolí vychutnat rafinovanou a elegantní jednoduchost květu. Chcete-li, aby orchidej vypadal tak harmonicky, jak je to jen možné, je lepší umístit jej vedle jednoduchých linií a tvarů, diskrétních květin. Laconické malby, jednoduché dlaždice a tapety budou vítány.
 • Vyzkoušejte skvělé orchideje, umístěte do velkých venkovních váz. Vázy současně by neměly mít příliš dekorativní vzhled, aby nedocházelo k odvrácení pozornosti od květů.
Velký obrázek s orchidejemi v ložnici
Modulární obraz s orchidejemi v obývacím pokoji
Bílé orchideje na okně

Foto nástěnné malby

Není-li možnost udržovat v domě živý rostlina, není důvod se vzdát květiny. Existuje mnoho dalších možností pro použití orchidejí v interiéru. Jedním z nich je zakoupit tapetu s obrázkem rostliny. Vlastnosti aplikace fotografických tapet:

 • Tapety s fotorealistickým obrazem dokonale zapadají do interiéru, vypadají stylově na zeď, přinášejí sofistikovanost.
 • Lze použít jako sémantické centrum interiéru bytu nebo za účelem zastínění dalších dekorů nebo nábytku.
 • Je lepší použít tapety o dostatečně velkých rozměrech, které nedobrovolně věnujete pozornost, když jdete do místnosti. Takový chytlavý úder může sloužit jako ozdoba interiéru a rušivý manévr, když je třeba odvrátit pozornost od jiných vnitřních vad.
Foto tapety s orchidejemi v obývacím pokoji
Foto tapety s orchidejemi v ložnici
Kuchyňská zástěra s bílými orchideji

Jiné použití

 • Tradiční tapety z papíru a vinylů - vynikající volba pro ty, kteří dávají přednost klasickým řešením. Harmonicky se hodí do interiéru a jsou vhodné pro mnoho stylů. Stejné vlastnosti mají obrazy a dlaždice s květinovými ozdobami.
 • Vinylové samolepky s obrazem květiny jsou vynikajícím řešením pro ty, kteří ještě nejsou připraveni pro živé exempláře. Samolepky lze aplikovat na libovolný hladký povrch, představovat stylizovaný obraz nebo fotorealistický obraz. Vynikající pro ložnici, kde jsou často aplikovány na zrcadlový povrch skříně.
 • Panel na stěně s obrazem nádherné květiny dokonale zdobí interiér obývacího pokoje nebo ložnice, dá mu klid a romantickou poznámku. Panely mohou být vyrobeny z různých materiálů: tkaniny, sklo, mozaiky atd. Návrh závisí pouze na obecném stylu místnosti.
Umělé krásné věnce s orchidejemi
Červená orchidej v obývacím pokoji
Bílé orchideje v hrnci
Jasně růžová orchidej v interiéru
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

+ 12 = 20