Nábytkový transformátor pro malý byt (53 fotografií)

Nábytek-transformátor - to je skutečný poklad, a to nejen pro majitele malých bytů, ale i pro lidi, kteří jsou vysoce oceňují pohodlí a plnou funkčnost nábytku v životním prostředí. Je obtížné říci s jistotou 100%, kdy a kdo vynalezl tento největší vynález lidstva. Podle některých pramenů se Německo stalo zemí, kde se objevila první transformátorová lůžka se zabudovaným spodním prádlem. Pak se v Anglii objevila komoda, která se změnila v kufry. Sovětské časy nás zavedly do tabulky a židle.

Neobvyklé transformovatelné křeslo a stůl ze dřeva a kovu

Dětský transformátor nábytku

Počítačový stolní transformátor

V té době hlavní výhodou tohoto nábytku bylo šetření prostoru a multifunkčnosti. Funkce transformátorů se v současné době prakticky nezměnila. V podstatě se nábytek používá v malých apartmánech, aby se uvolnil více prostoru pro útulný pobyt a odpočinek pro všechny členy rodiny.

Ale ne pro každého, transformátor je drsná nutnost. V naší době se všudypřítomné a univerzální sjednocení na jedné straně, a naopak, opačné dělení, nábytek měnící tvar získal nový život. Moderní technologie, které horlivě chtějí automatizovat vše, přeměňují transformační nábytek z potřeby luxusu. Například při použití dálkového ovladače je možné vytvořit stůl nebo televizor z postele.

Stolní stolní transformátor

Transformátorová skříň

Skleněný stolní transformátor

V současné době převádí nábytek se stala velmi aktuální trend ve všech známých výrobců nábytku, což je naprosto není překvapující, protože kromě majitelů malých bytů se začal zajímat milovníky minimalismu a plný funkcionalismu.

Moderní nábytek-transformátor může být různých typů:

  • Nábytek, který mění jeho velikost
  • Multifunkční nábytek, který s pomocí jednoduché fyzické manipulace mění svou funkci.
  • Mizí nábytek.
Transformace šatní skříně
Multifunkční šatní skříň

Skříňový transformátor, který se mění na postel
Pohovka-transformátor v obývacím pokoji
Bright transformátor pohovky

Dětský nábytek-transformátor

Všichni rodiče chtějí, aby jejich dítě mělo nábytek odpovídající jeho věku. Ale děti rostou tak rychle. Takže je nutné to často měnit. A to vyžaduje spoustu času, peněz a prostoru. Ale existuje cesta. V této situaci je užitečný nábytek-transformátor, který může sloužit dítěti téměř od narození až po samotnou školu. Nejjednodušším příkladem tohoto nábytku je vysoká stolička pro krmení. Od 6 měsíců se používá jako stůl pro dětské jídlo, pak může být použit jako stůl a židle. Strouhnutí bude moci čerpat z toho, hraje a dělá své dětské záležitosti. A dokonce si napište své první písmena nebo čísla. Tato univerzální židle poroste se svým dítětem.

1
Dětský zeleně-bílý postel-transformátor
Dětský dětský kulečníkový transformátor ze dřeva
Dětský zeleně-modrý postel-transformátor
Dětský malý bílý detský transformátor
Adolescentní rohový transformátor
Dvoustupňový lůžko-transformátor pro dvě děti
Dvoustupňový dětský transformátor pro děti
Kompaktní nábytek-transformátor pro dvě děti
Pohodlná rozkládací pohovka pro teenagera

Transformátorové skříně

Nejoblíbenějším nábytkem měnícím tvar je skříň, která se přeměňuje na postel. Návrh se objeví pouze v případě nutn
osti, například v době spánku. Jinak může být převlečená jako šatník nebo noční stolek. A moderní technologie jí pomohla, aby se z pod stropem mohly objevit neviditelné lůžka. To vyžaduje pouze dálkové ovládání a speciální spoušť. Design v podobě transformační skříňky, který vám umožňuje ušetřit obrovský životní prostor pro společné zábavy celé rodiny, se zamiloval do mnoha.

Nástěnný transformátor

Stolní transformátor

Transformátorová židle

Druhou nejoblíbenější verzí skříňového transformátoru je skříň, která mění svůj vnitřní obsah. Například dnes - úložiště pro dětské hračky, a zítra - skříň se může stát úložiště knih, CD nebo jiný stejně užitečné v každodenním životě věci. Tajemství tohoto nekomplikovaného designu je v regálových transformátorech, které lze vložit, odstranit, změnit jejich polohu a vzdálenost od sebe. Podobně mohou být jiné prvky takového nábytku přeměněny. A nejzajímavější je, že kabinet může změnit i svůj vzhled. Pokud je to nutné, návrh se přidá "sám", a zároveň uvolní spoustu volného prostoru.

Dobrá polovina lidstva, ve většině případů, samozřejmě - je to, že ženy, které někdy snili o tom, jak jejich skříně „růst“ v plném smyslu toho slova. Jinak, kam přidávat stále více nových oděvů. Nicméně, splnil sen reálná sex, protože moderní skříně transformátorů jako fanoušek se může pohybovat od sebe na šířku a poskytuje prostor pro nový šatník.

Skříň se přeměňuje na postel nebo pohovku
Černá a červená transformátorová skříň
Transformátory v mateřské škole
Šatník pro dospívajícího
Multifunkční skříňový transformátor v dětském pokoji
Šedý šatník-transformátor v obývacím pokoji
Šedá šatník-transformátor v bytě
Šedý šatníkový transformátor se stává postele
Šatní skříň v pokoji
Velký šatník-transformátor
Velký šatník-transformátor v ložnici

Pohovky -Transformátory

Postel je nezbytnou součástí nábytku. Ale rozměry bytu neumožňují každému členu rodiny mít samostatné místo k spánku. V této situaci je cesta ven - je to pohovka-transformátor. Moderní trh s nábytkem nabízí modely pohovky, které se v případě potřeby změní na elegantní 2 metrové postele. Některé modely mohou být přeměněny na 2 palandy. Téměř všechny pohovky jsou vybaveny zásuvkami, takže můžete říci, že se jedná o šatní skříň.

Šedý sofa-transformátor v obývacím pokoji
Velký pohovka-transformátor v obývacím pokoji
Zelený sofa-transformátor
Modulový rozkládací pohovka v obývacím pokoji

Tabulky transformátorů

Transformační stoly jsou velmi známé svou pohostinností a srdečností. Modely takových tabulek mohou měnit rozměry desky, protože dovolená u malého stolu nemůže vyhovovat celé rodině. A ještě víc, pokud jsou pozváni, a hosté. Pro svátky je zapotřebí velký široký stůl, který může být pokryt velkým způsobem a který bude vhodný pro všechny pozvané hosty. Ale ve všední dny není takové zkušební místo vůbec zapotřebí, zabere jen prostor. Kompaktní kuchyňský stůl lze rozšířit z délky 20 cm na 1 m nebo více.

K dispozici jsou speciální modely kuchyňských stolů, které se mohou ticho maskovat jako konferenční stolek. Je-li to nutné, s jedním pohybem rukou můžete změnit své předchozí přiřazení. Existují také tabulky neviditelnosti, které lze sotva odtajnit. Pouze majitel, pokud je to nutné, může odkrýt jídelní stůl, který je ukryt v zabudovaném kuchyňském nábytku.

A někteří výrobci dokonce vyrábějí stoly, v rozložené podobě určené pro různé zábavu. Například v běžném životě se může běžný konferenční stolek proměnit v stůl pro kulečník, tenis nebo jiné hry. To znamená, že můžete nejprve jíst večeři a pak hrát. Nebo naopak.

Existují také modely, které nejsou vytvořeny
pro zábavu, ale pro pracovní postup, kdy se stůl mění na stojan nebo na kreslicí desku. A pro šití jehniček byl vynalezen šicí stroj, který v pravý čas se může stát stůl-obrubník.

Transformátorový stůl z kávy do jídelny ze dřeva a kovu
Bílý transformační stůl pro obývací pokoj nebo kuchyň ze dřeva a kovu
Brown jídelní stůl
Lesklý černý stolní transformátor
Jídelní stůl-transformátor s barem
Bílý lesklý stolní transformátor s výklenky
Kulatý dřevěný stolní transformátor s zdvihacími policemi
Skládací lehký kulatý stůl
Rozkládací jídelní stůl s nastavitelnou výškou
Stolní transformátor ze dřeva a skla
Konferenční stolek

Nábytek pro práci doma

Pro lidi pracující doma je nábytek, který po náročném dni může být kompaktně složen, například do malého nočního stolku.

Při výběru takového nábytku v bytě je nutné zkontrolovat, zda mechanismus funguje. Vzhledem k tomu, že budete mít vždy složit a rozložit strukturu, by měla být hlavní pozornost věnována tomu, že tento mechanismus je také spolehlivý, protože každý z nás chce, aby všechny vybrané zařízení a nábytek trvá tak dlouho, jak je to možné. Ve zbytku dodržujte své preferenční chuť a samozřejmě se budete řídit finančními schopnostmi.

Jak můžete vidět, moderní nábytek-transformátor je schopen hodně. Je schopna uspokojit všechny touhy a tajné potřeby každého člena rodiny, i když jste majitelem nejmenšího bytu na světě.

Dvojitá pracovní stanice a lůžko-transformátor v ložnici
Policové transformátory a pohodlné pracoviště
Vysouvatelné pracoviště z transformátorové skříně
Pracovní transformátor
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

− 2 = 4