Obrázky a plakáty v interiéru bytu (54 fotek): stylové nápady pro návrh a umístění

Obnovte určitý styl interiéru v obývacím pokoji - je to složité. Jedna volba možností stojí za to! V tomto případě musíte být vedeni nejen vaším vlastním vkusem / chutí / touhami, ale také radou profesionálů.

A tak stěny bytu jsou zdobeny jedinečnými tapetami, strop svítí hadříkem a kolekce dlaždic na schodech je fascinující. To je však jen část cesty. A dokončete to pomůže abstraktní / kreativní nebo klasické-standardní obrazy ve vnitřku obývacího pokoje, který pomůže "kravat" prvky interiéru dohromady, doplnit každý dekorativní objekt, naplnit hloubku. Vezmeme-li v úvahu několik volebních pravidel - a vy jste s výsledkem naprosto spokojeni! A také trénink je možný!

Starší plakáty ve vnitřním prostoru obývacího pokoje

Malování v interiéru velkého

Obrázek v interiéru černobílý

Obrázek ve vnitřku nad pohovkou

Malování v interiéru

Pravidla TOP-5 nebo co je třeba vzít v úvahu při výběru obrázků / plakátů pro obývací pokoj

Takže váš obývací pokoj v domě je vyzdoben v hi-tech stylu. Módní, nenápadná, funkční. Ale obývací pokoj v městském bytě je v rustikálním stylu. Otázka zůstává otevřená: jak správně / kompetentně zvolit plakáty-obrázky pro místnost, ve které jste odpočívá vy a vaši rodina, ve kterém přijímáte hosty a dokonce máte mini-banketový čaj? Dodržujte moudré rady a obrazy ve vnitřním prostoru obývacího pokoje vašeho domu / bytu budou nedílnou součástí!

Staré hudební a divadelní plakáty v interiéru
Plakát s obrazem brilantního interiéru

Malování ve vnitřku domu

Břidlice v interiéru

Obrazy v interiéru eko

1

Fotografie v interiéru

Obrázky ve vnitřním prostoru obývacího pokoje

1: Podle stylu domu / bytu

Styl, který jste si vybrali pro obývací pokoj, bude nyní "průvodce" a vyberete si obrázek / plakát. To je konzistentní a logické. To znamená, že pro pokoj ve stylu Provence může být obraz pastelových (nebo jasných!) Stínů zobrazujících čerstvé květiny, les / řeku. Příroda, ve slově. Abstraktní plakáty budou užitečné tam, kde existuje styl high-tech nebo minimalismu. I když ... Existují i ​​možnosti přírodních stylů! Váš smysl a touha jsou zde důležité. Milujte své vlastní fotky? Vyberte si z kolekce podle stylu pokoje, s ohledem na barevný gamut a přesnost čáry. Zbožňujete obrázky slavných mistrů? Vynikající kopie doplní návrh interiéru. Harmony - to je to, co vám pomůže vytvořit dokonalý interiér.

Obrázek pro ložnici v rustikálním stylu
Obrázek pro obývací pokoj ve skandinávském stylu
Obraz pro obývací pokoj v klasickém malém stylu

Obrázky ve vnitřku nad krbem

Obrázky ve vnitrozemí země

2: Rozměry pokojů

Zdobení stěn bytu / domu s obrazovou abstrakcí nebo módním plakátem (jeho prvek!) Stojí za to jen tehdy, pokud to prostor dovolí. Interiér by neměl být přetížen! Proto berte v úvahu nejen vzdálenost mezi stěnami a stropu, ale také tvar místnosti, stejně jako její barevný design. Pro volné prostory můžete vyzdvihnout obrovské obrazy / plakáty, které je zaujmou a stanou se hlavním dekorativním centrem obývacího pokoje. U malých ploch nad pohovkou si například můžete zvolit několik objemných fotografií ve stejné velikosti, aby se staly viditelnými i mezi dalšími dekorativními doplňky. Tam bude něco k projednání v případě, že důležité rozhovory jsou u konce.

Neobvyklé plakáty v lehkém interiéru
Velké plakáty v jasných klasických interiérech
Tři plakáty s textem v černobílém prostorném interiéru
Plakáty a obrázky ve velké ložnici

3: Barvy

Důležité je nejen umístění plakátu / obrazu, ale také dodržování barevné harmonie. Například, pokud je stěna nad pohovkou / konferenční stolek vyjádřena v pastelových odstínech - obrázek může být vybrán jasnými, nasycenými barvami. Vytvoří kontrast se stínem zdi, pomůže zaměřit se na něj pozornost hostů a členů domácnosti. Pokud je v obývacím pokoji směs fantazijních odstínů modré / červené / červené / zelené - plakát by měl vyhlazovat kontrast.

Jasný obrázek na stěně béžové jídelny
Jasný obraz na bílé zdi
Jasný obraz na hnědé stěně ložnice
Jasný obraz na modré stěně kanceláře

4: Umístění obrazů / plakátů

Důležité je zde rozmanitost dostupných možností. Jedná se o klasiku - horizont na první pohled tak, aby si všichni všimli / ocenili abstraktní obraz, nebo jemně-krásný, nebo umělecký dekorativní plakát. Můžete svisle obrázky: přísné uspořádání je vhodné pro obývací pokoje v zimních zahradách, zdobené - pro inovace, kteří neradi dodržují pravidla. Vaše volba - černé a bílé obrazy, nebo kreativní kompozice, nebo módní plakáty, nebo dokonce - koláže vyrobené sami. Rozměry rámů a uspořádání ve svislé / vodorovné čáře - podle vašeho vkusu. A nezapomeňte: hlavní věc je harmonie.

Harmonické uspořádání obrazů na stěně v obývacím pokoji
Krásné umístění obrazů na zeď v obývacím pokoji

Obrazy uvnitř chodby

Malování v interiéru

Obrázky ve vnitřku nad postelí

Obrazy v interiéru jsou malé

Obrazy v interiéru secese

5: Střed kompozice "obrázek"

Tato verze je standardní a bude vypadat originální v interiéru obývacího pokoje v každém stylu. Zvolte místo pro umístění plakátů / obrazů a zvětšete je co největší. Kolem toho umístěte druhý, v menší velikosti. Stylový, světlý, originální. V tomto případě mohou být obrazy samy o sobě rozsáhlé a opakované, ukazující velkou kopii a přemístění na menší nebo být ... téměř podobné. Tato technika je jedinečná a osloví všechny!

Triptych na žluté stěně obývacího pokoje
Triptych s chůdámi na šedé stěně obývacího pokoje
Modulární obrázek v ložnici

Obrázky v interiéru v mořském stylu

Obrázky ve vnitřku tapety

Obrázky v interiéru pastelových tónů

Plakáty v interiéru

Zkouška pera nebo výcvik v závěsných obrázcích / plakátech

Krásné standardní / abstraktní / kreativní malby ve vnitřku obývacího pokoje, které jste zvedli. A zdá se, že je vše v pořádku. Ale jak si to být jistý? Snadno, pokusem a omyl!

Vezměte několik pásů tapety a otočte je zpět. Můžete také použít Whatman, ale zbytečné tapety - ekonomičtější možnost. Umístěte vybrané obrázky / plakáty ve volném prostoru. Míchejte velké i malé, změňte polohu, přidejte dekor. Zarovnejte obrazy ve vodorovném směru, umístěte svisle nebo ve volné poloze.

Použijte barevný papír ke změně barvy rámečků. Uvidíte, jak takové jednoduché zařízení může naplnit místnost s objemem, barvou, pozitivní energií, aby bylo mírnější nebo naopak, pevné a vzrušující. Je možné, ž
e v tomto procesu se rozhodnete nahradit jeden snímek jiným. Je zcela vhodné, pokud máte pocit, že je to správná volba!

Vydávat obrazy / plakáty se skleněnou tabulí nebo nechat, jak je - vaše volba. Nezapomeňte však na oslnění a bezpečnost (pokud jde o sklo!), Stejně jako prach a možnost menších mechanických poškození - pokud necháte plakáty / obrázky tak, jak jsou. Po určení místa pro obrázky můžete určit "dekoraci" pro jejich povrchy.

Jasné plakáty v jasném interiéru
Plakát v kuchyni
Jasné plakáty v dětském pokoji
Malování v tmavých tónech ve světlé obývacím pokoji
Obrazy v klasickém interiéru
Stříbrná malba v obývacím pokoji
Plakát s levem na ploše

Obrazy v interiéru chodby

Obrázky ve vnitrozemí Provence

Obrázky v rámech v interiéru

Obrazy v interiéru jsou různé

Obrázky ve vnitřku cheby chic

Obrázky v interiéru v ložnici

Obrázky ve vnitřku jídelny

Obrazy v interiéru koupelny

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

22 + = 32