Kryty pro židle (50 snímků): stylové dekorativní modely

Nezbytným kusem nábytku v každém domě je židle. Na tom sedíme, když máme večeři, večeři, snídani, když čteme, pracujeme u počítače, pletíme. Jedním slovem trávíme hodně času sedět. Se správným přístupem se nástroj k sezení může z nenápadného přídavku na stůl obrátit do extravagantního kusu nábytku. Spravedlnost často čelíme problému, kdy milované věci pod vlivem času, fyzické aktivity a životního prostředí prostě staří. Ruka nevyšla, aby vyhodila oblíbenou židli, na kterou jste již zvykli sedět. Rámeček je stále vhodný, ale měkká část židle už nevypadá moc atraktivně. Alternativou je změna měkkého čalounění nebo položení krytu na něj. V důsledku toho obdržíte své oblíbené starožitnosti v úplně nové, transformované podobě. S pomocí nádherného krytu může být celá situace v domě zcela odlišná. Je to velmi výhodné, pokud nejsou peníze na nový nábytek, ale opravdu chci aktualizovat obvyklý interiér.

Černé měkké pokrývky sedadel pro židle
Pletené obaly na židle
Oranžový kryt židle

Základní funkce obalů

Kryty na židlích pomohou vyřešit výše uvedené problémy: estetické a funkční úkoly, ale také ochranné. Extrémně atraktivní vzhled zakoupeného nábytku by byl žádoucí prodloužit co nejdéle. V tomto případě to bude skutečný zachránce mys na židli, a který zachrání před znečištěním, a to i ze spárů mazlíčků, velmi milující učit se novým věcem. Zvláště obaly na nábytek jsou opět v módě. Mohou být buď každodenní, nebo slavnostní, nebo dokonce sezónní, což je velmi výhodné. Pláštěnky na židle se používají nejen v kuchyni, lze je vidět všude v obývacím pokoji, v dětské ložnici a v jídelně.

Šedé kryty židlí
Džíny na židle
Červený kryt křesla

Béžová modrá textilní pokrývka židle
Měkké posezení na židli

Krytka s křeslem
Červený a černý obal na židli
Červená krycí tkanina pro celou židli
Šedý kryt sedačky
Modrá sametová židle
Dekorativní růžovo-modrý obal na židli
Květiny jako dekorace židlí na svatbě

Květiny jako dekorace židlí na svatbě

V jakém stylu můžu podat žádost?

Chcete-li aktualizovat interiér pomocí krytu židle, bude to trvat trochu, a to 1,5-2 metru tkaniny. Pokud hosteska sama nemůže šit, bude muset požádat o pomoc v ateliéru. V každém případě budou peníze jednoznačně levnější než změna židlí zcela na nové. Kromě toho můžete s pomocí nového pláště zdůraznit styl interiéru.

Jasně růžový obal na židli

Pokud mluvíme o materiálu na úpravu obálky, bavlněná tkanina bude vypadat skvěle na pozadí vesnických stylů provincie nebo země. Anglická země upřednostňuje pruhované nebo zapínání. Pro ekologické styly jsou vhodné pro skříně vyrobené z tkanin s hrubými lýkovými vlákny. Velmi originální vzhled zabalený v žíně, zdobený slunečnicemi. A aby design bytu moderního znění, nejlepší způsob je použití džínoviny nebo džínoviny. Toto plátno je obdivuhodně kombinováno s dřevem.

Černá a bílá pokrývka židle

Pro klasický interiér budou potřebovat větší slavnostní čepice. Budou přidávat styl chybějící aristokracie. Chcete-li přizpůsobit kryty takového rafinovaného směru v designu, vyberte plátna pouze klidných a ušlechtilých tónů. Ale věřte mi, omezené a současně luxusní čepice červené barvy budou vypadat v klasické verzi interiéru neméně zajímavé.

Satinová purpurová židle

Poradenství p
ro domácnosti! Pro přizpůsobení krytu zvolte pouze hustou a silnou látku, která dokáže odolat stálé fyzické aktivitě a praní. Zvláště se jedná o židle, které se nacházejí v kuchyni a v obývacím pokoji.

Bílé sváteční obaly na židle
Kryt sedadla s geometrickým vzorem
Červené a bílé sváteční pokrývky na židlích
Krásná dekorace slavnostního pokrytí na židli
Jednoduchý dekorativní kryt na židli z kůže
Krytka židle v klasickém stylu
Stuhy ve výzdobě svátečních křesel
Kryt květinového sedadla

Židle na židle

Případy jsou podmíněně rozděleny do 3 typů:

  • Těsně sedící
  • Zdarma
  • Pokrývá

První způsob šití je nejtěžší, vyžaduje si ruce zkušeného mistra, protože bude zapotřebí podrobného měření.

Růžová elastická stolní skříňka

Obaly na oslavy, svátky a svatby jsou krásně vytvořeny dalšími dvěma způsoby šití. Kromě toho, pokud se předpokládá, že existují různé formy židlí. Skutečné dnes jsou přesně univerzální modely volného krajčířství. Pomáhají sedět nejen z praktického hlediska, ale také atraktivnější z estetického hlediska. Forma a struktura produktu závisí na přání majitelů, na jejich představivosti a vkusu, ale stále musíte vzít v úvahu velikost a tvar stolice.

Světlý kryt na židli v polkotách

Dalšími zdobenými předměty mohou být luky, brože, stuhy a organza. Let z vaší fantazie není omezen, vyberte to, co vaše srdce touží. Univerzální modely nezahrnují područky, takže se hodí do židlí pro různé styly a návrhové řešení. Takové případy - je to jen plášť, který se nosí na zadní straně židle, zatímco je fixován speciálně šitými krajky. Závěsy jsou částečně zdobeny různými doplňky, luky nebo stuhy, knoflíky nebo háčky a mohou být zcela neviditelné. Někteří mistři používají blesk, rovnou nebo floridovou, častěji jsou šití ze strany pro spolehlivou fixaci.

Bílá a modrá obálka na židli

Existují modely okrouhlých a čtvercových čepic, které jsou svázány s nohama stoličky tak, aby byly měkké a pohodlnější k sedění. Jejich hlavním účelem je praktičnost a pohodlí. K dispozici je také upravená verze "tabletu", kde je tkanina krytu upevněna pomocí pryžového pásku, bezpečně jej upevňuje a zabraňuje sklouzávání během používání.

V arzenálu univerzální model kryty zahrnují pláště, povlaky, mohou mít různé délky, přičemž kryt na celé délce stolice, ale pouze jedna část. Takové exempláře se také nazývají zkrácené kryty. Takové čepice se obvykle nesšívají z tlusté látky, ale ze světlejšího, vzdušnějšího a dokonce mírně průhledného materiálu.

1
Mátová růžová pokrývka pro dětskou židli

Pláštěnka na stoličce není věčná, zvlášť pokud se používá nejen na ceremoniální události, ale v každodenním životě, kde jsou malé děti a domácí zvířata. Přesto se zcela vyrovnají s funkcemi, které jim jsou přiděleny. Někdy tkanina s gumičkou ve svém složení má hydrofobní prvky, což je velmi praktické a pohodlné funkce krytu, zejména ten, který je umístěn v prostoru kuchyně.

Tam jsou takové háčky, které jsou používány výhradně v drahé restaurace pro svatby, rauty a jiné ceremoniální recepce, jsou také nazývány luxusní případy. Doma, mohou rozjímat pouze během večeře, rauty, recepce či dlouho očekávané vysoce postavených osob, možné pro jeden romantický večer pro zamilované.

Hnědo-bílý sametový kryt na židli

Za normálních okolností, šít zahrnuje takové použití jen nejdražší materiály, které mají upozornit na příznivý ušlechtilý původ, které ukazují, jak majitelé domů mohou být pohostinní a bohatý. Nejčastěji se tyto modely se skládají z délky substrátu, jako opěradlech židlí jsou obvykle dává přednost vysoké a volánky, mašle, stužky a další doplňující dekor, který je potřebný k vytvoření židle neobvyklého, téměř na trůnu monarchou. Zřídka v dekoraci židle lze použít okraje, množství záhybů a květinových prvků.

Takové titulní kryty vyžadují řádnou péči. Oni netolerují visí na ně cizí předměty, oblečení nebo tašky. A není vhodné, aby takové gesto mělo, zejména proto, že visí obrovské zatížení na zadní straně židle, obvykle končí tím, že ji převrhne zpět. Existuje tedy možnost poškození drahého pláště i předmětu pro posezení.

Béžový elastický kryt židle
Květinový pouzdro na houpací křesle
Červené a šedé kryty židlí
Béžové křesla
Pruhované, bílé a šedé kryty pro kuchyňské židle
Šedé kryty na židle
Šedá béžová obálka na židli
Pletené sedadlo židle

Výběr látky na šití pokrývek na židlích

Ne každý materiál je vhodný pro šití budoucího bastardového krytu. A to vše proto, že musí být husté, vysoce kvalitní, příjemné na dotek a co je nejdůležitější - vizuálně atraktivní.

Zelený kryt dětské židle

Několik variant nejaktuálnějších materiálů pro šití pokrývá:

  • Crepe-satin. Poměrně elegantní variace tkaniny, díky níž jsou vytvořeny efektivně vypadající záhyby a sestavy. Vynikající vzhled budoucího případu je zaručen.
  • Gabardin. Tkanina má dobrou elasticitu a hustotu, ačkoliv je materiál tenký na dotek.
  • Biflex / Lycra. Velmi hustá a pružná látka, dokonale se táhne všemi směry.

Trochu tajemství pro milence! Chcete-li harmonicky porazit pláště na židli v interiéru, potřebujete kombinaci barevných a dekorových ubrusů se závěsy.

Šedá pouzdro na elastickou stoličku
Obaly na židle v klasickém interiéru
Krásné měkké židle
Bílé kryty sedadel pro židle
Bílé obaly na jídelní židle
Květinové pokrývky pro jídelní židle
Šedé kryty jídelních židlí
Kožené povlaky na jídelní židle
Červený sametový kryt na židli
Béžová stylová židle
1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*

98 − 94 =