Nábytek ve venkovském stylu v interiéru (50 fotek)

Krajský styl nemá určitou státní příslušnost. Ale vzhledem k tomu, že v angličtině "země" znamená "venkov", lze předpokládat, že je z Anglie. Nicméně mnoho zemí je spojeno s divokým západem, který je spojuje s Amerikou. Někteří obecně věří, že směr byl vynalezen skandinávskými designéry. Ale spodní linie je, že i dnes tento styl má mnoho fanoušků po celém světě, a to je hlavní věc.

Šedá kožená gauč ve venkovském stylu

V dnešní době, mluvení o zemi, máme na mysli průměrný obraz venkovského stylu. S jeho jednoduché, protože vesničané jsou novodobé drahé kusy nábytku jednoduše nemůže dovolit, ale šetrné k životnímu prostředí a velmi blízko přírodního nábytku. V každé zemi má styl svůj vlastní národnost a pestrý charakter. Základním konceptem země se nicméně nezmění.

Ať už je to nábytek z ruské chaty, amerického ranče, švýcarské chaty nebo anglické chalupy, může být bezpečně nazýván - země. Nejčastěji se používá venkovský styl k vyzdobení kuchyně, jídelny a obývacích pokojů. Velmi zřídka se používá k vyzdobení ubytovny, a to i méně často, téměř nikdy se nepoužívá při dekoraci dětských pokojů.

Křeslo a stolní deska ve venkovském stylu

Pokud dáváte přednost zemi, než začnete s nábytkem vybavit místnost, ujistěte se, že splňuje základní a neměnné požadavky stylu, a to jednoduchost, pohodlí a praktičnost.

Venkovní nábytek by měl mít následující vlastnosti:

 • Masivnost, drsný vzhled.
 • Hrubý a nepoškozený povrch.
 • Jasné řádky, klasické tvary.
 • Imitace starožitnosti nebo skutečně starožitného nábytku.
 • Nábytek vyrobený ručně nebo uměle vytváří takový dojem.
Kuchyňský nábytek ve venkovském stylu

Často se jedná o interiéry venkovského stylu dřevěného nebo proutěného nábytkového doplňku. V tomto stylu, pokud si přejete, můžete navrhnout celý dům. S přímým výběrem nábytku předem určete styl země, kterou zemi preferujete. Koneckonců, nábytek z různých zemí, stejně jako obecné trendy, se bude značně lišit, mají ve skutečnosti své vlastní charakteristické rysy.

Poznámka pro hostesky! Drsné drsné prostředí bude vypadat výhodněji ve velkých nebo alespoň neomezených prostorách. Malé místnosti vyžadují více tekoucí linie a jemné tvary.

Dřevěný kuchyňský nábytek ve venkovském stylu

Barevná schéma nábytku ve venkovském stylu

 • Převládání lehkých klidných pastelových tónů.
 • Tučné akcenty a jasné odstíny jsou nepřípustné.
 • Lesklé povrchy v tomto stylu jsou absolutní tabu.
 • Ideální barvy pro nábytek jsou hnědé a bílé, stejně jako jejich deriváty (béžová, čokoládová, slonovinová, atd.).
 • Velmi aktuální pro zemi je jemná modrá a světle zelená barva.
 • Tmavé barvy nábytku přimějí místnosti k mírnosti a dokonce k nepřátelství a v kombinaci s temnými zdmi způsobí, že situace bude ponurá, což zcela jasně odporuje základní teorii venkovského stylu.
 • Tmavé stěny jsou dobře kombinovány se světlým nebo krémovým nábytkem. Zlaté doplňky nábytku budou elegantnějším místností, ale nebude náročné, a také zvětší prostor.
Dřevěný nábytek v jídelně ve venkovském stylu
Pohovky, stoly a knihovny ve venkovském stylu

Kuchyňský nábytek ve venkovském stylu

V kuchyňské místnosti nábytkové předměty s přímkami a tvary s nejjednodušší výzdobou se stanou vhodnými a vůbec bez nich je lepší.

Ve stylizované kuchyni ve vesnickém stylu můžete často najít takové nábytkové doplňky:

 • Masivní jídelní stůl z nekomplikovaného dřeva, pro který bude vhodné sestavit celou rodinu.
 • Jednoduché formy nejběžnějších dřevěných židlí, stoliček nebo lavic.
 • Starožitné bufety, obnovené nebo renovované majiteli péče, pokud je to nutné. Koneckonců, starožitný nábytek je oceňován mnohem více než uměle stárl. Každá rarita má svoji vlastní historii, jakmile ji naši předci používali. Měli své vlastní životy a my jsme měli vlastní, a nábytek, který používali tehdy a my my, zůstaneme navždy společnou zemí.
 • Kuchyňské pohovky jednoduché a klidné.
 • Závěsné kufry nebo police musí být také vyrobeny ve společném rustikálním stylu. Pokud v podkroví není žádný nábytek, můžete použít věci staromódní imitace.
 • S poctou, staré truhly nebo koše pro ukládání kuchyňských potřeb doplňují a dokonce dokončují starý obraz starožitností.
Kuchyňský set, jídelní stůl a židle ve venkovském stylu

Známá je skutečnost, že země nepřijala moderní show domácnosti. To způsobí, že proces provozování nenahraditelných kuchyňských spotřebičů je velmi obtížný. Fanoušci tohoto stylu by si měli předem uvědomit, jak krásné je zakrýt potřebné elektrické spotřebiče. Za prvé, za účelem jejich pohodlné obsluhy, takže jejich každodenní použití nezpůsobuje majitelům nepohodlí.

Kuchyňský nábytek ve venkovském stylu

Kuchyňský nábytek ve venkovském stylu miluje veškeré staré nádobí, keramické talíře, šálky a hrnce. Tyto malé věci, které do interiéru dodávají další pocit pohodlí a pohody. Takové příslušenství vypadá dobře jak na regálech, tak na stěnách. Proutěné koše pro nejrůznější lahůdky, cínové plechovky na čaj a samozřejmě květiny - toto příslušenství bude nepostradatelným pomocníkem při vytváření interiéru ve stylu země. Je možné vytvořit různé květinové kompozice, a to jak z umělých, tak z živých rostlin. Povinným atributem těchto květinových představení jsou stylové vázy nebo hrnce.

Nábytek v kuchyni a jídelně ve stylu země
Kuchyně s barem ve stylu země
Hnědý kuchyňský nábytek s ostrovem ve venkovském stylu
Kuchyně-jídelna ve venkovském stylu
Kuchyňský interiér ve venkovském stylu
Funkční kuchyně ve venkovském stylu
Skříň ve stylu země
Nábytek v jídelně ve venkovském stylu
Kuchyně s venkovním stylem
Rohová bílá-hnědá sada ve venkovském stylu
Kuchyně s poloostrovem ve venkovském stylu
Bílé a hnědé venkovské stylu jídelny
Dřevěný kuchyňský nábytek ve venkovském stylu
Státní skříňová skříň
Venkovský nábytek
Krémový nábytek jídelny ve venkovském stylu

Dekorace v obývacím pokoji ve venkovském stylu

V současné době je velmi běžným jevem kombinace obývacího pokoje, jídelny, chodby a dokonce i kuchyňské místnosti. V tomto případě by měl být celý jednotný prostor vytvořen ve stejném stylu. A protože země preferuje výhradně přírodní materiály, stojí za to zapomenout na stropní stropy, linoleum a plastové panely. Není vhodné se podívat do tohoto stylu skla, lesklého a chrómového povrchu. Použití uměleckého kování, obzvláště imitace starého kovu nebo bronzu, bude muset být užitečné. V obývacím pokoji obvykle zvolíte dřevěný nábytek z borovice, dubu nebo třešně.

1
Bílý a béžový nábytek v obývacím pokoji ve venkovském stylu

V takovém jednotném pokoji by náležitost nábytku "s dotekem starověku"

 • Skříně bez leštění.
 • Čalouněný nábytek, pokrytý hrubou látkou přírodních odstínů (béžová, modravá, jemně zelená, nažloutně hnědá).
 • Regály na knihy visící ze stropu.
 • Truhly.
Pohovka ve venkovském stylu

Dokončit interiér pomůže dekorativní doplňky, nejlépe z vlastních rukou nebo ve stylu ručně vyráběné. Například domácí polštáře nebo přikrývky, vyšívané ubrousky, ubrusy, pokrývky z hadrů, kryty na stolice z hrubých vláken. V interiéru se dokonale hodí stolní lampa s neobvyklým, mírně excentrickým stínidlem, svícny a figurky ze dřeva, bronzu nebo keramiky.

Důležitým bodem, který je třeba vzít v úvahu v interiéru obývacího pokoje, je přítomnost krbu, je žádoucí, aby oheň byl skutečný, ale pokud neexistují možnosti, je také vhodný umělý. Majitelé soukromých domů si však mohou dovolit skutečný luxus ve formě skutečné ruské trouby, kde si můžete připravit jídlo. Pokud to budete potřebovat, postavte je sami. No a pokud není přítomen, oslovil se za pomoc odborníkům.

Nábytek v obývacím pokoji s krbem ve stylu země

Styl země je jednoduchý i složitý. Hlavní obtíž je přizpůsobit domácí spotřebiče ve venkovském prostředí, což je zřejmé z obecného stylistického směru. Ale kde je moderní člověk bez domácího kina, simulátoru nebo počítače. Všechna tato zařízení a zařízení vytvářejí bezprostřední pohodlí a rozmanitost v každodenním životě. Skuteční znalci svého oboru, jmenovitě návrháři, dokáží zručně "skrýt" nechtěné komponenty v interiéru, ale ty správné, naopak zdůraznit a dokonce zdůraznit.

Nábytek v obývacím pokoji ve stylu země
Proutěný nábytek ve venkovském stylu
Útulná pohovka pro francouzský styl
Pohovka s květinovým potiskem ve venkovském stylu
Útulný obývací pokoj s jídelnou ve venkovském stylu
Žlutý a modrý nábytek v obývacím pokoji ve stylu země

Žlutý a modrý nábytek v obývacím pokoji ve stylu země
Dřevěný nábytek ve venkovském stylu
Různé typy domácího nábytku ve venkovském stylu
Dřevěný a kožený nábytek ve venkovském stylu
Lehké křeslo ve venkovském stylu
Příslušenství pro obývací pokoj ve venkovském stylu
Béžový a šedý obývací pokoj ve venkovském stylu
Proutěné židle ve venkovském stylu
Béžový a černý nábytek v obývacím pokoji s krbem ve stylu země

Rustikální styl ložnice

Pokud jste se rozhodli navrhnout ložnici ve venkovském stylu, víte, na základě toho můžete být upřímně nazýván příkladem příkladu pohody.

Místnost v tomto případě poskytuje:

 • Velká dřevěná postel, vždy s čelní deskou.
 • Noční stolky z různých plemen.
 • Skříň hrubého nezpracovaného dřeva.
 • Oblévací stůl.
Nábytek do ložnice ve venkovském stylu

Při výběru textilií pro nábytek v ložnici použijte tuto paletu barev, která je již k dispozici v interiéru. Vhodná zelená, terakotová, zlatavě fialová, textilní v květině a malé buňce také neublíží.

Tkanina pro čalounění nábytku by měla být pouze z vysoce kvalitních materiálů, odolných fyzickým stresům a znečištění. Ideální variantou je šití obalů na kusy nábytku, které pak mohou být podávány v suchém čištění. Všechny tyto nuance poskytují venkovský styl, protože jeho podstatou je pohodlí, jednoduchost a současný funkcionalizmus.

Postel ve stylu země v ložnici

Chcete-li vytvořit atmosféru, kde převládá venkovský motiv, čerstvý vzduch a přirozenost může být nejen ve vašem domě, ale i v bytě uprostřed metropole je hlavní věcí dodržování základních principů.

Nábytek dřevěný pro ložnice ve venkovském stylu
Lehký krém v ložnici ve venkovském stylu
Stylové koupelnové doplňky ve venkovském stylu
Hnědá komoda a krásné doplňky v koupelně ve venkovském stylu
Bílý nábytek v koupelně ve venkovském stylu
Smaragdový obrubník pod umyvadlem v koupelně
Lehký nábytek v koupelně ve venkovském stylu
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

74 − = 65