Lilac v interiéru (34 fotek): módní odstíny a kombinace

Výběr primárních barev interiéru je založen spíše na osobních preferencích. Nejčastěji jsou vybrány klasické palety ze strachu ze složitých kombinací. Lilacová barva se vztahuje na ty, které jsou zřídka používány. A naprosto marné! Vypadá velmi čerstvý a měkký i při malých impregnacích v místnosti. A je-li tento stín základní, pak bude okamžitě zřejmé, že je zde útulnost a neobvyklá dekorace.

V obývacím pokoji je tlumená lila
Lilacová barva
Lilacová barva
Lilacová barva
Lilacová barva
Lilacová barva

Vzhledem k tomu, že se preferují lilacké motivy, je třeba vzít v úvahu jeho zvláštnosti použití a kombinace.

  • Obecně se jedná o odbočující barvu a zdobení interiéru, které musí být pečlivě. Nadměrné plnění prostoru může beznadějně zkazit celou místnost a různé odstíny šeříku by měly být navzájem úzce kombinovány.
  • Zjistěte si, jaká bude místnost: teplá nebo studená. Z toho bude záviset na variacích tónů šeříků s jinými inkousty místnosti.
  • Použijte barvu lila v interiéru, nenechte se unést jinými jasnými obleky. V celé sadě s šeříkem může být pouze jedna jasnější barva.
  • Pokud bude lila více, bude dokonale vyhovovat chladným pokojům, což z nich bude příjemnější a teplejší. Pokud je to více jako fialová, pak je žádoucí použít ji v horkých jižních místnostech, trochu je ochladit, což je pohodlnější.
  • Každý odstín této nádherné barvy je vhodnější pro větší místnosti než pro menší místnosti. Čím je více nasáklý, tím více se pokoj sníží, ale čím větší bude čerstvý a volný. Pale lila vypadá dobře v malých prostorech, například pro zdi koupelny nebo kuchyně.
  • Je to bohatá a ušlechtilá barva, takže se často používala v aristokracii. To je zvláště důležité pro ty, kteří mají rádi archaismus a sbírání. Tento pohyb je použit při výběru závěsů.
  • Celá paleta lila stimuluje kreativitu, takže je tak milována tvůrčími lidmi. Lilacová barva v interiéru působí na uklidňující psychiku, což je ideální pro relaxaci a ponoření do svých fantazí. Tato metoda může být použita k ozdobení školky.

Přátelský obývací pokoj

Recepční místnost bude bezkonkurenční v tónech lila. Nejčastěji se jedná o nejrozsáhlejší část bytu nebo domu a v odstínech nebude žádná omezení: můžete použít jak růžové, tak fialové. Celá paleta této barvy nemá negativní a dráždivý účinek na lidi, takže bude mít všechny hosty sama. Dokonce působí uvolněně, což může výrazně snížit napětí mezi lidmi, pokud jsou v rozporu. Často je to velmi důležité.

Lilac barva ve vnitřku obývacího pokoje může být použita jako dominantní nebo v kombinaci s ostatními. Nedoporučuje se přinášet do interiéru více než čtyři další barvy, protože samotný šeřík je neuvěřitelně bohatý na odstíny. Každý z nich má své vlastní vlastnosti, ale většina je velmi dobře kombinována s bílou, modrou, červenou, šedou, zelenou.

Kombinace lila, bílé a béžové květy v obývacím pokoji
Lilac ve vnitřku obývacího pokoje

Lila v obývacím pokoji

Pro sál bude vítězství kombinovat s bílou, aniž by byla vázána na velikost samotné místnosti. Jedinou podmínkou je, že čím menší prostor v obývacím pokoji, tím bílá by měla být. Stejná podmínka je splněna, pokud používáte světle tóny lila. Vhodný je nejen sněhově bílý, ale i některý z jeho odstínů. Vychutnejte si chladné tóny - a místnost stárne a pokud je teplá - útulná a měkká. Pro výzdobu v takových tónech se nejen hodí tapety, ale i nábytek s příslušenstvím. Přiznejme, tapety na tmavé lila pro stěny a béžově krémové barvy na záclony.

Pokoj s bílým lilam
Lila barva v obývacím pokoji
Lilac v klasickém obývacím pokoji

Lilac je splynutí červené a modré v určitém poměru. Proto jsou pokoje, ve kterých je kombinace bohatého lilaku s červenou nebo modrou kombinací, velmi působivá. Kombinace je velmi obtížná, takže je třeba pečlivě vybrat odstíny, aby nedošlo k rozdrcení. Tato volba je vhodná pro velmi šokující a mimořádné lidi. Velmi nasycené barvy nejsou žádoucí pro použití na stěny, je vhodnější při výběru záclon nebo příslušenství.

Interiéry šedohnědého okamžitě přitahovaly nadšený vzhled. Kombinace těchto tónů přináší klid a šlechtu. Úžasně vypadají v minimalistickém designu a s ředěním různých odstínů šedé a hnědé. Můžete také použít žluté, zelené, modré pastelové tóny. V obývacím pokoji s touto paletou bude vždy lehká a stylová. Používá se šedé a tmavé a lehké možnosti.

Lilac barva v interiéru a zelená - přírodní a harmonické překrytí. Často se vyskytuje v přírodě, takže
nikdy nezpůsobí odmítnutí, takže je ideální pro stěny obývacího pokoje. Odstíny mohou být libovolné: a tmavě zelená až světle fialová. Používáte-li motiv květinového designu, je také hezké přidat žlutou, růžovou a dokonce šedou barvu. Tím se pokoj více animuje, ale ne otravuje.

Lilac koberec a další prvky v jasném interiéru obývacího pokoje
Lilac pohovka v obývacím pokoji
Lilac obývací pokoj

Uklidňující ložnice

Různá saturace šeříku může vytvořit do místnosti velmi příjemnou atmosféru. Violet bude příliš vzrušující, ale přidáním pastelové šeříky se můžete uvolnit. Tapeta stačí zdobit dřevěné panely a pro ložnici byla již vytvořena romantická atmosféra. Pokud nepoužíváte "oslnivé" odstíny, pak bude vypadat velmi jemně a lehce. Béžové dřevěné barvy jsou ideální pro záclony a pro stěny je třeba si vybrat tapety šedo-lila stylizace.

Jemná lila barva v ložnici upokojuje
Lilařská ložnice
Lilac v ložnici
Ložnice s lilačním přízvukem

Lilac v interiéru je ideální pro dětskou ložnici. Má mnoho jasných variací a nevyvolává psychiku dítěte. Jemná lila je nejlepší pro dívčí ložnici a malí kluci ocení tmavovlasou. Dětský svět je plný fantazií, a proto přidání jasně zelené a žluté, bude dítě nabité pozitivní. V dětském pokoji je lepší vyhnout se použití šedé při dekoraci stěn - dítě bude tmavé a nepohodlné.

Krásná ložnice pro dívky v tónech lila
V ložnici je bohatá lila a béžová barva
Lilové závěsy a postel v ložnici
Ložnice s jasnými lilacovými závěsy
Lilařská ložnice
Lilařská ložnice
Lilařská ložnice
Lilařská ložnice

Lavenderová kuchyňská a jarní koupel

U kuchyní je tapeta vyrobena v různých stylech, někdy pro zdi jsou rozlišeny oddělené zóny, vymezující prostor. Oddělují pracovní plochu a zbytek. Mohou být udržovány v rámci jedné palety: pracovníka bude tmavě levandule a zbytek zóny je již oblečená do něžného růžového. Vyšívání béžové-krémové dělají náladu v kuchyni klidnější a šedo-hnědé - rafinovanější. Není nutné, aby se tato paleta používala pro stěny, stylizované sestavy nebo dekorace, jsou také vybrány záclony.

Kuchyně s bohatými prvky lila
Kuchyně s jemnými lilami
Lilařská zástěra a příslušenství v kuchyni

Koupelna využívá různé mozaiky, kde jsou všechny odstíny šeříků již plně odhaleny. Jasnými místy mohou být zrcadla, držáky na ručníky a další koupelnové doplňky. V takové koupelně večer si můžete odpočinout a ráno si obléknout živost.

1
Krásná koupelna s bílým lilam
Koupelna s akcenty lila v interiéru
Kombinace bílé a fialové v koupelně
Lilařské zrcadlo a koupelnový nábytek
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

3 + 4 =