Lesklé dlaždice v interiéru – dokonalý odraz (41 fotek)

Keramické dlaždice nedávno získaly rostoucí popularitu v místnostech všeho druhu. To se hodí do kuchyně, chodby, vany a přímo do pracovních prostor. Takovou popularitu vysvětluje široká škála barvení dlaždic, stejně jako další výhody.

Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice

Lesklými dlaždicemi na podlaze v barokním obývacím pokoji

Dlaždice se mohou lišit nejen barvou, ale také velikostí. Ve většině případů lesklé dlaždice na cihly mají rozměry 20x30 cm.

Lesklé dlaždice

Lesklé dlaždice

Mezi výhody podlahových dlaždic z lesku stojí za zmínku jeho povrch, který svítí. Tak, to bude velkolepé dekorace v každé místnosti. Milovníci stylu ve většině případů používají v interiéru. Příznivci elegantních řešení budou mít zájem o venkovní keramické dlaždice. I pro jednoduchý interiér se dokonale hodí bílé lesklé dlaždice nebo dlaždice jakékoliv jiné barvy.

Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice

Aplikace lesklých dlaždic

Keramické dlaždice jsou velmi rozšířené. Černé lesklé dlaždice se často používají pro kuchyňské podlahy. Ve stejné místnosti ve většině případů najde jeho použití a dlaždice.

Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice

Lesklé dlaždice

Světlé odstíny dlaždic s lesklým povrchem jsou široce používány na podlaze nebo na stropě v chodbě. Použitím svého povrchu, který svítí, jsou dlaždice skvělé pro místnosti, kde není dostatek světla. To se vysvětluje jeho schopností odrážet jakékoliv světlo, čímž vzniká oslnění, což dává místě zajímavý efekt.

Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice

V současné době mohou být hnědé lesklé dlaždice použity jak pro podlahy, tak pro stěny a stropy. Nicméně při použití lesklých dlaždic na strop byste měli být obzvláště opatrní.

Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice

Velmi široká aplikace keramických dlaždic s lesklým povrchem se nachází v koupelně.

Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice

Vyberte si to v těch případech, kdy má výhled místnosti nejvyšší prioritu mezi všemi ostatními faktory.

Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice

Při použití mramorových dlaždic s lesklou povrchovou úpravou můžete vytvořit krásný interiér. Kromě toho se pokoje s nízkým stupněm osvětlení vizuálně stávají poněkud širšími. Dlaždice pro lesklý mramor budou vynikající volbou pro pokoje, kde nejsou okna.

Lesklé dlaždice

Použití dlaždic pro kuchyň

Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice

Do kuchyňské linky se často používají lesklé dlaždice. Zde je nejen to, jaký efekt je s ním vytvářen, záležitost péče - toto téma vzrušuje každého majitele této místnosti. Z hlediska péče o dlažbu se může pochlubit svou jednoduchostí, takže se postará o celou kuchyň, protože není potřeba dělat tolik, aby se skvrny vyčistily ze stěn. Kromě toho je možné dodatečnou snadnou péči dosáhnout pomocí speciálních nástrojů, které pomáhají dlaždici pod mramorem nebo pod jiným materiálem odolávat různým druhům kontaminantů.

Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice

Vzhledem k tomu, že kuchyňská místnost se vyznačuje poměrně častým znečištěním povrchu, je použití keramických dlaždic s lesklým povrchem jednou z nejpraktičtějších možností řešení tohoto problému. Velmi často interiérový design kuchyně využívá mozaiku nebo panel. U dlaždic na zástěře jsou dlaždice pro vanu a bazén perfektní.

1
Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice

Dlaždice na podlaze

Pro vnitřní lesklé keramické obklady má velký význam. Je to ona, která vytváří iluzi chic.

Lesklé dlaždice

Na chodbě av jiných místnostech budou dlaždice odrážet sluneční paprsky, takže ve vašem pokoji bude osvětlení o něco lepší. Existuje však jedna zvláštnost: při použití dlaždic s lesklým povrchem v již osvětlené místnosti může negativně ovlivnit oči člověka. To se vysvětluje skutečností, že oči z přebytku osvětlení budou mnohem rychlejší, než se přeměňují. To platí zejména pro lehké dlaždice.

Lesklé dlaždice

Kromě toho nepoužívejte lesklé dlaždice v místnostech s vysokou vlhkostí, ani se nedoporučuje používat v rodině s důchodci nebo dětmi. To je vysvětleno skutečností, že při čištění jakékoliv dlaždice bude kluzká, takže riziko zranění je mnohem vyšší.

Lesklé dlaždice

Keramické dlaždice s lesklým povrchem

Vzhledem k tomu, že tato dlažba má mnoho výhod, najde její uplatnění v řadě interiérů. Při použití béžové dlaždice nebo jiného světlého odstínu se místnost vizuálně zvětší. Kromě toho se osvětlení v této místnosti zvyšuje. Použití dlaždic 20x20 cm nebo 20x30 cm na podlahu pomáhá nejen vytvářet pocit čistoty, ale i svěžest. Pokud hodláte instalovat teplé podlahy, stojí za to, že každá keramická dlažba má vysoký stupeň tepelné vodivosti.

Lesklé dlaždice

Použití černobílých dlaždic

V koupelně se ve většině případů používají bílé dlaždice. V této místnosti mají bílé dlaždice zvláštní efekt. Nicméně, černé tašky s lesklým povrchem mají také své výhody. Použití keramických dlaždic této barvy může zdůraznit sofistikovanost místnosti, ale nestojí za to, že byste ji vložili do místností se špatným stupněm osvětlení. Některé kuchyně používají černé dlaždice v kombinaci s bílým nábytkem, s pomocí této kuchyňské místnosti má slavnostní vzhled.

Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice

Klasifikace

Keramické dlaždice mají velké množství odrůd. Klasifikace se uskutečňuje podle několika parametrů: nejprve je možné vyrobit keramické dlaždice z různých jílí.
Hrnčířské keramické dlaždice jsou zhotoveny z červené hlíny, bílé fajánky. K dispozici je také porcelánová řada keramických obkladů, která současně kombinuje několik typů hlíny a také může obsahovat určité množství křemene.

Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice

Použití porcelánových dlaždic

V některých případech se používají žulové dlaždice. Má málo odlišné vlastnosti ve srovnání s jednoduchými keramickými dlaždicemi. Vlastnosti porcelánových dlaždic jsou velmi podobné žulové. To se vysvětluje skutečností, že je vyrobena lisováním jílů pod vysokým tlakem a následným odpálením.

Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice
Lesklé dlaždice
  • Vysoký stupeň pevnosti.
  • Vysoká životnost.
  • Odolnost proti mechanickému nárazu.
  • Odolnost vůči nízkým teplotám.
  • Spolehlivost.
  • Široká škála barev a textur.
  • Velké rozdíly v celkových rozměrech.

Keramická žula pomůže vytvořit v každém pokoji estetický interiér.

Lesklé dlaždice
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

1 + 8 =