Lovecký styl v interiéru (17 fotografií): nábytek, lampy a další dekorace

Lovecký styl - jeden z nejvíce originálních a útulných interiérů. Moderní byty a domy ztratily svou individualitu. Jsou plné skla, kovu, moderní technologie, ale nemají duši. Malý dům nebo pokoj navržený v loveckém stylu bude nepostradatelným místem pro odpočinek po práci. Design, s použitím přírodních materiálů a teplé barvy, dává pocit klidu. Dům v loveckém stylu je vzorem pohodlného a spolehlivého bydlení. To se liší od nenáročného interiéru a vypadá proto velmi pevně.

Krásný obývací pokoj v loveckém stylu

Pro lovecký styl je typické:

  • Používejte pouze přírodní materiály. To platí jak pro samostatnou místnost, tak pro výzdobu celého domu jako celku;
  • dominance dřeva nad jinými materiály;
  • masivní nábytek;
  • ozdobné dřevěné trámy na stropě;
  • svíčky nebo lampy se svíčkami;
  • přítomnost ve vnitřních kůžích, trofejích nebo vycpaných zvířatech.
Sedět pro vytváření přízvuku v loveckém stylu
Stylová židle pro vytvoření loveckého interiéru

Luxusní interiér v loveckém stylu

Výběr prostor a základní pravidla stylu

Obývací pokoj, jídelna a studovna jsou tradičními místy pro zdobení v loveckém stylu. Příznivci jednotnosti používají tento návrh pro celý dům. Hlavní věcí není odchýlit se od pravidla - místnost by neměla obsahovat nic nadbytečného. Projekt by měl být vytvořen s jasně promyšleným počtem objektů v interiéru. Při zdobení celého domu v jediném stylu je nejdříve vyvinuta obecná plánovací struktura. Pomocí nábytku se vytvářejí zóny a konečné detaily se dostanou do životního prostředí.

Obývací pokoj s krbem v loveckém stylu

Lovecký styl naznačuje přítomnost vysokých stropů. To je důležité vzít v úvahu při navrhování osvětlení. Přístroje jsou vybrány s přihlédnutím k výšce stropu. Použití dřevěných trámů je povinné. Nejsou k dispozici ve všech místnostech domu. Bez trámů by nemělo zůstat centrální místnost (obvykle obývací pokoj). Pokud je to žádoucí, jsou umístěny v jídelně nebo v kuchyni.

Pokud interiér zahrnuje použití drsných textur a masivních prvků, musíte je použít ve všech pokojích, abyste neztratili žádný styl.

Jídelna s krbem v loveckém stylu

Dávejte pozor, aby nábytek byl upřímný. Určitě má návrhář známého tesaře, který vám pomůže vytvořit potřebné předměty. Lovecký styl ve vnitřku domu zahrnuje věkové předměty a prvky domácího nábytku. Pokud v závěrečné fázi se zdá, že není dostatek pohody, přidejte textil do interiéru.

V procesu navrhování mohou být problémy s domácími spotřebiči. A pokud to může být provedeno v kuchyni, ložnice nebo obývací pokoj v loveckém stylu je odmítnut velkými televizory a hudebními centry. Pokuste se navrhnout nábytek tak, aby mohl skrýt zřejmou přítomnost vybavení v místnosti.

Moderní interiér s prvky loveckého stylu
Takový stůl je ideální pro lovecký interiér

Příklady designu loveckého stylu

Kuchyňský design

Návrh kuchyně ve stylu loveckého zámečku by měl být vytvořen pomocí hrubých forem. Dává barvu a osobnost. Výběr nábytku pro kuchyň by měl upřednostňovat dřevěné náhlavní soupravy. Fasády jsou zhotoveny z masivních nebo nenatřených desek. Nábytek by měl být přirozený. Pro kuchyňský proutěný nábytek nebo nábytek s koženým čalouněním je vhodné. Hlavní věc je pohodlí a plné využití prostoru. Stolní deska je vybrána na základě celkové barvy nábytku, ale musí být z kamene. Žádné plastové. Kovové části musí být z bronzu nebo mědi. Tyto odstíny jsou nejlépe kombinovány s barvou přírodního dřeva. Výběr lamp, upřednostňujeme padělané výrobky.

Pro kuchyň vyzdvihněte sadu jídelního stolu a židlí. Vyrobeno z pole, volitelně pomocí kožených prvků a ruční řezbářství. Pokud se má kombinovat kuchyň s jídelnou, pak interiér může být rozmanit s krásným kobercem nebo zvířecí kůže. Záclony odpovídají barvě interiéru.

Kuchyně-jídelna v loveckém stylu
Kuchyně s ostrovem v loveckém stylu

Návrh obývacího pokoje

Obývací pokoj je jedním z nejvíce veřejných míst v domě. Jedná se o místnost, ve které se celá rodina shromažďuje ve večerních hodinách, kde jsou pozváni přátelé, nebo prostě uspořádali odpočinek. Interiér obývacího pokoje předpokládá povinnou přítomnost krbu. Je těžké si představit lovecký zámeček bez tohoto prvku. Nad krbem můžete umístit polici s trofejemi nebo jelenou hlavou. Čalouněný nábytek je nejlepší k výběru z kůže. Osvětlení by mělo mít teplý odstín. Pokud není dostatek centrálního světla, pak k lustru můžete přidat světlo z kovu. Záclony používají tapisérie nebo z husté monofonní látky.

Velký obývací pokoj v loveckém stylu / chalupě
Malý obývací pokoj v tmavých barvách v loveckém stylu / chatě

Návrh ložnic

Ložnice je jedním z nejtěžších prostor pro design. Lovecký styl neposkytuje velké množství skříní a komody. Skladování věcí zde bude proto nevhodné. Ložnice je místo odpočinku. Ve středu místnosti je postel z přírodního dřeva. Je zdobena sloupy a balkóny. Spousta polštářů a velkého krásného koberce dodávají tomuto stylu zvláštní komfort.

1

Tato místnost by neměla být jasně osvětlena. Ložnice se vyznačuje polosměsíčností. Nechte lampy pouze na stěnu. Ložnice v loveckém stylu netoleruje jasné barvy. Stíny by měly být teplé, příjemné do očí. Malé množství květinového ornamentu je přijatelné. Mohou to být obaly na polštáře nebo záclony. Ložnice v loveckém stylu přitahuje pozornost svou jednoduchostí. Pomocí různých doplňků a detailů se může stát útulnou zónou pro odpočinek.

Krásná ložnice v loveckém stylu
Křeslo a dekor pro ložnici v loveckém stylu

Design pokoje pro hosty

Je-li lovecký zámeček prostorný, pak poskytuje pokoj pro hosty. Jeho design je podobný designu ložnice. Pokoj pro hosty nevyžaduje spoustu věcí, takže design je stručný. Použijte hrubý, neošetřený nábytek, kostkované závěsy, rohová židle umístěte do rohu. Standardní žárovky nahrazují lampu a noční osvětlení ve formě svíček.

Dům v loveckém stylu je bohatstvím moderního člověka. To platí nejen pro milovníky rybolovu nebo rekreace v přírodě. Lovecký styl bude vyhovovat těm lidem, pro něž je komfort drahý a kdo zná hodnotu tradic.

Návrh malého domu v loveckém stylu
Kožená židle pro lovecký interiér
Elegantní svícen pro lovecký interiér
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

− 2 = 2